Manžel je členem erotického fóra

kristynasefer
17. bře 2014

Ahoj holky,prosim vas o radu,jsem absolutne zoufala,zklamana.Vcera jsem objevila,ze manzel je clenem erotickeho fora,ma tam svuj profil,hleda starsi damy co se chteji setkat.ma tam i fotky sebe a to velice intimni..je mi z toho na zvraceni.Jsme spolu pomalu 7 let,mame spolu 10.mesicniho syna a zije s nami i jeho dcera(8) z jeho drivejsihovztahu o kterou se staram.Vsude se chlubim jak nam vztah klape,manzel je temer dokonaly az na tohle..Zacalo to asi pred 4rokama kdy mel jeste ucet na facebooku a zapomnel si ho zavrit a ja mu precetla,jak si tam pise se slecnami,ze jsou sladke,hezke atd.udelala jsem mu scenu ,jeho vytocilo to ze mu lezu do soukrom,ale to byla opravdu nahoda.dobry nakonec jsme se domluvili facebook smazal a byl klid.pokazde si bere mobila na zachod ,kde sedi az pul hodiny,ikdyz mu nikdo vola nebo pise tak mu ho skoro ani nemuzu podat.nedavno fotil maleho telefonem a ja si chtela pak fotky prohlednout taka vyjel na me ze to nesnasi kdyz mu saham a slidim v jeho vecech.Ptala jsem se ho jestli prede mnou neco taji,kdyz tak vyvasi a on ze ne.jenze me to nedalo zvedavost zvitezila a take ta duvera tady uz takova neni po te akci tenkrat na facebooku no a co nenajdu...prvne teda tu stranku kde ma svuj profil,fotky sveho...pise ze hleda kontakty zeny od 40let atd.me se uplne klepou ruce,jemi fakt spatne,skoro kazdy den mi rika jak me miluje ze je se mnou stastnej,ze jsem jeho velka laska,nejkrasnejsi atd.planujeme nase druhe spolecne dite,tento tyden jsem chtela zacit jelikoz mam ovulaci,ale po tomhle teda nevim.no a jeste pak jsem objevila druhou stranku neco jako facebook kde je zaregistrovany uz od ljara minuleho roku a zase to stejne pise tam asi 10 zenam,jestli se muzou sejit,jit na kafe,zmrzlinu,jidlo.myslim si ze jeste nikde nebyl s zadnou(teda doufam v to)z prace chodi vzdy domu.nevim co mam delat,mam pockat co se z toho vyvine jestli se opravdu s nakou setka,nebo si "jen" pise.nemuzu se na nej ani podivat.je mi z nej spatne.nebo prehanim?jeste ted o vikendu jsme se bavili na tema nevera ja mu rekla,ze pres to nejde vlak,ze bych s malym odesla.a on se smal,ze jsem jeho zarlivka,ale ze se mu to libi jak zarlivym atd.mam to nechat tak jak to je nebo vylozit hned karty na stul.nejradsi bych odejal k me mame s malym ale to by to potom prasklo v cele rodine.a to nechci.hlavne v me rodine nechci aby vypadal spatne.meli jsem takove tezke zacatkymoje rodina ho moc nerespektovala a ted je konecne vsechno ok.prosim poradte.predem diky.omlouvam se za zmateny pripevek,ale jsem uplne mimo a musim psat rychle,dokud jsem sama

ingrid838
31. led 2015

@merunkova jenže on pracuje a nemá kam odejít, jen do jiného patra domu. Já na rodičovské se můžu sebrat a odjet. No o tom, že jsem těhotná, asi opravdu moc nepřemýšlí..doma s ničím nepomůže, většinu dělám sama, nákupy, domácí práce..a jen když je doma a já zrovna nesu tašku z auta, tak se skoro naštve, že to dělám naschvál...ale samozřejmě ví že nákupy i malou tahám sama pořád a nikdy neřekne, že to zařídí on nebo společně.. prostě o tom vůbec nepřemýšlí, věci mu nedocházejí.

ingrid838
31. led 2015

@merunkova hm, přízemním chtíčem to asi nebude... pořád mi opakoval, že já mluvím o sexu atd., ale že mezi námi není v pořádku hlavně ta vztahová rovina, že sexuálně je spokojený.

ingrid838
31. led 2015

@nnell nevím, myslím, že nebude typický manipulátor, jenn se tak možná chová ve vypjatých situacích

merunkova
31. led 2015

@ingrid838 Může jít přece za svoji múzou....pošli ho tam a neber na něj ohled.Pokud tě bude chtít, tak ať ti to dokáže a jinak ať si jde....neboj se , ukaž sobě i jemu, že nejsi žádná onuce. Jen to tu čtu, tak se mi otvírá kudla v kapse,grrrrr, já bych ho hnala.Ať si jde za tím svým virtuálním potěšením, pak teprve ocení, co měl doma, jinak budeš vždy ta špatná.

