Kosmetika - chlapovi se nelíbí. Je to tím, abych se nelíbila jiným?

16. bře 2023

Můj chlap je zvláštní. Nelíbí se mu když se výrazněji namaluju, nejradši by abych si ani nehty nelakovala. Když mi to nedávno fakt slušelo, byl nasr*ný, nakonec z něj vypadlo že vypadám jako ku*va. Dneska řekl že mu můj parfém smrdí (je to taková "divoká" vůně, orientální. Že už je lepší můj deodorant 🤦‍♀️ přitom z mého parfému byli vždycky chlapi paf. Koupila jsem si rtěnku, a chlap je divný, podrážděný. Když jsem se o tom s ním bavila, že se mu chci líbit, tak mi řekl že to dělám kvůli sobě, ne kvůli němu. Že jemu se líbím víc nenamalovaná, prostě obyč. A já nechápu. Jsem si říkala jestli mu to nepřipomíná že jeho máma byla do větru, střídala chlapi a o něho se nezajímala. Nebo je to manipulace abych se nelíbila jiným chlapům?

llluckaaa
18. bře 2023

@brunetka11 hele, tipla bych si, ze s ni žádný parfém vybírat nepůjde, protože žádný nepotřebuje a mnohem víc ji to “sluší”, když je bez parfému.
Mas super tchýni 👍

brunetka11
18. bře 2023

@llluckaaa V tomhle bych fakt neuhla. Vybral si holku, která se cítí dobře, když voní a je nalíčená, ne přírodní typ.
Upřímně mne v úvodním příspěvku dost nepříjemně překvapila ta jeho výčitka, že se autorka líčí kvůli sobě a ne kvůli němu.

Jasně, kvůli chlapovi se fakt o sebe nestarám - je to má přirozenost. Přece nebudu střídat styly a přístup sama k sobě kvůli chlapům. Chápu, že to může zranit ego některým nesebevědomým chudáčkům, ale to není můj problém, ale jejich.

P.S.
Díky, jako zrovna v té schopnosti se umět rozmazlovat a starat se o sebe mi je tchýně fakt vzorem. Je jí přes 80 let a stále si nechává šít sukně u švadleny, dbá na sebe a je velmi elegantní 🙂 Naštěstí měla vedle sebe sebevědomého muže, kterému lichotilo, jak hezkou a upravenou ženu má.

zelenaesmolda
18. bře 2023

@brunetka11
Tchyne zni jako fajn zenska 🙂

normalnimatka
Autor odpověď smazal
Zobraz
hanaalb
18. bře 2023

Vyhodit chlapa, mela jsem to doma a dospelo to tak, ze ani do kramu jsem nemohla sama. Jen s mou matkou, spodni pradlo- max cerne, teplaky,tri ko.
Malovat ne, kadernice ne, nehty ne.

Uz je v prdeli kokot

zelenaesmolda
18. bře 2023

@hanaalb jak dlouho jsi s nim byla?

tinaprofi
18. bře 2023

@hanaalb 👍🍺😂 kastrace

autor
18. bře 2023

@brunetka11 Jako jasně, chci být hezká hlavně pro sebe, protože se tak cítím prostě líp. Ale když někdy vím že budu celý den doma a vydržela bych to bez nalíčení, tak ale se stejně namaluju, abych se líbila právě manželovi. Teď dva dny po sobě mi ale řekl že mi to sluší, tak se třeba probral 😁

hanaalb
18. bře 2023

@zelenaesmolda 7 let si predstav. Po svatbe to vygradovalo. Lituju toho, ale co. Byla jsem blba. Dneska mam chlapa a mam takovou svobodu a klid.

hanaalb
18. bře 2023

@tinaprofi ani to nepomohlo🤣🤣

westie
19. bře 2023

Pracuji v panském kolektivu a vždycky jsem pracovala a nenarazila jsem na chlapa, který by chtěl mít doma výrazně nalíčenou ženu. A když k nám někdo takový přišel, tak to dost komentovali.
A taky znám mnoho zmalovaných žen, které si myslí, že se malují přirozeně a rozhodně ne výrazně.
Ale pokud bych cítila, že mě partner omezuje i jinak a toto by mohlo být součástí nějaké jeho manipulace, tak bych to nenechala být. Ale do toho mi už nevidíme, to musíš poznat sama.

jerrabina
19. bře 2023

Já se líčím v podstatě jen do divadla nebo na párty. Jednomu bývalému se ani tohle relativně decentní moc nelíbilo (tak když jsem šla s ním, hledali jsme kompromis abych se líbila sobě i jemu) ale kurvou by mě nikdy nenazval. Druhému bývalému jsem se naopak líbila hlavně nalíčená a když jsem se nalíčila výrazněji (pořád jsem nebyla zmalovaná, jen výrazná rtěnka a řasenka), říkal mi, jak mi to sluší (tak jsem občas přetřela rty i když se nikam nešlo, když se mi chtělo). Teď manželovi se líbím v obou podobách a je spokojený i s tím, jak se líčím (intenzita i to, že je to výjimečně a na nějakou příležitost). Ale je to jen příjemný bonus toho vztahu, to že se tak shodneme, a i v těch předchozích vztazích v tom byl respekt.
A to jsem si (dřív) myslela, že neumím vztahy 😄🤭

jerrabina
19. bře 2023

Jo a k tomu parfému, můj muž jednu dobu používal vodu po holení od nivey a to jak to reagovalo s jeho kůží mi opravdu hodně smrdělo - a to tak, že jsem nedokázala ležet vedle něj. Tak jsem mu řekla, že mi něčím smrdí a je to něco chemického, nějaká "vůně". A dlouho jsme zjišťovali proč mi tak moc smrdí, jestli deodorant, nebo co, a dopatrali jsme se k té vodě po holení. Od té doby mu kupuji balzámy po holení které mi voní a jsme spokojeni oba. A taky už mi muž od té doby nesmrděl, vždycky už mi jen voní 🙂

pajii25
20. bře 2023

Já se běžně nemaluji. Do práce to nemá cenu a na běžný den max občas řasenku . Když jdu na koncert/ party tak to vezmu více výrazně .
Manželovi to nevadí, naopak mu lichotí, že se po mě otáčejí jiný 😁🙈

Samozřejmě mě má nejradši nenalicenou, ale i nalíčenou mě pochválí .

Já bych dala od takového chlapa ruce pryč. Taklhle to začala s ním bejvalim, pak nebylo nic dobře. Skončilo to rozvodem . Je nám všem líp .

irmamala
20. bře 2023

Žárlivost, ničím jiným bych to neomlouvala. Říct mi jednou, že vypadám jak kurva, tak podruhé by už to neměl komu říkat. Mám dvě takové kamarádky a když někam jdou, malují se ve výtahu. Jedna dokonce musela vysvětlovat, proč si koupila krajkové kalhotky, když nosí bavlněné. Nesnáším takové zamindrákované sr*če. Můj partner mi doslova řekl, že mu dělá dobře, když se po mě ve společnosti lidi dívají. A stejně tak i mě u něj. Když se v divadle na něm ženské zaseknou, nebo servírka je z něj paf, dmu se pýchou 🙂

pajii25
20. bře 2023

@irmamala přesně . Můj se taky dme pýchou, že se za mnou někdo otočí ☺️

vladenkamaminka
22. bře 2023

Tohle mi delal můj ex… makeupem to začalo, následně vadily nalakovane nehty a postupně přidal i podpatky atd… po par letech proste začal zarlit jak prase a nechtěl malém aby mi šlo vidět i rameno v létě…