Kolik času tráví vaše dítě s babičkou?

zusann
22. led 2013

Zajímá mě jak to máte vy. Jestli tráví čas sami s bibičkami a nebo jestli u toho jste i vy? Tchyně se mého syna strašně domáhá.....ale ja se s nikym o něho "dělit" nechci. Ale kvuli manžena a taky pro dobro kluka (at je i s někym jinym než jen se mnou) budu muset. Maly ještě nema ani rok a pul. Děkuju moc za odpovědi.

monad
23. led 2013

ŽÁDNÝ čas, ta mojí mimiholčičku ani neviděla a to jí bylo 10měsíců... a starší 2,6r holka, ta jí taky nějak nezná. nepovažuje mojí MATKU za babičku

kettynka1234
23. led 2013

Na můj vkus jsou s tchýní dost času. Bohužel, ale bydlíme v jednom domě ☹ I když ve svém, vždy tam děti utečou. Co se týče hlídání, nevěřím ji a děti ji již nenechávám hlídat ( špatné zkušenosti!!!!) Co se týče prázdnin, jsou děti s námi doma, nebo jedou s námi. Tchýni špatnou nemám, " je hodná" lecos dětem koupí, ale v hlídání na ni není spoleh.

bocinka
24. led 2013

Sofi vidí babičku - tchýni - prakticky denně.... bydlí 20 m od nás a je prostě skvělá..... kdykoli jsem měla možnost jít do práce, kamkoli, tak pohlídala.... moje mamka ji vidí tak jednou týdně.... je mladá a pořád je v práci, ale i tak si vezme malou na noc.... jsem za babičky moc ráda, ještě když manžel jezdí kamionem a na malou bych byla jinak pořád sama....

anina32
31. led 2013

My nemáme žádnou babičku, mladší syn nebude ani vědět co to babička je, protože obě jsou po smrti 😢 . Kdybysme nějakou měli a kdyby chtěla trávit čas s vnoučaty, byla bych štastná. Tak nějak vůbec nechápu co to tu řešíte 😨

marecek4
31. led 2013

minimum,babi není pořádná babi na hlídání a rozmazlování,takže jen když tam jedem,což není moc často a druhá babi nám umřela když měl Mára rok ☹