Jsem nevěrná manželovi. Jak dál?

petuli0601
23. čer 2008

Ahoj,vim ze mne asi bude vetsina z vas odsuzovat ☹ ,a uplne to chapu,ale ja uz proste nevim kudy kam.Nemuzu spat,jist,soustredit se na nic.Jsem skoro deset let provdana za super chlapa,mame spolu tri skvele deti,nejmladsi 8 mesicu,a ja uz dva roky bezhlave miluju kolegu z prace se kterym se i tajne sem tam schazime.Na chvilku jsme tento vztach prerusili,chtela jsem to proste hodit za hlavu a byt verna,ale minuli vikend jsme se zase sesli no a....... 😅 😵 😒 Nemuzu toho nechat,miluju ho,ale nechci ranit sveho manzela.Jak uz sem rekla je super.Umi to skvele s detma,stara se o nas vsechny,pomaha v domacnosti...... 🙂 ale ja ho nemiluju.Je pro mne spise kamarad.On nic nevi a ani netusi a ja mu to rict nikdy nedokazu.Muj milenec je taky zenaty ale uz jen spolu ziji,nemaji ani spolecnou loznici.
Jste nekdo v podobne situaci?Dokazete poradit aniz by jste mne odsuzovali?

horallka
25. čer 2008

Prečítala som si všetky vaše príspevky na túto tému a plne súhlasím s tým, čo píše majina. Petuli - odporúčam - z vlastnej skúsenosti - kolegu zahodiť za hlavu a venovať sa radšej rodine.Tiež dosť dobre nechápem, čo vlastne chceš- máš tri krásne deti, skvelého manžela, ktorý je zároveň aj vynikajúcim otcom a v posteli to zrejme medzi vami tiež nebude až také biedne, keďže ste splodili tri deti. Ak ťa manžel nepriťahuje, potom tiež tomu dobre nerozumiem, prečo si to s ním teda neskončila už skôr?Viem, s kolegom je to teraz o vášni a o sexe, baví vás to, ale skús si predstaviť, že ho budeš mať doma dennodenne na krku - a to už až taká vášeň nebude. Okrem toho ste spolu nikdy nežili, nezažili tie bežné aj stereotypné starosti - poznáš ho len ako milenca- čo ak ani zdiaľky nie je taký ideálny, ako sa tvári teraz, keď ste milenci?

