Mamka mě vyhodila, když se dozvěděla, že jsem těhotná

loskotova0
29. říj 2012

Proč mě mije vlastní mamka vyhodila z bytu když se dozvěděla že jsem těhotná ?

llluckaaa
29. říj 2012

To netuším. Nechceš se zeptat raději jí?

evitaa
29. říj 2012

Třeba proto že je ti 20, nemáš vlastní bydlení, manžela, dostatek financí, abys to dítě uživila a postarala se o něj??????

skotskaa
29. říj 2012

@evitaa Určitě, ale na druhou stranu v rodině s dobrýma vztahama by to měl být spíš důvod se za holku postavit a pomoct jí.

naomi6
29. říj 2012

@loskotova0 Ahoj, to je mi líto, zkus si s ní promluvit. Neumím si představit, že mě mamka vyhodí. ☹ Musí k tomu mít závažný důvod asi..... Moc držím palce

loskotova0
autor
29. říj 2012

@naomi6
je mi 20 let,otěhotněla jsem nechtěně,ale miminko si nechám.Tatka mi umřel před 12lety a mamku to moc zranilo,od té doby se o mě moc nestarala a ted když se dozvěděla že jsem těhotná tak m vyhodila.Sama byla těhotná v 18letech a taky jí nikdo nic nevyčítal.Nevím si vůbec rady.

loskotova0
autor
29. říj 2012

@llluckaaa
moje máma mi řekla že sem na miminko mladá ale sama byla těhotná v 18letech .

loskotova0
autor
29. říj 2012

@evitaa
peníze,přítele,bydlení mám .Jediný co mi na to řekla je že sem mladá přitom ona sama byla těhotn v 18

loskotova0
autor
29. říj 2012

@skotskaa
díky že při mě stojíš

naomi6
29. říj 2012

@loskotova0 A přítel a jeho rodina tě podporuje? Třeba má maminka o tebe strach a neumí to jinak vyjádřit, i když je to tedy dost zarážející, když ona sama má stejnou zkušenost. Zase až tak moc mladá nejsi. Jsou i mladší maminky a zvldánou to. Třeba změní názor, až ti poroste bříško a uvidí ten uzlíček. Držím palce.

loskotova0
autor
29. říj 2012

@naomi6
moje máma názor nikdy nezmění.Kdyby si jí znala tak by si na ní měla jiný názor.Můj přítel,jeho rodina a ostatní mě podporují.

loskotova0
autor
29. říj 2012

@naomi6
možná si říkáš že jsem nějaká kr.....ale doopravdy je to tak jak říkám . Znám spoustu mladých holek co mají miminko už 18letech a s rodiči mají dobrý vztah.Někdy si říkám co můžu dělat špatně že se máma ke kě takhle zachovala,ale bohužel tomusama nemůžu uvěřit.

naomi6
29. říj 2012

@loskotova0 Tak to je smutný. V tom případě bych jí řekla, že si děťátko chceš nechat, je to přeci tvůj život a tvé rozhodnutí. Hlavní je, že tě podporuje přítel a jeho rodina. Nejsi na to sama! Třeba na to časem přijde, oč přichází. Drž se!

naomi6
29. říj 2012

@loskotova0 Vůbec si nemyslím, že jsi k.... Naopak. Je mi tě líto Myslím, že má tvoje maminka velký problém, který by měla řešit asi s odborníkem. Není to normální chovat se tak k vlastní dceři

loskotova0
autor
29. říj 2012

bohužel je to smutný , ale ńedá se s tím nic dělat . Musela jsem si kvůli mámě změnit m.číslo protože mě otravovala smska typu at dám toho spratka pryč,že jsem kráva atd. Už mám od ní 5měsíců klid a jsem za to moc ráda.

naomi6
29. říj 2012

@loskotova0 Mysli teď na miminko. To je ten největší dar, který můžeš mít. Moc ti držím palce, jsi statečná a s přítelem to zvládnete na jedničku!!! 😉

loskotova0
autor
29. říj 2012

@naomi6
mojí mámě sem také říkala at jde k psyhologovi a ona mi na to řekla at jí dám pokoj.Od tý doby co tatka umřel tak svůj byt zamkla a nikoho do něj nepouštěla,jen svýho syna .Mě vždycky nechala bydlet u cizích lidí .Když jsem se jí a to zeptala tak mi řekla že si vymýšlím.Byla falešná před ostatními lidmi .

