Když je pro manžela koníček nad rodinu

bila.pani
17. kvě 2010

Ahoj,

najde se tu maminka,který má stejný problém?Manžel má koníček,který mu zabírá všechen volný čas.Dělá hist.šerm,skoro každý víkend je nějaká akce,v sezone jsou akce na celý víkend,i celý týden.Mám dvě děti a na všecho jsem sama.

rimmel
18. kvě 2010

dakujem 🙂

alisek
18. kvě 2010

helca, naprostej souhlas.

sirael, presne je to otom co sama citis. Pro mě to má jen samé výhody, protože svému díteti/dětem dokážu dát daleko víc než bych mohla v předešlém věku. Ale otom není tato diskuze, to by spíš bylo do diskuze mladé matky vs. starší m. 🙂

sirael4
18. kvě 2010

alisek: a dokážeš to "víc" pojmenovat?

rimmel
18. kvě 2010

alisek nebodaj by si mu dala viac lasky? alebo ako to mam chapat? dieta nepotrebuje nic viac..iba nasu lasku 😉 znie to naivno ale do urciteho veku dietata to ozaj tak je 😀

rimmel
18. kvě 2010

😀 hej tiez ma zaujima to "vic"

sirael4
18. kvě 2010

alisek: dítě se ti vyprdne na zkušenosti...

beruska2x
18. kvě 2010

zkusenosti jsou neprenosny to je stara pravda 😀 kazdej si musi nabit hubu sam 😉

je to kazdeho vec kdy si dite poridi ale kdyz uz to udela tak by to mel delat poradnea venovat se mu, poridit si ho na 50% stoji za prd a nejvic to odnese dite.. ktere se pak logicky vjistem veku osamostani a vyprne se na rodice .. a ty budou skuhrat nad nevdecnosti naladi 😝

luucia
18. kvě 2010

Já souhlasím se vším, co tady napsala kristi a alisek 😵 holky to vystihly skvěle 😵

Můj manžel má svojí práci jako koníček..pracuje na hokeji, takže tam musí být každý zápas, každou autogramiádu, akci,... ale přeci i on má nárok na relax... ale to neznamená, že by ho rodina nebavila nebo s ní nechtěl trávit čas...já chodím 3x týdně na spininng a vyloženě se těším až vypadnu z domu a odreaguju se 😵 a nepřijde mi to jako šizení rodiny nebo dítěte 😉 Tím, že se odreaguju mě to nabije na to se zase věnovat 100% malé 😉 S manželem jsme se snažili mít koníčky společné...nějaké máme...třeba víno, kino, jídlo,.... 😀 . ale mě třeba golf nebaví a jeho nebaví spininng 😅 Já svými koníčky trávím tak 5, 6 hodin týdně a do toho ještě chodím na jeden dne do práce 😀a manžel svými koníčky tráví tak nějak v průměru stejný čas 😉

Každý at si to má zařízené, jak mu to vyhovuje..mě to vyhovuje takhle a někdo by to třeba nesnesl 😉

beruska2x
18. kvě 2010

mladi 🙂

rimmel
18. kvě 2010

luucia a kto je s malou ked si prec? ci otec je?nejak som to nepochopila 😅

alisek
18. kvě 2010

určitě mu předat svoje zkušenosti, názory (časem se stejně bude v názorech formovat trochu jinak než rodič), možnosti, více svého času, pozornosti. předat mu morální hodnoty společnosti, což dnes není úplně běžné. lásku mu předám tu co k němu mám už ted a nejspíš ji bude i víc až to dítě poznám.

sirael4
18. kvě 2010

luucia: a když máte koníčky v jiný den, tak jak často se vidíte?

sirael4
18. kvě 2010

alisek: jak říkám, malé dítě se ti vykašle na zkušenosti, jaké?Nevím o jakých mluvíš.Dítě chce hodnou matku, která mu dá lásku, a na to zkušenosti nepotřebuješ....Více času?Proč?Na mateřské můžeme být stejně dlouho a stejně tak potom v práci....

