Lhal mi. Můžu si ho ještě vážit?

angiess
28. pro 2006

Chtěla bych se s Vámi podělit o svoje "trápení" , ale začnu od začátku.
Když už jsem byla těhotná(3 měsíce),začali sme chodit s mým nynějším přítelem-řekl mi,že by byl rád otcem mého dítěte a když se mi narodil syn, tak všem řekl,že je JEHO a řel to i svým sourozencům a já si ho za to nesmírně vážila a vážím do teď...Teda do včerejška...Dohodli sme se,že jeho rodičům to řekne až příjde čas-já ho do toho nijak nenutila a řekla jsem mu že je jen a jen na něm,jestli jim to bude chtít říct,nebo jestli jim raději řekne pravdu.Odpověděl mi,že nikomu nechce nic vysvětlovat a malej je prostě jeho,že miluje mě i jeho a dá nám všechno,co bude moct.Já si říkám,že takové štěstí není jen tak-a musím si ho vážit za každou cenu!
Když synovi bylo půl roku přítel odjel na návštěvu k rodičům,kde jim sdělil radostnou událost,že mají vnuka...alespoň tak to řekl mě,ale...to bohužel nebyla pravda-včera jsem se náhodou dozvěděla,že se o "vnukovi" jeho rodiče dozvěděli teprve včera (malému je 15měsíců).Když jsem se ho na to zeptala,tak řekl,že to neni pravda-víc sme se o tom nebavili.
A já se pořád dokola sama sebe ptám-můžu si ho ještě vážit,když mi v takové věci lhal?Vždyť jsem ho do ničeho nenutila...strašně mě to mrzí,a mám pocit,že jsem se v něm strašně spletla...

angiess
autor
31. pro 2006

maca793 mi už máme tohle všechno za sebou, určování otcovství,testy dna,soudy o výši alimentů,...I přesto,že mám přítele kterej se "o nás stará" chtěla jsem všem dokázat,že já jsem nelhala a vím,s kým mám dítě, a taky trošku z opatrnosti když bysme měli zůstat sami,abych měla z čeho dítě uživit...Ale dodnes sme nedostali ani korunu,...nechci ty peníze pro sebe,ale nevidím důvod proč by tím měl trpět malej... Takže tvojí situaci chápu a vím, jak ti je...

angiess
autor
31. pro 2006

Jinak ještě jednou všem děkuji za vaší podporu a vaše rady a názory...
Rozhodla jsem se to už nijak neřešit-i přesto,že mě bude pořád mrzet,že mi lhal...a už asi nikdy nepochopim proč,ale už s tím nic neudělám-chlapy jsou asi už takoví 🙂
Jinak jeho rodiče to vzaly asi v pohodě a sou nakonec rádi (vždyť je to "jejich" první vnuk), psali v sms-ce , že se těší až malého uvidí...

hankah
31. pro 2006

angiess, rozhodla jsi se správně!! už to neřeš a snaž se užívat si vztahu. koncem ledna k jeho rodičům určitě vyraž, ať oni mohou poznat tebe i malého a ty můžeš poznat je. pak uvidíš věci taky trochu jinak. přeji ti hodně štěstíčka 🙂

jalovecek
3. led 2007

ahoj všem, i když opožděně, na celé situaci mě JEHO chování nepřekvapuje, když angiess píše, že se po 22 měsících kdy spolu žijí (6 měsíců vztahu do porodu plus 16měsíců od něj) ještě nesešla s jeho rodiči, to by snad jí ani nemuselo vadit, jestli o NÍ a dítěti vůbec vědí

angiess
autor
3. led 2007

jalovecek nějak jsem to nepochopila...
Tady nejde-nešlo o to,že se s nimi neznám nebo že jim o nás neřekl,ale o to,že mi v určité věci lhal.Já už jsem psala,že jsem nijak netrvala na tom,aby o nás věděli...

nilita
30. led 2007

SLECNY POTREBUJU PORADIT.MAM PRITELKYNI ME JE 27 A ONA MA 20 LET .MAME HOLCICKU VANESSKU 3 MESICE JENZE ONA JE OD PORODU STRASNE NALADOVA A JA TO NECHAPU TAK SE OMLOUVAM ZE TADY OTRAVUJI ALE POTREBUJI TO NEJAK OBJASNIT.DELAM CO MUZU DAM JI VSE NA CO SE JEN PODIVA AMILUJI JA OBE I KDYZ ME TO NEOPETUJE.PORADTE ME CO MAM DELAT.

nilita
30. led 2007

JO MANECHTENE JSEM TO ODESLAL Z JEJIHO PROFILU. 😖

melory
30. led 2007

tak jej viac pomahaj v domacnosti, zrejme nestaci, ze len kukas aka je naladova.

naty
30. led 2007

Ahojky!! Obávám se, že je to po porodu normální...je to asi tou náhlou změnou hormonů, velkou únavou, stresem...je tu spousta žen, které trpí poporodními depresemi a když si to všechno přečteš, tak zjistíš, že hlavní je, abys při ní stál a prostě to vydržel, byl jí na blízku a snažil se co nejvíce pomáhat, aby si mohla trošku odpočinout...povídej si s ní, všímej si jí, buď pozorný...někdo se z toho dostává i několik měsíců, dokonce i třeba rok, dva..je to dost individuální, ale myslím si, že obvyklý...

nilita
30. led 2007

TO JA ALE DELAM NICMENE ASI SPATNE .ZLEPSIM SE .JSEM HODNE V PRACIA JE TO ASI MA VINA DEKUJI.

naty
30. led 2007

myslím,že je jen dost unavená...chápu, že peníze jsou potřeba, zvlášť teď, ale nemáte třeba někoho nablízku - rodiče atd., kdo by jí pomohl?? jinak to budeš muset zvládnout sám...a práci na chvíli odsunout na druhou kolej...

melory
30. led 2007

ja som cakala ma muza ked pride z roboty ako na spasenie, ze prevezme stafetu a nic! ! ! a preto som bola dost nervozna, ze aj ja som chcela chvilu sediet a kukat do blaba, lebo som unavena z prace...ale nadalo sa, no to najhorsie mate za sebou, mala je uz vacsia a mate to uz doma zabehnute. neboj polepsi sa to, len ju nehaj pospinkat.

lasenka
30. led 2007

presne tak
posli ju dio postele a nechaj ju tam niekolko hodin samu... uvar jej dobry obedik a bud k nej maximalne trpezlivy... urobis to pre svoju zienku, nie? tak sup sup do toho

melory
30. led 2007

baby ale strazme si hesla, lebo kuknite ako lahko sem jej muz prenikol a mi ich tu niekedy aj ohovarame, no nie?

lasenka
30. led 2007

😀 😀 😀 moj by sa veruze neurazil... hoci pravda boli 😉

justina
30. led 2007

no moj sa mi tiez hned dostal na "babetko" a na moj nick, netusim ako...ale uplne osobne veci nastastie pisem ako anonym a jeho to vlastne aj tak nebavi citat 🙂

ariam777
30. led 2007

samozrejme zavisi to od vas, ak hovorite po nemecky, tak vam mozu pomoct na http://derproblemloesungsweg.de/forum/, mam s tym osobne skusenosti, tak jednoducho tam kriknite a pytajte si odpoved

mukky
24. čer 2009

angiess tak ako to skoncilo,mala si si ho za co vazit?