Když je pro manžela koníček nad rodinu

bila.pani
17. kvě 2010

Ahoj,

najde se tu maminka,který má stejný problém?Manžel má koníček,který mu zabírá všechen volný čas.Dělá hist.šerm,skoro každý víkend je nějaká akce,v sezone jsou akce na celý víkend,i celý týden.Mám dvě děti a na všecho jsem sama.

rimmel
19. kvě 2010

😀 😀

rimmel
19. kvě 2010

vy sa poznate??

alisek
19. kvě 2010

mě jste dámy nijak neurazily, prostě beru vaše názory, akorát že je prezentujete trochu s vypětím, toť vše
a jestli mám nějaký komplex, tak leda ze své postavy a určitě z mnoho dalších věci co mi ne úplně jdou ale baby komplex nemám to bych dobrovolně neotěhotněla 😀 😎

kubaka
19. kvě 2010

alisku - tvé zkušenosti a vzdělání tě asi nenaučily, že prezentovat svůj názor s tím, že že je někdo chudý duchem je normální urážka, byť řečená vklidu. Pane, vy jste vůl - je to názor, který druhého nemá co urazit? To je směšné, že...

mě bude za týden 41 jupííí - jsem mladá matka (až na to dloubání v kříži - z pletí kytek 😀 )

sirael4
19. kvě 2010

alisek: a proč tajíš, v kolika tě měla máma?

rimmel
19. kvě 2010

alisek ale ved ty si neplanovala mimi ci ano?

brusinka.pusinka
19. kvě 2010

Alisku není jiné otěhotnět ve 20 a v 35 to opravdu né a pokud je dítě chtěné a milované vychová ho dobře mladá maminka jak ta starší 😉
Rim jo známe se s Baju, bydlíme o dva vchody 😉

rimmel
19. kvě 2010

heej? no tak to je super 🙂

sirael4
19. kvě 2010

brus: taky si to myslím a z tebe navíc mluví zkušenost s obojím 😉

Děvčata, proč nám alisek asi neřekne, v kolika ji měla mamča 😉

bajusik
19. kvě 2010

rimmel: jojo jsou to naše princezny obě dvě 🙂

rimmel
19. kvě 2010

no lebo nechce 😀

alisek
19. kvě 2010

sirael, moje mamka mě měla v 21 letech, což nechápu 😉 ale to bylo dost dané dobou, většina matek měla děti už od 19 let, páč neměli jiné vyhlídky do budoucna, tak se věnovali rodinám, což chápu.
Sirael, když mám na něco názor, tak to ale neznamená, že tím chci i někho urážet ikdyž to zní třeba tvrději.

bajusik
19. kvě 2010

Hele už to neřešme. Holt máme každá jiné názory. Alisku promiň jestli jsme tě nějak urazily, nebo cokoli jiného. Holt se prostě bráníme, protože si budem stát za svým, že jsme správné mámy tak jako jsou správné mámy 40ky 😉

rimmel
19. kvě 2010

alisek sorry ale dobre si vytreta, to ze ma niekto dieta v 22 neznamena ze ho ma preto lebo nema lepsie vyhliadky ale asi preto lebo nasla toho praveho a citila TO(co ty asi nikdy nepocitis). ja zacinam univerzitu tento rok a nemyslim si ze mi predtym daco utieklo, ved je jedno kedy si ju spravim, ci pred ci po ci pocas materskej 😕

kubaka
19. kvě 2010

ha ha ha ha ha - alisku. ty a tvé názory ha ha ha ha ha

rimmel
19. kvě 2010

kubaka 😀 😀 doteraz som sa aj ja smiala ale uz je to fakt extrem ze niekto moze rozmyslat ako ona, asi spadla z jahody alebo co

rimmel
19. kvě 2010

alisek je mi ta luto musis byt velmi nestastna zena 😔 😔

sirael4
19. kvě 2010

alisek: jo tak hlavně že u své maminky to chápeš.No ale musíš být teda příšerný člověk, když tě měla brzy, zdaleka ti nemohla dát to, co by ti dala ve 30ti a byla duševně chudá 😨 To jsi musela, chudinko, strašně celé dětssví a vlastně i teď strádat, protože určitě před tím nenabírala ty zkušenosti 😉

Tvrději ano, ale neměla bys jiný názor zavrhovat. To že je někdo mladá maminka, neznamená že je špatná maminka, stejně tak jako tobě ve 30ti nikdo nedal patent na rozum a můžeš být navzdory věku třeba i ty špatnou matkou 😉 Celé co se tu řeší je to, že na VĚKU to nezáleží.