kristi
18. kvě 2010

vy jste ukecany 🙂
ja myslim, ze i v super vztahu ma kazdy narok na to, delat si obcas co chce a kdy chce, za predpokladu ze tim nikdo jinej netrpi

rimmel
18. kvě 2010

kristi tak to je jasne..minule muz zahlasil ze ide von s kolegom po praci..no problemo 😉

kristi
18. kvě 2010

ven s kolegou neni konicek ale. Ja mluvim o tom, ze kazdy ma pravo na to, delat si co ho bavi

alisek
18. kvě 2010

sirael, no dítě nebude celej život max. tříletý, to mu v tomhle věku bude určitě jedno čím matka disponuje ale dítě formuješ počas jeho celého dětství-dospívání ale chápu že v 21 to ještě nevidíš.

rimmel
18. kvě 2010

jaj no ano, moj muz teraz montuje nejaku vec(netusim ako sa to ani vola haha) aby mohol potom robit hudbu..je to jeho volba , maly spi tak v pohode, zase ale cely vecer to robit nebude, za chvilku zahlasi ze mu chybam a budeme spolu, uz ratam minuty 😀

rimmel
18. kvě 2010

alisek tak potom ako si to myslela? ze co ja viem v 24 by si mu nemohla dat co mu das v tomto veku? 😕

rimmel
18. kvě 2010

ps. co je to ale konicek? kristi..pre niekoho to chodenie von s kamosmi ozaj moze byt...su taki chlapi 😉

luucia
18. kvě 2010

rimmel, co jsi nepochopila?? s malou je buď jedna nebo druhá babička a nebo manžel 😉

sirael, s manželem se vídáme tak 4x týdně večer, když přijde z práce a o víkendu minimálně jeden den jsme spolu 😉 někdy i dva 😅 spininng trvá hodinu, takže i s cestou jsem rpyč hodinu a půl..to myslím není tak hrozný 😅

rimmel
18. kvě 2010

jaj tak 😉 skoda ze ja nemam babicky, hned zajtra by som si pospala celly den 😀

luucia
18. kvě 2010

Dítě potřebuje hlavně odpočinutou a štastnou mámu...já bych bez svých koníčků štastná nebyla 😉

kristi
18. kvě 2010

http://cs.wikipedia.org/wiki/Hobby

nevim, zda mezi to patri chozeni do hospody

kristi
18. kvě 2010

Luucia, to verim ze nikdo by nebyl.... 😉

luucia
18. kvě 2010

rimmel, já ale nespím, když malou hlídají babičky...jsem bud celý den v práci nebo sportuju 😉 využívat hlídání k tomu, abych se vypsala, mi přijde prdlý 😅

alisek
18. kvě 2010

rimmel, tak napriklad jsem poznala jinou kulturu/y, lidi, naucila se neco od nich, to mu muzu predat dal, v praci ..proste jsem neco zazila, odnesla si neco z toho, vyuzivam to..co je na tom nepochopitelne.

rimmel
18. kvě 2010

mna stastnou robia ludia okolo mna, bez konickov si myslim ze by som prezila, hlavne nech sa lubime a sme zdravi 🙂 zbytok je uz ozaj nepodstatny...ale jo, kebyze uz nikdy v zivote nemozem precitat ziadnu knihu, uricte by sa mito nepacilo 😀 ale stastna by som bola.

alisek
18. kvě 2010

luci, líp bych to nenapsala 😉

rimmel
18. kvě 2010

ok..ale to ze si to zazila nema nic spolocne s vekom..priklad ja-mam "iba" 24r a tiez poznam niekolko kultur, ludi z roznych kutov sveta, v 19som odisla z domu a odvtedy az do dnes som toho preskala asi ovela viac nez ine 24 rocne zeny ktore napriklad maly skor taky ten stereotipny zivot, skola, praca, priatel ..bla bla..vies co myslim 😉