Když je pro manžela koníček nad rodinu

bila.pani
17. kvě 2010

Ahoj,

najde se tu maminka,který má stejný problém?Manžel má koníček,který mu zabírá všechen volný čas.Dělá hist.šerm,skoro každý víkend je nějaká akce,v sezone jsou akce na celý víkend,i celý týden.Mám dvě děti a na všecho jsem sama.

martaska78
19. kvě 2010

alisek: nebudeš tomu věřit, ale dětičky dost často spí a já si pak můžu takhle popovídat, když je venku hnusně a nechce se mi někam za kamarádkami a hlavně to může být můj koníček a jsem tu hned jak se mimi probudí

misullka20
19. kvě 2010

sirael - 😀 😀

sirael4
19. kvě 2010

martaska: hlavně miminko rozhodně nestráda, když spí a ty diskutuješ.....(pokud nepřevezmeš aliskovi zkušenosti) 😅

martaska78
19. kvě 2010

jj, ale teď už se jdu věnovat Miše,nějak se probouzí. Pa pa

sirael4
19. kvě 2010

masrtaska: tak ji pozdravuj 😉

frisbee
19. kvě 2010

alisek..nik ti neberie právo na svoj názor,zaráža ma iba sposob,akým ho prezentuješ..pravidlo koníka je neurážaj,neprovokuj,a napísať mladým matkám,že sú "chudé duchem" mi nepripadá ani slušné,ani takné,ani empatické a ani hodné človeka z lepšej vrstvy,za akého sa pokladáš.

misullka20
19. kvě 2010

aliska - něco Ti poradím, přestaň si tady na něco hrát, protože jak vidím podle tvých názoru Ti je miminko či rodina hodně vzdálená... ale jelikož jsi těhu tak být tebou se nezaobírám tady s námi "nevyspělými maminkami" či budoucími a hledám na netu něco užitečnějšího o rodině, jak se stratat o miminko, když ani asi nevíš že mimčo 20 hodin denně prospý... a my jakožto normální lidi si rádi odfrknem tím že jdem tady pokecat s maminkama a radostě si navzájem sdělovat vše o našem či budoucím mimču... ty asi budeš 24 hodin vysadávat u postýlky a když ne tak budeš každej den, prát, žehlit, uklízet a vařit.
Vid?? 😀 😀

alisek
19. kvě 2010

diskuze se dostala do bodu ubohosti napadání především z vaší strany, co vy taky můžete jiného vymyslet, že.

reagovala jsem především na rimmel, a ona rozhodně nemá miminko ale batole a to více jak roční, a to nespí asi celý den, že?

to že jste matky neznamená, že jste snědly moudro světa, o dítě se dokáže postorat skoro každý (svým způsobem) ale vychovat z něj dobrého člověka už je věc jiná, tak vám přeju aby jste ze svých ratolestí vychovaly fajn bytost na kterou budete pyšné a za kterou se třeba jednou nebudete muset stydět, popř. se jí i bát

chtělo by téma přesunout jinam, sem fakt nepatří!

sirael4
19. kvě 2010

misullka20: dobrá rada nad zlato 😉 taky bych raději pročítala nějaké příručky abych se dozvěděla, že děti hodně spí, apod. 😉

bajusik
19. kvě 2010

alisek: já mám ročního chlapečka a spí mi i 5 hodin denně a pak celou noc. A diskuze se dostala tam, kam se dostala protože jsi přišla a odsoudila mladé maminky. A je snad normální že se každá taková normální mladá maminka bude bránit. Tak si to s tou ubohostí rozmysli.

rimmel
19. kvě 2010

alisek moje dieta spi dvakrat denne a to v priemere3 hodiny.. niekedy hlavne v posl.dobe spi iba raz denne a vtedy tak 2hodiny, mas s tym problem? a potom ked pride o 5muz domov tiez sem mam medzi varenim cas nakuknut 😝

ak bude dieta odrazom teba tak bude namyslene a hrube 😀

ps.preco by som sa ako mala bat vlastneho dietata?

letim maly je tusimhore sprosty postar 😠

misullka20
19. kvě 2010

alisek - na své dítě budu hrdá o to se neboj!!!
ano takže ono bude spát 3 hodiny a ty jako u něj budeš vysedávat ju?? či co?? 😀

rimmel
19. kvě 2010

nee ona medzitym navari a povysava..ale holt mozno zisti ze ten hluk moze babo zobudit 😝

sirael4
19. kvě 2010

alisek: tak hele, paní dokonalá, ubohá jsi tady akorát ty a už jsme se za nás za všechny hodně naštvala, protože tady neustále urážíš, že jsme z nižších vrstev, že jsme chudé duchem, naopak vyzdvihuješ sebe, jak jsi strašně chytrá co se týče mateřství, protože máš zkušenosti z cest bla bla bla....sáhni si do svědomí sama.
Věřím, že my všechny dokážeme děti vychovat dobře (aspoň ve věcech, které ovlivnitelné výchovou jsou) a nikdo se za ně stydět nebude. Podle mě je celý problém ten, že tě ve dvaceti nikdo nechtěl a tak jsi se upnula na koníčky a vzdělávání. Chápu, každý nemá to štěstí najít protějšek brzy, ale proč to odsuzuješ?

