Když je pro manžela koníček nad rodinu

bila.pani
17. kvě 2010

Ahoj,

najde se tu maminka,který má stejný problém?Manžel má koníček,který mu zabírá všechen volný čas.Dělá hist.šerm,skoro každý víkend je nějaká akce,v sezone jsou akce na celý víkend,i celý týden.Mám dvě děti a na všecho jsem sama.

alisek
19. kvě 2010

vysokohorský jsou fakt potřeba, my měli loni tůrku v julských alpách ve Slovinsku, a byl to takovej sešup, že jsem myslela, že to nesejdu, byli jsme jediný co neměli hůlky, taky nás ostatní předbíhali 😉 páč byli obratnější než my.

gs208
19. kvě 2010

a nejdou ty hůlky vyměnit? mě nordic tedy baví, ale chodíme jen na akce a hole si půjčujeme, samotný nás ještě nenapadlo vyrazit

alisek
19. kvě 2010

kristi, když budete mít volný den, třeba i víkend zajedte do Nový Ameriky u Jaroměře, nádherný hřiště, jsou tam i vyjíždky na koních a pro děcka školička golfu, babí léto a podzim tam je úchvatnej

alisek
19. kvě 2010

gs, nejdou, žádala jsem pozdě, no nevadí, někdo z nás to snad využije, budou putovní 😎

kristi
19. kvě 2010

jj, uz jsem o tom slysela, vsak my kdyz jsme na vik u tchyne, tak to ani z Mikulovic neni tak daleko, to klidne dame. Manzel byl vcera s kamaradem na Konopisti, prej tam je devitka, na kterou muzes bez karty

alisek
19. kvě 2010

já hrála ve skotsku když jsme tam byli na dovče u kamarádů (bydleli jsme přímo v golf. areálu) a vůbec v anglii nepotřebuješ GC, což je super

frisbee
19. kvě 2010

holky,tak toto mi fakt nedá,ukončím to posledným príspevkom..celá polemika sa netýkala toho,KEDY je vhodný vek mať deti,ale necitlivého vyjadrenia aliska,že mladé mamimky jsou chudé duchem.

asi ste si nevšimli,čo píšeme na začiatku,vkladám text.

kubaka + sam ...jasne,tak som to myslela,ešte som chcela dodať,že o tomto sa nedá ani diskutovať,každý to má v sebe nastavené inak a každý má vo svojom živote iné okolnosti,tým by som sa nezdržovala,pretože sa nedá diskutovať o tom,kde je pravda

kristi
19. kvě 2010

to je super, my jedem v lete na dovcu na Kanary, hriste je pry hned vedle, tak uvidime, zda si pujdem zahrat 🙂

alisek
19. kvě 2010

kristi, to určitě zkuste zajít, v teplíčku a s mořským vánkem to musí být super, my měli i na začátku září docela nízké tploty a hráli jsme v bundách a za deštíku.

kristi
19. kvě 2010

ja jsem rada, ze muze neco tak chytlo, driv se nevenoval nicemu, jne praci. Ted je aspon videt, ze ho to bavi 🙂 a ma nakej pobyb aspon a chvilku volna

alisek
19. kvě 2010

frisbee, nenapsala že jsou chudý duche ale že si to myslim že jsou (to mi přijde jako rozdíl) čož tak být vůbec nemusí, to je snad jasné, každý se může ve svém úsudku mýlit ikdyž některé z vás určitě ne, že

silvik
19. kvě 2010

Tak nakukuju... zajímavá diskuze... i když se teď dostala kapku jinam, než bylo záměrem 😖
Ten můj chodí na fotbal, hraje jak sám říká "pralesní ligu", takže každou sobotu nebo neděli odpoledne jde hrát. No a můj názor na věc? Když jsme se poznali, hrozně moc mě imponovalo, že něco dělá, že má koníček, který ho urdržuje fit, ráda jsem chodila na jeho zápasy fandit. Nevadilo mi to. Pak jsme se vzali a měli holky. Stalo se, že mi ty jeho pravidelné víkendové odchody začaly víc vadit....chtěla jsem sobecky, aby byl pořád s náma, se mnou ..... říkala jsem mu o tom, že bych byla raději, kdyby byl doma, kdybychom místo toho šli všichni spolu třeba na procházku...... ale ..... vždycky měl protiargument, jestli toho pro nás dělá málo, jestli se nám věnuje málo.... a já mu musela spravedlivě dát za pravdu..... že nám to vždycky vynahrazuje jiné dny, kdy se nám (hlavně dětem) věnuje na 100 %. Pochopila jsem, že je fotbálek jeho jediný relax, kdy se od rodiny na chvíli odpoutá, že to prostě potřebuje, zajít za kamarády, zahrát si... Po zápase už ale vždycky spěchá domů, je už zase 100 % tatínkem a manželem.... No a že kouká občas na tv na sport, na teletextu čte sportovní výsledky.. to už tak nějak patří k němu..... každý máme něco, co nás zajímá, ne?

Takže mě došlo, že mu v tom bránit nemůžu ani vlastně nechci.

