Mají 2 děti, 3. čeká, manžel má milenku. Co dělat?

ninja
29. led 2007

Tak včera u mě byla má kamrádka,má 2 děti,třetí čeká a manžel ji řekl,že má milenku.Jak byste se zachovaly?ona ted řeší zda zůstat nebo odejít,ale neví jak to zvládne se 3 dětmi. ☹

gedren
29. led 2007

1) Netrpet paralelismus, dat mu ultimatum, do kdy se ma rozhodnout, a to ultimatum dodrzet, zachovat si cest a chlapa vykopat, jestlize rekne, ze se milenky nevzda. Oni ty chlapi jsou desne pohodlny a nejradsi by oboji, a to by mu fakt nemela trpet, to je cesta ke zkazenmymu zivotu a tomu, aby si ji prestal uplne vazit a setrvaval jen z povinnosti

2) Nenadavat, nevycitat, rict, ze se mi to nelibi a viz bod 1, ale nechovat se jak hystericka semetrika

3) Pokud ten pomer uprimne chce skoncit a uznava svou chybu, odpustit mu, precejenom jsme holt lidi, kazdej nekdy ujede, kvuli tomu, ze myslel necim jinym nez hlavou, neseberu detem tatu a sobe chlapa, se kterym si rozumim. (To neni ve sporu s bodem 1, pokud tim necim mysli furt, tak takovej tata si ji ai deti nezaslouzi.) Vyuresit v klidu, kde byly ve vztahu problemy a co ho k tomu vedlo.

4) Urcite si nejak srovnat (sama a hned) majetkovy otazky - kde jsou penize, mam neco u sebe do zacatku, na koho je byt/dum apod. Prevest nejake penize k sobe, at neco mam, nez se vyporadame po pripadnym rozchodu.

morusa
29. led 2007

Bohužel mužské plémě se nezmění a vždy bude mít potřebu rozsévat i někde jinde než mimo svojí zahradu.Bohužel ona je v situaci, kdy si asi nemůže moc dovolit se sbalit a jít, ono je něco jiného být svobodná a bez závazků a něco jiného s dvěma dětmi na krku a třetím na cestě. Asi bych to řešila vzájemnou komunikací, probráním a prodiskutováním všeho, snažit by se měl samozřejmě on, ale občas je potřeba toho chlapa rozmluvit. Věřím tomu ,že když chlap podvede, tak je ve vztahu nějaký problém, málokterý férový chlap to udělá, když vše funguje,tak jak má. Dále zastávám názor ,že jednou je nic, ale dvakrát je už zvyk. Pokud se jedná o první nevěru, skutečně bych radila to vše celé probrat, najít společně cestu ven, slyšet proč...

4a
29. led 2007

souhlas s gendren, jen bych prohodila bod 1 a 2, a ještě jednou bych bod 2 dala na závěr. Možná že ten chlap jen čeká na scény, aby mohl s gustem odejít, protože má doma hysterku a to udat jako důvod proč udělal co udělal. Proč mu to zjednodušit, že. Zásah s penězi je rozumný. Na tvrdo bych si zřídila účet jen se svým dispozičním právem a tam si nechalal posílat všechny možné peníze, včetně fixní částku z případného společného účtu, kam chodí i jeho peníze. Pokud je tam vyšší obnos, 3/4 bych bez milosti převedla k sobě. A začala bych se šlechtit a starat o sebe. Rozhodně bych ale s mužem prodiskutovala, co ho k tomu vedlo. Co můžeme spolu, opakuji spolu, udělat, aby se to už nedělo.
Ovšem pokud jí to nevadí a bude materiálně zabezpečená, tak bych se nerozváděla. Takových soužití je.... Viz. Topolánek 🙂

ninja
autor
29. led 2007

ona je atraktivní a moc fajn holka,nemusí o sebe nějak zvlášt ted pečovat,to dělá stále!PROBLÉMY jaké měli to nevím,nikdy se nesvěřila,jen to,že on 3 dítě nechce kvůli financím,jinak prý nic nepoznala.

