Jsem nevěrná manželovi. Jak dál?

petuli0601
23. čer 2008

Ahoj,vim ze mne asi bude vetsina z vas odsuzovat ☹ ,a uplne to chapu,ale ja uz proste nevim kudy kam.Nemuzu spat,jist,soustredit se na nic.Jsem skoro deset let provdana za super chlapa,mame spolu tri skvele deti,nejmladsi 8 mesicu,a ja uz dva roky bezhlave miluju kolegu z prace se kterym se i tajne sem tam schazime.Na chvilku jsme tento vztach prerusili,chtela jsem to proste hodit za hlavu a byt verna,ale minuli vikend jsme se zase sesli no a....... 😅 😵 😒 Nemuzu toho nechat,miluju ho,ale nechci ranit sveho manzela.Jak uz sem rekla je super.Umi to skvele s detma,stara se o nas vsechny,pomaha v domacnosti...... 🙂 ale ja ho nemiluju.Je pro mne spise kamarad.On nic nevi a ani netusi a ja mu to rict nikdy nedokazu.Muj milenec je taky zenaty ale uz jen spolu ziji,nemaji ani spolecnou loznici.
Jste nekdo v podobne situaci?Dokazete poradit aniz by jste mne odsuzovali?

sirinka
24. čer 2008

certica ok, beriem

halienka
24. čer 2008

Panterka, je to tak, ženy sú skôr schopné pre milenca ukončiť manželstvo ako chlapi pre milenku. Chlapi pokial môžu si chcú zachovať obe - je to pre nich výhodné 😉 Ale to už trochu zovšeobecňujem... 🙂

gedren
Autor odpověď smazal
Zobraz
panterka
24. čer 2008

já si stejně myslím, že je blbost podlehnout pokušení a ohrozit tak stávající vztah... myslím, že každý vztah spadne více či méně do stereotypu, že ta vášeň částečně vyprchá 😒 zamilovanost opadně a zas se objeví někdo, z koho šimrá kolem žaludku 😀 je to takovej kolotoč...

zanett
24. čer 2008

gedren; no to opravdu koukam 😉 , protoze ja mam kolem sebe samy neschopny, ale i ti schopnejsi MP nesahaji ani po paty - coz je na jednu stranu vlastne dobre, ze, protoze takhle mam minimum pokuseni, pac vim, ze jsou vesmes vsichni neschopni a za pripadny problemy nestoji....Ted me napada; to ale treba bude oborem, ne? Jestli tam prevazuji muzi, tak mas vyhodu uz jenom v tom, ze jsi v mensine...Ja konkretne delam v reklame a to jsou sami napomadovani gayove (viz muj sef 😀 🙄 )...

m311293
24. čer 2008

Něco vám odcituji- Od Plzáka
Nějak se v posledních letech opakuje, že se třeba manželka zamilujedo nějakého inteesantního poety, který oprati manželovi ji zahrne svými - s odpuštěním - milostnými kecy a ona nejdnou prohlásí manželství za omyl.
A slyšíme: Když dítě necítí doma lásku, pak je i pro dítě lepší když se rozvedeme." Tuto zločinnou větu bych zakázal pod vysokou pokutou, protože dítě - a to podotýkám s velkým důrazem - se o milostné klima svých rodičů vůbec nezajíma, pokud do něho není svými omezenými rodiči zatahováno.
Dítě se ale do svých 15 let děsí rozvodu rodičů a jímá je před touto skutečností hrůza, protože neví co to znamená. Ono neonemocní, tím se nestrašme, ale ztratí mnoho ze své dětské radosti, jež je v životě už neopakovatelná.

vyberte si z toho co chcete, ale já po svých zkušenostech tvrdím: co oči nevidí to srdce nebolí.

zanett
24. čer 2008

jo a zapomnela jsem; panterka, ja jsem asi beznadejnej pripad, ale ja se nezamilovavam rychle, mne malokdo zaujme, to uz opravdu musi byt terno, abych se nad nim dvakrat zamyslela, takze je treba mozny, ze je kolem me spousta potencialnich objektu (i kdyz o tom pochybuju), ale jsem treba jen hard to get.... 😀 Jinak, kdyz uz mi z nekoho simra v zaludku, tak vim, ze to neni jen tak lecco...no ale prave proto si musim cvicit pevnou vuli a charakter a nepodlehnout.... 😀 😉

gedren
Autor odpověď smazal
Zobraz
panterka
24. čer 2008

zanett, no, taky není špatný šimrání z někoho, kdo je jaksi ... nedosažitelnej 😀 😀 😀

panterka
24. čer 2008

holky, já si toho svýho zase fakt vážím 😉 😵

zanett
24. čer 2008

gedren, jj...ja bych to taky nikde lepsi nemela...to si vzdycky opakuju kazdou sobotu 😀

Jinak, m311..., ze sve zkusenosti vim, ze kdyz jsem byla dite, byl mi sice milostny zivot rodicu uplne ukradeny, ale to, ze se neco deje, to jsem zavetrila hned ve dverich...Myslim, ze dite vyciti atmosferu, ktera je jina nebo nepohodlna a zit s manzelem, ktereho nesnasim jen proto, abych se nerozvedla,i kdyz vim, ze to deti museji vycitit, to zase nechapu ja...

m311293
24. čer 2008

hoky a napadlo vás někdy, že věrnost se nedá dokázat?