merunkova
31. led 2015

@ingrid838 Hm, vztahová rovina...a proto hledá milenku...dobrý 😀

nnell
31. led 2015

@merunkova já s tebou souhlasím, sama jsme to zažila a byla jsme blbá v tom, že jsme pořád doufala, že bude líp, a samozřejmě nebylo... zbytečně jsme se plácala v něčem, co nakonec stejně skončilo, mohla jsme si odpustit deset měsíců nejistoty a naděje, a rovnou přijít do fáze srovnat se z rozchodem-rozvodem. Vím, že to asi není moc optimistický konec, ale já za sebe můžu zpětně říct, že jsme ráda, že jsem se takového nevyzrálého člověka zbavila, jako opora stejně nefungoval (protože kdy jindy má být na straně své ženy, když ne v těhotenství) a jen mě srážel dolů. Možná teď nejsem úplně nejšťastnější, co jsme kdy byla, ale jsem v klidu a v pohodě, není to nahoru, dolů, s tím, že nevím co bude zítra špatně 🙂 A vím, že můj syn nebude mít do života daný model, otec si dělá, co chce, a matka to neustále odpouští.

nnell
31. led 2015

@ingrid838 když se někdo chová ve vypjatých situacích jako manipulátor, tak asi manipulátor bude 😉

tarra27
31. led 2015

@ingrid838 můžu se ještě zeptat, na co víc čekáš? co musí udelat, aby jsi odešla na nejaký čas k rodičům?

merunkova
31. led 2015

@tarra27 Taky si někdy říkám, co toho ženy snesou - při přistižení roztříská tablet, uteče, vrátí se, nemluví, přestěhuje postel, částečně vinu přizná, ALE nemůže přece chudák za to, že vztahová rovina nefunguje ...a když ho ona začne šmírovat, tak on končí, to dá rozum... 😝 ..... prý ženatý hledá milenku...chci vyzkoušet všechno...společné tajemství....Mě by to stačilo k rozhodnutí se od takového zmetka přinejmenším odstěhovat, kór kdybych byla těhotná .Škoda, že si některé ženy posouvají své hranice směrem k ponižování tak nízko 😒

tarra27
31. led 2015

@merunkova a přitom by stačilo odjet na dva měsíce k rodičům a nechat ho vydusit...?bud by se vzpamatoval nebo ne ...zázemí u rodičů ma....což je velké plus

merunkova
31. led 2015

@tarra27 Stačilo....ale .....už tam hlodá ten červík, že on to třeba tak nemyslel, on není manipulátor, on by mi nikdy nezahnul, byla to jen blbá zábava.....škoda... 😒

tarra27
31. led 2015

@merunkova některé ženy toto nrepresvedci, nechtějí to slyšet az do času kdy už je pozdě,bohužel.....

merunkova
31. led 2015

@tarra27 Bohužel....každý zkouší, kam až může zajít, vidíme to už u malých dětí,....i ony zkouší ,.co jim dovolíme a co už ne. Škoda, že na to ženy zapomínají u svých protějšků a dovolí jim víc, než je jim milé. Každý by měl mít své hranice a za ty už nikoho nepustit a ani je neposouvat. Každý si k nám dovolí to, co my samy dovolíme.Posouváním našich hranic dovolujem druhým, aby po nás šlapaly.A těžko si nás pak můžou vážit a těžko se k nám budou chovat hezky, to je ten velký omyl, kterých se ženy dopouští.

ingrid838
1. únor 2015

dobré ráno.. skoro celou noc jsem nespala, pořád se mi to všechno honilo hlavou. Manžel se připotácel v pět ráno, podle zvuků zlitý jako doga. Jak ho znám, tak dneska se bude léčit a nepromuví. Ráno jsem hned volala mamce, že má teď manžel nějaký program a že jsem si říkala, kdyby to nevadilo, že bychom s malou na pár dní dorazily. Byla jsem rozhodnutá nás zabalit a hned jet. No jenže taťka má od včerejška teplotu a bolest v krku, tak tam jet se sotva uzdravenou dcerkou je fakt velká blbost...☹ ještě jsme se dohodli, že když se to do večera zlepší, přijedeme zítra. Nechci jim nic říkat, takže by měli pocit, že je vlastně všechno v pohodě a jedeme jen na návštěvu, no až pak podle průběhu bych viděla, jestli tam zůstaneme dýl..a musela přiznat barvu.
Nicméně dnešek budeme muset nějak přežít, vypadá to že se klube krásný den, tak možná zase svolám některou kamarádku s dítětem a půjdeme na procházku nebo tak něco.. doma nebudu.

