Když je pro manžela koníček nad rodinu

bila.pani
17. kvě 2010

Ahoj,

najde se tu maminka,který má stejný problém?Manžel má koníček,který mu zabírá všechen volný čas.Dělá hist.šerm,skoro každý víkend je nějaká akce,v sezone jsou akce na celý víkend,i celý týden.Mám dvě děti a na všecho jsem sama.

bajusik
19. kvě 2010

A co holky rády čtete???

brusinka.pusinka
19. kvě 2010

kuk mladá nemaldá mamka na první se synem na druhé syn s Dcerou a na další jsem s dcerou to je ukázka že jsem maminka jak mladá tak stará a nelituji toho 😀 😀 😀 😀

brusinka.pusinka
19. kvě 2010

Já literaturu faktu technologii 😀 😀 😀 😀 😀 😀 a né jinak mám ráda hororové knihy Cooka a Browna 😉 nečtu červeonou knihovnu ale miluji pohádky 😀

bajusik
19. kvě 2010

brusi: Domčuch je pořád stejný 😀 se skoro nezměnil 😀

bajusik
19. kvě 2010

brusi: a už si četla novou Brownovku???

brusinka.pusinka
19. kvě 2010

kterou ? ztracený symbol? 😀

verusa22
19. kvě 2010

jezkovi voci 🙄 ja nevedela ze byt matkou v 21 letech je nenormalni. Jsi fakt hloupoucka alisku. Ja jsem pysna na to ze ve svych 22 letech mam pulrocni dite. Mam milujiciho chlapa mame kde bydlet. Co vic si prat. Druhemu miminku se nebranim . Asi to je tim ze jsi karieristka a mas rada cestovani. A nebo te nikdo nechtel protojsi davala prednost zalibam promin to bylo hrube ode me

bajusik
19. kvě 2010

brusinka: jojo ztracený symbol 🙂 nebo respektive co všechno jsi od něho četla?? 😀

sirael4
19. kvě 2010

brus: ty snad mládneš 🙂

brusinka.pusinka
19. kvě 2010

čtla jsem šifru, andělé a démoni ,pavučinu lží a synbol mám teď rozečtený, a Digitálůní pevnost 😉

brusinka.pusinka
19. kvě 2010

Sir jasně 😀 😀 😀 😀 to dělá malá 😝

sirael4
19. kvě 2010

brus: nebo ty vlasy?Nevím 🙂

martaska78
19. kvě 2010

Ahojky malá zase chrupe, to je asi to hnusný počasí. No vy jste toho nakecaly 😀 . Holky mě bude 32 z totáče si toho taky dost pamatuju a jediný rozdíl je to cestování. Vždyť vysoký školy byly taky a jazyky ses mohla taky učit (škoda, že většinou ti byly k prdu). Jinak ti alisko přeju ať ti vše vyjde, tak jak si představuješ, užívej si miminka nebo firmy, je to fuk, ale ty holčiny můžou byt lepší mámy ve 20 než jiné po 30. A jestli jsme si neužili? Opak pravdou, cestujeme, grilujeme, válíme se na zahradě, prostě co právě dělat chceme - a to si myslím je užíváního až až. Jediný koníček jsme teď museli omezit a to je chodit do kina a na rock. koncerty, ale to se taky vrátí až malá nebude na mlíku a bude moct na chvilku pohlídat babi 😅 .

bajusik
19. kvě 2010

brusi: dobrý, takže jsi četla všechno 😀

brusinka.pusinka
19. kvě 2010

Sir kukni 😀 http://www.facebook.com/photo.php?pid=214290&id...
Baju jj mám skoro všechny přečtené 😀

sirael4
19. kvě 2010

brusinka: pěknééé 😅 ale fakt čím jsi starší, tím líp vypadáš 🙂

berenika39
19. kvě 2010

ted jsem dočetla zpátky. nějak jsem nechápala, co se tu řeší, co je divnýho na matce ve dvaceti a matce ve čtyřiceti. alisek mi to osvětlila, to se mi ulevilo. ale zase mám problém - kam patřím, když mám jedno dítě z roku 1989 a jedno z roku 2008? jdu se snad zahrabat 😝