bejbypd
25. čer 2008

Ahojte konecne som vas vsetky docitala co bola celkom fuska...tak chcela by som sa zapojit svojimi vlastnymi skusenostami a vlastnym nazorom na vec...Mala som dva roky priatela planovala som si s nim cely zivot bola som az velmi mlada a blba on bol totiz nenormalne ziarlivy krical na mna nadaval mi potom plakal ze ma tak strasne miluje a podotykam nikdy som mu nedala dovod ziarlit nenosila som ani tie najmensie vystrihy lebo on si to neprial,ani s kamaratkami a kamaratmi som nesla von bez neho lebo on si to neprial...no proste myslela som si ze ho zboznujem pred vsetkymi som ho ospravedlnovala atd...az to zaslo tak daleko ze mi pred kamaratmi povedal ze som k....a lebo ma prezvonilo nejake nezname cislo vraj sa vyzyvavo obliekam a preto si chlapi zistuju moje cislo a vyvolavaju mi...nevedela som co dalej nic nepomahalo bola som zufala skusala som vsetko mozne porozpravat sa s nim o tom no on stale iba sluboval a dobrotu sekal asi tyzden...tak som si povedala ze skusim byt nanho hnusna,vo vsetkom som mu odporovala tak chvilku to bolo fajn zbadal sa ze robi chybu...no vtedy laska no skor zaslepenost uz pomaly vyprchavala jeden nasi spolocni kamarati mi furt hovorili ako s nim mozem byt ze si ma nezasluzi ze len trpim ze mam na lepsich a pod...a jeden kamarat ma zvlast zaujal parkrat sme si vysli no a raz ma pozval k nemu a vyspali sme sa spolu...presne vtedy som vedela ze je to koniec mojho predosleho vztahu lebo teraz som mala pocit ze to s tym kamaratom je laska...s priatelom som sa rozisla da sa povedat v dobrom a zacala som si s tzmto kamaratom ja som bola zalubena no on mal so mnou len sex po troch mesiacoch som to ukoncila s tym ze ja ho lubim no on to tak neciti...baby dalsie tri mesiace mi vyvolaval dokonca mi povedal ze aj on ma lubi a ja som si ho k telu uz nepustila neviem ci to bola chyba ale bala som sa dalsieho sklamania a pritom som ho lubila..rok som bola sama az kym na scenu neprisiel moj terajsi priatel no pre mna fajn novy sexi kamarat az casom nas spolocne diskoteky a akcie zblizili no a ja som sa zase zalubila...na zaciatku nasho vztahu boli problemy lebo on bol zalubeni do jednej holky ktora mala priatela a bola aj s nim ale zalubil sa aj do mna oklamal ma na zaciatku nasho vztahu raz prave tej holke vypisoval aj ona jemu nejake zalubene smsky chybas mi a pod...citila som sa mizerne ked som na to prisla povedala som mu ze o tom viem a ze s nim koncim ze ja nebudem niekomu hrat druhe husle baby on za mnou s placom prisiel nech mu dam sancu ze on len so mnou spoznal pravu lasku ze ma miluje najviac na svete...tyzden som sa mu ani neozvala kazdy den mi volal a pisal bol pripraveny o mna bojovat po tyzdni som si povedala dost milujem ho velmi a budem s nim...tak sme zacali nas vztah pekne od zaciatku a bolo to krasne len po pol roku som otehotnela neplanovane napriek uzivaniu antikoncepcie a vtedy ma len objal povedal ze ma miluje a ze to zvladneme a ja som vedela ze zvladneme..dnes mame nadhernu 9 mesacnu dcerku sme spolu stastni aj ked sa obcas pohadame no presvedcil ma ze ma miluje a ja mu verim aj napriek tym zaciatkom...nikdy nikdy by som ho nepodviedla a to mozem prisahat on je clovek s ktorym aj napriek hadkam a nezhodam chcem prezit svoj zivot prepacte ze pisem tak vela no len na vysvetlenie tych komplikovanych vztahov...petuli ty pises ze si chcela aby dcerka bola priatelova prepac ale ked si uz prajes takuto vec tak ho asi naozaj lubis a nemala by si manzela dalej klamat a na margo toho vediet nevediet o nevere urcite vediet a mat pravo rozhodnut sa ako dalej este raz prepacte ze som sa tak rozpisala 😀 😅

