Lakomá babička. Jak je to u vás?

radankaa
23. únor 2008

Ahoj holky chtěla bych vědět jak je to u vás? My čekáme miminko a moje mamka mi ve velkém kupuje věcičky, kosmetiku a, kolotoč a vše co pro mimi budeme potřebovat. Pořád by něco kupovala říkala že kočárek taky koupí, a deník našeho dětátka. Ale za to tchýně ta nám ještě nekoupila nic a říkala že ani nekoupí až se to prej narodí tak podle toho jak jí znám tak donese dudlík ( v životě nic dražšího nám nekoupila ) jen nám pořád nutí staré věci co jsou ještě po jejich dětech to jest 35 let staré a to jistě chápete že o takové věci nemám zájem. pořád mi něco nutí zavinovačku, peřinky, povlečení, oblečky, ale jak říkám vše staré a v děsném stavu , a cítí se strašně uražená že to nechci že prej od mojí mamky beru vše a od ní nechci nic, ale je v tom velký rozdíl moje mamka nakupuje nové krásné věcičky tchýně mi cpe staré hnusné. Holky já nevím šíleně mi to vadí nevím jestli jsem taky lidově řečeno vysraná a chtěla bych aby nám taky kupovala jak moje mamka. Prostě mě to uráží že jsme od ní nic nedostali a ani nedostaneme. Poslední dobou k nám přestala jezdit nebo je uražená že mi nejsou dobré její věcičky, vyčítá mi to že by mi to mohlo stačit. Podotýkám tchýně je hrozně spořivá nosí oblečení 50 let staré a pokud se to úplně nerosype nové nekoupí. A to by chtěla i po mě.

petrunka01
27. srp 2008

Holky..no já se teda spíš přikláním k těm,co si myslí,že prarodiče nejsou ničím povinnováni.My si celou výbavičku koupili za svoje peníze a myslím,že je to tak dobře.Je to přece naše dítě,my ho chtěli a oni se z něj můžou akorát tak těšit.Náš malej od prarodičů dostává dárky na svátky,narozeniny a Vánoce a úplně to stačí.Tchán má docela dost peněz,tak kupuje dražší dárky-ale je to jeho rozhodhutí,tak ho nechávám.Hlavní je fakt to,jestli mají zájem.Ale,i když by ho neměli,tak jim to nelze mít tak docela za zlý.Mrzelo by mě to,ale jak říkám-je to naše dítě a oni už taky třeba chtějí mít svůj klid.

libka1
27. srp 2008

Mne sa ten štvorlístok zdá byť krásny, a veľmi by ma potešil ... 😉

marselina
27. srp 2008

kdyby jenom babička,ale celé manželovo příbuzenstvo,naše dítka nedostávají nic ani k svátku,narozeninám ani na vánoce,jako bychom nebyli,dostane maxim.jen maža.

filipa
27. srp 2008

nechapem, preco by som mala od niekoho nieco ocakavat. a ked niekto nieco donesie, tak sa potesim, samozrejme. a neporovnavam s inymi, kazdy sme predsa iny a v inej situacii. tolko moj nazor.

alexandra
27. srp 2008

Vidite, a mne by stacilo, keby biologicka babicka mojho synatora aspon raz za pol roka napisala sms.. No co uz.. 😔

ewwe
27. srp 2008

libka isto by stvorlistok potesil na narodeniny nejake dieta, tu mas troska datelinky moja vnucka

libka1
27. srp 2008

Ewwe to bol štvorlístok pre novorodenca... nepochopené... nehovorila som o pasení sa, ale možno pre niekoho veľmi zložité... 😉

ewwe
27. srp 2008

ja som tiez nemyslela pasenie

libka1
27. srp 2008

Počas tehotenstva sme nedostali od nikoho nič... ani sme nič nečakali, postarali sme sa o naše bábo sami, a myslím že patrične...
Po pôrode som bola max prekvapená čo všetko ľudia nazvlákali 😀 Aj svokrovci s ktorými až taký dobrý vzťah nemám... nič som od nich nečakala o to viac ma vyšokovali... dali nám fakt spústu peňazí, malá to má na sporení a raz sa jej určite zídu... A dostali sme od svokry aj staré veci po mužovi... v pohode sa naša malá v nich doma povaľuje a vôbec sa nesťažuje že nie su next alebo hm 😀 je jej to fuk, prečúra ich rovnako kvalitne 😀
A máme starú postieľku a pritom je suprová, som rada že sme nemuseli kupovať novú 😀 😀 a mohla by som menovať ďalšie a ďalšie použité veci čo máme kúpené cez net alebo sme dostali .... nechce sa mi...