Máme 4 deti a čakáme trojčatá

brego112
12. bře 2013

Ahojte potrebujem radu kvôli mojej manželke. Pochádzam z jednovaječných dvojčat mám brata ktorý ma tiež deti. S partnerkou máme 4 deti dve sú adoptované a dve naše z toho vo veku (16,8,4,1 rok). Problém je v tom, že mi včera manželka oznámila, že čakame trojčatá čo ma dosť zaskočilo pretože je to dosť. Kebyže máme dvojčata pochopim ale trojčatá? Nie sme na tom finančne zle vždy sme chceli mať veľku rodinu ale problém je v tom, že si neviem predstaviť ako manželka zvládne tri male detičky keď najmladšia dcérka ma iba 1 rok. SNažim sa jej pomáhať ako viem deťom sa venujem vždy keď manželka musí postarať o malu. Maly Johnny je pomerne samostatný (4r) ale David je dosť hyperaktívny a máme s nim veľké problémy. Aniko mi tiež dosť pomáha ale aj tak sa bojim,že to bude obrovská zátaž pre manželku pretože mám dosť náročnu prácu kedy som mimo domu aj týždeň. Moja rodina teda otac aj mama sú na Slovensku no ja žijem od 16 v Mnichove takže nepripada do úvahy aby naši jej jazdily pomôcť a manželkiny rodičia bohužiaľ už nežiju. Neviete poradiť? O potrate neuvažujeme

berenika39
13. bře 2013

@kocicinka jasně, fake. další nick od yogino 😀 😀 😀 😀 . prej bratři, jak se patří 😀 😀 😀
je smazaný. jeho oba jsou smazaný 😀 😀

kocicinka
13. bře 2013

Škodaaa, ja chci eštěěěěě!!!! 😀

berenika39
13. bře 2013

@kocicinka jestli to tu čte, tak si třebas kvůli tobě udělá další nick a zase něco megasložitého vymyslí. 😀

ludva
13. bře 2013

@berenika39 chudák.... nevěděl si rady 😢 tak se svěřil 😔 Až se do toho chudák zamotal 😀

@kococinka Lepší téma, než věčné hádky o kojení 😀

bledulka
13. bře 2013

tak vám pěkně děkuju..takhle ho vyštvat ... já nakukovala a aspon se kochala profilovou fotkou obou bratrů 😅

jarkalada
13. bře 2013

@bledulka což o to, pěkněj byl, vtipnej taky 🙂

llluckaaa
13. bře 2013

@jarkalada Jenom toho rozumu moc nepobral a docela se v tom zamotal 😀

kocicinka
13. bře 2013

@ludva no přesně, takové odlehčení 🙂

Tak ty fotky nebyly úplně marný🙂

ludva
13. bře 2013

a @berenika39 ho vykolejila 😀

berenika39
13. bře 2013

😀 😀 😀 tak ty profilovky byly třeba ne úplně vlastní, že 😀 😀 😀 , ale milý to bylo, jak se snažil...až mi to bylo chvílemi líto. nevlastní bratr, ale bere ho jako vlatního, protože ho rodina vyvrhla 😀 😀 😀

berenika39
13. bře 2013

no já úplně nejdřív chtěla, aby psal, že bude veselo...jenže jak začaly psát normální maminky a braly to vážně, tak mi to přišlo líto 😀 , plýtvání písmenkama 😀

bledulka
13. bře 2013

@berenika39 vlastní nevlastní..koukalo se na ně dobře 😅 😀

berenika39
13. bře 2013

@bledulka můj starší syn pořád říká..a ted se to hodí: dobře, ty!
jj, vybrali si dobré profilovky, oba. ten jogín (yogino) tu byl ale dlouho...

hojda
13. bře 2013

No koukám, že tu má úplný fanklub, nechcete si založit nové téma Yogino, Brego a ti další.... 😀 😀 😀

pajenka
14. bře 2013
berenika39
14. bře 2013

@pajenka tamten psal slovensky. oba dva bratři psali slovensky🙂. tohle bude někdo jiný 😵

pajenka
14. bře 2013

@berenika39 Aha ☹ no musím se ještě v detektivní práci zdokonalit 😀

jpetraa
14. bře 2013

:o)))) ...že já příjdu vždycky pozdě...tak jsm se aspo'n pobavila zpětně

pet.s
27. dub 2013

@berenika39 ale tak zase je hezký, že někomu není zatěžko vymyslet příběh, aby tu rozvlnil poklidnou hladinu modrého koníka.-))

skurinka
2. čer 2013

Tak jsem si to tady vsechno precetla a jsem hotova ..to je jak v Dallasu-maly john umiram 😀 😀

anushka111
7. čer 2013

tohle bylo lepší než večerní sledování Sexu ve městě 😀 Ráda bych druhou sérii 😀