Mají 2 děti, 3. čeká, manžel má milenku. Co dělat?

ninja
29. led 2007

Tak včera u mě byla má kamrádka,má 2 děti,třetí čeká a manžel ji řekl,že má milenku.Jak byste se zachovaly?ona ted řeší zda zůstat nebo odejít,ale neví jak to zvládne se 3 dětmi. ☹

olus
30. led 2007

Snehurko
jako samoživitelka má nárok na určité dávky a samozřejmě taky na výživné od otce a dost možná by na tom byla líp než s ním, když si vydržuje milenku, která taky ubírá z rodinného rozpočtu a navíc snášet to ponížení
a dělat před dětmi, že je vše v pořádku - to taky moc dlouho nejde, děti nejsou žádný blbci a brzy to vycítí
souhlasím s Terrou, že máme mít svou hrdost

luciass
30. led 2007

adi jsem fakt jen teoretik, záleží čí je byt apod., nechci se tu do něčeho zamotat, když není možné rozumné dohody, v podobě odchodu viníka z bytu a kladl by si na byt nároky, jako že asi bude, pokud je třeba jejich obou, pokud není "rozumný" v této situaci a vyhodí ženu z bytu a natáhne si tam manželku, tak je to fakt primitiv,
pokud je na tom finančně dobře a má všech pět pohromadě tohle nikdy neudělá, pokud by byl byt jen můj, výměna klíčů a nazdar,
tohle je strašně tenký led s jakoukoliv možnou variantou, neznáme situaci jaká u nich je, znám i případ, kdy žili v bytě po rozvodu a on se oženil a bydleli v bytě všichni, což je hrozná představa a přežili to, extrémů se dá najít spousta....

terra
30. led 2007

Luci také znám případ kdy po rozvodu žili stále ve společném bytě. To bylo peklo. Nikomu tohle nepřeji.

terra
30. led 2007

Ten byt je opravdu velikým mezníkem v této situaci.Záleží na koho je byt psaný,jestli by manžel odešel.
Ale představa,že mi ji tahá dom a válí se v naší posteli :( Bléé
Předpokládám,že ona nějakou tu komůrku lásky má,tak ať si ho do té komůrky nastěhuje 🙂

olus
30. led 2007

Raduš
v dnešní době je u nájemních bytů úplně jedno na koho je psaný nájem, sňatkem totiž podle zákona o rodině automaticky vzniká nájemní vztah i tomu druhému, jiné je to jenom u bytů v osobním vlastnictví nabytých před sňatkem

myschka
30. led 2007

Nejhorší je, že když bude chtít alimenty tak dostane takovou almužnu, že stejně nemůže vyjít ☹ Známá měla pracháče a když se rozešli tak se oháněl minusovým učetnictvím a dělal bankrotujícího a nakonec mu vyměřili 990,- nikdo už nekoukal, že k soudu přijel novým mercedesem.Poprvé poslal tisícovku ale teď posílá přesně 990,- to pomalu nestačí ani na pleny. Samoživitelky to mají strašně těžký ale koukat na chlapa jak se doma nají a nastrojí a pak vyrazí za milenkou je snad ještě strašnější.To je tak ponižující.Zvláštní je, že takového chlapa někdo chce! kde je psáno, že nedopadne milenka stejně.Myslíte, že to ta holka ví? Třeba by to skončila sama. 😒

zanett
30. led 2007

Tohle je hrozne smutne tema, takova rana reality... ☹ Ale pisu proto, ze sestra meho byvaleho pritele mela dve deti a zjistila, ze ji manzel podvadi (nepriznal se, ona na to nahodou prisla) a protoze nechtela zustat s dvema detmi sama a bez penez, rozhodla se pro to, ze se docasne odstehuje ke kamaradce a prenecha peci o deti svemu nevernemu manzelovi (detem bylo obema kolem deseti let). Vim, ze pro matky je tahle predstava strasna, ale jeji manzel si pri peci o potomky uvedomil, jak tezke (ale zaroven krasne) je mit a udrzovat rodinu a sam "prilezl", aby se manzelka vratila...(detem byla naservirovana pravda...to aby maminka nebyla ta spatna, ktera "opousti" rodinu). Nevim, jak konkretne to resili (mezitim jsem se s pritelem rozesla a prerusila kontakty s jejich rodinou), ale co vim z okoli, byla to pro nevernika poradna rana a zalety si pry dvakrat rozmysli...protoze vi, ze by mu zustaly deti "na krku" s vedomim toho, ze je to bezpaterni had, ktery kvuli vlastnimu poteseni (milence) rozbiji rodinu...

