Kamarádčin přítel má profil na seznamce, máte zkušenost?

codal
8. únor 2014

Jak jsem teď sama, tak občas koukám na seznamky, jen tak, kdyby náhodou🙂. Našla jsem tam profil přítele mé kamarádky (jedné z nejlepších kamarádek, která se mnou prožívala celý můj příběh a hodně mi pomohla, když mi bylo nejhůř). Ten profil je už zřejmě hodně dávno založený, každopádně je akutalizovaný, s novými fotkami (jejího přítele mám na fb , takže vím že jsou nové, protože má stejnou jako novou profilovku). Píše tam, že nehledá nic vážného (v závorce flirt, sex). Poslední přihlíšení před několika dny a těch přihlášení tam má hodně. Ona teď dodělávala diplomku, takže měla hodně práce a vídali se jen o víkendech. Vím, že to není má věc, vím, že je to jen mezi nimi. Ale ona o něm tak hezky mluví, jak mají hezký vztah a jak ho miluje a on jí, a po tom, co jsme našla mi to příjde jako velký podraz. Po svých zkušenostech jsem na tyhle věci hodně citlivá a navíc je to opravdu blízká kamarádka a já nechci, aby jí někdo ublížil, zaroveň jí ale nechci zničit vztah, pokud o nic nejde. Už nám není 20, abychom ztrácely čas se zmetky co nás podvádí, ale co když to tak není, já prostě nevím, jak s tou informací naložit, je mi to hrozně líto. Jeho znám v podstatě jen od vidění, takže ani neodhadnu, jestli je to jen blbé zvyšování si ega nebo jestli to je něco víc... Já si prostě sama o sobě myslím, že takové věci se ve vztahu nedělají, že u psaní zpráviček to začíná, ale většinou nekončí.. tak se ptám, co s tím? Jaký máte názor? Jak byste se zachovali vy? Já vyčkávám, zatím neplánuju žádné unáhlené kroky...

seb
9. únor 2014

@codal tak toho co jste vymyslely s tou druhou kamoskou bych nesla ani nahodou, nakonec se to jeste obrati proti vam, ze jste ho vyhecovaly vy dve, ja ych ji to rekla stylem, ze ty tam chodis a nasla jsi tam nekoho, kdo vypada jak ten jeji pritel, jestli se nechce podivat, a takhle si muze to rozhodnuti jestli o tom chce vedet nebo ne udelat sama, a ty ji das sanci to bud resit a nebo pred tim zavrit oci

codal
autor
9. únor 2014

Já zatím nic nepodniknám,spíš to nechávám rozlešet a přemýšlím nad možnostmi...

pellullinka
9. únor 2014

Řekla bych to kamardce,jak ona si to doma vyřídí,zda bude věřit příteli nebo ne už je její věc a do toho ti nic není.

pellullinka
9. únor 2014

@codal navíc pokud by ho kamarádka chtěla zkusit sama,může to udělat ona,ale proč byste to měly dělat vy? Do toho bych nesla ani nahodou

codal
autor
9. únor 2014

@pellullinka určitě máš pravdu, byl to jen jeden z nápadů a asi na to nemám koule...

prapodivna
9. únor 2014

Já všem svým kamarádkám dávno řekla, že bych chtěla, aby mi to řekly, že by mě naopak naštvalo, kdyby o tom věděly a neřekly mi to, stejně by mi neudělalo radost, kdyby to s mým mužem řešily za mě. Moje kamarádky nejsou zodpovědné za to, že je mi muž nevěrný, tak roč bych to měla zazlívat jim? Já osobně bych to kámošce řekla upřímně. Začala bych tím, že se mi to neříká lehce, že z toho nemám radost, ale že myslím, že by to měla vědět, aby se podle toho mohla zařídit, kdyby to něco znamenalo.

prapodivna
9. únor 2014

Jinak vím, o čem mluvím, moje sestra například o mém příteli dávno věděla, že má sklony ke gamblerstvím a nic mi neřekla. Docela mě to naštvalo :/

danuskac
9. únor 2014

A co takhle se jí zeptat, jak by se zachovala ona v takovém případě? A podle toho jednat? Mě to kamarádka práskla, ten letěl taak rychle, že nevěděl která bije 🙂 Pak mi prozradila, že váhala dost dlouho, věděla jak zaujatá dokážu být, a jsem ráda, že to zvládla!

lenjii
9. únor 2014

Dostala jsem se do situace tve kamarádky. Nikdo mi nic neřekl z okolí a ztrácela jsem čas s nevernikem. Takže Můj názor je vic než jasný. ..ano říct ji o tom! 🙂 hodně štěstí ať se rozhodneš jakkoliv.

kristyn.g
9. únor 2014

@codal ja myslím že říct jí to nejdřív někde v klidu , ne přes telefon atd aby nejednala zbrkle a aby měla čas se zamyslet co s tím udělá, aby pak nelitovala že to měla víc prověřit jak to je.

