Má smysl čekat a bojovat? Manžel má milenku

honzulka
23. kvě 2014

Zajímal by mě hlavně názor maminek,které už to zažily...Manžel si našel milenku,je do ní prý zamilovaný,ale její přednosti jsou především sex,má čas na to s ním jezdit na kolo,běhat,plavat,vzhledem k tomu,že má již cca 15ti letou dceru,nemusí koukat na děti.Odejít od nás nechce ale ani to s ní skončit.Zatím s tím vnitřně pracuji a dala jsem si měsíc,zda jsem schopna udržet rodinu za podmínek,že se s ní bude scházet pouze tak,aby nemusel syn být např.zbytečně v družině.Jinak víkendy a dovolená jen s námi.Nejdříve se snažil,že bude brát na výlety s ní i děti,což jsem razantně odmítla a obava z toho mě nějak zastavila před rozhodnutím ho vyrazit hned.Ona prý ho od dětí tahat nechce... 😀 Osoba je dle samotného manžela před jejich vztahem hulvát,sprostá,chová se jak chlap,krká,co jsem vydedukovala,tak se i ráda napije.Takové osobě moje děti opravdu půjčovat nechci.
A co dál?Máte zkušenosti,že třeba ten chlap se nabaží toho sexu a ostatního a zůstane u rodiny,nebo je moje čekání zbytečné?Doma se chová hezky,nekomunikuje s ní přede mnou,náš vztah se nějak rozpovídal,říká,že nás má rád ale jí taky..Mám v sobě guláš,jestli má cenu tu trpět nebo ho vyrazit.
Pro chytlavé maminky-vím,že je to i moje vina,že sex hledá jinde,ale ostatní moc moje vina není..tři děti mi jen tak nikdo nepohlídá.. ☹ Na kolo mě nikdy nevytáhl,pravda,že nejsem sportovní nadšenec a kort teď když jsem každý den do čtyř v práci,pak rychle domu atd.
Vím,že ho mám moc ráda a přijít o něj nechci,jen nevím jak bojovat,abych to ještě nepodělala ví...
A pustily by jste ho s ní na dovolenou?
Děkuji za názory a zkušenosti,kritiku teď nepotřebuji,vím,že na tom mám vinu.

martina_81
6. zář 2014

@sussie2 já si myslím, že takoví chlapi se prostě nezmění... 😒 Jak to myslíš, jestli jsme nahlášení jako druh s družkou?
@tarra27 já si nedělám iluze o tom, že nikam nechodí, to jen tvrdí on, že ne. Jinak on už je od včerejška tak nějak rozhodnutej, že odejde a vypadá to, že já už s tím nenadělám nic. Taky jsem si právě strategicky myslela, že spolu tak nějak budem a časem se třeba někdo objeví. A on mi včera řekl, že už takhle dál nemůže, najednou. Tak si myslím, že ho ona utáhla. Teď šel do práce a sotva, že mi řekl ahoj, dřív mi dal aspoň pusu. 😒 A to ještě včera říkal, že jsme pro něho na prvním místě a že nechce být další chlap, co opustí matku s dítětem. Nevím, do hlavy mu nevidím. 😒

dokument
6. zář 2014

@honzulka tak já ti můžu poradit, neboť situaci znám z druhé stránky. Pokud to pánovi vyhovuje a nedělá žádné kroky směrem k vašemu rozchodu, rozvodu, tak se rozvádět nechce. Ty s ním chceš být, jak jsem pochopila, takže to chce pevné nervy a přežít dobu než se s milenkou rozejde 😅 Bude jí nepříjemné, když on s vámi, celou rodinou, bude co nejvíc. Dovolené, všechny víkendy, bude do telefonu před tebou mluvit jako že volá s někým jiným...to se nechce rozejít, když před tebou o ní nebo s ní nemluví. Pokud ti někdo může pohlídat děti, jděte spolu občas na večeři ven nebo do divadla... jde o to, aby s ní byl co nejmíň. Netoleruj mu ji ale. Ona pak za čas ztratí nervy 😅 , přece jen je to člověk... a rozejde se s ním, případně bude chtít mezi vámi vyvolat svár. Muž, kterýmu vyhovuje stávající situace, kterej se rozvádět nechce, se bude bránit a dělat před okolím, že je dokonalý manžel a otec a couvne před ní (až dostane amok 😅)

