Kolik času týdně věnují Vaši partneři sobě a koníčkům?

te_reza
11. kvě 2017

Nějak jsem nevěděla, kam moji otázku/diskuzi zařadit. Zajímalo by mě, kolik času dejme tomu týdně Vaši partneři věnují sobě a svým koníčkům? Mě totiž příjde, že u nás už to je dost přes čáru, ale třeba ne. Tak by mě zajímalo, jak to je jinde. Díky za odpovědi.

almara2
Autor odpověď smazal
Zobraz
michaela1891
11. kvě 2017

Někdy jde v týdnu na pivo někdy v pátek nebo sobotu. Dělá kratkej dlouhej 12ctky tak různě. Hraje šipkovou ligu a když mají sezónu je i každou neděli celé odpoledne až do večera pryč to je tak na 7 měsíců. Jo taky pořád prskam vzhledem k tomu že už jsem pět měsíců s mimcem doma a sama si neuziju opravdu skoro nic tak mě štve že si poletuje, ale zase živí nás a snaží se věnovat volný čas i nám jelikož do toho ještě sem tam opravuje auta.

zarecna
11. kvě 2017

Obaja máme čas na koníčky, keď deti spia😀

monulec
11. kvě 2017

Můj má flexibilní pracovní dobu, trénuje fotbalisty, takže 2x týdně má trénink (3h pryč), každou neděli zápas (5h pryč), chodí na pivčo...někdy ho pošlu i já, abych se mohla dívat v TV na co chci nebo ať mám večer pro sebe.... Mě to teda vyhovuje, že má přítel koníčka. Možná bych ale mluvila jinak, kdyby měl jinou prac.dobu nebo jezdil na delší dobu pryč.....

michelle_01
11. kvě 2017

U nás má toho času požehnaně, ale ještě nemáme děti, tak je to určitě o něčem jiném. Mít dítě, vypadá to jinak. Jednou v týdnu chodí ze sportu o půl 9, 2x týdně o půl 11 večer, 3x týdně do fitka dopoledne (podniká), 1x týdně badmintonová liga dopoledne a v sezóně každých co 14 dní sobota, neděle zápasy po republice.

absintka19
11. kvě 2017

Pondeli, streda a patek po praci trening rugby, ve ctvrtky basketball. O weeku sem tam zapas jinak travime weeky spolu. Vyhovuje nam to.
Manzelstvi nam klape.

terikus
11. kvě 2017

Manzel hraje v "kapele" maji 2x -3x tydne zkousku, ktera trva 3 hodiny, do toho dela na dvanactky kratkej dlouhej, nekdy jde jeste do hospody, o ten dlouhej je to fakt sileny, ale radsi bude poslouchat me jak prskam ze je furt pryc nez aby poslouchal kamose ze je podpantofel a ja semetrika, takze mi to je prd platny. Stve me to kdyz kamosky pritel chodi jednou za mesic na pivo a obcas na fotbal, jinak je doma a pomaha nebo hlida aby kamoska mela cas i na sebe...a maji tak 10x hodnejsi dite nez mame my 😕

editah222
11. kvě 2017

S mužem jsme spolu 17let, z toho 9 let manželé a asi bude za exota, ale od doby co máme děti jsou jeho koníčkem oni. Vlastně všechen svůj volný čas věnuje dětem. Do hospody nechodí a sportu se věnuje s dětma nebo všichni dohromady.

terikus
11. kvě 2017

@editah222 to bych taky chtela 😐

puresin
11. kvě 2017

@te_reza Muj muz ma dvakrat tydne fitko, o vikendu jde obcas na fotbal/ hokej/ ryby. Jsem rada, ze ma konicky, i kdyz ja momentalne doma dost zakrnuju. 😝

editah222
11. kvě 2017

@terikus ono mi to přijde takhle normální. I můj táta se věnoval hlavně rodině. Asi mám fakt štěstí.