bednaroi
29. led 2007

Tohle je hrozne tezky,zalezi na okolnostech,ja treba kdyz jsem se rozchazela s byvalim,tak sice nemel milenku,ale vzhledem k tomu ze jsem byla jehoprvni sexualni partnerka tk mel pocit ze si to musi vyzkouset jeste nekde jinde,a ja ho nechtela drzet,dohodlijsme se na rozchodu,byla jsem na topripravena,ale kdyz to opravdu nastalo tak jsem se sesypala,nebyla jsem schopna ani dojit si sama na zachod.Dokonce jsem mu rekla,at si to vyzkousi a pak se ke mne vrati.Bylo mi s nim totiz tak dobre,ze jsem si nedovdla predstavit ze ho ztratim.On ale mel v tu dobu vic rozumu nez ja,a rekl mi,ze by mi to akorat ublizilo.A mel pravdu.Sice mi trvalo tri mezice nez jsem se z toho (i s jeho pomoci) dostala,ale ted jsem stastna.uz vic nez rok mam skveleho pritele,a i presto ze s byvalym jsme nejlepsi pratele a on by pro me udelal prvni posledni,tak jsem svym zpusobem rada,ze jsme se rozesli,protoze i kdyz jsme spolu zili 3,5 roku,tak nektere jeho vlastnosti a konicky jsem tenkrat bud nevidela a nebo videt nechtela,ale ted je vidim a uplne nadsena z nich nejsem,takze bychom se nakonec nejspis stejne dopracovali k rozchodu a po dalsich x telech by ten rozchod bolel vic nez tenkrat.
No a co tim chtel basnik rict,ze clovek se musi rozhodnout co je pro nej dulezite,a pak se podle toho zaridit.ja osobne si nedovedu predstavit tolerovat neveru,ale kdo vi.....

dludli
29. led 2007

tak nejdriv bych zjistila proc ji to rikal. Bud mel spatne svedomi a nechce aby to tak bylo, coz je dobre, nebo to rekl aby to ona rozlouskla, bud hystercenim a vyhazovem, nebo odpustenim a "pustenim" zpet, coz bych v pripade deti uprednostnila. Nebo to rikal aby ji informoval ze ji opousti? V takovem pripade je to pitomec a zachovala bych si uctu a nedoprosovala se ho.

No pak je samozrejme treba zjistit proc se to stalo. Zda proste potreboval sex a se svoji tehotnou zenou ho nema tak jak potrebuje, nebo ma milenku delsi dobu a systematicky se stykaji? Treba je to neco co se da resit, odstranit atd. Jak rikaji holky, KOMUNIKACE

Pokud by doslo na rozchod mel by odejit on, jak bude tehotna zena s detmi resit bydleni atd?

gedren
29. led 2007

Jeste bych dodala, ze neni od veci (volitelne, podle sily zaludku 🙂)

1) dostat na svoji stranu jeho rodice, mam-li s nimi dobre vztahy a jsou-li to rozumni lide - ne kvuli tomu, aby ho nasilim nutili setrvat, ale aby mu pripadne domluvili ohledne deleni majetku apod., proste aby na tom netratily deti, aby mama s nima neskoncila na ulici a on se s milenkou nerozvaloval v byvalem spolecnem dome/byte.

2) kontaktovat tu jeho. Zase, nehystercit - ona neudelala podraz, on udelal podraz ze zradil svoji zenu. A zjistit, jak se choval, jestli ji treba nakecal, ze je sam, nebo naopak ona ho uhnala (to se pozna podle toho, jak se bude chovat, na to neni treba se ptat), a podle toho pak optimalizovat to reseni doma.

dludli
30. led 2007

jo tak na tohle bych asi nemela odvahu, byt v te situaci, nevim zda je to dobry napad, to ze to resim s jeho rodici by ho mozna mohlo nastvat ne? A spis proti me popudit.

Znam jeden pripad rozpadnuteho manzelstvi s detmi a ta zena to dorazila prave tim, ze kontaktovala milenku manzela, ale pravda je, ze s ni urcite nemluvila klidne.

dashak
30. led 2007

No holky, já nevím, ale rodiče do toho snad nemají co kecat. Určitě bych to nedělala, to mi připadá, že by byla "slepičí prdel", kdyby to řešila s jeho rodiči. Snad se nějak domluví sami. A když ne, tak je to smutné, ale nikoho dalšího bych do toho netahala. Sama nesnáším, když se mi do života vměšuje někdo druhý.

llucinka
30. led 2007

Taky bych to asi s rodiči neřešila, záleží ale na tom, jak se situace vyvine. Pokud jsou rodiče rozumní a uvidí, že se něco děje, domluví mu sami, bez zásahu ženy. 😒 A pak, taky si můžou říct, co je nám do toho, je to jejich život, ať si to vyřeší sami...

