Má smysl čekat a bojovat? Manžel má milenku

honzulka
23. kvě 2014

Zajímal by mě hlavně názor maminek,které už to zažily...Manžel si našel milenku,je do ní prý zamilovaný,ale její přednosti jsou především sex,má čas na to s ním jezdit na kolo,běhat,plavat,vzhledem k tomu,že má již cca 15ti letou dceru,nemusí koukat na děti.Odejít od nás nechce ale ani to s ní skončit.Zatím s tím vnitřně pracuji a dala jsem si měsíc,zda jsem schopna udržet rodinu za podmínek,že se s ní bude scházet pouze tak,aby nemusel syn být např.zbytečně v družině.Jinak víkendy a dovolená jen s námi.Nejdříve se snažil,že bude brát na výlety s ní i děti,což jsem razantně odmítla a obava z toho mě nějak zastavila před rozhodnutím ho vyrazit hned.Ona prý ho od dětí tahat nechce... 😀 Osoba je dle samotného manžela před jejich vztahem hulvát,sprostá,chová se jak chlap,krká,co jsem vydedukovala,tak se i ráda napije.Takové osobě moje děti opravdu půjčovat nechci.
A co dál?Máte zkušenosti,že třeba ten chlap se nabaží toho sexu a ostatního a zůstane u rodiny,nebo je moje čekání zbytečné?Doma se chová hezky,nekomunikuje s ní přede mnou,náš vztah se nějak rozpovídal,říká,že nás má rád ale jí taky..Mám v sobě guláš,jestli má cenu tu trpět nebo ho vyrazit.
Pro chytlavé maminky-vím,že je to i moje vina,že sex hledá jinde,ale ostatní moc moje vina není..tři děti mi jen tak nikdo nepohlídá.. ☹ Na kolo mě nikdy nevytáhl,pravda,že nejsem sportovní nadšenec a kort teď když jsem každý den do čtyř v práci,pak rychle domu atd.
Vím,že ho mám moc ráda a přijít o něj nechci,jen nevím jak bojovat,abych to ještě nepodělala ví...
A pustily by jste ho s ní na dovolenou?
Děkuji za názory a zkušenosti,kritiku teď nepotřebuji,vím,že na tom mám vinu.

morouzek
2. led 2015

@guinea porad ho miluju. Pockam jak se to vyvrbi a dam mu cas na rozmyslenou preci nezahodi 20 let jen tak kdyz to jinak fungovalo. Nechapu vzdyt rika ze je stejna jak ja, a stejne stara tak proc vsechno se mi mele v hlave. Nic tpmu nenasvedcovalo. Porad mi zni hlavou proc

tarra27
2. led 2015

@morouzek pokud si ho chceš udržet, nic s ním neřeš...a neptej se ho...dej mu vše jak chce...chce jet pryč at jede....nechej ho, nic nehrot.....sama taky nekam běž....a ohledne rozvodu ty o nem nezačínej a pokud bude chtít začít on, řekni, at dáš dětem čas a prodluž to - pokud ho chceš....

když mu dáš volnost do půl roku ho máš zpátky,.....hlavně žádné slzy a doprošování....a řekni, nebo ho popros, at na deti jde opatrne a pomalu.....

jednak to bude vyvolávat hádky u jeho a nové baby a jednak ty získáš čas, aby on se probral ze stavu kdy nevidí neslyší...

najdi si jeronýma klimeše na youtube, díl II ....pomůže ti to pochopit co on má v hlavě....a hlavne že je to častokrát dočasné....

pujč si klidne i plzáka...

drž se, není to jednoduché, ale pokud ho chceš zpet, nebude to tak těžké jak se zdá ted, neboj. Máš s ním deti, máš velku šanci, že se probere a ješt za tebou doleze, když budeš chytrá a ještě ho budeš chtít zpět....

tarra27
2. led 2015

@morouzek ps a prosím tě, hlavně žádný ultimáta a čas na rozmyšlenou.....odpoví, že pujde za ní....nic mu ted neříkej, nechej věci plynout, chovej se k nemu,n jako by byl nemocný, normálně uvař, zeptej se h, zda si dá taky, dá dá, nedá nedá....nelez mu do zadku, ale jakoby to byl brácha.....človek, ktereho máš ráda, ale žádné manipulace....a o te babe a hlavne proboha ani o vás dvou s ním ted nezačínej rozhovory....vůbec o vás nemluvte jak to bude dál...nic!!! nebo se zbalí a jen mu pomůžeš.... 😉

s kým byl na silvestra?? s tebou!!!! nedal přednost ji. Takže šance je velká...mrkni na klimeše, má velkou pravdu...vydrž u te přednášky...stojí to za to.