dashak
30. led 2007

Holky, nikdo není svatý a "ujet" může každý. Oni chlapi to mají trošku jinak než my. U nich jde většinou o sex, ženská když podvádí, tak se většinou zamiluje ☹

Mám kamarádku, která je o 5 let starší a má 14ti letou dceru. Vždycky jsem ji záviděla jejich vztah s manželem. Až o pár let později jsem se dozvěděla, že manžela podváděla, když byly dceři 2 roky. Zamilovala se do jiného, protože měla pocit, že její manžel si ji tolik nehýčká, že není takový pozorný, jak si ona představuje. Ve finále všechno prasklo, věděli to i její rodiče, kteří brečeli a přemlouvali ji, aby zůstala s manželem. Nakonec to dopadlo tak, že zůstala. Manželovi vysvětlila, co ji ve vztahu chybí. Trochu se to zlepšilo, ale říkala mi, že trvalo 2 roky, než ji to přestal vyčítat. Občas ještě teď mu to vylítne z pusy, když je třeba opilý. Ale já jako její kamarádka bych to na nich nepoznala. Ovšem chce to čas a mít sílu to překousnout. A ne každý to dokáže. Tak snad se kamarádka rozhodne dobře a ostatním přeju, aby tohle dilema nikdy neměly.

ridzik
31. led 2007

tak to je silné kafe 😠 četla jsem,že ji podváděl 2 měsíce.Podle mě,je to prevít,ale asi šlo jen o sex,proto bych mu to asi odpustila,ale jen kvůli těm 3 dětem.Mezi námi by to asi nebylo tak jako dřív,ale asi by mi víc záleželo na dětech.Hodně dobře se radí,když nejsme v její situaci,kdybych neměla kam jít,3 děti na krku,je hodně těžké odejít,asi je lepší nechat vychladnout hlavu a promluvit si s zkusit to znova,opravdu jen kvůli dětem,na něm by mi asi už nezáleželo. 😒

ninja
autor
31. led 2007

holky ta milenka s ním už není,on se s ní rozešel a vrátil se k rodině.Byl s ní 2 měsíce a ted mu dala šanci,říkala,že mají dům a byt,byt je malý 2+1 a dům se teprve musí renovovat a je daleko od domova kde ted žije,takže by měla kam jít,ale nechce se ji bydlet sama s dětma v tom domě,nelíbí se jí tam,takže plánují dům renovovat a pak žít v něm celá rodina i s ním.

Taky se bojí,že se to bude opakovat a bude někdy zase zahýbat,ale to nemůže nikdo z nás vědet že jo?Třeba to bude fajn....kdo ví.....

Jo a to třetí dítě nechtěl,prý je to na něj moc finančně.

alfula
31. led 2007

tak to když bych měla kam jít jako ona,tak to bych se asi na chvíli odstěhovala,ale zase jsou tam ty děti,no já se rozváděla s 2 dětma,bylo to těžký,ale zvládla jsem to.Když by opravdu chtěla odejít,udělala by to.možná se jen na ty děti vymlouvá,i když chápu,že když je třetí na cestě,tak je to fakt hodně těžký!!

2 měsíce milenka.No,asi šlo o sex,u chlapů jde skoro vždy spíš jen o to,ženská se hned zamiluje 😀

sarik33
1. únor 2007

terra..já to cítím stejně,i přesto,že by to nebyla procházka růžovým sadem,veřila bych v samu sebe a mé děti.Jelikož pokud se k nevěře uchýlí muž,který má doma těhotnou ženu,tak to je pro mne jasný důkaz jeho nespolehlivosti a bezohlednosti.Myslím,že takový manžel nebude přínosem pro ní ani pro její děti do budoucna.A co se týká finančních prostředků?Dobrý advokát dokáže divy..to mi věřte...prošla jsem si tím a nelituju 😎 😎

monja
2. únor 2007

ahoj holky,
moji dobrou kamaradku podvedl manzel po 13 letech pekneho manzelstvi. kamaradka na to prisla sama, o to horsi je to pro ni bomba.nejsou ani zdaleka tak vesely par, jako byvali.
zatim zustavaji spolu,ale myslim,ze to nikdy nebude takove,jako predtim.deti nemaji.