olus
30. led 2007

ahojky,
když to ten chlap přiznal, tak to asi s milenkou myslí vážně, v tom případě bych ho vykopla, přesně jak píše Gedren
ať si ho má se vším všudy a ne jenom pro potěšení i s těma špinavýma košilema

je lepší být sama než s ním a vědět, že chodí za jinou, nemohla by si vážit ani sebe ani jeho a ještě by mu dělala služku
a pak ženská zvládne všechno, ikdyž je to těžký, takže i 3 děti

vím, že se to snáz řekne než udělá, zvlášť když v tom sám člověk není citově zapojen, ale sama mám teď podezření u svého muže a jsem rozhodnutá být radši sama než se nechat ponižovat

andik
30. led 2007

tak jsem si to přečetla a docela mi to nahnalo husí kůži. 😒

Já ani nevím,co bych na jejím místě dělala.Žít s někým jen kvůli dětem?S někým kdo mě podvádí?

Pokud bych se rozešla,zase bych vzala tátu dětem,je to hodně těžký téma.

Kdyby se rozhodl zůstat semnou a dětmi,milenku by nechal,asi bych mu dala kvůli dětem šanci.

Tak snad se kamarádka dobře rozhodne,držím palce!!!

0401
30. led 2007

Zdravím holky a Andíka 🙂
To je docela síla! Těžko radit, já bych s ním nedokázala žít. Vždycky, když bych se mu podívala do očí, přemítala bych, jaká je ta milenka. Jak vypadá, jaká je v posteli...
Teď by se měla soustředit na mimi v bříšku, ale chápu, že je to těžké.

andik
30. led 2007

0401 taky si myslím,že asi prožívá krušné chvíle,je mi jí líto.Snad to zvládne. 🙂

olii
30. led 2007

Ted bych ho taky zabalila a poslala doporucene milence at si ho necha... ztratila bych k nemu duveru, udela jednou - udela znovu...

Ale je fakt, ze byt v situaci, kdy mame spolu 2 deti a treti na ceste... asi bych vic nez na svoje pocity myslela na deti a pokud by byla "milenka" jen ulet, zkusila bych to prekousnout a jit dal...

Rodice ani milenku bych vazne nekontaktovala, ne ze bych na to nemela zaludek, ale spis si myslim, ze v tu chvili do toho nemaji co zasahovat - je to jen otazka tech dvou...

0401
30. led 2007

Jak dlouho má vlastně tu milenku? Že se pustil do dalšího mimina.

hankah
30. led 2007

holky, podobný případ řešila moje kamarádka, jen s rozdílem, že má jen jedno dítě.
v podstatě s gerden souhlasím, kyž jsem se jí zeptala zda by ho vzala zpátky, ona mi na to řekla, víš, kdyby jsme neměli žádné dítě, tak bych ho poslala hodně daleko, ale když už máme malého, tak bych ho zpátky vzala......

otázkou je, jak by to mezi nima bylo dál, jestli by ten vztah dál vydržel...........

je mi líto holek, které tím prochází.......!!všem držím pěstičky!!!

dashak
30. led 2007

Holky, všechno je to strašně smutné. Ale když manželovi odpustí a on se vrátí, bude to klapat? Někdy sice nevěra utužuje vztahy, ale spíš to bývá naopak. Aby ty děti pak netrpěli v manželství, které je jen "na oko" a budou se dívat, jak se rodiče k sobě chovají (hodně dlouho totiž trvá, než tomu druhému opravdu odpustíte a většinou mu to dost často vmetete do obličeje)
Pokud by se ten chlap ale chtěl vrátit, tak je pěkný sobec (nejspíš si chtěl ulevit), že to té manželce řekl. Nejsem v žádném případě zastánce nevěry - ale když už, tak ať se o ní nikdo nedozví, a proboha hlavně ať se netahá domů. Nesnesla bych pomyšlení, že se mi cizí ženská válí v mojí posteli

andik
30. led 2007

dashak že je to smutné téma?Někdy nevěra vztah utuží,ale je to malé procento.Když chlap zahne jednou,neznamená to ale,že to bude dělat pořád,znám i takové,co se z toho poučili a ze strachu nestratit dítě a ženu sekali dobrotu 😀 Nikdy do člověka nevidíš a nemůžeš tušit jak to vše bude pokračovat dál,asi jí nic jiného nezbyde,než to prostě risknout a věřit,že to bude fajn. 🙂

ninja
autor
30. led 2007

podváděl ji jen 2 měsíce,tak mu to asi odpustila,ted spolu strávili vánoce,byli na horách,asi fungují jako rodina kvůli dětem.Ten menší prý na něm hodně visí a ona mu to odpustila jen proto,aby děti nestratili tátu.

