Láska nebo rodina?

kykyris
19. srp 2013

Ahojte děvčata máme dvě holčiny..... Manžel věčně spával v obýváku,nějak si mě nevšímal a já těhotná ho právě potřebovala nejvíc.Každý den když došel domů z práce tak si sedl k Pc a to bylo mám hlad dones mi tohle podej tohle taky v tom byli párkrát drogy na což ví o nich můj názor dvakrát do roka měl založenou sex-seznamku takže nejspíš někoho hledal bokem ☹ když jsem s ním promluvila že nejsem jeho sluška a ani jeho máma at se ke mě chová jak k manželce tak mi řekl že neví jak a že to nedokáže.První dcerka je od něj taková vzdálená protože se jí vůbec nevěnoval.No a když mi řekl tu svou odpověd zavrhla jsem to že se jeho chování změní.Začla jsem chodívat ven s holkama na pivečko atd.poznala jsem kluka do kterého jsem se hrozně zamilovala a on to cítí stejně jenomže zná mého manžela a moooc dobře.Vím že jsem ted zamilovaná a každý začátek je hrozně krásný ale bojím se co dál mám strach se rozvéct kvůli dětem a taky okolí,strach z toho že nám to nebude klapat.Nevím zda ho nechat a v manželství se užírat nebo ta druhá varianta složitější rozvod..Vím že ted dostanu i hodně kritiky,ale jak by jste to řešii vy? 😒

jetynka
19. srp 2013

Ono se to těžko radí, když člověk k vám domů nevidí. Na jedné straně bych dala manželství ještě šanci, ale pokud už nevidíš jiné východisko než rozvod, tak se rozveď, ale měla bych obavu se současného přítele a obzvlášť pokud je dobrý kamarád tvého manžela. Od něj raději dál, protože platí pravidlo, že zamilovanost má nasazené růžové brýle a jakmile je je sundáš tak poznáš jak to vlastně doopravdy je. Určitě to není jediný chlap, který existuje, chce to čas, bude to trvat dlouho a i bolet, ale pamatuj i na to co bude ne co je. Držím palečky, ať to všechno vyřešíš a rozhodneš se správně!!!.

luciebx
19. srp 2013

je to tezke.. ale musis citit v hloubce sveho srdce co chces.. mas ip odemne 😉

hav81
19. srp 2013

Podle toho co píšeš já už bych byla od něj pryč. 🙂 Nevim jak dlouho jste spolu,ale asi nějaký rok už to bude a jestli je stále stejný,nezměnili ho ani děti,tak bych s ním čas nemařila.I za to,že bych byla s dětma sama 🙂

telu
19. srp 2013

Pokud se k tobě manžel chová tak, jak popisuješ a už ho nemiluješ, tak bych ve vztahu nezůstávala. A s novým přítelem, se kterým se podle toho, co píšeš milujete (tím pádem předpokládám, že má rád i tvé děti a ony jeho taky) s ním to klidně zkus, pokud to tak cítíš...Než být s někým, kdo si tě neváží, možná i podvádí, fetuje, s holkama jak píšeš nemá nic moc vztah...... tak bych zkusila být štastná s někým jiným, případně být i sama, vím, že to není jednoduché. Přeji ti, at se rozhodneš co nejlíp a jsi šastná 🙂

leeena_4
19. srp 2013

Já bych s takovým nebyla a kvůli dětem? Děti nebudou přeci šťastné v takovém manželství jaké máš! Budou mít před očima takovýhle vzor manželství, ucítíš, že se trápí. Kvůli dětem bys to právě měla změnit 😉. Hodně štěstí, nebude to lehké, ale i kdybys měla být sama, bude to lepší, než co je teď.

zamilovanadonej
19. srp 2013

Já měla před pár lety hodně podobnou situaci. A nakonec jsem zvolila rozvod. I když začátky byly těžké, okolí mi to někdy dávalo dost sežrat, tak toho nelituji. Dnes jsem s manželem (bývalým milencem) šťastná a máme krásnou dceru a pro syna z prvního manželství je skvělý táta. U nás to bylo složitější v tom, že i on se rozváděl. Ale udělala jsem dobře. Pro děti není důležité aby byly rodiče spolu, ale to, že mají pohodový domov a na rodiče se můžou spolehnout. 😉

ivajaro
19. srp 2013

Ja bych v takovem manzelstvi uz davno nebyla. Poloz si otazku zda chces vychovsvat holcicky ve vztahu kde je to napnute, kde se trapis nebo s nima byt nekde kde bude klid a veselo. Oni si ten pocit z rodiny ponesou cely zivot. Nic mene to hlavni rozhodnuti musis udelat sama! Drzim palecky aby bylo co nejlepsi 😉

suzief
19. srp 2013

nečetla jsem všechny příspěvky ale pro mě by to bylo asi jasné vzhledem k tomu, jak se k tobě chová a vůbec ty drogy a sexseznamky, rozvedla bych se, pokud děti necítí nějaký vřelý vztah k otci, tak proč dále setrvávat v tomhle vztahu, chceš být přeci šťastná maminka, ne? Na okolí se vykašli je to tvůj život, manžel si vás nezaslouží....

