Když je pro manžela koníček nad rodinu

bila.pani
17. kvě 2010

Ahoj,

najde se tu maminka,který má stejný problém?Manžel má koníček,který mu zabírá všechen volný čas.Dělá hist.šerm,skoro každý víkend je nějaká akce,v sezone jsou akce na celý víkend,i celý týden.Mám dvě děti a na všecho jsem sama.

alisek
19. kvě 2010

heĺi, je to moje zábava, vymýšlím destinace a pak itirenáře cest (studovala jsem cestovní ruch), takže fakt hobby, všude jezdíme sami bez CK a průvodce dělám já, přečtu si něco o dané zemi, kultuře a pak manžela provázím, on zase funguje jako dobrá navigace a řidič 🙂 třeba jezdit po thajsku v levo a mezi těma tukt ukama by mi nešlo, na to už dobrodružná moc nejsem 😉
Dnes se věk prolužuje takže máme spustu času, když tu budeme stašit min. do 80sáti 😉

alisek
19. kvě 2010

tak suschi a jiné japonské speciality mě minuly, nechutná mi to a možná mám i křeč (chodila jsem s klukem co byl japanolog) a ja japonce moc nemusela, chudák to nechápal. Takže hulkama jsem jedla jen příležitostně a musím říct, že je to super na dietu 😀

helcah
19. kvě 2010

Já jsem zase pracovala v cestovce a dá se říct, že je to taky můj koníček, Cestopisný pořady miluju, ale převést takovýho koníčka do reálu je možný jen občasně, vzhledem k finančním možnostem, dětem a manželově časově náročné práci ☹

kristi
19. kvě 2010

to mas recht, ja se chystam vymyslet neco po USA a pak bychom radi jeli zaoceanskou lodi, si myslim,ze jefakt podivat se na vic ostruvku, behem tydne, nez trcet na jednom celej tyden

kristi
19. kvě 2010

Heli, to naprosto chapu, s detmi je to fakt hodne narocnej konicek

helcah
19. kvě 2010

Jo Kristi takhle bych si představovala ideální dovolenou - poznat víc míst, než se válet na jedný pláži....

kristi
19. kvě 2010

ty lode nejsou nejak extremne drahy. I ta nejvetsi se da s letenkou poridit za vcelku bezny penize/ srovnatelny s Kanarama napr.

alisek
19. kvě 2010

jo takovyhle cestovani leze do penez, my jezdime jednou rocne na neco tak fi. a cas. narocneho.

Kristi, ty plaze ma Mia po tobe, ne 🙂
jinak cesta po USA super vec, kamaradi cestovali cely mesic po usa od Friska po S.Diego + parky, byli nadseni. j

kristi
19. kvě 2010

jo, asi je po mne, nase mala svetobeznice, doufam, ze tohle podedi, bat se o ni nebudu ( po case)

alisek
19. kvě 2010

tak jstli pojedete na tu lod, tak se těším na zážitky, musí to být fakt super. Já na ničem takovým nebyla ale máem pracovala, nakonec mi to nevyšlo, pracovně jsem nevyhovovala. Loni jsme absolvovali plavbu z Rijeky do Dubrovniku a moc se mi to libilo, tak si dokažu představit delší cestování na lodi, jen jsem se tam děsně spálila.

kristi
19. kvě 2010

tyhle zaocenansky jsou super. Manzel vyhlasili soutez roku ve firme a nej pracovnik pojede, takze takovej predvoj, a kdyz se bude libit, povalime i my 🙂

kristi
19. kvě 2010

mne stve, ze jsem se vzdala tak lehce tech motorek, jenze jsem byla zamilovana, no. Asi bych se ted uz bala jezdit,a le furt me to laka strasne

helcah
19. kvě 2010

Tak motorky jsou dalším koníčkem mýho muže - ale zatím jen ve fázi stavění a vrtání se v ní. Tento týden má v plánu technickou, tak jsem zvědavá, třeba se mi to taky zalíbí. Ale začíná jenom nějakou obyčejnou, třeba to bude jako s tetováním a nakonec bude mít doma nějakou supr mašinu...

kulimka
19. kvě 2010

Nejste tak trochu mimo tema? Ochranna ruka adminu co?
Zlata rimmel.

kristi
19. kvě 2010

se snad bavime o konickach, ne? zlata Rimmel, necht at se venuje diteti

helcah
19. kvě 2010

Kulimka - nechápu, řešíme tu přece pořád koníčky, akorát momentálně ne jen ty manželů, ale společně...