gedren
Autor odpověď smazal
Zobraz
zanett
24. čer 2008

Njn, to je presne, co rikam; nasi se hadali 'stranou', nikdy jsem nevedela, o co slo, ale ta husta atmosfera se casto dala i krajet...a pak treba takovy to' ZX, rekni mame, ze dnes vecer nebudu doma..' a obracene, 'Rekni tatovi, ze me jeho vylety nezajimaji...'... 🙄 Takhle to slo jen v dobe hadek, ale zit v tom cely detstvi, asi bych byvala byla rada, kdyby se nasi rozvedli...

panterka
24. čer 2008

petuli, ještě jsem se chtěla zeptat, jak dlouho jste spolu s manželem a koho je to vlastně dítě 😅

m311293
24. čer 2008

zanet, Plzák to říká, " pokud není do něho svými omezenými rodiči zatahováno." tady to trošku vytrženo z kontextu, ale je to myšleno tak že občas se rodičům stane že se zakoukají do někoho jiného, a že je hloupé hned se rozvádět, že je lepší nějakou dobu takovou citovou válku před dítětem tutlat. Pokud se vše srovná v horizontu jednoho roku, dítě si nic nevšimne, pokud ho na to neupozorní

valen
24. čer 2008

Ahoj holky, přečetla jsem si vaše příspěvky a aspoň se můžu taky svěřit. Bohužel jsem manželovi taky nevěrná a to dokonce v těhotenství. Ale já říkám, že tohle člověk nikdy neudělá bez důvodu. Manžel se mnou téměř nekomunikuje, nic ho nezajímá, od doby, co jsem otěhotněla se mnou nespal... Nedá mi ani pusu, nesáhne na mě. Jediný, co ho zajímá je sport a počítač. S ničím mi doma nepomůže a ještě se diví, když po něm třeba chci, aby mi odnesl něco těžkýho. Jsme spolu teprve 2,5 roku, před rokem jsme se brali. Po svatbě se ale změnil, že ho vůbec nepoznávám.
Takže když se mi naskytlo prožít trošku lásky jinde, nebránila jsem se. Můžete mě odsoudit, ale já nedokážu žít bez doteků, líbání, povídání... a tohle všechno mi dává ten druhej.
Proto já tohle nikdy neodsuzuju, pokud vím, že má někdo doma problémy s partnerem.

zanett
24. čer 2008

m31268; no ja se na to divam tak, ze kdyby MP podvedla, urcite si toho vsimne (a naopak), protoze ani jeden neni takovej dobrej herec, aby to dokonale utajil - tim zceri vody a da nejevo, ze se 'neco' deje...a to dite vuci te atmosfere asi nebude imunni...Alespon ja mam par kamaradek, ktery samy priznavaji, ze jako deti/pubertacky mely pocit, ze jeden z rodicu toho druhyho podvadel (ciste kvuli te atmosfere), i kdyz o tom nikdy nepadlo ani slovo a nebyl to otevreny problem...Ono asi bude tezky uhlidat neveru tak, aby se neprovalila, kdyz ma nekdo praci na plny uvazek, rodinu, domacnost atd...to musi byt nejakej oscarovej herec...zahrat to tak verohodne. 😀 😉

panterka
24. čer 2008

valen, to vám to moc dlouho neklapalo 😒

valen
24. čer 2008

To ne. Teď uvažuju o rozvodu. Ale ne kvůli tomu druhýmu. Má mě hodně rád, ale přijmout cizí dítě je dost těžký. Jen si myslím, že i samotný mi bude líp. Teď se stejně jen trápím, každej večer brečím tajně do polštáře. To není vůbec pro toho prcka ve mě dobrý ☹

panterka
24. čer 2008

j jsem v těhu taky hodně brečela, jsi si jistá, že to není jen hormonama? 😕

zanett
24. čer 2008

valen, myslis, ze jako samotne matce s ditetem ti bude lip? 😕

valen
24. čer 2008

Hormonama to být částečně může. Ale určitě moje hormony nemůžou za to, jak se manžel chová. Já zrovna nejsem z těch, který by brečely kvůli každý blbosti. Ale ten jeho nezájem mě prostě ubíjí. Když to s ním chci probrat, odbyde mě, co zase mám a je se mnou hned hotovej.

panterka
24. čer 2008

valen a kdy takovej začal být? po svatbě nebo po otěhotnění?

valen
24. čer 2008

zanett, myslím si, že mít chlapa jen proto, abys mohla říct, že nějakýho máš je k ničemu. Takže si myslím, že mi líp bude.
panterka už po svatbě se hodně změnil. Ale já myslela, že se to zlepší. O sex vlastně nestál už předtím, musela jsem si o to vždycky říct. Jenže já jsem chtěla mimi, tak jsem to prostě snášela. Teď už vím, že to asi byla blbost, pořizovat si s někým takovým dítě.

panterka
24. čer 2008

valen, upřímně, to byla blbost 😒

susik77
24. čer 2008

valen: a ako to vyriesis financne a s bytom, sama na MD?

gedren
Autor odpověď smazal
Zobraz
valen
24. čer 2008

To zatím vůbec netuším. Ale přece s ním nezůstanu jen kvůli financování. Když se teď chová takhle, tak co bude za pár let 😒

gedren
Autor odpověď smazal
Zobraz