terikus
11. kvě 2017

@editah222 takhle nejak jsem si to vzdycky predstavovala....obrovsky stesti 😍

te_reza
autor
11. kvě 2017

@terikus v tom se s tebou dcl ztotožňuju, u nás je posedlý fotbalem, 2-3 v týdnu do večera pryč, zabitá polovina víkendu. všechno se podřizuje fotbalu a pak se diví, že holka s ním řve jako kdyby byl cizí...kolikrát ho za den ani nevidí. Mě nevadí, že má koníčka, ať si ho má...ale jeho koníček spolkne volna za týden, co já mám tak na čtvrt roku

monaluza
11. kvě 2017

Uz tak tri roky je jeho hlavnim konickem stavba a jeste tak tri roky to misto stavby samotne budou dodelavky kolem ni 😉. Jednou za dva mesice s kamosem na pivo. Mimo to leda tak denne par ukradenych desetiminutovek u PC (z cehoz dost casto googli neco ke stavbe 😉). Jinak se temer kazdou volnou chvili venuje synovi.

terikus
11. kvě 2017

@te_reza u nas to je uplne stejny teda, uplne vim jak se citis a je to fakt sileny a na palici. Hrozne me to chovani od nej mrzi, protoze ja bych pro rodinu udelala cokoliv...on by udelal cokoliv pro svuj konicek...

te_reza
autor
11. kvě 2017

@terikus Nejhorší je, že to, že jim uteklo dětství vlastních dětí jim dojde pozdě...u nás prostě přesto vlak nejede....

te_reza
autor
11. kvě 2017

@monaluza no tak jestli stavíte, tak to bych neřešila, dělá něco pro rodinu, ale mě chlap není schopnej přidělat roletu na okno.....

terikus
11. kvě 2017

@te_reza presne tak...ja si hrozne prala pro svoje dite tatu, kteryho ja nemela, protoze na me prdel a nasla jsem si to samy...ted nevim jestli se tomu mam ze zoufalstvi smat nebo brecet 😀

te_reza
autor
11. kvě 2017

@terikus jo, je k pláči jak si ženský hledaj kopie otců....táta na nás taky prděl, když jsme byly malý🙄😅

vanilkacka
11. kvě 2017

Můj manžel se několik let věnoval sportu, který zabral cca 5 hodin týdně, v zimě rád vyrazi na lyže, chodí běhat cca hodinku denně, občas jde na pivo,ale většinou až je dcera připravena na spaní, aby mi co nejvíc pomohl. Hodně času tráví v práci a na sluzebkach,ale jinak se rodině věnuje maximálně, s dcerou chodí na hřiště, cvičí s ní, umí se o ní postarat ve všech směrech a taky se stará. Snaží se,at mám čas i pro sebe. Osobně si nedokážu představit,jak by vypadal náš vztah, kdyby měl svý koníčky na můj úkor. Hlídání nemáme a já bych na vše byla sama.

riakuk
12. kvě 2017

S manželem postupně rekonstuujeme dům. Naučil se snad všechny zednické práce, i přestože pracuje v kanceláři. Nyní tráví čas 1. patrem - hlavně o víkendech na práci padne vždy jeden den. Druhý den výletujeme nebo jsme prostě spolu. Hrával fotbal, ale to pak kvůli práci nemohl (to ještě v kanceláři nepracoval), teď se občas podívá v TV 🙂 Nějakých 18let posiluje. Má doma i stroje (momentálně na půdě), ale už se mu blíží jejich stěhování do pokoje 🙂 Už si ani nepamatuji, jak cvičil - 2x-3x týdně hodinu? A to ještě naše dcery chodily s ním 😉 Chodíme s holčičkami na kolečkové brusle, kolo, koloběžky, ... Jinak se společně staráme o zahradu a za dva měsíce nám přibude chlapeček, takže bude o radost postaráno - je ten opatrovací typ.