guinea
2. led 2015

@tarra27 Ultimátum zní moc hustě, ale dohodnout nějakou dobu, do které se pán rozhodne, je nutné. Protože když to @morouzek neudělá, tak je velké nebezpečí, že si její manžel na situaci zvykne a nepovede to nikam. Resp. tenhle neúnosný stav - chlap bydlí doma, ale stýká se s milenkou - může trvat klidně i roky, a to je strašný nápor na psychiku. Tohle dělají buď necitliví muži, což morouzky manžel asi nebude, a nebo naopak ti, kterým je manželky líto, a protože jí mají pořád rádi jako člověka, tak jí nechtějí odchodem ublížit. Ale takhle jí paradoxně ubližují ještě mnohem víc.

guinea
2. led 2015

@tarra27
@morouzek Jinak soulasím, že psycholog MUDr. Jeroným Klimeš je absolutně nej. Doporučuju knihu Parnteři a rozchody, skvěle se v ní popisuje, co se komu při jakém stádiu rozchodu honí hlavou, a kdy jsou nejpravděpodobnější momenty, že se vše zvrátí a ten, co opouští, se bude chtít vracet. Opravdu to tak, jak on popisuje, funguje. Člověku to dodá klid, že to, co se s ním děje, je "podle norem" a že ví, co se bude dít dál. Vyzkoušeno na mně i na mých kamarádkách...

tarra27
2. led 2015

@guinea ultimátum, když řekne máš měsíc, aby ses rozhodl, tak odejde za novou.....navíc bude se cítit tlačen....já bych ho nechala vydusit....at on začne navrhovat řešení sám....ono je totiž jasný, že po čase začne milenka vyhrávat, proč se nerozvede atd...a to mu u klidné manželky, klidném domově, bude lezt na nervy....chlapi nechtejí nic řešit.....a milenka bude chtít aby se rozvedl.....takže já bych doma zajistila klid....uvolnila otěže....a až přileze, tak ho vydusila....aby vedel, že takhle ne...až si začne sám sypat popel na hlavu, jasne dát najevo, že žádné příště už nebude..... 😉

PS ultimáta musí dávat milenka a ne manželka .-) manželka nikam nespechá, ta má čas....když si nadrobil, at si to řeší....

guinea
2. led 2015

@tarra27 Na to nesázej. Oni jsou i "chytrý a chápavý" milenky, který ty nervy neztrácí. Moje kolegyně je milenkou už 10 let!!! A má takovou hrůzu, aby o ten svůj zázrak nepřišla, že si nedovolí jakýkoli náznaky nebo dělání dusna, aby se na ní nenaštval a nenechal jí. Pán má mimochodem velice příjemnou a pohlednou manželku, spokojené manželství, rodinu, a tak vůbec je s celou situací nadmíru spokojen.

guinea
2. led 2015

@tarra27 Ale měsíc je třeba málo, tak tři měsíce, půl roku? To je individuální. Ale obecně tam nějaký časový horizont být musí, aby si na tuhle situaci nezvykl a nepříjemné řešení a rozhodnutí neodkládal do nekonečna...

tarra27
2. led 2015

@guinea tak kolik, 6m?? rok?? možná rok.

na druhou stranu, stejne paní v práci jako milenka spláče.... 😉

barinkas
2. led 2015

holky, dle mého to záleží hlavně na tom chlapovi bohužel..Ale souhlas, že nemá cenu na něj tlačit, pak pro něj bude snazší odejít. Ono se hrozně blbě rozchází s někým, kdo je na vás milý, nehádá se s Váma, je s ním pohoda atd...Většina milenek-přítelkyň po nějaké době začne naléhat, bude ji manželka vadit... šla bych touto cestou, chovala se mile, normálně, jako by se nic nestalo... žádné otázky, vnucování...
Dál bych si zašla ke kadeřníkovi, na manikúru, ať chlapec vidí...koupila si něco hezkého na sebe...

guinea
2. led 2015

@tarra27 Spláčou všechny milenky. I ta moje kolegyně má příšerný život, pořád jen čeká, kdy si na ní milostivě udělá čas, a bojí se mu cokoli říct, aby se s ní náhodou nerozešel. Ovšem otázka je, KDY ty milenky spláčou definitivně. Jak jsem psala, tyhle dva to spolu táhnou 10 let a nevypadá, že by byl brzo konec.

guinea
2. led 2015

@barinkas Začít se o sebe starat, to určitě, ale s tím být milá usměvavá atd atd, to bych fakt nepřeháněla. To by se taky pánovi mohlo začít zdát, že má doma hadr na podlahu, se který může vytřít, kdy se mu zamane - a hadr bude dál stejně usměvavý, tak co by s ním nevytíral, že.

barinkas
2. led 2015

@guinea tak pokud budu příjemná, neznamená že si nechám vše líbit... zas když na něj bude protivná, tak ho moc zpět nepřitáhne 🙂 Nechtěla jsem říct, aby za každou cenu byla na něj milá, to ne... Ale nemá smysl být kyselá...

tarra27
2. led 2015

@guinea mas pravdu....a kdy splace milenka...no nakonec nebude mit deti a nebo pokud vysadi a nerekne mu to,pruser pokud spoleha jen na to,ze bere antikoncepci...