terra
30. led 2007

Teda to je tvrdý :(
Ti chlapi jsou takový prevíti! Ono se těžko posuzuje nebo radí,když to člověk sám nezažil :(
Nevím jak bych v takové situaci postupovala já,ale žít s myšlenkou,že na toho holomka peru,žehlím,vychovávám jeho děti a on si chodí užívat s jinou?
To bych asi dlouho nevydržela ani k vůli těm dětem. Časem bych si stejně přestala vážit sama sebe.Mám nějakou hrdost!
Dala bych mu tvrdě na výběr,buď já a děti nebo ona! Pokud si vybere ji,tak ať jde do prdele! Sorry!
Život tímto neskončí,není jediný chlap na světě a pro mne je má důstojnost a vědomí,že si mohu vážit sama sebe hodně důležitá.
Toť můj názor 🙂

0401
30. led 2007

Andík, to je fakt smutné téma. ☹ Ty bys to manželovi odpustila?

andik
30. led 2007

0401 přemýšlela jsem nad tím,co bych udělala.Je to hodně těžký!!Asi bych si chtěla od něj dát pauzu a srovnat si to vše v hlavě.Pokud by to bylo poprvé a aféra byla jen měsíc,dva a šlo jen o sex,tak bych mu to asi odpustila,ale asi také jen kvůli dětem.Nevím,zda je to správné,zda bych udělala dobře,ale když má ženská 2 děti a třetí na cestě,rozhodování je o to těžšší ☹ Tam už spíš myslí asi na dítě a ne na sebe a své štěstí.Ale kdo ví,třeba si uvědomil co udělal a ted se snaží.

luciass
30. led 2007

Rozumně, bez hádek a sebeponižování se domluvit/promluvit si o tom co udělal a co to má za následky
To že přiznal milenku, se nebude jednat o úlet, kterým se jen svěřil….
beru to jako zradu svého nejbližšího, kterou člověk může svým způsobem „odpustit“, ale nikdy nezapomene!!! (osobně bych neodpustila a nezapomněla)
jakékoliv zpoždění, nevzetí telefonu, bude představovat vidinu, že si někde užívá….
To že budou děti bez táty je pravda, ale rači bez táty se „spokojenou“ maminou, než s hádajícíma se rodičema, nebyli by ani první ani poslední… čas je lékař bolavých duší…
Byt si nechat pro sebe a děti, milenka si ho může naložit domů se vším všudy
Je hrůza to řešit a nikdy se nechci do téhle situace dostat, ale život je těžkej, to víme všichni, když se nad tím člověk znova zamyslí, zítra vymyslí jiné řešení…..
Žena je ale silné stvoření,……..

snehurka.janinka
30. led 2007

já bych mu ho usekla sekyrkou a hodila psům 😀 😀 😀

jinak si myslím,že je těžké od někoho odejít když má tolik dětí,jak by to sama finančně zvládala? a co trauma rozvedených dětí?

terra

kdybys byla v té situaci,tak si myslím,že bys jednala taky jinak.To jsou ted silné slova

andik
30. led 2007

snehurko nemůžeš vědet jak by se kdo v dané situaci zachoval. 😎

andik
30. led 2007

luciass co když jí byt manžel nedá a ona nemá kám jít?Co bys dělala?

terra
30. led 2007

Luci 🙂 mluvíš mi z duše.

Sněhurko 🙂 jak jsem uvedla - toť můj názor a jen jsem čekala,kdo se do mne obuje,jen jsem nepočítala,že to bude tak rychle 🙂

Doufám,že toto téma se nezvrhne jako téma - Proč mít dítě 🙂

snehurka.janinka
30. led 2007

terra

já se neobula,napsala jsem to normálně,myslím si,že když bys měla na krku 2 děcka a třetí čekala,že by sis možná ten rozvod rychle rozmyslela.Je to bohužel tak,že je na něm finančně závislá a pokud nemá kam jít,je nucena s ním žít.Čas vše zahojí a třeba se dají nějak zase dohromady.

Taky doufám,že se tady nebudem hádat 😎 😀

terra
30. led 2007

Já v to věřím,že se to nebude opakovat 🙂

Ale jak už jsem uvedla : Toť můj názor 🙂 Já respektuji všechny názory 🙂