The end.

sirael4
19. kvě 2010

rimmel: z jahody na znak asi 😉
Jak někdo může říct, že si druhý pořídí dítě protože nemá jiné vyhlídky?Každý může cestovat, každý může studovat, problém je v tom, že někdo víc chce dítě....je mu to přednější.

alisek
19. kvě 2010

rimmel, to bys asi musela zit v te dobe a pochopila by jsi to, a vis ze nestastna nejsem naopak posledni rok mi prijde asi ten nejlepsi 🙂

kubaka, asi jako ty tvoje 😉

monkula
19. kvě 2010

myslím, že každý vie, aký mám k rimmel "vzťah"
ale dávam je jza pravdu v tom, že je jedno, v akom veku žena dieťa porodí... ja som Jarka porodila, keď som mala 20 rokov a nemám pocit, že by som bola zlá matka... Možno neskúsená, ale to je každá prvorodička bez rozdielu veku...
A škola? Tú si mlžem spraviť aj v 40-ke. to bude mať syn 20 rokov.. a niektoré ženy v mojom veku budú mať doma 5 ročné dieťa ,takže ja v tom rozdiel nevidím... Niektoré nie sú pripravené na dieťa ani v 30-ke.. tu o vek naozaj nejde...

rimmel
19. kvě 2010

alisek sorry ale zijes v nejakom cudnom oblaku a nemas ani ponatia o com je zivot.

sirael4
19. kvě 2010

alisek: poslední rok?Já myslela že je geniální zbírat zkušenosti 😀
A ty jsi té doby asi taky zažila...... 😀 boooože, proč tu není smajlík válející se smíchy po zemi?

rimmel
19. kvě 2010

ps po fyz.stranke sa hovori ze najidealnejsie je mat dieta v 24roku zivota-to plati pre zenu 😀
to len tak pomimo infoska.

brusinka.pusinka
19. kvě 2010

Alisku mladou maminkou být má i své výhody je skvělé když tě pak syn bere víc jako sobě rovnou a máme k sobě skvělý vztah, a když mu jeho spolužáci zavídí že jdem třeba jen tak do CD prodejny a vybíráme hudbu nebo jdem do kina na nějaký bláznivý film a nemluvím o boulingu nebo, jen tak jet na výlet a spát pod širákem 😉 a dcerce nabídnu to samé jen když bude mít ona 15 mě bude 50 a snad budu ve skvělé kondici a budu moc ji vše dát jako synovy 😉
Nebylo to dobou ale tím že děti byli smyslem života a nebyla možnost cestovat studovat rozvíjet se 😉 Nelituji svého rozhodnutí a jsem za obě moje krásné děti vděčná a opravdu záleží na oné osobě jak bude chtít svůj život žít zda dá přednost sobě nebo 😉 😉 😉 😉 rodině
Každá máme svůj názor a já jako ze skušenosti můžu jen říct že jsem štastná za své mrňousky a neměnila bych 😉

kubaka
19. kvě 2010

Já v tý době žila, takže moc dobře to vím a i to, že na věku nesejde - dřív se prostě měly děti dřív, protože doba byla jiná. Pořád je to ale jeden věk - na okolnostech nezáleží. 20 bude vždycky 20, 40 bude vždycky 40 v jakékoliv době. Takže ospravedlňovat to dobou je jaksi mimo mísu.
dík za názor na mé názory, ale tvé uvažování už znám, takže teď už se jen a jen snažíš urazit - žádný názor.
Tvoje máti tě měla v 21 a šmachem označíš mladé matky za chudé duchem a lituješ je - trochu schizofrenie,ne?
Mimochodem - jsi-li tak vzdělaná, měla bys i poznat na dálku vzdělaného člověka - což tu jsme většinou. 😀

alisek
19. kvě 2010

rimmel, to je fakt ale ne kazda v tomto veku dite chce.
sirael, hloupější odpověd jsem ani nečekala 😀

písnu admince at temu přesune jinam, at si holky co mají k tématu co napsat mají kde psát

sirael4
19. kvě 2010

dřív měli děti brzy, protože byla možnost získat byt, většinou pár měl střechu nad hlavou a trvalejší vztah....
dnes si každý pohodlně kope nejdříve na svém písečku a až když teprve pociťuje, že by taky mohlo za pár let býti pozdě, tak se vrhá do rodiny....
pro osobu jako individualitu je to výhodné, pro stát ani rozmnožování nikoli...... Ale stejně si myslím, že se několik let mateř. pudy dají potlačovat a někdo to dělá, jiný tomu dá průchod.....nelze říct, že něco je špatně 😉

kubaka
19. kvě 2010

ty jsi tu začala o věku a teď jdeš psát admince? pozurášíš tady spoustu žen a ťeď jdeš udávat???

sirael4
19. kvě 2010

alisek: to nebyla odpověď 😉

POSEROOOOOO, dojdou ti argumenty tak si stěžuješ admince, taky jí nezapomeň sdělit, kdo toto téma rozjel, ju? 😉