Konečne sa rozhodnúť pre rozvod?

adrear
15. bře 2014

Ahojte. Som matka 2 deti /6 a 2 r./, momentalne po narocnej onkologickej liecbe. S manzelom to nikdy nebolo lahke ale teraz sa to vyrazne zhorsilo. Byvaju s nami i jeho rodicia, ktori su na jeho strane. Kym so pracovala bolo vsetko este ako-tak. Potom som nastupila na matersku a rok po porode ochorela, muzova matka mi s detmi absolutne nepomahala tak som si musela sama ale mojmu muzovi tvrdila, ze ja pomoc od nej odmietam. Staval sa na jej stranu, okrem toho zacal chodit domov neskoro, slovne ma napada o dolezitych veciach rozhoduje on a jeho rodicia a ked prejavim nesuhlas spravia zo mna narusenu osobnost, zacinaju na to doplacat i nase deti. V jednom kuse ma napada, ked ma chut dozaduje sa sexu a samozrejme ked odmietam lebo som prave po chemoterapii a mohla by som zakrvacat do brucha hada sa so mnou a jeho mamicka stoji na jeho strane, ved zena musi muzovi vzdy vyhoviet. Nic k nemu necitim, len sa bojim, ak podam ziadost o rozvod, ze sa budu snazit zobrat mi deti a vyuziju fakt, ze som po liecba i ked momentalne bez ochorenia, rovnako sa bojim aby som opat neochorela, bojim sa ci to sama zvladnem. I ked myslim, ze ak ostanem v takotmo strese ochoriem urcite. Dufam, ze sa tu najde niekto s podobnym osudom kto ma trochu povzbudi.

terezzz_zl
15. bře 2014

Uffff...rozhodne rozvod, stres to bude tak jak tak, ale podle me lepsi stres s vidinou svobody nez stres s vidinou dalsiho trapeni se. A ten sex, to snad ani nejsem schopna slusne komentovat, ale pokusim se - zena neni zadny automat na sex, to si mel poridit nafukovací pannu. Ta by mela dalsi vyhodu v tom, ze by neprojevovala nesouhlas a nechtela by penize ani jinou pomoc. Sice nevim, co Ti poradit, ale snad se neceho brzy doberes... Přeji Ti hlavně zlepseni zdravi, pak to pujde vsechno daleko lepe, at jsi brzo stastna, klidna a v pohode a vsechno s detmi zvladnete.

ujuuju
15. bře 2014

tohle je šílené neváhej a utíkej jak nejdál mužeš 🙂 a uvidíš že bude lépe ,moc dobře vím jaké to je když syn s mamou stojí při sobě -z vlastni zkušenosti není to žádný med ale to asi víš taky jsem černa ovce rodiny ale čekáme dítě tak si říkám že zkusím ještě vyčkat ale pokud to tak bude dále tak prchám 🙂 to že jsi vážně nemocná neznamená že by měl manžel dostat děti,tak jak píše paní stres mas i ted a lepší je s vidinou svobody ,držím pěsti a bojuj