Jsem těhotná a přítel si neví rady. Co teď?

petrryss
22. led 2014

Ahojky, po pul roce snažení se mi na teh.testu objevili dvě čarky,bude mi 38 let a čekam 4 dítě,ja mam
dva kluky a dcerku,klukum letos bude 18,13 a male 6 let,pritel ma holčinu bude ji zitra 5 let.Mam smíšené pocity,
ktere se stridaji jak z radosti tak ze smutku, jednou jsem stastna že se to konečně povedlo a na druhou stranu mam
obavy ztoho ze me budou lidi, znami co me znaji,a take deti odsuzovat ze cekam 4 dite,ze v dnesni dobe je to az pres prilis.nevim si rady,hormony se asi zblaznily a pocit viny si neodpustim,nejsem ten typ cloveka ze bych to dite dala
pryc.ke vsemu jsem veskere vecicky na mimi,jak kocarek i matraci do postylky dala pryc pac sem si kdysi myslela a byla
rozhodnuta ze uz dite nechci,ale nejak po case kdy loni po 5 letech sundali Danu (telisko) tak sem zatouzila po miminku.
na jednu stranu se citim i necitim jit do toho,sama nevim co se semnou deje,sama sebe nechapu,a kdyz sem to rekla priteli tak mi rekl jen tak- Tak to dej pryc ,no to brzo a vubec ho nechapu ze toto az kdyz je to ve mne mohl jen tak vyrknout
to zabolelo kdyz uz je pozde,misto toho aby me podržel,nevim si rady a je toho na me moc a jsem ztoho smutna,mam dcerku,s byvalým pritelem ktery me nechal v tehu,a ja si ji vychovala sama,ale je bez otce pac ona ho vubec nezna
a ani o ni zajem zadny nema,nic ji nekupuje ani zadna starost,kluci sou od byvaleho exmanž.to je v poho,ale co mam delat ted sama nevim,je toho na me moc a vse se na me sype,nekdy mam takove myslenky ze se to nemelo stat a byla by o starost min,prosim poradte,děkuji!
Jinak sem s přitelem pořad a kluci chodi na vikendy k tatkovi a starsi uz tam cele tydny prespava a casem se k nemu i odstehuje tak to takova zatez neni,ale snad se pritel umoudři a zmeni nazor,jsem ve 4-5 tydnu tehotenstvi ,ale u doktora jeste nebyla,mate nejaký názor na to?byla bych rada

smudlinka82
23. led 2014

Ahoj, to je přeci tvoje věc kolik dětí budeš mít, vůbec bych se na ostatní neohlížela ať si myslí co chtějí. Pokud máte kde bydlet a co jíst miminko bych si určitě nechala. Věci na miminko můžeš levně koupit na MMB nebo Bazosi je tam spousta krásných věcí.Nechápu jak ti přítel toto vůbec mohl říct některý chlapy fakt nechápu. Budu ti držet palce aby si to přítel rozmyslel.