dip
26. čer 2008

Holky, ja teda taky pridam svuj nazor na tu prirozenost nevery, protoze takovy ty reci, jak jsou muzi pirozene polygamni me desne stvou..Nevim, jak moc se to tyka puvodniho dotazu, protoze neni uplne jasne, jestli tam jde jenom o sex nebo spis o neco vic. Obecne ale myslim, ze urcite s kazdym obcas muze situace a hormony zatocit, takze pak udela neco, ceho sam pozdeji treba lituje..ja jsem se nastesti do takovy situace nikdy nedostala, ale vim, ze je to spis opravdu moje stesti nez nejaka ctnost, a proto nejde nikoho soudit. Podle me, nebo pro me, je nejucinnejsi takovejm situacim radsi predchazet. Kolegum hned na zacatku sdelim, ze mam super manzu, takze se nikdo o nic ani nepokousi, a tak. Myslim, ze je mnohem tezsi pak uz hasit ten zazehnutej plamen. Ale kazdopadne bych to partnerovi nerikala, pokud nejsem pevne rozhodnuta vztah s nim ukoncit, protoze to muze fakt hodne ublizit a jenom definitivne pohrbit to, co by mozna slo jeste ozivit. Pak uz to zpatky vzit nepujde, muzete litovat a bit hlavou o zed, ale tu vzpominku uz to manzovi z hlavy nevymaze. Jo a k ty prirozenosti, je samozrejme normalni, ze behem zivota obcas cloveka pritahujou i jiny lidi. Ale zaroven je normalni, ze vetsine lidi vadi a ublizuje nevera druhyho. Mozna to nekdo muze oznacit za sobeckost a majetnictvi, ale podle me to proste souvisi s tim, ze milovani je projev neznosti, intimity, a pocitu vyjimecnosti. Ja pri nem vyjadruju svuj vztah k partnerovi , ktery je vyjimecny, jiny nez k ostatnim lidem. A zaroven si uzivam jeho ujisteni o tom samem. Kdyz ale vim, ze stejne nezne saha na slecnu, kterou vcera potkal na diskotece, devalvuje to hodnotu jeho neznosti ke mne. Neni to mozna uplne logicky, ale to bude prave asi tim, ze je nam to taky dano prirodou, proste jako vlastnost, fakt (a samozrejme ne vsichni to vnimaji stejne). No a proto asi se obecne nevera povazuje za spatnou, neni to zadna krestanska umelotina, proste to odrazi fakt, ze v lasce by clovek druhemu vedome ublizovat nemel. A kdyz se nekdy stane "omyl", ja vim, ze moje telo se "spletlo", ze to bylo pod vlivem okolnosti, ale ten druhy to proste takhle chapat nejspis nebude, tak je podle me lepsi vyzrat si to pekne sam a neprenaset zodpovednost za svoji vinu na nej.

tarotka
1. črc 2008

petuli: ja si myslím, že milenec prišiel do Tvojho života aby si niečo pochopila a aby ti niečo do Tvojho života priniesol, ale mám pocit, že do budúcnosti spolu nebudete. Budeš síce chvíľku z toho nešťastná, ale nakoniec sa s tým vyrovnáš. Ak s ním budeš ďalej udržiavať vzťah tak budeš v úzkostiach. Podľa môjho názoru by si sa mala teraz radšej sústrediť na to aby si bola vyrovnaná lebo na najmladšiu dcérku to bude mať vplyv. A čo sa týka budúcnosti Teba a tvojho muža tak to vyzerá,že bude váš vzťah prosperovať. Samozrejme, že najrpv sa budeš musieť vyrovnať s tvojou neverou.

Neopustiš manžela a budeme mať spolu lepší vzťah , lebo si uvedomíš, že len on je pre Teba ten správny muž života.

mikino
1. črc 2008

petuli: keď si sním, neriešiš veci denného života "čo navariť,čo treba upratať,kedy majú ísť deti spať atď"! Tvrdíš, že je dobrý otec, stará sa o Vás. Povedz mu to. Chlapi sú také divné stvorenia ale tiež potrebujú počuť, že sú dôležitý. A nielen v deň výplaty. Nevera je chvílu možno adrenalín, ale potom Ťa to zožerie za živa. Či mu to povedať? Neviem. Ale vybadať zmeny v správaní toho druhého sa dajú. Potom je to len a len na tolerancii obidvoch strán. Či na to príde, prišiel, povieš mu to alebo to nechal tak alebo sa bude (budete) tváriť, že sa nič nestalo, určite to bude určitú dobu vo vzťahu "cítiť". Prajem Ti aby sa to (si to) vyriešila tak, aby bolo dobre.

