Když je pro manžela koníček nad rodinu

bila.pani
17. kvě 2010

Ahoj,

najde se tu maminka,který má stejný problém?Manžel má koníček,který mu zabírá všechen volný čas.Dělá hist.šerm,skoro každý víkend je nějaká akce,v sezone jsou akce na celý víkend,i celý týden.Mám dvě děti a na všecho jsem sama.

kristi
19. kvě 2010

Ali, to si delas srandu, to je ma vysnena 😲 😲 😲 😲 jedeme tak vikend 4-6.6...to by ale bracha asi nedal

alisek
19. kvě 2010

heli, s tim zákazem jsem si dělala srandu, naštěstí šetříme na dům, takže peníze ukládáme na jiné konto než motorka, což je dobře, až budeme starší, tak si ji třeba pořídí a bude si užívat později, no

helcah
19. kvě 2010

Kristi normálně tě obdivuju, taky bych se chtěla naučit na motorce, ale mám pocit že v první zatáčce spadnu. Prostě nechápu jak se přitom sklonu může někdo udržet na místě 🙂

kristi
19. kvě 2010

to je o rovnovaze, ja to taky nikdy neklopila tak, ze bych si drela koleno, ja jezdila pomalu, teda ne pomalu,ale bezpecne. strasna svoboda v tom byla

helcah
19. kvě 2010

Ali já vím, pochopila jsem s tvých úvodních příspěvků, že nejsi pro žádný zákazy co se tohoto týká...

helcah
19. kvě 2010

Jo Kristi já vyvažuju tělem i když řídím auto do prudký zatáčky, takže to by možná šlo 😉

alisek
19. kvě 2010

kristi, to je na závodech v mostu, tak bohužel. řeknu ti perličku, nevěděla sem, že si kupuje tuhle motorku, takžekdyž jsem přišla ráno do firmy a čučim co mi to parkuje před dveřma, tak jsem nechápala, takovej oblepenej hnus, si říkám, kam dal hoch oči když to kupoval a hned jsem zkoušela ty samopky (co k tomu prostě patří, stejný jako má rosi) sloupnout nehtem, říkám to půjde, vezmu ještě ředidlo nebo jinou chemii a dáme to dolů, akorát to tu motorku hyzdí, pak přijel do práce brácha a hned mu hlásim, že ty samolepky půjdou dolů, že s tím pomůžu, chudák padal do mdlob 🙂 už se k ním nesmím ani přiblížit 😀 😎

kristi
19. kvě 2010

Hel, no vidis 🙂 ja to mela fakt od detsvi, babetta, pincek, simson, jawa 250 a pak uz zahranicni silnice....akorat jsemnekdy mela problem to ustat, se svyma 53 kg na 200kg masiny...

kristi
19. kvě 2010

Ali, no to bych te zabila, slupovat samolepky 😀 😀 😀

kulimka
19. kvě 2010

Nemam zadne problemy diteti se venuji nenechavam ho vysedavat u televize, nepridam,mezi snoby nepatrim.

alisek
19. kvě 2010

taky obdivuju holky co jezděj a líbí se mi to ale rovnováhu bych na tom neudržela, jela jsem akorát tak na čtyřkolce, a to je rachot
kristi ty seš takovej drak 😉 tak je jasný pokom bude Mia 🙂

kristi
19. kvě 2010

kulimka a tom tady nekdo mluvil? mne je srdecne jedno jak vychovavas svoje dite, to same ocekavam od tebe. Poznamku o snobech nechapu, prosim, osvetli mi to???

alisek
19. kvě 2010

kuli, to by mě zajímalo co je na naší diskuzi snobského?

alisek
19. kvě 2010

tak kulimka nám asi neodpoví

kubaka
19. kvě 2010

alisek - kristi - nechcete se soukromně vykecávat o svých koníčcích v IP? téma snad zní jinak - nejdřív tu alisek svou arogancí udělá dusno a teď se tu míromilovně vybavuje o cestování jen aby ukázala, jak je nad věcí- fakt povaha k zulíbání.

alisek
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
helcah
19. kvě 2010

Kubaka já jsem úvodní příspěvky Aliska taky četla a i když třeba její názor ohledně věku maminek nemusím sdílet tak to neznamená, že bych měla pocit že tu dělá dusno. Prostě tady je každá hodně vztahovačná a nechce slyšet jiný názor. To samý přijde kulimka a dělá snoby z lidí, který se baví o cestování. Ale máš pravdu - už se budu vyjadřovat jen k tématu.

monkula
19. kvě 2010

Kulimka sa asi venuje deťom, a nevysedáva deň noc na nete... a k téme..

MM má ako hobby posilovňu, ale nedáva ju do popredia, niekedy teda nadávam, že kto to má stále prať, ale so mrada ,že sa venuje niečomu ,čo mu pomôže aj po zdravotnej stránke..

martimarti
19. kvě 2010

Já taky ráda cestuju...minulý víkend jsme byli v jižních Čechách, tam vám je tak krásně, kdyby jste to viděli, ty rybníky, to vám je taková nádhera 😀 😀 😀

nety
19. kvě 2010

Marti 😀 jižní čechy jsou krásné, já se chystám za měsíc

Alisek _ Kubaka je moudrá žena, smiř se s tím

helcah
19. kvě 2010

Jo v Čechách je spoustu krásných míst, akorát jsem si nebyla jistá, jestli to není ironie ty rybníky minulý týden když jsou ty povodně 😉 nevím jak na tom jsou v Jižních Čechách, ale snad v pohodě

kubaka
19. kvě 2010

aslisku - ty jsi teda číslo - nechtěla bych mít s takovouhle povýšenou a urážející osobou společnou ani chodbu v paneláku. Musíš se cítit vždycky na koni, nad ostatními, to je jasně cítit. Názory jsou jedna věc, urážení a povyšování nad druhé je druhá věc a vidět se jako pupek světa je třetí - jak tu trefně někdo napsal.
Mohla bych napsat spoustu urážek, kterými bych se do tebe docela dobře trefila, ale na tvou úroveň se nesnížím. Například bych mohla říct, že můžeš být ráda, že ti někdo ve třiceti konečně udělal dítě- a vůbec si tě vzal. Jak se ti líbí můj názor? Můžu ho mít, ne? Proč bych ho nemohla říct a proč by tě měl urazit, že? Já ho ale neřeknu, protože nejsem zlá.

