Lhal mi, nechce si promluvit. Jak dál?

zzz111
14. bře 2012

ahoj, ráda bychznala váš nízor co byste dělaly. Napíšu v kostce.
Poznali jsme se, rozvedli se kvůli sobě. Dali jsme si určitá pravidla . to na čem druhému záleží aby se to nepokazilo.U mě to byla důvěra, upřímnost. Svatba. Narození dítěte.Mám syna i z 1.manž. Zjištění 1 lži u něj. Dokonce to nechtěl přiznat - přísahal na smrt syna. Pak to přiznal, sesypal se na RZP. Fungování něakkýmy výkvy, ale šlo to. Pak jsem navrhla další přírustek. jeho znění - argumenty proti, moje o nezajímaly. Zeptal se až po x týdncch kdyy jsem se připomínala. Od této doby hádky - spíš kvůli kravinám Začátek pocitů, že občas ponižuje 1.syna. Nedávno prsknuté 2lži. Byla to blbost,ale pro mě lež. Zatloukal dokud jsem si to neověřila. prý se bál hádky. Já m 2x nabídla abychom začali znovu. Ale ted má depku...přemýšlí jak dál. Neví co v něm je. Asi tím yslí zda miluje. Že to má nak na uvažování. Po tomto co řekl nevím už ani já co dál. Ale v hlavě mám majáček....mám pocit že vše sečetl a ted má bebí. Když jsem o všem ctěla mmluvit, nechtěl. Pověděla jsem mu, že kdykoliv mol něco říct, ale ne. Chyby přiznáv´á, ale...co byste dělaly? Jsem na něm víc odkazána fin.Bohužel.

zzz111
autor
14. bře 2012

@zzz111 pardon za chyby, asi klávesnice vynechává☹