Krize ve vztahu během těhotenství. Znáte to taky?

bambulik
4. říj 2007

zažil jste to někdo?
U nás to panuje od soboty, jeden s druhým nemluvíme a je to síla.
Trochu se napil a řekl mi pár věcí který se mi nelíbily, ale on prostě má problém se omluvit, chodíme kolem sebe jakoby nic a přitom spolu čekáme dítě a já mám být v klidu a těšit se na mimčo a takhle mě znervozňuje. Má asi pocit že když jsem těhotná, jsem jasná,....
na to a´t zapomene....
jsme spolu tři roky, sem tam se pohádáme, ale kdo ne? Ale mě nedělá prblém se omluvit, jemu ano.. ale tentokrát neustoupím ani náhodou...
taky jste něco takového prožily?

kaceenka81
4. říj 2007

babbulík,manžel když se napije tak taky za všechno můžu jen já,prý mu všechno vyčítám(přitom si ho vůbec nevšímám)atd.na druhý den ale když vystřízlivý tak je ten nejhodnější pod sluncen.vždycky jsem mu odpustila ale naposledy už ne.ničí mě to totiž.řekla jsem mu že když se neovládá tak at nepije.no to byl zase ohen na střeše.takže spolu taky nemluvíme... ☹

bambulik
autor
4. říj 2007

no vidíš...
víš někdy mám pocit že jak se vypije něco poví a snad si ani nepamatuje co a diví se proč jsem naštvaná..
ale už je jednou rozvedenej a říká že jsme všechny stejný a to mě drtí..
vždy jsem ustoupila, ale te´d už fakt pátej den mlcím a překvapuju sama sebe

kajule
4. říj 2007

Ahoj holky, tak Péťa naštěstí nepije. Teda samozřejmě, že si ty dvě piva denně dá, ale ne aby se opil, to akorát na nějaký akci, ale i tak je v pohodě. Přesto, když jsem byla těhotná, tak jsme taky byli často v sobě a nejvíc asi v šestinedělí, ale z velký části jsem za to mohla já svýma náladama, byla jsem protivná jak půlnoc.

bambulik
autor
4. říj 2007

jako můj Honza taky nijak nepije, ale tentokrát se mu to prostě vymklo z rukou, dal si slivovici, přepadla ho melancholická a jsem z toho špatná do dneška

kajule
4. říj 2007

Péťa když už se opije, tak lehne a spí.

kaceenka81
4. říj 2007

tomáš taky nepije pořád přes týden ani nemůže -je řidič z povolání ale prostěv pátek si třeba k televizi otevře víno,a pije dokud ho nevypije...on si nemůže dát trošku,on to musí prostě dopít 🙄

bambulik
autor
4. říj 2007

a pak koukám co z něj padá za věci...
to mě strašně vadí,...
snad si ani neuvědomuje jak ubližuje

kaceenka81
4. říj 2007

jo,to mě taky.třeba se na něčem domluvíme-příklad,navrhla jsem že jestli nekoupíme novou skříň a on fajn,koupíme ji.a když se napil tak mi řekne:tys taky musela mít novou skříň,stačila ta stará"no nepraštila bys ho? 😀

bambulik
autor
4. říj 2007

no to je na pěst, přitom mívá někdy dobrou opici...

wrtulka
4. říj 2007

😀 čauky holky.. já sice ještě těhotná nejsem nicméně taky doma občas míváme jak to říct snad ani ne hádky.. prostě buď já nebo on má blbnou náladu..My teď rekonstruujeme domeček, takže jsou starosti s tím (on to řeší víc) tak se kolikrát stane že sedí a ..všechno je na nic, nic nejde ..prodáme to..a to člověk neví jak z toho ven.. Když chci pomoct tak to nemůžu protože tomu nerozumím, když se snažím mu pomoct jinak tak prostě nic nejde..pesimista jak vyšitej..Přitom ale normálně když má doborou náladu je vše ok. Dokonce jsem se od něj dozvěděla že je normální když jsem v takových věcech jeho hromosvod.. nevím.. Asi bych některý hlášky neposlouchala.. nebo je pouštěla jedním uchem dovnitř a druhým ven (viz ta hláška s tou skříní) Protože oni to hodně často ani tak nemyslí..Někdy je taky problém že si něco myslí, udělají nám to k vůli a pak nám to předhodí..Tak to je o tom, že je nutný nutit je víc mluvit (u chlap je to těžký!) Ale když se člověk snaží tak to jde..