@barinkas jj ;)

a jinak klimes knizka se da stahnout zdarma na ulozto...navic pokud mate ereading,lze stahnout z netu ...mate to super ;) mozna to jde i v jinych cteckach ci pc... ;)

guinea
2. led 2015

@barinkas Co třeba odměřená? Zdvořilá, ale žádné ťuťu - ňu ňu.

tarra27
2. led 2015

@barinkas presne...chlap nechce resit a chce mit klid...a i nova baba ho omrzi...

guinea
2. led 2015

@tarra27 Je pravda, že jestli se rychle nevzpamatuje, tak děti mít nebude. Chodit spolu začali, když jí bylo 25...

barinkas
2. led 2015

jsem tu ještě četla, jak paní psala, že manželovi od slečny chodí sms, jak pustí mobil, že mu to furt pípá... z toho lze vyčíst, že slečna chápavá nebude 🙂 rozhodně to není typ, co by iks let čekal ... časem na něj bude tlačit na rozvod či jiné věci, bude se s ním chtít víc vídat.

tarra27
2. led 2015

@barinkas presne 🙂 a s kympak manzel byl?? S manzelkou....tudiz je jasne,ze zase takova hvezda aby ho odtahla hned to neni

barinkas
2. led 2015

@guinea tak ťu ťu ňu ňu určitě ne 🙂 To bych taky nedělala... odměřená dle mě taky ne, prostě normální co nejvíc to půjde... A počkat, ta holčina nebude typ, co s ním bude chtít být jen milenka 🙂 jinak by ho tak nebombardovala sms 🙂

barinkas
2. led 2015

@tarra27 přesně tak... slečna na něj bude brzo tlačit... to se mu nebude líbit a rád se vrátí. Ovšem jde o to, aby toto neopakoval dál ☹ znovu...s někým jiným...

sulemina
2. led 2015

to není jednoznačné, to že nemá ona děti jemu bude příjemný, o starost méně, ta nová se bude také velice snažit, pak jsou ve fázi poznávání, takže zakoukaní, nevidí žádné chyby, těší se na sebe, aby ho ulovila bude ta chápavá taky...tohle může být na dlouho, anebo nakrátko a hrát vabank se zapojením jeho rodičů do toho, hrát chudinku ukřivděnou, poštvat proti němu své děti a podobně, variant stovky a přece nejvíce záleží na něm samotném...

dracula
2. led 2015

No já nevím, ale u nás ve městě je člověk, který měl dvě ženy. Normálně se tolerovaly a vydrželo jim to mnoho let. Jeden víkend s jednou, druhý s druhou. S oběma měl děti. To bych nedala. Aby to nakonec neskončilo takhle u vás. Já bych ho nechtěla, protože i když se tato milenka nějak z vašeho života vytratí, přjde další. Kdo jednou podvede, podvede i podruhé. Já bych spíš myslela na nový život bez něj.

tarra27
2. led 2015

@sulemina to ano ale vzhledem k bombardovanim sms ji chybi trpelivost...kkdyby byla chytra,nepisu mu....aby jemu se styskalo atd tady psat nebudu neb nechci radit potencionalnim milenkam 🙂)))

guinea
2. led 2015

@sulemina S příbuznými a společnými přáteli by se tenhle problém vůbec probírat neměl. Protože co pak, až manžel prozře, milenku pošle do háje a s velkou slávou se vrátí k manželce? Doma bude sice pohoda, ale jejich rodiče ho budou vraždit pohledem, a společní známí budou mít buď pocit, že se musí přidat na nějakou stranu, nebo jim to bude tak trapné, že se s nimi přestanou stýkat.

tarra27
2. led 2015

Onn pokud neni chronicky nevernik,prijde s prosikem a pokud ona ho nevezme jakoby se nic nestalo ale bude delat chvili drahoty,tak on si priste jo rozmysli,zda mu to za to stoji....navic ona bude mit trochu navrch....ja bych ho jeste nezahazovala....

sulemina
2. led 2015

jenže to, že on utíká na hajzl a do kůlny psát jak puberták znamená, že ve fázi fascinace jsou oba, a s takovým chlapem, co je s jednou dvacet let a hormony s ním cloumají není žádná domluva- zatím...v práci jsem těhle vztahů viděla za život dost..chudák ta polovička, co čeká

tarra27
2. led 2015

@guinea presne,hlavne zadne rozbory v rodine a pratelich....navic to manzelce jen uskodi

sulemina
2. led 2015

@guinea to je právě pak už na každé jaké použije zbraně, dokonce znám takovou co šla za maminkou milenky si stěžovat a vyhrožovala jí, že dojde do její práce, jak to neukončí

tarra27
2. led 2015

@sulemina jenze to mu vydrzi pul roku max....tohle poblazneni...dyl ne. Pak zacne procitavat. Videt chyby....a zvyk je zelezna kosile...a kdyz je doma prijemno a klid tak kam pujde?