Mám skvělou tchyni. Máte taky?

setba
18. srp 2019

Maminky, diskuzí o hrozných tchýních je zde hromada. Já ale toto neznám. Mám prostě skvělou tchýni. Věřím však že nejsem jediná. Pojďme si zde ty naše hodné tchýně pochválit. Ať je ve vesmíru trochu rovnováhy a aby ostatní viděli, že tchýně neznamená automaticky peklo na zemi 😎
S tchýní vycházím odjakživa dobře, dokonce jsem se dobrovolně přestěhovala do vesnice kde bydlí manželovi rodiče, máme to k sobě cca 500m. Sice ještě pracuje ale ochotně pomáhá s vnoučaty jak jen může. Častokrát se k nim stavím je tak sama s dětmi, i bez manžela. Voláme si cca ob den (chlap se neozve jak je týden dlouhý 😁 ) a ikdyz se občas na něčem neshodneme tak se respektujeme a snad nikdy jsme se nepohádaly. Prostě je to druhá mamka. A jsem za to moc ráda, obecně máme v rodině dobré vztahy. A doufám že to tak i nadále zůstane.
Tak co, přidá se někdo ke mě?

pavkova28
20. srp 2019

Já mám taky úžasnou skorotchyni. Nemůžu na ní říct půl krivého slova. před 3 lety jsme začali stavět dům, každý víkend nám uvařila polívku, hlavní chod a dezert pro zedníky. Stavěli jsme si svépomocí. Před porodem jsme nestihli dodělat dům, tak jsme byli ještě u přítele rodičů, asi cca 4 měsíce. S malou mi pomáhala každý večer s koupáním, přítel v tu dobu ještě pracoval v zahraničí. Co jsme se odstěhovalo před rokem do vlastního tak nás zve jednou za čas na oběd, na grilování. Teď budeme zvát my je na pouťový oběd. Když můžu tak pomůžu já jim. Zavařovaly jsme společně 40 kg okurek., Dělám jim dorty na oslavy, tchýně zas pohlídá když já potřebuju. Já všude říkám, že mám MILIONOVOU TCHÝNI ☺

1adela2
24. říj 2019

Já měla skvělou tchýni cca 20 let, až jsem se odhodlala dát jejího syna, mého ex po 10ti létech k soudu pro neplacení alimentů, dluží nám cca 200 000.-. Jsem na dvě dcery sama a došla mi trpělivost, byla jsem blbá, že jsem to neudělala dřív a ejhle, teď jsem nejhorší na světě 🙂