luciebx
1. únor 2015

@ingrid838 no budu na tebe myslet at to dopadne v nejlepsim... a prosimte.. hlavne ne ze budes mit doma nachystany pro chlapa obed atd atd.. jiste ze mu bude zle.. bude cekat asi vyvar nebo neco n spraveni.. poslala bych ho tam odkud prave dosel. prase. dojit sezranej v 5 rano kdyz vi jak na tom jsi a co podelal... vypadni na cely den z domu s kamoskou ven.. a az dojdes domu uvidis co bude delat on.. a hlavne hlavu vzhuru a mysli na sebe a nenech na sebe slapat..

ingrid838
1. únor 2015

@luciebx tak vařit by mě ani nenapadlo. Je mi z něj úplně fyzicky špatně.. Bez ohledu na ten debilní inzerát se zachoval jako naprostý pako a tak ss ním dneska hodlám jednat, nebudu tady ze sebe dělat krávu, už toho mám plný zuby.

luciebx
1. únor 2015

@ingrid838 tak tak.. bud silna... nemuze si myslet ze da nekde inzerat s fotkama ze to budes brat jako srandu.. to proste ne... pac kdovi jak by to dopadlo kdybys na to neprisla... i kdyby vse delal jen po netu a s zadnou by se nesesel proste to se nedela.. to se nesmi 😠

suzief
1. únor 2015

@ingrid838 to je hrůza, já bych něco takového nezkousla a myslím, že i kdyby to bylo naopak, ty se budeš trápit, nedůvěřovat a na tom se nedá zakládat kvalitní vztah, tohle jak se zachoval, to promiň to je ubohé, je mi líto, že to napíšu ale vybrala sis špatně. Máš svou úroveň a hrdost. Rozhodně nepodlejzat, to rači bejt bez prostředků u rodičů, než s takovým s prominutím volem. No je to těžké, drž se ale podle mě to teda nevypadá, že by byl ochoten se toho vzdát, takových už tu bylo a jak to dopadlo...ale pokud bys mu dala šanci a on to fakt přehodnotil a změnil se dlouhodobě, tak jednu šanci bych dala, víc ne.

tarra27
1. únor 2015

@ingrid838 vaší nejsou blbi a vědí....takže klidně jed a ne jen na par dnu ale na dva měsíce.....

A holky mějte se krásné. Já se vzdalují,přijdu občas mrknout,ale jinak se budu věnovat plne detem a manželovi.

Jednak si tady - nemyslím zakladatelku, hodně zen vymyslí a jednak nebudu už přesvědčovat ostatní....

Mějte se krásné.

evulina77
1. únor 2015

@ingrid838 nečetla jsem všechno, ale můj názor je takový: Jsi těhotná a máte malý dítě, proč by jsi se měla ty někam harcovat, doma máš celé pohodlý a vše, co potřebuješ. Pokud máte možnost, aby spal jinde než v ložnici, tak bych ho tam přestěhovala i s jeho ponožkama. Do ložnice by neměl přístup. Vařila a prala bych normálně, pokud by se choval normálně). Požadovala bych od něho určitou sumu pěněz, na chod domácnosti a na sebe a na dítě, částku, kterou by mi platil v případě rozvodu. Šla bych se předem poradit do manželské poradny, na co všechno mám nárok. Nedělala bych naschvály, ale ani bych nedolízala. Domluvila bych s ním (v podstatě ho informovala), kdy bude mít na starosti vaši dceru (2x týdně) a chodila pryč z domu. A před tím vším bych si s ním promluvila, jaká jsou tvoje pravidla, jaký je k tomu tvůj postoj, čím tě ranil. Taky bych mu řekla, že máš problém mu věřit, že nejsi za okamžitý rozvod, ale že si potřebuješ věci ujasnit a že pokud se bude on snažit, že se taky pokusíš, do té doby než se ty rozhodneš, to bude takhle a že by jsi byla ráda, aby se to dalo do pořádku. I bych mu řekla, že ho mám ráda, že ho nechci opustit, ale že mu evěříš a že bude muset tu důvěru zase získat. Prostě mi říct, že tě to bolí, že ho miluješ, ale nevíš, jak dál. A uvidíš, co se bude dít. Snad to klapne

ingrid838
1. únor 2015

@evulina77 ono to tak nějak asi dopadne..
mně nejvíc vytáčí ten jeho současný přístup... vstal v půl osmý, do jedenácti ležel ve vaně, spotřeboval veškerou teplou vodu. Pak se přesunul do svého kumbálu dole v domě a je tam. Ani slovo, nic. Co si o sobě myslí, proboha? Tohle opravdu nemůžu pobrat.

