Používáme cookies. Více informací zde. OK

Komplikovana situace s přítelem

mrkeff
3. zář 2019

Ahojte, nevim kam se obratit uz..ale s pritelem jsme byly na degustaci a pak jsme se nepohodli a hadali jsme se a ja se sbalila a sla, uz toho na me bylo moc. Ovsem on mi tvrdi jak na me zly nebyl a ani nechutny, a ze dycky se tak nastvu zbytecne a pak delam takoveto veci, no, kazdopadne, ted me jeho rodice nenavidi, nechteji abych jeste vubec u nich byla a ja nevim, dohodli jsme ňse ze dojedu a omluvim se a vysvetlim moji situaci (taky vic veci tam je) a ze jinak k nim budu jezdit az bude hotove bydleni na vedlejsim baraku, ovsem ja nevim, zrovna radost z toho nemam no, spise jsem z toho smutna, podelala jsem si to sama ale to ze oni maji potrebu resit nas problem se mi vubec, ale vubec nelibi, mi se do toho nikdo z rodiny nemicha, ze je to ma vec. Ani nevim co ocekavam od toho co jsem tu napsala, asi nejaky nazor, rict mi jaka jsem píp nebo tak no :/
Dekuji vsem co si to prectou a neco napisou ☺️

julien9
3. zář 2019

Ahoj stalo se mi něco podobného... doteď se s tchýní nebavím, vaše problémy jsou jen VAŠE! Nenech si do ničeho kecat, respekt ano ale nikdo tě nemá co poučovat nebo tak něco... váš život je váš a nikoho jiného...

lolam10
3. zář 2019

Nerozumim vasemu problemu,pisete vse jen napul,takze pro vas radu ani nazor nemam...p.s.kolik vam je?za co se mate omluvit?jak jste spolu dlouho...?jinak vztahy vetsinou stoji hodne prace a schovivavosti a navic nikdo neni dokonaly.to jen abyste si nemyslela ze najdete vztah kde vsechno bude jak na oblacku bez prace(hlavne komunikace) a cely zivot😉

barulina
3. zář 2019

A jak to citis ty? Orehnal tonpritel nebo s tebou jen manippuluje a tvrdi ti svou pravdu? A proc by ses mela omlouvat jehonrodicum? Udelalas jim neco? Nevim, nenapsala jsi vse, nemuzu radit

merope
3. zář 2019

Vztahy s tchýní a tchánem jsou vždy komplikované. Sedla bych si primárně s partnerem a zjistila, co že se jako stalo z pohledu rodičů a jak to vidí. Já se už s tchýní taky párkrát "chytla", ale partner vždy v tomto stál za mnou.

yanyt
3. zář 2019

@mrkeff

@julien9 ano i mě se toto s tchyni stalo, má neustálou tendenci se míchat do výchovy naší dcery a i naše vztahu. Po 7 letech jsem řekla slušně svůj názor, že nejsem malá holka aby nám stále někdo radil a tchyně se doteď nebaví. Ani o dceru nemá zájem. To ze jsem těhotná přehlíží.

zelenaesmolda
3. zář 2019

ja vubec nechapu o co tady jde...

julien9
3. zář 2019

@yanyt u nas to stejne, 4 mesice se neozvala ani blbou sms ohledne vnuka hlavneze si predtim ztezovala ze tam nechodim kazdy tyden... jak u blbcu

julien9
3. zář 2019

@yanyt ale me to je jedno malemu nikdy nic nekoupila, vse moje mamka.... o veci nejde ale pristup kdyz uz se nebavi semnou tak je to jeji vnuk a jde videt ze ji to je fuk jak se ma

biedronka10
3. zář 2019

Stalo se mi to stejne. Dokonce pak to vygradovalo v urcity spad, ape to je na dlouhe povidani. Je dulezite si predevsim uvedomit, ze vas zivot a vas vztah je vas, a to nejen ty, ale i tvuj partner. Nevim teda, jak to bylo, jestli vas problem slyseli, nebo jim o soukrome problemy tvuj protel referuje.....

