Lhal mi. Můžu si ho ještě vážit?

angiess
28. pro 2006

Chtěla bych se s Vámi podělit o svoje "trápení" , ale začnu od začátku.
Když už jsem byla těhotná(3 měsíce),začali sme chodit s mým nynějším přítelem-řekl mi,že by byl rád otcem mého dítěte a když se mi narodil syn, tak všem řekl,že je JEHO a řel to i svým sourozencům a já si ho za to nesmírně vážila a vážím do teď...Teda do včerejška...Dohodli sme se,že jeho rodičům to řekne až příjde čas-já ho do toho nijak nenutila a řekla jsem mu že je jen a jen na něm,jestli jim to bude chtít říct,nebo jestli jim raději řekne pravdu.Odpověděl mi,že nikomu nechce nic vysvětlovat a malej je prostě jeho,že miluje mě i jeho a dá nám všechno,co bude moct.Já si říkám,že takové štěstí není jen tak-a musím si ho vážit za každou cenu!
Když synovi bylo půl roku přítel odjel na návštěvu k rodičům,kde jim sdělil radostnou událost,že mají vnuka...alespoň tak to řekl mě,ale...to bohužel nebyla pravda-včera jsem se náhodou dozvěděla,že se o "vnukovi" jeho rodiče dozvěděli teprve včera (malému je 15měsíců).Když jsem se ho na to zeptala,tak řekl,že to neni pravda-víc sme se o tom nebavili.
A já se pořád dokola sama sebe ptám-můžu si ho ještě vážit,když mi v takové věci lhal?Vždyť jsem ho do ničeho nenutila...strašně mě to mrzí,a mám pocit,že jsem se v něm strašně spletla...

melory
28. pro 2006

hlavne nerob unahlene zavery...fakt nevies ako to bolo. zije s vami a stara sa o dieta, nie? to je dolezite, nie ako komu a co povedal

govinda
28. pro 2006

angiess, skús sa s ním o tom porozprávať a všetko si vysvetliť. Ak sa o vás stará, dáva lásku, istotu a bezpečie nielen tebe ale aj dieťatku, to je dôležité. Možno ide len o nedorozumenie. Nerob unáhlené závery a skús sa s ním o tom porozprávať 😉

sarahxa
28. pro 2006

angiess: promluvte si o tom spolu, možná je to úplně jinak, a možná k tomu měl své důvody. pro mě by bylo rozhodující jestli nám to klape společně, pokud je všechno ok až na tu věc s rodiči,asi bych to nechala být

baruna
28. pro 2006

Proč by jsi se spletla? Prostě si v klidu sedněte a popovídejte si o tom. Třeba má svoje důvody - nevíš jestli u nich v rodině není nějaký nevyřešený problém, nebo něco podobného.
Vy se s přítelovými rodiči nestýkáte?

angiess
autor
28. pro 2006

Já jsem jeho rodiče ještě neviděla, měli v létě k nám přijít,ale nepřišli-nevím proč.Už mě i napadlo,že ani o nás nevědi-ale on mi pořád říká,že o nás vědí,že jim o nás řekl...

melory
28. pro 2006

problem s jeho rodicmi ma on nie ty tak ho nehaj aby si to vyriesil sam a nepridavaj mu aj ty...ak to nenarusa vas vztah tak ti to moze byt fuk, ze niekdo koho ani nepoznas vie o vas alebo nie.

govinda
28. pro 2006

angiess, skutočne by bolo najlepšie sa o všetkom s priateľom porozprávať. Kadejaké dohady ťa môžu len zbytočne nahlodávať a zbytočne sa môžeš kvôli tomu trápiť 🙂

terra
28. pro 2006

Angie prosím tě jak už psaly holky,nedělej ukvapené závěry.Důležitá je komunikace. Promluvte si o tom a uvidíš jak se věci doopravdy mají.
Vím člověka to zasáhne,ale teď máš horkou hlavu a je možné,že partnerovi křivdíš. Možná,že se ujistíš v tom,že jses nemýlila a měla správné tušení. Ale alespoň budeš mít jistotu. Určitě písni jak jsi dopadla 🙂

angiess
autor
28. pro 2006

Ale já jsem se ho na to ptala a on řekl,že o nás už dávno vědí-a to není pravda...
Mě strašně mrzí,že mi v tom lže,ikdyž nemusí-kdyby řekl,že jim o nás nic říct nechce,tak bych to brala bylo by to ok,ale proč si vymýšlí? To mě mrzí a to pávě nechápu...

melory
28. pro 2006

ako mozes verit ze to nieje pravda, ked ti to n i e k d o povedal

govinda
28. pro 2006

Tak sa ho ešte raz spýtaj, či niečo hovoril rodičom, či nie ... Skrátka, vyriešiť toto nedorozumenie musíš s ním len rozumnou komunikáciou.

hankah
28. pro 2006

a od koho jsi se dozvěděla, že to není tak jak přítel říká??
jestli ho máš ráda a je vám spolu dobře, tak to neřeš a nech ho, ať si to s rodiči srovná sám. možná něco v sobě řeší a neví jak to zvládnout a nechce tě tím znepokojovat.......