petuli0601
autor
1. črc 2008

Tak opet zase trochu ode mne.Stravila sem dny uvazovanim,premyslenim a porovnavanim.Procitala sem si prispevky tady a i co jste mne poslali na IP,za vsechny mooooc dekuju.
Ja sem ted prerusila kontakt s pritelem,ale doma pokracuji hadky,ale asi je to vice mene moje chyba,protoze pocituju stale takove vnitrni napeti a sem neustale rozrusena a podrazdena.Musim na sobe zapracovat a uvidim kam to povede.Chci dat svemu vztahu s manzelem jeste jednu sanci,on si zaslouzi vernou milujici manzelku a deti si zaslouzi vyrustat v harmonicke rodine.Ale pravdu o sve nevere mu rozhodne nereknu,ranilo by ho to.Co oci nevidi,to srdce neboli,to plati i o vedomosti urcitych veci.Ted se citim silna a verim ze to muze fungovat,ale budu mit stejnou silu i v den kdy budu stat naproti sveho kolegy a on se na mne podiva tim svym milujicim pohledem? 😒

adetka
1. črc 2008

ja som osobne zatial neverna nebola... fyzicky... akurat som mozno dva razy do roka zakazdym do niekoho na chvilku zakukana 😀 ... ale casto mavam sny (denne) s inymi muzmi (ktorych zvacsa poznam)... a dokonca aj po takych snoch byvam na manzela podrazdenejsia... uz po takejto "snovej" nevere 😉

gedren
Autor odpověď smazal
Zobraz
adetka
1. črc 2008

denne... ako denné... 😀 ... take co snivam vedome s otvorenymi ocami... nie ze by som o inych muzoch snivala kazdy den... 😅

lenadka
1. črc 2008

adetka 😀 😀 😀 ja musim povedat, ze ked sa mi sniva ze s niekym...oné..tak som nastvata, lebo vzdy sa s toho neznameho vykluje MM!!! 😠 😠 😠 rano mu nadavam, ze do sna sa mi pchat nemusi, ze nech mi aspon tam dopraje Breda Pitta 😀 😀 😀

horallka
1. črc 2008

Petuli,
zdá sa mi, že tieto príspevky od dievčat ti trochu pomohli. Petuli, mnohé z nich, ktoré ti píšu, určite zažili niečo podobné ako ty. Dokonca aj ja, síce nie s tromi deťmi, len s jedným a tiež som zvažovala-atraktívny kolega, ktorý je sexi alebo zodpovedný priateľ, ktorý stále stojí pri mne v dobrom aj v zlom?Tiež to istú dobu so mnou pekne mávalo, vzťah s kolegom bol dobre živený - práca je živná pôda na takéto vzťahy a vzťah s priateľom bol na hrane. Potom som si jedného dńa povedala dosť, stopla som to a zoradila priority. Jednoznačne mi z toho vyšiel môj priateľ. Výsledkom je, že teraz máme krásneho syna, spoločné bývanie a sme šťastní. Tožvie, ako by to bolo dopadlo s kolegom...? Ale to ma teraz už vlastne ani nezaujíma.

koccicka
2. črc 2008

gedren asi mas praudu.moja mama sa tiez tak zamilovala do lasky z mladi..tajne sa schadzaju a dohodli sa ze az deti budu velke tak odidu od partnerov.uz to takto tahaju asi 10 rokov.no ja uz mam 25.akurat tej jej lasky dieta ma 17.inak si myslim, ze netreba byt sebec.mam dieta, chcela som ho a snazim sa o jeho stastie.deti nesmu trpiet.miluju nas a odpustaju okamzite nase nalady...moj syn ma 5 mesiacou a ked nanho tak kuknem akoze nevrieskaj, tak sa pozre , krasne usmeje a ja viem, ze jedine on ma uprimne a bezhlavo miluje..vzdy ked vidim vo svete bolest, uvedomim si ake su moje problemy smiesne......................................

veronkaj
2. črc 2008

ahojte tak trochu som vás čítala a možno by ste mi vedeli poradiť,
mám priateľa, ktorý ma miluje, každý deň si povieme ľúbim ťa, nemáme nejaké problémy až na jeden, ja bývam v BA on mimo takže musí za mnou cestovať autom ale to nieje problém lenže problém je v tom že je hrozne vyťažený pracovne a potom má koníčky, ktoré mu zaberajú dosť času a to preto lebo je v klube, kde má nejakú funkciu a tak musí riadiť akcie a chystať a tak.