marsrutka
1. únor 2015

čeká, že se doplazíš ty, nejlepší by bylo vzít kočárek a jít na procházku s kamarádkou, udělat si hezký den

ingrid838
1. únor 2015

@marsrutka no myslím že dneska ví, že se nedoplazím... ale tohle on dělá vždycky po pařbě, má šílený kocoviny, je mu děsně blbě a nemluví. Vsadím se, že dneska je vlastně rád, že je doma dusno a nenutím ho kžádný aktivitě...takže jsem mu napsala sms, že očekávám, že se alespoň dvě hodiny svého volné dne bude věnovat malé a v pět hodin mu ji odevzdám, ať dá vědět, že s tím počítá. Jinak samozřejmě jako na potvoru žádná kamarádka nemůže, nevíc malá má ještě trošku teplotu ☹ tak s ní odpoledne půjdu, ale jen na chvíli tady u nás, pak ji dostane manžel a ať si dělá co chce.

evulina77
1. únor 2015

@ingrid838 asi mu taky není dobře, ale je zvyklý, že ty vždycky příjdeš. Nedělala bych naschvály, ale taky bych nedolézala. Podle mě je lepší nic neříkat, než říct neco, co se už nedá vzít zpět. Najdi si nějakou poradnu a jeď tam. Určitě to už někdy řešili a můžou ti poradit. Rodiče bych do toho moc netahala, na to je času dost. Navíc jsi těhotná, musíš chodit na kontroly k doktorovi a to bych rozhodně nedojížděla od rodičů. Až si budeš jistá, že s ním můžeš promluvit, promluvila bych si s ním, řekla tvoje pravidla další věci nechala na něm. Nechápu proč by ženská měla odcházet z domova a nechat tam chlapa samotnýho? Pokud bude někdo odcházet, tak to bude chlap, bez ohledu na to, kdo platí hypotéku. Ty jsi matka jeho dítěte, máte společné děti a on byl ten, co udělal chybu...

marsrutka
1. únor 2015

to je mi líto, co prožíváš, ještě díky za mého muže, když to tak čtu, škoda, že ti to nevyšlo s vašima

evulina77
1. únor 2015

@ingrid838 já bych mu ještě sbalila věci z ložnice do tašek a odnesla (až bude třeba v práci) před ten jeho kutloch.
Jinak dělej věci, jako by tam ani nebyl. Žij si podle svého a přestaň se na něho ohlížet. Pokud bych něco chtěla, někam jela, jen bych mu to oznámila...

marsrutka
1. únor 2015

možná ta návštěva rodičů je dobrá přijít na jiné myšlenky, být celý den v napjaté atmosféře a být naštvaná na manžela by mne taky ubíjelo, když ho má člověk plné zuby

ingrid838
1. únor 2015

@marsrutka s tou návštěvou uvidím, to záleží na tom, aby byla malá úplně zdravá a můj taťka taky, tohle riskovat nebudu. Jinak ale pojedu, protože já v takový atmosféře nedokážu dlouho být a zase by to dopadlo tak, že bych já začala konverzaci a snažila se mu věci vysvětlit... myslím, že tentokrát musí on přijít a uznat svou chybu, pak jsem k rozhovoru ochotná. Ale musí se začít pořádně snažit.

marsrutka
1. únor 2015

správně, ty nemáš absolutně proč mu vycházet vstříc, podělal co mohl

merunkova
1. únor 2015

@ingrid838 Takhle se nechová člověk, který má toho druhého rád, myslím, že z jeho strany se o nějaké lásce k tobě asi moc mluvit nedá, to musíš už vidět i ty sama.Představ si to obráceně - milující manžel se doma stará o malé, nemocné dítě a žena mu s ničím nepomáhá, naopak si dává inzeráty, že by ráda s cizím mužem zkusila všechno...když by na to šokovaný milující manžel přišel, tak by ze vzteku roztřískala tablet a utekla...vrátila by se v 5 ráno ožralá a celý den by nemluvila a ještě by dávala manželovi vinu, že jejich vztahová rovina skřípe.....neměla by žádný zájem celou situaci napravit ....To zní děsně ne? Myslíš, že se tady dá mluvit o nějaké lásce a úctě? Je to nevyzrálý zbabělec a sobec, moc ti přeji, ať danou situaci využiješ na 100% ve svůj prospěch a uděláš nějaký razantní krok.Pokud bys ho totiž neudělala, celý svůj život budeš žít takto a to si nezasloužíš.Tak se drž holka 🙂