bonavoxa
9. únor 2014

Říct a víc nad tím nepřemýšlet. Pokud o něčem vím, tak to hned říkám, nesnáším klamstvo. Většinou to dopadlo tak, že s holkou, co ji chtěl muž podvést buď se mnou nebo s nějakou jinou, jsme příjemně pokecaly a vyšlo z toho, jaký je ten chlap mizerný...po vícero stránkách. Byla takové, co pálily mosty, ale i takové, co si nevěrníka nechaly, i když na něj prasklo více skutků. Jen jednou jsem se se svojí pravdomluvností popálila. To, když se zadaný kamarád na chatě chlubil vášnivou nocí s jednou blbou blondýnkou..a vzápětí mi psala jeho přítelkyně co na chatě, tak jsem si myslela, že asi něco čmuchá....A ono z toho nakonec vylezlo, že si dělal jenom srandu...

jituliiii
9. únor 2014

Ja bych se zachovala tak, ze bych kamarádce rekla - vzdyt ona je ma kamarádka a ne on, takze bych ho rozhodne nebranila...kdybych se dozvěděla, ze o tom ma kamarádka vedela a nic mi nerekla, brala bych to spis jako "podraz" z jeji strany....stejne tak bych byla rada i ja, kdyby se cokoli stalo, aby mi o tom rekla... i když o nic nemusi jit...jedine komunikaci se tomu da zabranit a resit...otázkou je, jestli ještě bude svymu chlapovi důvěřovat....Jednou zklame a je to v haji...:( Aspon tak to mam ja🙂 Uz bych mu proste neverila:(

codal
autor
10. únor 2014

Tak se situace kapku změnila. Dnes mi přišla zpráva na tu seznamku od něj. Viděl, že jsem se mu podívala na profil (to tam je vidět), poznal mě )což mě překvapuje, protože se fakt skoro neznáme) a napsal mi: "tady už má profil snad každej😀... zároveň si změnil status - místo hledám vážný vztah, flirt a sex - na hledám kamarádství a flirt. očividně mu teče do bot a sonduje jak se já k tomu postavím. Napsala jsem mu: Já jsem tu proto, že jsem sama a hledám příležitost na seznámení, ale co tu děláš ty, je mi záhadou." Uvidím, jestli odpoví a co.. každopádně mi z toho všeho příjde, že nemá čistý svědomí a má strach. Třeba se chytí za nos a dá pokoj.

kristyn.g
10. únor 2014

@codal heh, to je vůl co ty věšechno neslízneš viď... kdyby to myslel čistě nevinně proč by to tam honem honem měnil co? to je podezřelé

fallingstars
10. únor 2014

@codal Já se kloním k názorům nijak extra to nehrotit...Jednak jestli má Tvá kamarádka pocit, že má super vztah (a třeba má), bude pro něj velmi snadné ji zase uklidnit, protože mu prostě bude chtít uvěřit. Domů jim nikdo nevidíme, nevíme, co mají nebo nemají mezi sebou, co kdo ví nebo neví...navíc Tys ho nenačapala in flagranti, má prostě profil na seznamce, což sice není povzbudivé, ale třeba si chce jen ověřit, že by o něj někdo stál...upřímně, jak znám chlapy, pes, který štěká, dost často nekouše, tipla bych si, že to nakonec může být ten typ chlapa, co si maximálně vymění pár zpráv, představuje si, co by, kdyby...ale vlastně je rád za to, co má a ve finále by stejně vycouval...ale to nikdo neví, může to být i naopak, samozřejmě. Každopádně bych do toho teď nešlapala, není to tak, že bys kamarádku nechávala na pospas kurevníkovi, kterého bys viděla každý víkend nakládat jinou... 😉 A myslím, že v tomhle může někdy zásah třetího prostě napáchat dost často víc škody než užitku. Třeba má on jen nějakou vztahovou krizi, která za dva měsíce vyšumí, aniž by si tím kamarádka kdy musela lámat hlavu...a Ty bys je tím odhalením hodila na jinou kolej...tak nějak mluvím z vlastní zkušenosti 😉

Navíc...i když bys chtěla, a je to po Tvé zkušenosti pochopitelné, nemůžeš uhlídat všechnu nevěru...přenechala bych to prostě těm lidem, kterých se to týká...My třeba máme s kámoškama dohodu, že pokud neuvidíme chlapy těch druhých vyloženě v nějaké naprosto jasné situaci (líbačka, sex), necháme si to pro sebe. Dokud nebudu mít ostrý náboje, stejně nemám čím střílet a tím pádem nechci mít ani nutkání nabíjet 😉

codal
autor
10. únor 2014

Dostala jsem od něj parádní ironickou zprávu, že jinou reakci ani nečekal, že teda tajně doufal, že budu originální, ale že jsem zareagivala jako ženská. Že ten profil je starý (bla bla) a že neměl důvod ho upravovat, že to udělal až dnes, když viděl, že jsem ho viděla a že po mém vzkazu tím spíš... tak tady na to koukám, jsem vzteklá jak je arogantní a nestačím se divit...

prapodivna
10. únor 2014

@codal Tak to máš dobrý, teda, ale když tě teď oslovil, tak to máš možná snazší, protože když už on ví o tobě, tak by se taky mohlo stát, že tě pak až se to někdy provalí práskne, aby od sebe odtrhl pozornost.
Pokud je ten profil starý, tak to si nějak náhodou rychle všiml, že ses mu dívala na profil :D