pupickova
6. zář 2014

@dokument skvělá taktika, jen na to málokdo má nervy

sulemina
6. zář 2014

kurnik, napíšu jednu netaktní poznámku, ale nedá mi to, všechny holky co píší o těhle zážitcích s nevěrnými chlapi jsou kočky a když vidím v albech ty jejich chlapy, tak si říkám, co by nechtěli....

martina_81
6. zář 2014

@sulemina 😀 jo, to si taky vždycky říkám. V bývalé práci byl chlap, doma měl nádhernou ženu, co dělala modelku a zahejbal jí s takovou zubatkou, že jsme z toho nechápali. Ten můj debil se prostě jen nudil a chtěl změnu. 😠 všechno nový a neokoukaný je asi fajn. 😒

sulemina
6. zář 2014

si říkám, dříve chlapi si našli milenku po několikaletém vztahu, ale dneska šup hup klidně v těhotenství opustí svou ženu pro nějakou fuchtli, to kde jsme, pokud bych věděla, že nějaký chce se mnou mít poměr a vím, že jeho žena je těhotná, by mi bylo jedno? stačilo by mi vysvětlení-s mou ženou si nerozumíme 😨 , kde je ta mužská opora, starostlivost, no hnus

martina_81
6. zář 2014

@sulemina to taky nechápu, ty ženský, že na to mají žaludek. 😖 A doufám, že ta svině, co se tahala s tím mým blbcem, dopadne stejně. A chlapi jsou hovada, stačí, aby na ně zamrkala nějaká 19ka s vizáží kurvy a oni hned běží! A pak nějakej kretén napíše, že být samoživitelkou je snad dneska IN. Jak kdyby ty ženský za to mohly (některý možná jo), že jsou ti chlapi takoví zmetci.

dokument
6. zář 2014

@sulemina no on by ti nakecal, že jejich manželství je v rozkladu a dítě nechtěl 😅 klasika...

tarra27
6. zář 2014

@martina_81 nedelej doma dusno, a ty nic od sebe neřeš....on to třeba tak zkouší...ty se snaž aby by doma klid, v ničem mu nebran, nepros....ale nechej to vollne....myslím, že to je pro tebe nejlepší varianta a uvidíš...

tarra27
6. zář 2014

@dokument přesně...naprostý souhlas....

sulemina
6. zář 2014

nevím, kdyby se mi to stalo, co je lepší, mít ho doma, dívat se na něj a být nervozní, jak se rozhodne nebo to, že se odstěhuje k milence a já se na něj nemusím koukat...

karlajasmine
6. zář 2014

Je normalni vinit z tohohle ty holky, ale kdyz jste svobodne a za vami prijde peknej chlap, kterej vam nakeca, ze se rozchazi/rozvadi .. tak do toho spadne kazda. Vinila bych z toho ty chlapy.. nechapu, proc jim to za to stoji nebo co se jim v tu chvili honi hlavou no.

tarra27
6. zář 2014

@sulemina vzheledm k tomu, že pomůže doma s deckem a já nemusím na poštu s mimi, můžu sama s kámoškou na kafe, že finančně prispeje...doma pomůže....tak ti říkám narovinu, že prozatím s ním doma...

sulemina
6. zář 2014

nespadne, já ne...jako mladá holka bych nechtěla rozvádějící se ho s rodinou a jako starší, už to že ještě nemá vyřešenou minulost není partner pro mne a že takových bylo...

