Mám problémy se synem švagrové, zajímá mě váš názor

sawmy
7. srp 2012

Dobry den pisu sem svuj problem poprve a asi se potrebuju trosku vypovidat nebo vypsat,ja s manzelem momentalne zijeme u jeho rodicu,protoze stavime nad jejich barakem prvni patro takze z financniho duvodu nam to aji vyhovuje ale z toho druheho pohledu na vec je to upne jinak rodice maji ve vychove 11tileteho chlapce syna po jejich dceri ktera zemrela je to asi 3,4 roky otce ma a dokonce je uz aji nove zenaty a bydlej kousek od nas .K veci chlapec je teda cislo na babku se utrhuje nechava se absolutne obskakovat to prehlizim a staram se sama o sebe ale takoveveci ze si po sobe nesplachuje neutre si prkynko vsude voda to je aji na me moc kazde rano krik ze nechce vypit ten caj co mu babka pripravuje,zarli na naseho kluka rok a 8mesicu kdyz mu nereknu tak se ani nerozdeli s nejakou dobriotou vezme si to za roch a sni to zarohem aby ho nikdo neviodel.Ve skole katastyrofa je to takovej 4kar a nevadi mu to nejhorsi na to m je ze to tady nevadi nikomu dela si co chce a kdyz manzel prinde utahanej z prace jeste za nej dela ukoly do skoly babka po nem vse uklizi jak otrok a me nervy jen vrou manzel po dnesni hadce se k tomu nijak nestavy podotikam ze sem nasla moji sterku na testo kvalitni presne do me nove kuchyne ostrihanou tudiz nepouzitelnou uz .Nikdo se za me nepostavi a kdyz na neho dupnu ja tak zacne brecet a zacnou ho vseci litovat mam ho plny zuby .Mozna to zni trosku sobecky ale mel by si uvedomit ale to on si neuvedomi a nikdo tu neni aby mu to vysvetlil ja bych mu zbalila 5svestek a at si to zkusi bydlet ze svojim otcem a novou matkou Dekuji za kazdy prispevek mozna potrebuju jen vychladnout ale paneboze doufam ze se brzo odstehujem

superkousky
14. zář 2013

@sawmy
Pohrozit sbalením /vyhozením z domu/ v 10ti 😕 ? Spletla jsem se.Nemocný není syn švagrové,ale někdo úplně jiný 😉 .
Sbalení švestek noční můra matek není.Pro opravdovou matku je jen nepochopitelné,vyhazovat své dítě z domu.
Je dobře,že již bydlíte jinde.Určitě se ulevilo mnoha lidem / nejen tobě / 😉 .
Přeji hezký den a jen vzorné dítko které celé dny uklízí,všechno jí,učí se a říká pouze to,co chceš slyšet 😉 .