Kolik členů má vaše domácnost v poměru na podl. plochu?

agne
10. čer 2014

Maminky, jak velké je podle vás dostačující bydlení 🙂 ?
Momentálně jsme v 2+kk (45 metrů) a začínáme se cítit jako sardinky... Měli bychom možnost koupit a zrekonstruovat 2+1, takže bychom si polepšili cca o 10 metrů a dítě by mělo do budoucna svůj malinkatý pokojíček, výhledově sourozenecký.
Stačí to pro rodinu? Anebo se dlouhodobě zadlužit a koupit časem, až došetříme (já jsem na mateřské 😅 ) 3+1?
Pořizovali jste si s rozrůstající se rodinou větší byt či dům?
Kolik metrů je potřebných/minimálně nutných k důstojnému rodinnému bydlení? Co je standart? Co už je pouze příjemné?
Chápu, že srdce domova je nejdůležitější, a že je dobré být vděčný, za jakoukoliv střechu nad hlavou, ale jde mi spíš o praktickou stránku.
Jestli spíš investovat třeba do na zakázku udělaného nábytku, aby se využil každý centimetr anebo to pár let zvládnout a dospořit...
Díky za praktické postřehy a zkušenosti 🙂 .

marcicek84
6. říj 2014

máme RD, v něm pro nás byt 4 plus1,kuchyń, jídelna, obývák, ložnice, dětský pokoj - zatím jsme dva, ale brzy budeme 3, dokážu si představit, že tady pohodně žije 5 lidí, rozloha bytu cca 120 m2

terry1512
6. říj 2014

Máme RD,Obývák,ložnice,pokojíček,kuchyň,Velká chodba s koupelnou a WC,celková plocha 140m2,.Zatím jsme 3,Někdy možná ve 4tech.