eeefffaaa
19. srp 2013

I kdyby v tom milenec nebyl rozvedla bych se....jste mlada a cely život byt s nekym kdo se takhle chova k vam a k vasim detem to by ani nebyl život...hlavne pokud budete pak chtit bydlet s nynejsim milencem,poradne bych si to rozmyslela a nejprve ho poradne poznala,aby nebyl podobny ne-li stejny jako manzel...to by pak pro deti opravdu dobře nebylo,kdybyste se porad stehovali atd. urcite bych neudržovala takove manzelstvi jen kvůli detem,pro ne je kolikrat lepsi když jsou rodice od sebe nez aby vyrustaly v dusnem prostředí plne hadek...a okoli bych vůbec neresila,at si každý nejdriv zamete před svým prahem a stara se o sebe....okoli by bylo uplne to poslední co bych resila...drzim pesti a preji uz jen to nej!!!

lenicka07
19. srp 2013

V tom, co jste napsala, jsem nenašla žádné kladné hodnocení manžela, takže nejspíš to nemá smysl... Když vám není oporou, nepomáhá vám, nemá dobrý vztah k dětem, má problematické sklony (drogy) a možná je i nevěrný, tak naco takový chlap???? Akorát jste mu dobrá jako služka. Ale pozor abyste nenarazila na podobného, někdy mají ženský sklony vybírat podobné typy chlapů, i když by určitě přísahaly, že ten nový je jistojistě jiný. Takže pozor na růžové brýle 😎

sarkad2856
20. srp 2013

Asi bych se rozvedla,pokud je takový a změnit se nehodlá,nemá to cenu ani kvůli dětem,které to stejně vycítí,že se něco děje.Pokud to přítel myslí taky vážně a má děti rád tak proč ne? Přeji hodně štěstí 😉

elvira
20. srp 2013

Když manžel nemá snahu o zlepšení, navíc řekl, že to nedokáže, tak bych šla od něj...
Ovšem - máš kde jít po rozvodu, utáhneš to finančně? Pokud nemáš toto vyřešené, tak bych do toho rozvodu neskákala po hlavě.
Další věc, co mě napadá - nestěhovala bych se k milenci, ani bych si ho nestěhovala k sobě - zatím. Čas ukáže. Každý začátek, jak sama píšeš, bývá krásný. Jak slezeš z růžového obláčku, už to tak skvělé být nemusí.

salot
20. srp 2013

Jsem pro rozvod, bez ohledu na nový vztah. Jestli to nefungovalo a nefunguje, nebude to fungovat nikdy. A budeš mít šanci začít znovu. Tvé rodině udělá nejlíp, když budeš v pohodě a spokojená. Držím pěsti!

danielapeters
20. srp 2013

Já bych taky byla určitě pro rozvod. Pro tebe i holky bude lepší, když budete od sebe.

moucha
20. srp 2013

ahojky, tak já jsem na tom uplně stejně jako ty, manžel mi je věčně nevěrný, ale řekla jsem si, že kvůli dětem to ještě zkusím vydržet....ale moc se trápím, a myslím, že to nezvládnu.....

nerreidda
20. srp 2013

Asi bych v takovém vztahu nezůstala...a už vůbec bych se neobhajovala tím,že v tom zůstanu kvůli dětem ! Už jen kvůli těm drogám. A pokud se chová tak chladně, nic z něj ty holky nemají a mít nebudou. A ty si určitě zasloužíš být šťastná... ať sama s holkama anebo s někým kdo vás bude mít rád. A okolí ti může být ukradené...oni s ním nežijí. Hodně štěstí a sil do nového začátku.

katkaen
21. srp 2013

Váš vztah je opravdu velmi náročný a zdá se neudržitelný. Ví on, že chcete odejít? Že máte někoho jiného? Třeba by chtěl na vztahu zapracovat, když by cítil, že o Vás a o děti přichází. Podle toho, jak vám odpověděl, ,,neví jak a že to nedokáže" se k Vám chovat jinak, je zřejmé, že by potřeboval posílit jako muž. Někteří muži, mají stále potřebu dítěte být omaminkováváni. V ženě vidí spíše matku, která je miluje, udělá pro ně první poslední, však to znáte se svými dětmi. Protože toto nedostali od své matky z různých důvodů, požadují to nevědomky po ženě. Ale když se narodí první dítko, oni ve Vás matku ztrácí, teď musí být mužem a musí se postarat o Vás a o dítě, na což však nedospěl, protože je uvnitř stále ten malý kluk, který potřebuje péči maminky a před problémy ve vztahu utíká k drogám, sexu a na PC. Tak že si myslím, že kdyby jste usoudila, že vztah by bylo proč zachovat, jsou možnosti, jak k sobě najít opět cestu a žít jako muž a žena a nebo aby jste se alespoň dokázali domluvit v případě rozvodu na péči o děti, protože rodiči budete stále, i když od sebe. A děti potřebují mít v srdíčku mámu i tátu, ať je jakýkoliv. Přeji Vám ať se rozhodnete co nejlépe podle svého uvážení a zvážení všech možností.

andrisek07
22. srp 2013

No a jseš i jistá že ten kluk do kterého seš zamilovaná o to vůbec stojí aby ses rozvedla a byla s ním?Možná je zamilovanej ale jestli si uvědomuje že máš dvě děti a že by eventuálně musel žít nejen s tebou ale i s nimi.ONo je jedno je užít si a být pobláznenej a druhé mít vztah s rozvedenoou ženou s dvěma dětmi.A zvlášt pokud je to manžela kamarád.