Mám odejít?

28. dub 2022

Holky chci se zeptat na váš názor, prostě na názor někoho zcela nestranného. Jsme spolu s manželem 10 let. Je hodný na mě i na děti (3roky a 6let), vydělá pěkné peníze, dětem koupí co je třeba. Mě vždy říká, ať si koupim co se mi líbí. Není to žádný škrt. Má opačný problém, čím víc vydělá, tím víc utrácí. Vždycky byl lajdak na peníze,bral si Cetelem půjčky atd...Bohužel vsází Tipsport a ne úplně malé částky. Máme hypotéku, opravujeme barák, takže se každá koruna hodí. Vše ale platíme řádně. Nicméně peníze co by mohly být navíc neušetří....Před rokem jsme řešili dost velkou krizi na toto téma. Já jsem spořivá, nekupuji si drahé hadry ani kosmetiku, koupim věci spíš dětem. Dozvěděla jsem se tenkrát, že hodně vsází a dala mu nůž na krk, že pokud mi bude lhát a vsazet dál, odejdu od něj. Řekla jsem mu, že pokud chce utrácet, ať si teda aspoň šetří na něco co má smysl (např přeje si fakt mega televizi), že vsázení je prostě vyhazování peněz. O "závislosti" nechce ani slyšet. Nicméně teď po roce jsem zjistila, že vsází dál a ještě víc . Už jsem zoufalá a unavená, není s ním o tom řeč. Stejně by mi určitě zas lhal.... Je to jinak skvělý táta, stará se o nás, miluje nás... Co byste dělaly?

petinos
30. dub 2022

Já už bych mu nevěřila. Pokud slíbil a dělá to zase...
Je to závislost a nepřestane. Otázka času kdy si na to začne brát úvěry a to už pak není žádná prdel.

pamal
30. dub 2022

Je možné se jít poradit do adiktologické poradny (sociální služba), pracují i s příbuznými

fimbo
3. kvě 2022

Se sportovním sázením je to velmi tenký led. Taky jsem to s partnerem zažila. Ano, může mít pocit, ze to má pod kontrolou, ale žít ve strachu, že to nepřejde do něčeho většího, je hrůza. Objevili jsme registr hazardních hráčů (nebo tak nějak se to jmenuje), kam se hráč může nechat dobrovolně zapsat. Nikde to nemá uvedeno, jediné, k čemu to slouží je, že nemůže mít účet u Tipsport a podobných podniků, protože jsou s registrem propojení. Doporucuju si o tom zjistit víc a zvážit tuto možnost. Pro moji důvěru bylo zapsání se z partnerovy strany důležitým krokem ke zlepšování důvěry.

elialen
3. kvě 2022

Očividně domluva rok zpátky nezabrala. Asi bych si řekla o navýšení plateb z jeho účtu z důvodu zvýšených výdajů a vytvářela, tak rezervu "bokem" sama. Ano, není to upřímné, ale když ani on není...Na druhou stranu to, co Vás trápí je to, že nic z přebytku neušetří. Tak se o to postaráte sama.