andik
2. únor 2007

MONJA tak tohle určitě vztahu moc nepřidá a myslím si,že to nebude nikdy jako dřív.Četla jsem docela zajímavou knížku Proč jsou muži nevěrní?Hezké čtení,ale stejně se tohle může stát každé z nás.

možná je radši lepší o tom nevědet. 😒

martinnaa
2. únor 2007

MONJA:JA si taky mysli ze je lepsi o tom nevedet...Kdyby se to stalo me tak se bali a odchazim..Nezustala bych s nim...A je pravda ze chlapi to berou jinak nrz my zenske... 😒

andik
2. únor 2007

monja to je fakt,v té knize byli popsány kategorie záletníků a většinou jim jde asi jen o sex,užít si a zase se vrátit zpátky k ženě a dětem do teplého hnízdečka.Oni fakt uvažují jinak než my a neberou to tak citově.Ale to je samozřejmě neomlouvá tohle udělat. 😠

monja
2. únor 2007

NO,
co se tyka zaletniku, mam bohuzel velmi drsnou zkusenost s jednim, doslova receno dev.....!!To byl fakt drsnej orisek, kteryho jsem naivne slepe milovala.
Nicmene je to za mnou, kazda zkusenost k necemu dobra a ted je mi hej 😎

zanett
2. únor 2007

Za sebe musim rict, ze bych chtela vedet, kdybych byla podvadena...nebyla bych z toho nadsena, ale dokud clovek zije (bez ohledu na to, zda s podvadejicim partnerem ci uz bez nej), je tu vzdy jakasi moznost, ze se to dozvi (treba i zpetne). Ja bych si radeji chtela podle toho zaridit zivot hned, nez pak za nekolik let (v pripade pripadneho prozrazeni) litovat ztracenych let. Bohuzel mam tento nazor castecne i kvuli spatne zkusenosti me tety. Po rozvodu si nasla noveho chlapa, se kterym zila pet let a az dlouho pote, co se rozesli (nikoliv kvuli neci nevere)se dozvedela, ze ji hned ze zacatku jejich vztahu podvadel s jinou! Ona potom zpetne litovala, ze se to nedozvedela driv, protoze by si pry prozila tech pet let s jinym chlapem (a i kdyz o jeho nevere v dobe trvani vztahu nevedela, zpetne casu straveneho s nevernikem lituje). Myslim, ze ma pravdu, ja bych radeji chtela vedet, zda me podvadi, specificky kvuli hypoteticke moznosti, ze se to stejne jednou muzu dozvedet (i kdyz nemusim)a rada bych tak mela sanci si zorganizovat zivot jinak...Ja holt nejsem ten typ, co se radsi nepta, nediva, nezjistuje...ja se ptam, zjistuju a chci vedet! Pokud jsem ve vztahu s partnerem, tak to, co dela se me primo dotyka, a proto chci vedet o vsem podstatnem (tim minim, ze bych nikdy nemhourila oci pred jasnym podezrenim na neveru, nikdy bych se nechlacholila, ze se mi to jenom zda atd).

kacik.halik
13. zář 2009

ahoj všichni

berenika39
13. zář 2009

hm, a to já mám kámoše,milujícího tátu, svoji ženu si vzal s ročním batoletem a mají spolu další dvě krásný děti. věnuje se jim, všem třem, všechno klapalo,cca. 13 let. matka se zamilovala,po dvou měsíčním vztahu prohlásila, že ten druhý je ten jedíný, který jí rozumí a tátu spakovala, at jde. děti jsou smutný, mají ho bezmezně rády, táta je skoro na psychiiatrii, protože nechápe a máma se topí v citech k milenci.

Dokonce už podala žádost o rozvod,myslí to vážně a po mě potopa.....

sohpia
Odpověď byla odstraněná
Zobraz