chipsicek
12. kvě 2017

Muj manžel ma tak 2x tydne trenink (fotbal), jeden den o vikendu zapas., pak chodi na ryby když ma čas a ja vetsinou s nim u vody je moc prijemně a čekame prvni miminko takže se to da 🙂 a pak jde sem tam na pivo

spackatka
12. kvě 2017

my byli pred mimikem domluveni, ze i ja budu mit cas na sve konicky 🙂 manzel hraje zavodne hazenou treninky dvakrat tydne po 1,5 h o vikendu zapas kdyz se hraje doma tak cca2 hodiny. venku je to na cele odpoledne. chodime behat to se pak vetsinou stridame, nejdriv jeden, prohodime si malou a zase druhy 🙂 ja chodim jednou tydne na alpinning a jednou tydne na brisni pekac. kdyz ma zapas a neni vylet jdu behat manzel hlida. nemame hlidaci babicky takze spolecne konciky zatim jen turistika, prochazky

ivet1987
12. kvě 2017

Zlatý můj manžel, jednou týdně florbal, jinak výjimečně tak 1x měsíčně někam zajde, jinak se věnuje nám. Když potřebuju tak hlídá ,chodím na angličtinu, pracovala jsem 2 roky z domu, takže když přišel, předala jsem dítě a šla dělat 😀

konidana
12. kvě 2017

1večer týdně karty.ale stejně je po-pá nonstop v práci.jinak ještě všechny víkendy.ale to zahrnuje společné aktivity s dětma.

monilineek
12. kvě 2017

Tak u nás je to spíš opačně. Jsem doma na mateřské dvě děti 2,5 roku a 8měsiců. Chlap v práci od 7do 16hod. Vždy jede hned domů a je s dětmi a semnou ale já mám i své aktivity jezdim dvakrát týdně do fitka a občas jedu po té 16hod na nákupy abych měla klídek a odpočinula si. Je zlatej nás má na prvním místě nebo televizi 😂😂. Prostě nemá potřebu nikam chodit a nic řešit. Ale potřebuje mít veškerý servis (jídlo,pití atd.. prostě po sobě neuklízí, nic si nenachysta). Tak ať si každý vybere co je lepší. Když už někam jdeme tak společně a jinak nic.

eldrag
12. kvě 2017

Jednou tydne sport vecer, jednou za 14 dni hospoda s kamarady,

vanea
12. kvě 2017

@te_reza 1-2x týdně kolo (když je hezky tak i 3x), většinou tomu padne jeden víkendový den celý a druhý jsme spolu a jezdíme na výlety, do kina atd=) jinak jsme furt spolu, jezdíme spolu i do práce, takže mi to ani nijak nevadí:D hlavně na to kolo jde hned po práci a nejpozději v 6-7 večer je doma=) s kamarády a pivem obvykle taky spojí kolo, co jde mimo to (oslavy, nárazově hospůdka) tak to je tak 1x za dva měsíce, kluci jsou spolu na tom kole většinou =)

plea
12. kvě 2017

Moj manžel je poklad, máme dvojčatá a ešte dve jeho deti v striedavej starostlivosti, takže voľný čas vo valnej väčšine venuje im. Dokončuje dom, aktuálne stavia plot a robí terénne úpravy. Žiadne pravidelné tréningy ani stretnutia s kamarátmi nemá, odkedy sa pred rokom narodili dvojčatá, bol asi dvakrát na motorke, dvakrát na pive, raz variť pivo s kamošmi... Inak chodíme buď spolu ako rodina na výlety a návštevy, alebo napr. príde jeho kamoš aj s deťmi k nám a to pivo si vypijú u nás 🙂. Športujeme tiež spolu - inliny, kolo, badminton keď máme hlídání. Popravde som za ten rok bola viackrát večer von s partiou ja než on.

milius
12. kvě 2017

Manžel jde na ryby tak jednou za 10 - 14 dní. Na dopoledne a jen v sezoně - od dubna do října. Jinak je doma 🙂
Do práce jezdí na kole, vybral si to sám, aby nemusel chodit sportovat po práci a neokrádal děti o čas strávený spolu 🙂 je úžasný :D