zanett
6. zář 2014

@martina_81 Tvuj chlap mi pripada jako takovy ten typicky borec, kterej by velmi rad mel manzelku (zazemi) a milenku (vzruseni) zaroven, ale nema na to. Proto ti rika, ze uz dal nemuze, proste to nezvlada. Zkusil to, ale dlouhodobe to nedava. Mne v minulem zamestnani taky nahanel borec (cerstve zenaty, jedno dite) a honil si ego nad myslenkou, ze bude mit nas obe - hodnou a obetavou putku doma (manzelku) a vzrusujici milenku (mne) 🙄 😝 No hnala jsem ho 'svinskym krokem'! Nehodlam nikomu delat nahrazku a na zenaty/ zadany chlapy nejsem zvedava, notabene kdyz jsem navic ja sama zadana! Ale jeho sebevedomi a domyslivost me fakt vytacela. Tvaril se jako nejvetsi borec, ale jakmile jsem mu pohrozila, ze me bud prestane pronasledovat, nebo to vysypu jeho manzelce, zacal se trast jako ratlik 😀 Nejdriv delal hrozny ramena, jak by to vsechno zvladnul, ale ta jeho sebejistota nebyla tak neochvejna. V te firme uz nastesti nepracuju, ale vsadim se, ze pokud ted nahani nejakou jinou, tak je uplne v haji jako ten tvuj. Proste mit dve zensky zaroven (ackoliv je to hnusarna), je jen pro ty, kteri to umeji. A budme uprimni - vetsine chlapu to driv nebo pozdeji zacne prerustat pres hlavu...

zanett
6. zář 2014

@karlajasmine Sorry, ale kazda do toho nespadne. Napr ja jsem odolala, I kdyz vytasil vsechny svoje svadeci trumfy. Proste zadanej/ zenatej chlap pro me ztratil to kouzlo prave tim, ze neni volnej. Muze vypadat jako Adonis a chovat se jako Casanova, ale pokud neni volnej, neni to nic pro me.

kammka
6. zář 2014

@karlajasmine mně by teda moc nevzrušoval chlap, kterej by mi nemohl navalit celou vejplatu, protože pěkných pár tisíc musí samozřejmě dát svému dítěti z jiného vztahu. 😀 😀 😀 😀 😀 😀 a ještě bych třeba musela občas mít doma cizí dítě, to néééé.. 😀 😀 😀 😀 😀 no ale já nejsem měřítko, já jsem trapně monogamní, jak o mně řekla jedna kamarádka..od dvaceti s jedním chlapem a dítě sjme si pořídili až po jedenácti letech vztahu

sulemina
6. zář 2014

@kammka no, to je kammka fakt trapné 🙂 😉 😝 😀 takhle žít

kammka
6. zář 2014

@sulemina no fakt jsem trapná 😀

tarra27
6. zář 2014

holky já to neschvaluju, určiě za mě 100% ne...jenže ono je rozdíl pro holky, když je to namachrovaný blbeček který jim nesedí...a nebo chlap, který jim je sympatický....a prostě kamaradí kamaradí, až třeba jednou v práci zůstanou dýl a je to....
já jsem taky proti...ale podle mě často v tech případech to tak je....asi si malokterá žena řekne, ha, chlap, má malé dítě a ženu, ale me to neva....

ale nevím, nejsem v te situiaci, abych lovila ženatého chlapa...nedkážu si to předsavit....