kristi
19. kvě 2010

masakr tady 😕 😕 to jsem fakt nepochopila, hlavne Missuli20, fakt super nazory

alisek
19. kvě 2010

berenika, kašly na škatulky 😉 ,
jen jsem nebyla zcela pochopena, ono je dost ošemetné psát něco na net než když se otom normálně dskutuje, proti nikomu nic osobně nemám, jen žiju s určitým názorem a neříkám že je dobrý/správný, to jsem napsala už na začátku, jenže mnoho dam, je tu dost vztahovačnejch tak vznikají takové nedorozumění a zase se nesnížím k tomu abych argumentovala slovy, které tu byly napsány a neposílám někomu do IP, že si oněm myslím to a to. Nejdůležitější je, že vy jste šťastné ve svém životě a vaše děti taky.

gs208
19. kvě 2010

co se týče toho, kdy mít děti, je to každýho věc a každý je plně zodpovědný za svou volbu. Taky se mi názory některých na to kdy mít děti nelíbí, mohu nesouhlasit a vyjádřit svůj názor, ale nemohu někomu nutit, že má "taktika" je nejlepší.

Podle toho, co jsem si přečetla, tak jsou dvě skupiny matek - ty blbé, které mají dítě ve 20 a ty blbější, které ho mají v pozdním věku. Přitom je tolik faktorů, které ovlivňují, kdy mít dítě a nejde to tak jednodušše rozdělit na dvě skupiny, jak se tu o to některé pokoušejí.

Holt možnosti a priority má každá jiné. A co s tim nadělam? Nic. Vždycky si říkám, že ta dotyčná, jejíž názor se mi nelíbí bude vychovávat své děti, ne ty moje.

alisek
19. kvě 2010

taky přidám svoje koníčky 🙂 cestování, četba ikdyž ted to dost zanedbávám, plavání, aquaaerobik, golf, horská turistika, kino (hlavně české filmy), divadlo ..nemám žádný vyjímečný koníček a s mužem máme společný jen to cestování, turistiku a kino. Můj brácha ujíždí na motorkách, dokonce začal i amatersky závodit a to bych nechtěla, nevim zda bych to zkousla ještě u svého partnera ale jeho holce to evidentně nevadí.

kristi
19. kvě 2010

a ty mezi tim jsou v pohode? 😉 teda doufam.

gs208
19. kvě 2010

Já například celkem chápu, co alisek tím prvotním příspěvkem chtěla říct, i když to ne úplně šťastně popsala. Holt některá skupina žen má potřebu nejdřív dostudovat, nabrat zkušenosti, rozjet kariéru. Chtějí být prostě zabezpečené, a mít 100% jistotu, že dítě přijde do té správné doby. Některé volí opačný postup.

kristi
19. kvě 2010

je zajimavy, ze nekdo to pochopi a nekdo ne 😉

gs208
19. kvě 2010

kristi> nene, vždycky spadneš do jedné ze skupin, záleží na věku saní, které se do tebe pustí 🙂

kristi
19. kvě 2010

asi to bude tim, ze Aliska trosicku znam, tak jsem asi hned vedela, o cem presne pise....

at se mladi vydovadi

alisek
19. kvě 2010

neprovozuje některá z vás Nordic walking??? dostala jsem k vánocům hůlky, původně to měly být trackový hole do hor ale prodali jim nordick. hole a já to ještě nevyzkoušela.

kristi
19. kvě 2010

to ne, to je na me moc jednotvarny, chodit s holema....

ja mela dneska golfovej trenink, aj mi to slooooo. Uz se tesim, az budem hrat s muzem a mala az zacne taky

alisek
19. kvě 2010

gs, tos pěkně napsala 🙂
kristi, se vrátím ke koníčkům partnera, kam chodí Rob hrát golf v pha? kámoš dělá na zámečku Sv.havel (krč) u jižní spojky, taky jsme tam byli ale nehrála sem, jen jsem pozorovala jak si tam hoši pinkj do rybníčka 🙂 mě štve že musíš mít v čr zelenou kartu, tu já nemám ale prý by se to mělo změnit.

kristi
19. kvě 2010

Ali, je clenem v Hostivari, chodime tedy vetsinou tam. Kartu snad stihnu do leta nejak udelat