svetlanalana
3. zář 2019

nechapu

yanyt
4. zář 2019

@julien9
Já to nechápu, jak malé holky ze? U nás se toto stalo skoro měsíc zpátky, v neděli jsme se potkali s celou rodinou na narozeninové oslav3, tchyně neměla ani zájem o malou, až ke konci. Nezeptali se na nic a to jsme se pár dni zpátky vrátili z dovolené. Ani tchán. Nevím jak to mám brát, na jednu stranu jsem rada, ze doma není dusn9 kvůli tchyně, protože to bylo skoro kazdy den co řekla. Ale na druhou stranu, jsem ve 12. týdnu o ona se doteď nezeptala jak se máme, jen jednou tajne manžela. Akorát manžel po neděli je taky rozpolceny, z mého těhotenství je nadšený a chtěl by to říct všem a že jeho vlastní mamka se nezepta, ho dostalo. Já jen nevím, jestli si k ní udělám ještě někdy vztah, když ví že jsem těhotná a nemá zájem.
Když jsem jí řekla proč někdy nepřijde na návštěvu a musíme pokaždé za nimi, tak řekla že ona je matka a proč by měla chodit. Co bych dala někdy za to, kdyby jsme nechodili na navstevy k nim, ale třeba jeli společně na výlet? To raději vezmou svou svagrovou.

julien9
4. zář 2019

@yanyt píšeš jakobych to psala já.... u nás skoro stejná situace

yanyt
4. zář 2019

@julien9 a u vás je to jak? No abych řekla pravdu, když jsem po tolika letech řekla konečně co mám na srdci ale opravdu slušně a v klidu tak mi je dobře. Ulevilo se mi.

julien9
4. zář 2019

U nás je to ještě horší mě tchýně vynadala do kurev apod..... do tlustých krav atd...jen kvuli tomu ze jsem s malym nechodila ve 40 stupnich kdyz nel 2 mesice na navstevu.... pritom oni maji auto a nebyly schopni prijet pokazde s ena neco vymluvily....
@yanyt

lucajda17
4. zář 2019

@mrkeff
Nenapsala si co jste si vsechno rekli, jestli z tveho pohledu byl opravdu sprosty a nechutny. Tohle si musite mezi sebou vyresit vy dva. Taky nevime, jestli si pritel sel postezovat rodicum nebo to slyseli, jak se dohadujete. Nicmene je to vas vztah a vase vec a jeho rodicum je do toho velke prd. Za co by ses mela jit omluvit? Je v tom jeste neco jineho? Pokud si presvedcena o tom, ze si nic spatneho neudelala, tak se nemas za co omlouvat. Chtelo by to vice rozepsat, at ti muzeme poradit. Takhle je tech informaci hrozne malo.

yanyt
4. zář 2019

@julien9 aha, tak to by se tchyně v životě nesnizila k ponižování, na to je dost inteligentní, jen k mlčení a nebaveni se. Muselo to být pro tebe hrozne.

radullah
4. zář 2019

Nečetla jsem ostatní komentáře, ale jeho rodiče nemají co kecat do vašeho vztahu, asi jako ty jim nekecáš do toho jejich. Jestli si syn stěžoval....no to je věc výběru partnera a jeho zralosti. Jak je starý, že s výměnou názorů běhá za maminkou? Tady nejde vůbec o ně, ani o něj. Ty jsi vyhodnotila situaci jako nepříjemnou, nebo dokonce ponižující. Jsi svéprávný člověk a rozhodla si se, že už tohle poslouchat nebudeš a odešla jsi. Taky stresující situace nemám ráda a odcházím, pro svoje vlastní dobro. Lepší, jak ho vzít palicí po hlavě :D Za mě úplně v pohodě, vztah přece není jen o hrdličkování a kolikrát je to i pekelná fuška. Jinak jestli tě tam nechtějí, nejezdi tam. Přítel způsobil, že se tam budeš cítit nepříjemně, bůh ví, jak jim situaci podal, tak proč bys měla jezdit něco žehlit? Proč se omlouvat rodičům? Ublížila jsi jim nějak? Pokud ne, řeš to jen s ním. Jim je do tebe houbelec.

Sem začni psát odpověď...

Odešli