martina_81
6. zář 2014

@karlajasmine když na mě ta jeho čubka vystartovala, že z ní dělám mrchu, ale ona přece za nic nemůže, tak jsem se jí zeptala, jestli je nesvéprávná a jestli nevěděla, co dělá, když se tahala s chlapem, co má doma těhotnou přítelkyni. na rovinu jsem jí řekla, že to neházím jen na ni, že ten můj je taky pěknej hajzl a především viním jeho!!! Jinak po hodině výměny názorů se mi skoro omluvila a prý, jaká jsem fajn holka a kdesi cosi a že jí je to líto..... no ta čubka s ním za 14 dní chrápala úplně v klidu zase!!!
@tarra27 Ty jsi v podobné situaci jako já? 😒 no my se dnes domluvili, že si každej napíše seznam, co by chtěl ve vztahu změnit a uvidíme, jestli to nějak dáme dokupy. On mi pořád tvrdí, jak se chce změnit, ale že mu to prostě nejde.
@zanett On to zvládal 8 měsíců, než se to provalilo... a to byl nasranej, protože si představoval, že to s ní potáhne asi napořád. Jenže ji to přestalo bavit, tak mi pod cizím jménem napsala, že mi s ní zahejbá a čekala, že ho tím dostane. Jenže on dobře ví, kde mu je dobře a i když jsem řekla, ať za ní táhne, tak nešel.
@kammka náhodou je to krásný, já na tom nevidím nic trapnýho. 😉

Jinak, holky, já ve svým okolí moc věrných chlapů neznám, už proto si říkám, že proč bych toho hajzla měla měnit, když bych si s jiným nepomohla. 😠 a u tohohle aspoň vím, na čem jsem. a jinýmu chlapovi už bych asi stejně nevěřila.

tarra27
6. zář 2014

@martina_81 díky Bohu zaím ne....

seznam je nesmysl...blbost.....normálně mu v klidu řekni, co ti vadí, moc to nerozvádej a hlavne bez emocí....ale nejaký dýchánky a neco řešit, holka ten ted nic řešit nechce....vykašlli se na to možná uplně, nic mu ani neříkej...on ví, je dospělý, ví jak se chovat jen to ted nedelá, neb má zálohu a nemá důvod se snažit, jelikož te má jistou....jsi doma s malým deckem a hlídáš ho....víš, že mel milenku, jsi si nejistá atd...

asi bych ted nic moc neřešila a snažila se, aby byl doma klid....protože mmentálne odejít enchceš neb je je to pro tebe značně nevýhodné, tudíž on bude vys....

sulemina
6. zář 2014

@martina_81 tak pokud mu nejde zásadní věc a to 🤐 opustit milenku, tak je seznam zbytečný

zanett
6. zář 2014

@martina_81to je presne to, co rikam. Kdyz se to tutlalo, tak byl spokojenej a doufal, ze to tak zustane naveky a bude vas mit obe. Pak se to provalilo a zacaly mu komplikace. Kdyby byl skutecne takovej schopnej borec, tak se postara o to, aby se to neprovalilo, kdyz uz teda musi zahybat. Ono je to logisticky a organizacne narocny zvladat dvoji zivot, a kdo neni mimoradne schopnej, tak to dlouhodobe neda, coz je pripad vetsiny takovych chlapu.

martina_81
6. zář 2014

@tarra27 tak to se Ti to radí. 😀 No my se právě dohodli, že to v klidu proberem a uvidíme. Jinak doufám konečně pochopil, že radši budu jíst suchej chleba a být v klidu, než mít peníze a být pořád ve stresu z něho a nějaké blbé krávy. Proto to chce najednou řešit, doteď neřešil nic....
@sulemina on už ji (údajně) opustil. Ale svojí úchylky - psaní s holkama na netu o sexu (a výměny fotek) se nechce vzdát. A i kdyby mi tvrdil, že už to nedělá, tak to stejně nezjistím a nemám šanci to uhlídat.... A navíc jsem zjistila, že to dělá spousta chlapů. A co jsem nechápala, tak jsem četla článek, kde si na tohle paní stěžovala a ten psycholog jí tam psal, že nemá po ničem pátrat a že takovýhle virtuální vztahy jsou vlastně v pořádku!!!! Což bylo něco pro toho mýho chlapa... hned jsem byla špatná zase já. Osobně mi to teda v pořádku nepřipadá, protože si myslím, že psaním to začne, pak to přejde ve zvědavost a pak už je jen kousek do reality. 😒
@zanett Přesně, vyhovovalo mu to, doma jsem ho obskakovala já a víkendy si užíval s ní.... Jen si vybral špatnou milenku.