Kámošce bych to řekla, asi bych to uvedla tak, že tě překvapilo na koho jsi narazila na seznamce, co tam měl napsané a že to pak vzápětí změnil, že to nemusí nic znamenat, ale ať si na něj dá radši bacha.

prapodivna
10. únor 2014

@codal Každopádně očividně panikaří. Kdyby profil okamžitě smazal, udělal by líp :D

jituliiii
10. únor 2014

tak ted uz bych ji to rekla urcite, pac jak by to třeba prasklo, tak aby on si nerypl před tvoji kamoskou, jakoze jsi si s nim psala a bla, bla....nedělala bych si zle s kamoskou🙂 Je jasny, ze zmatkuje a uz nevi co by....😀 booooze, kolik mu je??😀

codal
autor
10. únor 2014

Vyměnili jsme si pár vzkazů a názorů, řekl mi, že vůbec nevím která bije a že ho urážim. Vůbec nechápe, že je něco špatně, vzdala jsem to, nemá smysl se o tom s ním dál bavit a uvidím, jestli a jak to podat té kamarádce.... Já ho skoro neznám, ale vyklubal se z něho pěkně arogantní blbec..

kristyn.g
10. únor 2014

@codal co se dá dělat, ted už je to trapný s ním komunikovat bez kamarádčina vědomí, dala bych jí to vědět co nejdřív, jinak tě on předběhne a budeš za mrchu ty, jako že jí řekne že ty o tom víš...

brambora20
11. únor 2014

Presne, rychle ji to rekni.
Ja bych moc ocenila kamaradku, ktera se mnou takto jedna na rovinu a mlcet pro dobro-tomu neverim.

danuskac
11. únor 2014

@codal No podívejme se... hmm. teče a asi se i topí 🙂 Stejně bych to práskla....

codal
autor
11. únor 2014

Tak nějak to rozdýchávám, nechci udělat nic ukvapeně a v afektu, když jsem vytočená...udělala bych víc zla než užitku..už takhle to bude krušný!

nnell
11. únor 2014

@codal já bych se trochu bála, aby se to celé neotočilo proti tobě ☹ Sama vidím, jak jsem teď "citlivá" na chyby jiných chlapů - mnohem víc teď vnímám, co jsem dřív odpouštěla, a tvoje kamarádka by si bohužel mohla říct, že jsi sama, třeba jí zavidíš a chceš jí zničit její vztah a místo na nevěrného chlapa se naštvat na tebe ☹ Ale co dělat netuším a vůbec nevím, jak bych jednala na tvém místě ☹

kristyn.g
11. únor 2014

@codal hele kamarádky kluk na oslavě jejích narozenin řekl jiné kamarádce o číslo a o rande... pak jí ukradl z telefonu číslo na tu kamarádku co se mu líbila a začal jí obtěžovat po sms. Když jsme jí to řekli tak reakce taková že o tom ví. Je to hrůza ale měla bys jí to říct co nejdříve, než tě ten její předběhne, ty máš právo brouzdat po seznamkách, nemůžeš za to na koho si tam narazila...

danfal
12. únor 2014

@codal Řekla bych to jednoduše, není to tvoje starost. Je to jejich vztah a poslové špatných zpráv byli od dávných věků stříleni. Tak si to rozmysli, nesleduj jeho profil a raději to nechej být.

danfal
12. únor 2014

Nejvíc mě pobavil komentář, dala bych mu termín na smazání profilu 🙂. Holky neblázněte, kdyby to byl její chlap, tak klidně, ale přece nemůže něco přikazovat partnerovi někoho jiného. Občas mám pocit, že se tady řeší kraviny z nudy a nudy bývají největší prů*ery.

pet.s
26. únor 2014

@codal úplně to samé..kamarádka se v 52 konečně seznámila s fajn chlapem. Jsou spolu od září. na Vánoce byli u nás na návštěvě a on chtěl stáhnout nějaký program do mobilu. Když se ten program stáhl, stáhl do sebe i nějaké smsky. Najednou mi na jeho mobilu naskočila zamilovaná a erotická sms od jiné ženy. A nějaké odpovědi na seznamovací inzeráty..krve by se ve mně nedořezal. Neměla jsem odvahu kamarádce kazit Vánoce a štěstí, ale na něj jsem tedy naštvaná. Pak jsem nakoukla na tu seznamku. Má tam profil a odpovídá na seznamování. Už na to přišla i kamarádka sama. Zahýbá ji a pak přijede s kytkou a omluví se a jedou dál. Nesoudím. Neodsuzuji. Chápu ji a je mi jí líto. Ale, co nadělá.
Vím, že jsem vůbec nevěděla, co s tou informací dělat. Chtěla jsem jí to říct, ale nechtěla ublížit. No nakonec se to vyřešilo tak nějak samo. 🙄

pet.s
26. únor 2014

@codal udělej si jiný profil..a frajera pozvi někam jako na rande..hooodně daleko..a samozřejmě že tam nedorazíš.-)))))) 😝