angiess
autor
28. pro 2006

O mě něco asi vědí,protože když s nimi telefonuje,tak občas mluví i o mě.Ale o prckovi se dozvěděli včera-on jim na Vánoce posílal přání a vložil tam dvě fotky malého a přání jim včera došlo...
Já mám totiž nefunkční mobil a potřebovala jsem si poslat sms,on mi půjčil svůj a já tam viděla sms od jeho táty-vím,že jsem to neměla číst,ale nedalo mi to-a táta mu psal,že proč to neřekl o tom,že je dědou,že to je ok.Tak proto vím,že to vědí až od včerejška a ne že už to vědí dávno,jak mi přítel říkal.A já se mu nechci přiznávat,že jsem tu smsku četla ☹
Když jsem se ho zeptala,co rodiče říkali na ty fotky,tak mi řekl,že se mu ještě neozvali...

melory
28. pro 2006

ked chces uprimnost od neho musis ju dat aj ty, povedz mu ze si citala sms aby aj on bol na cistom. ked budes nieco kryt ty bude aj on. to je zakon zivota.

hankah
28. pro 2006

a chová se k tobě jinak než před tím?
opravdu může mít nějaké nesrovnalosti s rodiči a třeba nebyla vhodná příležitost. vem to tak jak to je, netrap se tím, teď už to jeho rodiče ví a uvidíš jak to bude dál. určitě bych na něj ale nijak netlačila a hlavně mu neříkej, že jsi mu četla mobil......

govinda
28. pro 2006

angiess, viem, že to nebude jednoduché, ale ak to chceš nejako vyriešiť, tak budeš musieť s pravdou von. Inak môže zatĺkať aj on.

melory
28. pro 2006

hankah ako jej mozes radit aby sa nepriznala k tomu ze citala mobil??? 😲 neviem ako potom moze ona chciet otvoreny vztah ked ona bude klamat a tajit.

angiess
autor
28. pro 2006

Občas se chová divně...
Já vím,že mám být štastná za to,že je s námi a k malému se chová hezky, a jsem za to štastná...
Ale já si prostě nemůžu pomoct,ale tohle me strašně mrzí nechápu,proč mi lhal.Vždyť mohl říct,že jim o tom zatím nic říkat nechce a bylo by to v pohodě.

melory
28. pro 2006

govinda mozno mi sk sme take naivnejsie

angiess
autor
28. pro 2006

Dřív nebi později bych mu to stejně asi řekla,že jsem tu sms četla,ale nechci do té doby než on sám mi řekne pravdu...

govinda
28. pro 2006

melory, no ja si myslím, že ak očakávam od priateľa úprimnosť, musím dať to isté 😉

hankah
28. pro 2006

nemyslím tím aby ho nějak obelhávala, jen bych mu neříkala o tom telefonu, myslím, že je to i o důvěře, tím, že někomu čteš mobil není zrovna známka důvěry. jde o to, jaký mají vztah mezi sebou, a jde o to, nakolik by se mu líbilo, že se mu šťourá v mobilu. já bych tořešila asi tím, že bych třeba chtěla vidět jeho rodiče, ráda bych se s nima seznámila, jsou vánoce a proč by jsme se za nima nadojeli podívat a podobně. ono potom vyleze napovrch samo, proč jim to neřekl dřív.
důvěru nabouráš jenom jednou a potom se těžko získává.........

angiess
autor
28. pro 2006

nechci aby měl pocit,že ho nějak kontroluju-fakt to byla náhoda,já mu jinak do věcí nelezu

melory
28. pro 2006

ja si ho nechcem zastavat, ale nema lahku situaciu, ma povedat rodicom, ze ma dieta s tebou, ale vlastne aj ich by klamal, lebo nieje jeho... 😒 zrejme to nehal na cas, a teraz pomaly zacina odkryvat rodicom tajomstvo, tak ho nevystras, aby neusiel, ver mi fakt to lahke nema.

angiess
autor
28. pro 2006

já to všechno chápu,taky proto jsem to nechala jen na něm-až uzná za vhodné,tak ať jim to řekne-taková byla dohoda.
Ale on jí porušil tím,že mi už někdy před půl rokem řekl,že o prckovi vědí a to nebyla pravda.

govinda
28. pro 2006

angiess, tak ja ti viem poradiť len to isté. Rozprávať a rozprávať. Lebo inak sa pravdy a odpovedí nedopátraš

melory
28. pro 2006

odpust mu ved on ti to vynahradi... 😉

angiess
autor
28. pro 2006

On sám přišel s tím,že už jim to řekne-pak mi i od nich psal,že už to vědí...
Já jsem mu řekla,že pokud už to vědí,že jsem moc ráda a že nechci aby toho pak někdy litoval-on řekl,že jim to říct chtěl-a teď se dozvím,že to vědi od včerejška a jen proto,že jim poslal fotky,které jim on sám poslat chtěl-můj nápad to nebyl.Pořád mi uiká-proč mi lže a jakej má důvod...

hankah
28. pro 2006

melory, tak nějak jsem to myslela, on se s tím musí vypořádat ve své rodině (myslím rodiče a tak), třeba měl obavy z toho co mu rodiče řeknou a proto to odkládal, chlapi njsou až takový hrdinové. určitě bych na něj ale moc netlačila, jen tak lehce naznačovala........, proto bych to s tou SMSkou nechala být a neříkala mu to......

angiess-užívej si štěstí, které máš a netrap se zbytečnostmi, i když teď to vidíš jinak........, dej mu čas.....

angiess
autor
28. pro 2006

děkuju Vám všem...chtěla jsem slyšet i názor ostatních...
Já ho mám ráda a budu ho mít ráda,ať je to s jeho rodiči jakkoliv-jen mě to strašně mrzí a teď mě napadí,jestli mi ještě nelže i v jiných věcech.
Celou dobu,co sme spolu se bojim,že nás jednou nechá,uvědomí si,že prcek není jeho-ale snažim si užívat přítomnosti.