je poctivec a ked začne pracovať ani nevie ako ide čas a na nič iné nemyslí len na robotu a mne vadí že si nenájde čas mi zavolať je to fakt zriedka že si ho nájde, a mne to tak chýba, ked som mu to povedala vraj nemá kedy ale že na mňa myslí,

jeden čas som mu ráno hned po prebudení volala aspoň dobré ráno lebo vstáva neskôr ako ja, a prestala som, vôbec na to nereagoval ani si to nevsimol

neviete ako ho nejako naviesť na to aby pochopil že mi chýba ked si na mňa nenájde tú minutu čas hoci ked mu zavolám zdvihne vždy a prehodí zopár slov ale sám od seba nemá čas a že potrebujem nežnosti,
včera sme mali pol roka čo spolu chodíme, pripomenula som mu to a nič, akoby nič,

Pomaly mám pocit, že práca je uňho všetko ano viem žije z nej ale potom nepotrebuje mňa.

lukin
2. črc 2008

veronkaj: Já myslím, že ten tvůj přítel do tebe není tak zblázněný jako ty do něho ☹ Kdyby tě tak moc miloval, tak si přece na tebe čas najde. Nevím, ale takový vztah asi moc klapat nebude, protože k lásce jsou zapotřebí dva. Pokud se trochu neumoudří, a nepřestane být práce a koníčky míň důležité než ty, tak to vidím bledě. A co mu třeba navrhnout společný víkend někde?

veronkaj
2. črc 2008

lukin

na víkend chodievam k nemu, ale v sobotu vždy majú nejakú prácu u niekoho pomáhajú si totiž v partii okolo domov áut a tak a dosť času trávia ako partia spolu, je živnostník a tak pokial má prácu sa snaží robiť, nieje zrovna romantický typ, o týžden ideme na dovolenku a tak sa snaží dorobiť čo najviac.
Ked sme sa o tom bavili prečo si nenájde čas - teda občas si nájde aj cez deň a prečo mi volá len večer vraj on je taký ked robí tak robí a myslí na to čo musí vybaviť a potom ked vypne potom robí ostatné. vraj vie že nieje dokonalý ale napriek tomu ma miluje.

hádam ked budeme na dovolenke - ideme tam celá partia si nájdeme čas na rozhovor o tejto téme ale ako muto vysvetliť neviem, aj tak si vypočuje, ale nič viac, poprípade poviem že mu vytýkam

krasuliak
6. črc 2008

Petul je mi z teba zle!!!!! Naozaj som tolerantny ale toto je uz vela!! Najhorsie pre muza je nevera manzelky.Predstav si keby sa to stalo tvojmu manzelovi. Co by si chcela aby urbil?? opustil rodinu alebo ostal s tebou?? Vzi sa do jeho koze. A je zaujimaveze to uz robis tak dlho a on si nic nevsimol.Mozno to znaci o jeho nezaujem o teba a mozno ta aj on podvadza. Co by som ti mimochodom doprial. Neodcudzujem ta len mi je z teba zle.A co teraz?? Nepovies mu o nevere aby si mu neublizila ale ver mi ze raz to vide najavo!!!Stava sa to vela ludom len niektory to riesia potichu ty si chcela pocut nazory a rady.Toto je moj nazor. A moja rada?? A naco tebe uz aj tak nic nepomoze!! 😠

orinka
6. črc 2008

krasuliak 100 bodov 😉 Absolútny súhlas....