alisek
19. kvě 2010

heli a jak ses vypořádala se strachem když muž jezdí? já už jse na tom líp, ale teba jsem bratra nutil aby vždy když někam dojede napsal že je OK, kašlal na mně, tak jsem volala, to byl našvanej, že prudím, ted jen písnu, "žiješ?" on jo a jsem v klidu ale jen slyším záchranku tak je mi zle.
Kristi, to seš dobrá, žes jezdila, je to takový rebelský, a ženský v kůži vypadaj super.

kristi
19. kvě 2010

skoda, ze to se mnou muze nesdili, no.... ☹

alisek
19. kvě 2010

k těm omezujícím koníčkům, znám rodinu, kde je muž kulturista, ne na nějaký extra úrovni ale dělá to a to je teprve omezení a to absolutně ve všem,, tay vystřídal dost ženských než mu ta pslední dokázala tolerovat na 99% jeho koníčka a ještě jí to bavilo a podporovala muže.

helcah
19. kvě 2010

Ali no popravdě, nevypořádala, ale naučila jsem se s tím žít. Manžel si pořídil motorku pár týdnů potom, co ho při hasičským zásahu přimáčkl kmen stromu a vypadalo to, že se z toho nedostane, navíc jsem byla těhotná, takže jsem tu motorku dost obrečela (ale už jí měl objednanou dávno). Já doufám, že je rozumnej a navíc tráví každý den min. 4 hodiny v autě, takže se o něj bojím skoro pořád...Ale doufám, že my jsme si už svoji smůlu vybrali.
S tou reakcí na záchranku si nic nedělej - já zase trnu, když dlouho nedorazí a slyším před domem zastavit auto....

alisek
19. kvě 2010

kristi, se Robovi nedivim, dost bych se o tebe bála.
Heli, nejhorší je to že chlap bude jezdit dobře ale někdo ho smete, bráchovi se to stalo, naštěstí vyvázl z toho dobře ale měl štěstí, pak sám trochu zariskoval a taky ho to vykleplo a od té doby jezdí převážně jen na okruhách, jenže zase přičuchnul k závodění a to může být taky nebezpečný. že jo. manžel měl taky slinu na motorku ale oznámila jsem mu, že čekáme dítě tak na to rezignoval, hold bude mít dvoustopé vozidlo místo jednostopého 🙂

kristi
19. kvě 2010

jasne, ja ho chapu, jinak bych uz davno mela svou novou, ale mam uz nejakou zodpovednost, ze? tak misto riditek mam ted hole, no...

kulimka
19. kvě 2010

Kristi ja myslim ze nejen Rimmel by se mela venovat detem...

alisek
19. kvě 2010

kristi, mělas napsat, brácha ted prodával yamahu, těžko jsem se s ní loučila, moc se mi líbila, červená, nabízel ji manželovi ale měl zákaz 😀 😎

kristi
19. kvě 2010

kulimka, ja narozdil od ni nehlasam, ze se diteti venuju pokud nespi 🙂 nase kouka na krtka, pac ji to bavi, a do toho mame novou Baby born 🙂 🙂 🙂

helcah
19. kvě 2010

To máš pravdu, já jeho řidičským schopnostem důvěřuju, ale jak říkáš, může narazit na nějakýho blbce. Tady prostě platí to, co jsem řekla na začátku této diskuze - můžu mu říct svoje stanovisko, ale nemám právo mu něco zakazovat. Pokud si je tolik jistý, že se mu nic nestane, tak s tím nic nenadělám. Zatím se uklidňuju tím, že na to stejně nebude mít čas, protože na tolik koníčků mu ho moc nezbývá, když přes týden je v práci a o víkendu chce být s malou.

kristi
19. kvě 2010

Ali, by me zabil.....asi. Od nekoho si v lete pujcim, no

helcah
19. kvě 2010

Ty jo tady někdo napíše že jsme mimo téma a začne tady řešit Rimmel, co to je tohle?

alisek
19. kvě 2010

kristi az budes zase unas na pardubicku, napis, parkuje mi pred dverma kanclu nova R6, rosiho edice, tak ti ji jako spoluvlastik pujcim (by me bracha zabil 😀 , ale zase ses pekna baba, tak by to treba zkousnul) 😎

alisek
19. kvě 2010

kulimka, tak se pridej pokud mas co napsat k probiranemu tematu, jinak tu neprovokuj.