Ale určitě je to o tom rozsahu času, který tomu koníčkovi ten který manžel věnuje... určitě bych tak tolerantní nebyla, kdyby čas strávený koníčkem převyšoval čas strávený s vlastní rodinou..... 😕 Ale co je pak pro něj prioritou, to si snad ten "správný táta" uvědomí sám.........

kulimka
19. kvě 2010

Tak my letime do Dubaje na kanarech jsme kazdy rok takze uz nuda...

alisek
19. kvě 2010

kristi, ono to je určitě i o odreagování, mě to pomůže super, se tam s tím míčkem poprat, jinak můj muž je zase šílenej do fotografování, dost za to utrácí (ale svoje peníze 😉 ) a taky na to padne nějaký čas, dřív jsem s ním chodila když fotil ale přije mi to jako nuda, fotí makro, což je náročný na čas, občas vstává před svítáním aby něco zajímavýho nafotil ale zase se ráda chlubím, že máme pěkné fotky.

kristi
19. kvě 2010

Ali, to se hodi, bych pak do nove kucyhne nejaky pekny makro potrebovala 🙂

alisek
19. kvě 2010

kristi, to nevim, jestli by sis vybrala, letos to dá konečně na web, tak ti příležitostně pošlu link a kdyby sis nakonec něco vybrala tak e můžem domluvit, jednou jsem si postahávala naše (jeho) fotky a dala je na picasaweb a dostala jsem vylágoš, protože nebyly upravený a s označením komu to patří či co, to byl oheň na střeše

kristi
19. kvě 2010

jeeejda, nebo mi mi mohl nafotit neco na zakazku. Fotit me bavi, ale nejde mi to, ono taky s kompaktem velkou paradu neudelas

alisek
19. kvě 2010

nafotit by asi problem nebyl, ale s fotkama je velkej problem, loni jsem dostala po dovoleny fotky z dovci 2008 skotsko, letos dostanu v létě fotky z loňský dovči a letos nikam asi nejedeme tak má klid 🙂 nikdo ho nebude příští rok uhánět 😎

kristi
19. kvě 2010

já na to nespecham, myslis, ze si mam rict radsi hned,abych to do pristiho leta mela? 😀 😀 😀 to by vyslo

alisek
19. kvě 2010

kristi asi tak, letos manžela chytnulo pěstování rychlerostoucích dřevin (japonský topol) a od té doby co slezl unás sníh, tak se věnuje sázení, hnojení, sbírání slimáků atak, takže máme na pár let vystaráno s novým koníčkem 😀 já se letos po něm opičila a sázela jsem bylinky 😎 snad vyrostou.
Třeba mě se líbí, když se někdo věnuje zahradě a fakt si ji vymazlí, že je to ráj k dopočinku.

kristi
19. kvě 2010

hele, to je borec, to bych do chlapa nerekla, ale mas se...bavilo by me ho pozorovat pri praci, s kafickem v ruce a knizkou v druhe

alisek
19. kvě 2010

kristi a co myslíš že dělám 😀 😎 a moc se nemam, od jara na tom maká takže se dohadujeme kam pujdem spolecne a kam ne, vim ze ho utahnu na jidlo, takze ho pozvu do rest. proto ta la finestra a pritom mam listky do divadla, ale hlavne ze se dobre naji jinak by nesel..asi 😉

helcah
19. kvě 2010

Jé holky to cestování Vám závidím, já už snad moře v životě neuvidím. To je furt samý těhotenství, kojení, pak zase těhotenství....Jo Kanáry, to by byl koníček pro mě.

kristi
19. kvě 2010

Helco, neni vsem dnum konec, ne? Deti budete mit maly, ty jsou zadarmo, za rok az dva klido muzete nekam vyrazit.

Ali, kazdej ma neco, ale je pravda, ze pres jidlo ho dostanu vzdycky tam kam chci

alisek
19. kvě 2010

helca, pak si to vynahradite 🙂
já měla před těhotenstvím dvě destinacekam jsem moc chtěla (Vietnam a Kambodža), manžel chtěl taky 🙂 ale netušili jsme, že se nám zadaří tak rychle, takže je po plánech, minulý týden mě uchvátil cestopis o Ekvádoru, taky pěkný ale dalekooo.

helcah
19. kvě 2010

No Kristi ale s dětma si to člověk asi už tolik neužije. Mě moc nebaví být jenom na pláži. No ale máme babičku, tak holt budem brát na dovolenou i jí, aby aspoň ty večery byli více kulturní 🙂

romana29
19. kvě 2010

To je fakt, není nic horšího, než chlap, jehož největším koníčkem je hospoda a nebo gauč u televize. Zlatí šermíři, turisti a fotbalisti 😀

alisek
19. kvě 2010

kristi tak to je unas stejný, jídlo je návnada 🙂 my jsme takový kulinářský turisti 😉

helcah
19. kvě 2010

Ali tak to jsi docela dobrodružná povaha. To by mě taky lákalo, tak snad ve 40ti na to bude ten správný čas, taky se toho dočkáme, neboj.

kristi
19. kvě 2010

Heli, jako nase mala i je schopna sedet pul dne v sedacce pri ceste za tou nejhezci plazi...ale to je jasne, ze jak ktere ditko.

Ali, napodobne, i kdyz teda zapasim s tema hulkama na sushi, nejak mi to nejde