Máme manželskou krizi. Poradíte?

uglytruth
12. únor 2011

Zacalo to tehotenstvim kde ma zena prestala mit zajem o sex ale to se stava. Takze tohle jsem presel a snazil se byt dobrym nastavajicim otcem 😀 Vse slo v poradku az do prvniho tydne po porodu kdy ma zena zacala trpet poporodni depresi.Pripisovala si ze se nic nezvlada a vsechny od sebe a ditete odhanela.Vse zhorsovalo to ze nas klucik zacal trpet prdiky. Tezce jsme to za pomoci jejich rodicu prekonali a dalo se to zpet do poradku.Jenze nejvetsi problem je ze ma zena neustale drzi diety a taky hned po porodu zacala.Je svym vzhledem posedla a taky kvuli tomu jiz ve 2 tydnu ztratila mleko.To jsem ji ovsem nikdy nerekl aby jsem to nedelal horsi. Ted uplynulo 7 mesicu a da se rict ze je to krize se vsim vsudy. Zena se stara o syna a ted se take vratila zpet do prace,takze sdilime starost o maleho s jeji maminkou. Bohuzel nas partnersky vztah je cim dal tim horsi.Ja nejsem perfektni ale snazim se to udrzet v plne funkcnosti.Zena stale drzi dietu a zhubla na dokonce nizsi vahu nez mela pred porodem,kazdy den chodi behat,cas musime planovat jak se ji to hodi jelikoz se vzdy vymluvi na syna.Mozna me tu za to odsoudite ale uz me prestava i vzrusovat protoze je neustale unavena a vim ze by to delala z donuceni.Pomaham se vsim jak jen mohu s ohledem na to ze pracuji+ mam vlastni obchod a studuji vysokou. Nevim jak dal resit to ze uz ani nedostanu pusu,ze jsem pro ni jen dalsi prijem a ze ma vlastni pokoj ze synem aby se pry vyspala na tohle se vymlouva ze uz si zvykla spat sama na velke posteli.Mimochodem pred vanoci jsem odhalil ze mela pomer s jinou zenou ale pry k nicemu nedoslo.Ja vim ze je BI a nevadilo by mi to kdyby mi na mou otazku proc za potajmu nerekla ze se citi osamela. Je toho mnoho ale snad se nekdo najde kdo poradi.
PS:zijeme dlouho v zahranici tak se omlouvam za hrubky

danfal
13. únor 2011

Možná trávíte málo času společně. Takové to tleskání u dveří a jenom střídání u dítěte situaci nezlepší. Asi ale nejsem nejlepší porace 😀

romana29
13. únor 2011

Poslední dobou se tu otázky od chlapů (?) nějak množí a zrovna takové "zajímavé" 😉 .

michelleuk
26. únor 2011

Ahoj,mas to taske to ti verim ale v prvom rade si musis uvedomit ze dieta je velmi velka zodpovednost bud po psichickej alebo fyzickej stranke.v prvom rade by si mal svoju zenu poznat ty a ty musis vediet co sa deje v jej hlave.to co pises ze hned zacala drzat diety a je pozadnuta postavou to moze byt uz iny problem,viem o com hovorim ked som bola asi tak 16 rocna tiez som mala anorexiu malo som jedla bola som nervozna stale som cvicila a stale som chcela byt len chudsia a chudsia..nehovorim ze tvoja zena ma to iste ale kedze stale dietuje cvici je to mozne,a moze to vysvetlit vela veci co si pisal vo svojom clanku.skus jej ukazat to ze sa ti paci taka aka je,a preco vlastne nespite spolu?nechce s tebou spat?nemusi fyzickej byt tak mozno to si iste mysli ona o tebe ze sa ti uz nepaci ze ju nelubis.