honzulka
autor
6. zář 2014

Hollky,já bych snad dokázala pochopit,že může přelétnout jiskra a když nezvítězí rozum,stane se konec..je to blbý,ale je to tak.U nás to prý bylo tak,že se v rozhovoru před ní a dalšími zmínil,že u nás není sex a ona se toho chytla,takže následovala od ní nechutná SMS s nabídkou sexu a on do toho šel...Prostě krize po 7 mi letech manželství se nám nevyhla.Proto ji já považuji za kur....a v tom mu věřím,že z jeho stránky to bylo hlavně o sexu.Paradoxně je ona o pár měsíců starší než já,dítě dospělé.On to s ní asi opravdu skončil,ale ona se jen tak nevzdá,takže mu ten sex vude nabízet,protože už jednou ho na něj dostala,tak to zkusí znovu,dokud si nedokáže svoje.
Mně teď opravdu pomáhá to,myslet víc na sebe,snažit se neřešit že s ní slouží,protože je to stejně jen na něm jak to zvládne a dlouho vydrží mi ev.lhát.Najednou dost znejistěl,když nejsem vyřízená z jejich služeb a začínám mít pocit,že se bojí.Nemám zatím potřebu hledat jinýho chlapa,protože si taky myslím,že jsou všichni stejní..
Každopádně pokud jednou odejde,nebojím se moc peněz-daně si převedu na sebe,bude platit na děti a já pracuju.Navíc jsem si celkem jistá,že by mi i tchán pomohl.Každopádně bych si klidně došla do manželské poradny,kde je i právník a řeknou vám na co máte právo...dokonce pokud jste na rodičáku,má povinnost platit i na vás... 😉

tarra27
6. zář 2014

@martina_81 ale to neznamená že jsem v minulosti neřešila podobné veci .-)

kammka
6. zář 2014

ano, myslím, že povinnost platit výživné na manželku je minimálně do dvou let nejmadšího dítěte, ale už je to dýl, co jsem to někde četla..otázkou je, jestli by dotyčný opravdu platil..protože tady mnozí "otcové" neplatí a nehne s nima nic.. ☹ ☹ 😒 😒 😒

6969eva
6. zář 2014

@osra U nás to prebiehalo podobne...a vlastne prebieha z jeho strany. Po mesiaci sa vrátil a vyhlásil, že od nás definitívne nikdy neodíde, ale s ňou sa nedá rozísť okamžite, chce to čas. Na Vianoce( teda presne o rok) prišiel s tým, že je koniec. Asi v marci som len tak raz šla okolo položeného mobilu, čosi ma k nemu ťahalo a pozrela som si jeho správy. Sms plná lásky.Na jednej strane smútok a sklamanie , ale na druhej strane úľava. Počas tých troch mesiacov, kedy sme boli akože bez nej, som si uvedomila, že je to ťažšie a že nie som šťastná ani spokojná. Už vtedy som vedela, že mal ostať s ňou, lebo lepšie to už nebude, iba horšie. Ak teda pochybuješ, či si sa rozhodla správne, tak asi nie. Myslím, že by si bola urobila lepšie, keby si sa vtedy odstrihla.Ja som si vybrala menšie zlo - nebyť s ním a som svojím spôsobom spokojná. Takto mám šancu na spokojný život, aj ked už to nikdy nebude ono.Možno že osteneme ešte dlho bývať pod jednou strechou, ale ženou mu už nikdy nebudem.

honzulka
autor
6. zář 2014

@kammka no oni jsou dost často překvapení,když jim to žena vůbec řekne,že jimbude tedy platit na děti a jí,i když nebudou rozvedení. 😝