V kolika tě měla maminka?

Fakt jsem nazlobená.

kubaka
19. kvě 2010

alisku - fakt zatím nemáš páru, o čem je mateřství, denní program s miminkem, emoce, které dítě vzbuzuje. Máš akorát silácké řeči, jak tu napsala tuším sirael (?) Ty soudíš a ty plácáš - ohrazuješ se proti tomu, co přesně sama děláš. Odsuzuješ a soudíš a děláš nepodložené závěry.
a že tu v klidu prezentuješ svůj názor a totéž čekáš od druhých? Tvůj názor je, že mladé matky jsou chudé duchem a že je lituješ - to je tvůj názor - napadlo že, že druhé urazíš? - takže my když napíšeme, že jsi prostě spoustu věcí nepochopila a citově k nim nedozrála, tak to je taky náš seriozně prezentovaný názor. 😝 Jak se ti líbí??
S každým dalším příspěvkem je jen vidět tvé povýšení. Ono tě dnem i nocí plačící dítě, problémy s kojením, koliky, vyrážky, , sladké ručičky a nočičky, bezzubá rozesmátá ústa, oči, které se do tebe budou vpíjet a hltat každé tvé gesto,... naučí co je na světě to důležitější, podstatné a nepomíjivé. Ať už teď vedeš jakékoliv řeči. A předpokládám, že nevrazíš dítě v půl roce do jeslí proto, aby mohla dál dělat kariéru, vzdělávat se a nechávat po sobě na Zeměkouli nějakou nesmazatelnou stopu. Protože ta jediná stopa jsou koneckonců naše děti, jejich vnoučata - náš otisk do budoucnosti. Pokud ovšem nejsi Madam Currie, pochopitelně. 😎

frisbee
19. kvě 2010

alisek,moja dcéra je už dospelá 😉

rimmel
19. kvě 2010

ja niesom nazlobena dost sa na nej zabavam 😀 😀
ps maly furt spi 😝

alisek
19. kvě 2010

bajusik, já nikoho neodsoudila, jen jsem vyjádřila svůj názor na mladé matky ale rozhodně je neodsuzuju, přečti si naši disk. od začátku a pozorně!

brusinka.pusinka
19. kvě 2010

Tak já jsem maminka dvou dětí obě situace jsem zažila a myslm že i mladá matka umí vychovat dítě plnohodnotné a já můžu za sebe říct že můj syn je skvělýýýý a jako druhý příklad mám 9 měsíční dcerku a jsem i matka opozdilka jak my bylo řečeno a myslím že ve výchově nedělám rozdíly 😉

rimmel
19. kvě 2010

brusinka ty mas uz 36? moje nervy ja som si myslela ze nejak 28 ci tak 😅 🙂

misullka20
19. kvě 2010

a navíc holky my mladí máme vše pružnější a kilča po porodu nám půjdou lépe dolů a nebude ani tolik strii 😀DDD

rimmel
19. kvě 2010

alisek ma komplexy baby nechajte ju nech si placa mna to bavi citat 😀

rimmel
19. kvě 2010

misulka ja som sa stri vyhla uplne 😀 ale to preto lebo maly siel von priskoro..mam iba dve 2cm ciarky na bruchu 🙂

brusinka.pusinka
19. kvě 2010

Rimm jojo jsem stará persóna 😀 😀 😀 😀 😀 😀
a Miska mě klila jdou taky pružně dolů 😀 😀 😀

rimmel
19. kvě 2010

mne idu teda pomaly 😀 😀

sirael4
19. kvě 2010

alisek: neodsoudila? Prosím, přečti si, co jsi psala!!!!
Tak v kolika letech tě měla tvá matka, že tě tak špatně vychovala?Brzy vid?

rimmel
19. kvě 2010

brusi aj podla foto vyzeras mladsie 😉

brusinka.pusinka
19. kvě 2010

Rim dík 😀 😀 klamu vzhledem 😀 😀 😀

bajusik
19. kvě 2010

rimmel: brusinka je pořád kočka, a můj synáček se zamiloval do jejich princezničky 🙂