tommino
6. črc 2008

mile damy nevernicky.... akoze to co napisal krasuliak je svata pravda. Je mi z vas na vracanie ... 😠 ako mozete pozerat, ze sexi kolega... nechcem nikoho odsudzovat, ale ked chlap podvedie vas citite strasne ponizene, urazene a neviem co vsetko. Nechcem chlapov obhajovat, lebo je to najvacsia hlupost co moze urobit, ked podvedie zenu. Ale, aby som sa vratil k tej myslienke... ked vy podvediete svojho muza, ako sa ma potom citit on?! a este ked mate s nim deti!!!! akoze HANBA vam. a prajem vam len to najlepsie, aby vas tak isto manzel a este aj vas dalsi priatel tak isto podvadzal, aby ste sa aspon trosku vzili do koze vasej "milovanej" polovicky. A argumenty typu "o nic neslo, ja aj tak lubim svojho muza" su obycajny blud. Ak lubim nepodvediem!! neviem viac co dodat .... 😒

princess007
6. črc 2008

Tak to teda.. Naprosto suhlasim s krasuliakom a tomminom... Nepochopim to. A to ste im slubovali vernost... Fuj

gedren
Autor odpověď smazal
Zobraz
krasuliak
6. črc 2008

nemusi planovat ale 2 roky sa s nim taha a manzel nic netusi keby sa aspon priznala a nie vypisovat a radit sa na koniku. Ked si s nim sukala vtedy ta to netrapilo?????? Tvoje tri deti a vyborny manze!!!!! co??? jaj musim odist leboo by som ju niekam poslal sorry

achalteke
6. črc 2008

naprosto a bez výhrad souhlasím s gedren! - líp bych to nedokázala napsat. Obzvlášť se mi líbí její názor z první strany 😉

mywiel
6. črc 2008

Petuli mas velmi komplikovanu situaciu uz hlavne kvoli detom, deti ani tvoj manzel si ti nezasluzia hlavne ked sa o teba tak stara je to voci nemu nefer, je to strata casu s nim zostavat ak ho nemilujes, bude to prenho velka rana ale je zbytocne v takom vztahu zostavat len kvoli detom. S tvojim priatelom si myslim ze to tiez nema buducnost ked je tiez zenaty, lebo vacsina chlapov svoje manzelky nakoniec aj tak neopusti, tak aby si nebola 2x sklamana a neostala nakoniec sama... ☹

nsoci
6. črc 2008

Ja len taky maly postreh... podla mojho nazoru si tu miesame dva druhy nevery

1. vztah funguje, obaja sa lubia a jedneho z partnerov zrazu niekto zaujme, opanta, rozbusi mu srdce...a na svete je nevera z tuzby po dobrodruzstve a vzruseni

2. vztah partnerov nefunguje a hladaju kompenzaciu (sexualnu, citovu....) niekde inde....

Riesenie je podla mna v oboch pripadoch odlisne. Prvy vztah sa lahsie ukonci, lebo laska k povodnemu partnerovi funguje. V druhom pripade vznika obrovsky zmotanec pocitov, tuzby, zasad, lasky a rozumu, ktory je velmi tazke odvonku posudit a rozlustit. Nikto, kto to nezazil podla mna nema pravo vyskakovat a moralizovat, vsetci sme mudry na cvicisti, ale na bojisti je tazsie.

Taka teoreticka vsuvka z mojej strany. Chvalabohu, zatial som nemusela neveru nikdy riesit a podla skusenosti viem, ze clovek sa v realite zachova casto inac nez by sa chcel. 😉 Dolezite je poznat vlaastne priority a sam seba a zaachovaat sa podla toho....

zanett
6. črc 2008

no, no, no, panove se nam nejak certi. Ja taky nejsem zastance nevery, ale tady se jasne ukazuje, ze chlap nese neveru sve polovicky hur, nez zena. Mohla bych citovat nekonecne vyzkumy, ktere jasne dokazuji, ze vetsina chlapu nese sve parohy velmi, velmi tezce, kdezto podvedena zena mnohdy nemysli okamzite na rozchod...Cosi mi rika, ze pritomni panove by nebyli tak kategoricti, kdyby sami byli blizko nevere (a pokud nikdy blizko nevere nebyli, tak zrejme proto, ze je zadna jina nechtela 😀 ). Ale opakuju, ze neverniku se nezastavam!