Trochu pokory děvče -pokory k životu a jeho jinakosti. 😉 Ne všechno musí dopadat dobře, růžově a podle představ a jak si člověk plánuje atd
helcah - alisek považuje za chudé duchem mladé matky a kulisek za snoby matky, co se baví o nadupaný mašině - proč je špatný názor jen jedné z nich? neměříš dvojím metrem?.

helcah
19. kvě 2010

Já jsem přece neřekla, že názor Alíska není špatný, ale prostě mě nijak nerozčiluje, že ho má. Já jsem to s tím chudým duchem pochopila trochu jinak - jako že už se ve svých letech cítí vyzrálejší než se cítila ve 20ti, což chápu, já jsem se taky tak brzy na dítě necítila. Ale co se tady po tom příspěvku rozproudilo mě překapilo - vždyť je to jen názor jedné ženy na fóru, tak jak to může někoho tak naštvat?

silvik
19. kvě 2010

Tak opět nakukuju, jak diskuze k tématu pokročila a koukám, že jsme zase tam, kde už jsme byli... 😝 😕

kubaka
19. kvě 2010

cituji alíska dnes 7,59....píše to sirael, které je 21 /tuším): ...Holkama jako ty ne nepohrdám ale přijdou mi dost duchem chudý a věřím, že jsem se nesekla v úsudku. myslím, že ty rozhodně nedáš ani do 40 a dál to co já dám svému dítěti ve 30., to jsou ty možnosti na kterých člověk pracuje právě před potomkama. Mě by asi trefilo kdyby má dcera v 21 čuměla po dětech a chtěla je, doufám, že budu mít normální dceru, protože tohle mi normální nepřijde. " - konec citátu

Tobě to nepřijde urážlivé a povýšenecké??? Mě teda přijde pochopitelné rozhodně, proč se to tu rozpoutalo. A to dokonce nejsem mladá matka - první v 26, druhé v 38.

Proč je pro aliska tak důležité bazírovat na zakládání firmy a předávání jakýchsi "zkušenosti" dětem? Dětem se do hlavy nic nenacpe - děti se učí nápodobou. Jak se chová matka, tak se bude chovat dítě. Na vtloukání mouder do hlavy, na matčinu firmu a zcestovalost se každé dítě zvysoka vykašle. Chce mít jen naprosto oddanou, milující matku,a může být klidně i chudá duchem, nevzdělaná - pokud je empatická,askavá, něžná a vždycky bezvýhradně k dispozici a milující. To je ten největší dar, co se dá dítěti předat a vložit do něj a co ono samo čeká. A to se dá udělat v jakémkoliv věku - jak je kdo připraven. K hmotnému zabezpečení se dopracuje každý tak či tak než děti vyrostou určitě.

martimarti
19. kvě 2010

Kubaka...nečetla jsem celou diskuzi /zatím/ ale to, co ty tady cituješ...příspěvek Aliska...tak to je tedy síla 😠 😠 Jak může mít vůbec někdo potřebu něco takového sdělit světu a holkám /ženám/ tady, to fakt nechápu 😕 😕 Posit samolibosti, nadřazenosti a povýšenosti z toho jenom kape 😠
A taková to "empatická"osoba tě bude posílat řešit tvůj vztah? 😕
Neuvěřitelné 😖

kubaka
19. kvě 2010

mimochodem - taky miluju cestování a poznávání - loni jsem byla sama v Řecku s 2,5 letým batoletem a letos letíme s malým zase sami do Turecka - na 3 týdny all inclusiv. 😝 Takže zážitek, byl a bude zase parádní. I s malým dítětem. Bylo nám spolu fantasticky. Puboš a taťka na cestování nejsou. My dva s mariánkem jo - píseček a voda, lítat po hotelu s další holčičkou- a byl spokojený.

beruska2x
19. kvě 2010

na 100% souhlasim s Kubakou...

me bylo 26 kdyz se prcek narodil a pro me je to ideal, mam kamaradku ktere je 32 - absolutne to nezvlada a pka jednu co ji je 22 a je super mama a to mam +- mesic stejne stare deti 😉

tohle o veku fakt neni...

alisek nekoho tak arogantniho jako jsi ty jsem dlouho nevidela 🙄 jestli si myslis ze uderem 30tin mas patent na rozum, materstvi a svet tak se mylis a myslim ze tve dite bude jednim z prvnich co ti to povi 😀 😀 😀 😀 😀 😀

sambucca
19. kvě 2010

kubaka: holky mely na mysli asi jine cestovani nez na tri tydny do hotelu all inclusiv 🙄

misullka20
19. kvě 2010

kalimka - chci se jen zeptat jestli už jsi v Dubaji byla?? my máme letět po druhé do Egypta - jezdíme tam kvůli moři korálům furt se totiž potápíme a šnorchlujem...
a tak mě taky napadal Dubi, ale kousínek naproti je hned Iran, tak se bojim no...