loskotova0
autor
29. říj 2012

@naomi6
doufám , že to zvládnu ,ale od života sem dostala už tolik ran že to musím zvádnout .

loskotova0
autor
29. říj 2012

@naomi6
sotva se trošku vyřeší problém s mámou tak zase začně další problém . Bohužel takový je život

loskotova0
autor
29. říj 2012

@naomi6

nelituj mě prosím protože jsem strašně moc lítostivá v poslední době

naomi6
29. říj 2012

@loskotova0 To si nesmíš říkat. Mimčo to všechno od tebe vnímá. Máš přítele, máš kde bydlet, máš miminko. Co víc si přát? Hlavně ať jste všichni zdraví a pak jde všechno samo. Máš to těžké, ale všechno dobře dopadne, neboj se!!

loskotova0
autor
29. říj 2012

miminko je zatím zdravé a doufám,že tomu tak bude i nadále.12.11.se dozvím jestli budu mít holčičku nebo kloučka,tak se už nemůžu toho dočkat.Pá a někdy zase napiš.

naomi6
29. říj 2012

@loskotova0 to jsou ty hormony v těhotenství, to bude v pohodě. My ženy jsme na to dělaný, abysme všechny rány osudu zvládly. Takže ty to taky zvldáneš!!!!!

naomi6
29. říj 2012

@loskotova0 Tak hodně štěstí přeju!! Ahoooooj 😉

loskotova0
autor
29. říj 2012

děkuji moc.přidala jsem si tě do přátel pokud ti to nevadí.Pá.Tobě taky přeji štěstí

theiasofia
29. říj 2012

@loskotova0 Neboj, nejsi sama, kdo má krkavčí matku. Vím přesně jak se cítíš a vím dobře o čem mluvím! A jestli se ptáš "proč?", cítíš, že to, co dělá není správné, ale stejně se stále k tomu vracíš a v hlavě to řešíš, prostě ti na tom záleží (a o tom svědčí i tvoje otázka zde), tak to jenom znamená, že ty taková nejsi, že tobě na rodině záleží. A v tom případě mimi je to nejúžasnější, co se ti mohlo přihodit, věř mi. A jednu strašně dobrou zprávu pro tebe mám, až se "pinďa" narodí, už se nebudeš muset ptát, proč udělala tohle, proč mi řekla tamto, protože ti to samo "naskočí" a budeš si 100pro jistá, co je správné. Budu moc ráda, když mi pak písneš, jestli se tak opravdu stalo.
A objektivně žádná přemladá nejsi, vidím že rány osudu nést umíš, takže se nemáš čeho bát, moc moc držím palečky!
PS: a teď v těhotenství plač a lituj, jakkoli ti to přijde na srdce, to není slabost, naopak všechno se z tebe vyčistí (taky ze zkušenosti)

pepibubu
29. říj 2012

hlavně, že máš kam jít a všichni ostatní tě podporují 🙂 kdybych mohla nějak pomoct, ráda taky pomůžu

loskotova0
autor
29. říj 2012

@theiasofia
Ahoj.Děkuji že jsi se mi ozvala 🙂 Moc ráda bych tě poznala . Kolik ti je a kde bydlíš???

loskotova0
autor
29. říj 2012

@pepibubu
děkuji.Jak se máš?

peggy722
30. říj 2012

@loskotova0 Myslím, že přehnaně mladá nejsi. Jsou i mnohem mladší a zvládnou to. Ono to jestli je člověk na dítě připravenej s věkem zase tolik nesouvisí. Hlavně, že přítel je s tebou, máte kde bydlet. Chování tvojí mámy je dost divný. A jestli jsem to pochopila dobře, tak jsi od osmi let, co zemřel tvůj táta nebydlela doma ? 😕

loskotova0
autor
30. říj 2012

@peggy722
nebydlela,mámě bylo jedno kde sem byla.Byla sem u babičky a pak u přítelů . Bohužel jsem to měla hrozný.A co ty jak se máš?