certica
6. črc 2008

zanett, to bolo trefne

bartalka
6. črc 2008

ja napisem len tolko vsetko sa kazdemu vrati ci skor alebo neskor sa na neveru kazdemu pride, vzdy sa najde niekto, nejaka dobra dusa ktora prezradi" sladke tajomstvo "aj mne to povedala" dobra dusa"
pisem z vlastnej skusenosti a velmi to boli, neprajem nikomu zazit to sklamanie a hroznu bolest cloveka to moze dostat niekedy na uplne dno... my sme ale mali to stastie a manzela velmi lubim a snazime sa odpustit jeden druhemu a budeme mat tretie mimco a zda sa mi ze po dvoch rokoch utrpenia konecne sme nasli k sebe znova cestu ale clovek musi pocuvat toho druheho nie sa zaoberat len sebou samym

a hlavne je mi zle s tych zenskych co vedia ze muz ma rodinu a presto vsetko ju rozbijaju 😠 😠 😠
vrazdila by som 😎 😎 😎

zanett
6. črc 2008

bartalka, ja zase nesnasim lidi, kteri obvinuji tu milenku. Proboha pokud ma chlap manzelku a rodinu, je to pouze a jenom jeho zodpovednost a pokud neudrzi pero v kalhotach, tak je slaboch on, ne ta milenka! Milenka nema zodpovednost za jeho manzelku a rodinu! Opakuju, ze jsem byla milenkou zenatyho chlapa a bylo mi sumafuk, ze ma manzelku a deti, pac kdyz to jemu nevadilo, proc by to melo vadit mne? A kdybych nebyvala byla jeho milenka ja, nasel by si jinou a manzelku by stejne podvedl! Ja myslim, ze vetsina zen vi, ze ten jejich je suknickar a maloktere zenske odola, tak uz predem obvinuji vsechny potencialni milenky, ale milenky nemohou za to, ze je vas manzel slaboch, ktery se neumi ovladat... 😝

tommino
6. črc 2008

mila zanett, neda mi nereagovat na tvoj posledny prispevok... Muz je slaboch ked podlahne nejakemu zvadzaniu, ale kde je moralka u tej jeho milenky? napr. ty .... mas ty vobec chrbtovu kost? predstav si situaciu... mas muza, lubis ho z celeho srdca a on si najde nejaku milenku, ktora sa bude spravat ako ty... bude jej uplne jedno, ze ma manzelku, deti .... jednudocho ho zvedie.... chcel by som ta vidiet ci by si bola taka hrdinka .. podla mna by ti padla sanka poriadne nizko a asi by si odkracala s urevanymi ocami 😉... a este je take zauzivane, ze vsetko sa raz kazdemu vrati skor ci neskor 🙂
A este aby som reagoval na ten prispevok predtym. No takze neverny som nikdy nebol, naopak prave ja som bol vzdy ten kto bol podvadzany, a myslim, ze nemam problem s tym, ze by ma NIKTO nechcel, prave naopak nasiel som zenu svojho zivota .... A aj tak je to jedno ... jednoducho su vzdy tabory ... jeden napise jeden nazor a najdu sa ludia co plne suhlasia a na druhej strane sa zase najdu ludia, ktory jednoducho maju iny nazor ( co ja samozrejme normalne, pretoze 100 ludi, 100 chuti).. Hovorim, kazdy nech robi podla svojho svedomia a vedomia. Moj nazor je taky, ze ked je clovek vychovany k slusnosti a urcitej zasadovosti nikdy nemoze mat problem s neverou. Ak lubim nedokazem byt neverny... a ked nelubim, nemozem predsa tvrdit opak.... 😖

gedren
Autor odpověď smazal
Zobraz