kaceenka81
4. říj 2007

no jo ale někdy je to těžký,jim nic nehodit na hlavu 😀 nebo třeba mě mrzelo když mě jednou bolelo břicho(poslíci)a on byl v hospě s kamarádem a á mu volala at příjde že mi není dobře a nechci být sama,a on že teda jo,ale měli ste slyšet ten jeho tón... ☹ a přišel až za 2hod a to to měl za rohem...

lenycka
4. říj 2007

Kačenko, tak to je docela drsný, že přišel až za dvě hodiny! Já jsem taky ke konci těhu neměla ráda, když šel do hospody, ale uklidňovalo mě, že je to jen asi 3minuty od baráku a že by byl hned doma! On si asi myslel, že když se mu neozíváš znova, že je všechno v pořádku, ne? 😠

lenycka
4. říj 2007

Jinak taky nemám ráda kecy typu: Jste všechny stejný! nebo Stejně za to můžete vy ženský! Za to bych se taky vztekla! 😠

kaceenka81
4. říj 2007

na druhý den se mi omlouval,ale tak je to vždycky-na druhý den!prý ho kamarádi nechtěli pustit,dost ubohá výmluva.to mě mrzelo ještě hodně dlouho.nebo jsem byla v nemocnici v 17tt a on se večer když mě odvezli tak opil že za mnou druhý den vůbec nepřišel!fajn,chápu že měl o nás strach jak říkal a proto se opil,ale já na něj čekala! 😢 a z toho mám strach i ted že až se malá narodí tak se zas opije a kdoví co zas provede....

markeeta
4. říj 2007

kaceenka: on se vazne ze strachu opil? to se bal byt doma sam nebo se bal o tebe? spise to vypada na tu prvni moznost 😒

kaceenka81
5. říj 2007

to nevím ale říkal že se bál o nás,já už totiž 3krát potratila a když sem začala krvácet tak se bál...

johanda
5. říj 2007

kaceenko, podle me, pokud má člověk o někoho strach tak to neřeší tím, že se opije. Navíc, když jsi 3x potratila 😨 A vymlouvat se ma kamaráda, že ho nepustil z hospody, když mu voláš, že ti je špatně, to je drsné. Pokud takhle řeší problémy, asi ti moc oporou nebude ani když se mimi narodí. Já bych si s manželem, kdyby se choval takhle, asi vážně promluvila, to s tím pitím se mi nelíbí ☹ .Můj chlap si taky občas přihne, abstinent to věru není, ale když jsem měla v těhu problémy, ani ho nenapadlo pít nebo vysedávat po hospodách.

kaceenka81
5. říj 2007

johando možná máš pravdu,ale on zase jde do té hospody jen tak jednou za čtvrt roku.a jinak mi zase oporou je.to nemůžu říct.s tím jsme si to už vysvětlili tak doufám že to bude dobrý.od té doby už ani nikde nechodí...no uvidíme

kim
5. říj 2007

Holky, sorry, ale nestačím se divit, co máte doma...a co tolerujete 😢 😢 😢 Přeju, ať vás ty manžílci zloběj co nejmíň!!!!!!!!!!!!!!!!!!A to především v těhotenství, v tak citlivém období...!!!

johanda
5. říj 2007

kaceenko, to ti moc přeju. A taky pohodový porod, vidím, že to máš za pár 😉