Manžel je členem erotického fóra

kristynasefer
17. bře 2014

Ahoj holky,prosim vas o radu,jsem absolutne zoufala,zklamana.Vcera jsem objevila,ze manzel je clenem erotickeho fora,ma tam svuj profil,hleda starsi damy co se chteji setkat.ma tam i fotky sebe a to velice intimni..je mi z toho na zvraceni.Jsme spolu pomalu 7 let,mame spolu 10.mesicniho syna a zije s nami i jeho dcera(8) z jeho drivejsihovztahu o kterou se staram.Vsude se chlubim jak nam vztah klape,manzel je temer dokonaly az na tohle..Zacalo to asi pred 4rokama kdy mel jeste ucet na facebooku a zapomnel si ho zavrit a ja mu precetla,jak si tam pise se slecnami,ze jsou sladke,hezke atd.udelala jsem mu scenu ,jeho vytocilo to ze mu lezu do soukrom,ale to byla opravdu nahoda.dobry nakonec jsme se domluvili facebook smazal a byl klid.pokazde si bere mobila na zachod ,kde sedi az pul hodiny,ikdyz mu nikdo vola nebo pise tak mu ho skoro ani nemuzu podat.nedavno fotil maleho telefonem a ja si chtela pak fotky prohlednout taka vyjel na me ze to nesnasi kdyz mu saham a slidim v jeho vecech.Ptala jsem se ho jestli prede mnou neco taji,kdyz tak vyvasi a on ze ne.jenze me to nedalo zvedavost zvitezila a take ta duvera tady uz takova neni po te akci tenkrat na facebooku no a co nenajdu...prvne teda tu stranku kde ma svuj profil,fotky sveho...pise ze hleda kontakty zeny od 40let atd.me se uplne klepou ruce,jemi fakt spatne,skoro kazdy den mi rika jak me miluje ze je se mnou stastnej,ze jsem jeho velka laska,nejkrasnejsi atd.planujeme nase druhe spolecne dite,tento tyden jsem chtela zacit jelikoz mam ovulaci,ale po tomhle teda nevim.no a jeste pak jsem objevila druhou stranku neco jako facebook kde je zaregistrovany uz od ljara minuleho roku a zase to stejne pise tam asi 10 zenam,jestli se muzou sejit,jit na kafe,zmrzlinu,jidlo.myslim si ze jeste nikde nebyl s zadnou(teda doufam v to)z prace chodi vzdy domu.nevim co mam delat,mam pockat co se z toho vyvine jestli se opravdu s nakou setka,nebo si "jen" pise.nemuzu se na nej ani podivat.je mi z nej spatne.nebo prehanim?jeste ted o vikendu jsme se bavili na tema nevera ja mu rekla,ze pres to nejde vlak,ze bych s malym odesla.a on se smal,ze jsem jeho zarlivka,ale ze se mu to libi jak zarlivym atd.mam to nechat tak jak to je nebo vylozit hned karty na stul.nejradsi bych odejal k me mame s malym ale to by to potom prasklo v cele rodine.a to nechci.hlavne v me rodine nechci aby vypadal spatne.meli jsem takove tezke zacatkymoje rodina ho moc nerespektovala a ted je konecne vsechno ok.prosim poradte.predem diky.omlouvam se za zmateny pripevek,ale jsem uplne mimo a musim psat rychle,dokud jsem sama

anipp
8. únor 2015

Ahoj, mohla bych se vypovídat? i když nevím jak začít ,jsem po probdělé noci, mám oteklé oči, je mi na vracení. 12 let promrhaných a vůbec nevím jak dál ☹

ilaura100
8. únor 2015

@anipp Povidej, vyslechneme, podporime...

elu
8. únor 2015

Holky, chlapi potrebujou svůj tajný život, jestli je to jen virtuálně, tak je to zlatý, hlavně, na to nesmíte přijít, když už se stane, málokdo to jen tak prekousne

luciebx
8. únor 2015

@elu prosimte co to je za radu ze na to hlavne nesmime prijit.. to je blbost.. chlap by tohle nemel delat.. nebo byt otevreny rict co a jak... a je na zene zda mu povoli vypisovani si s kurvickama na netu co hledaj jen pich nebo ma chlap doma vse co potrebuje a do zadnych webu ho to nelaka.. at se jedna vypisovani nebo fyzicky kontakt.

luciebx
8. únor 2015

@anipp vypovidej se.. mozna se ulevi

HOLKY me napadlo tady by chtelo udelat tema a dat jmena manzelu zda o nich nevime neco.. reknu vam pribeh. Kamoska z Brna ktera byla sama se stykala s borcem ktery ji nneustale sliboval jak se rozchazi s jeho starou atd atd. On dobrou praci pekny barak pekne vydelava.. pritelkyne no ted uz manzelka mu verila uplne vse nebo vedela co on dela a bylo ji to jedno hlavne ze se ma na oko pro rodinu dobre. v zajistenem baraku atd ated. Vyhrotilo se to tak ze on si tu moji kamosku dokonce zacal tahat domu no ale kamosce zacalo byt jasne ze on se s ni nikdy rozejde tak to chtela ukoncit.. on ji furt ujistoval atd ze nee.. tak jak byla naposledy u nich. schvalne nechala po posteli svoji nausnici. Pritelkyne to nasla pohadali ja s kamoska sme zacali te pritelkyni vypisovat aby si uvedomila co ma doma za vola zda mu vse veri a ze ta nausnice je jeji ona se s nim v te dobe rrozesla jenze.. on behem mesice kdyz byl doma klid zase na kamosku utocil at s nim je .. ze se mu po ni styska.. no honvo.. chtel si jen vypazdnit pytel. ta pritelkyne ted uz manzelka proste neveri. ona mu veri ze se napravil. holky on si vypichava pulku brna v plnym tazeni. ona nam neveri. a slepe duveruje starymu. Jak takovou zenskou chcete presvedcit kdyz ji milovany manzel doma slibuje.. dokonce si ji narychlo vzal aby ji dokazal jak ji miluje.. ale podvadi ji dal. je to hnus..

elu
8. únor 2015

No tak jestli chceš manželovi něco povolovat, tak bacha...nevím jestli si normální chlap nechá "povolovat"

shemain
8. únor 2015

@elu jako jako tajný život? Pokud má můj manžel potřebu mít "tajnej život" a v něm si dělat dobře s cizí ženskou - i kdyby si jen povídali, tak já zase nemám potřebu bejt dál jeho manželka...
Sakra jednou jsme se rozhodli spolu být, důvěřovat si a být rodina, takže jestli mu to nestačí, je asi něco špatně - a kde je špatně takhle základní kámen, tam je to na spadnutí celý. Samozřejmě, jsou ženský, co jim to nevadí a dělaj že spoustu věcí neviděj, ale já taková nejsem, a můj muž to ví. Takže taky asi ví, co by následovalo.
Mockrát jsem manželovi říkala, že když už "ulítne" ať mi to přijde na rovinu říct. Jasně, bude doma Kongo, ale zvládnem to. Kdybych měla zjistit, že ze mě bůhví jak dlouho dělal na tajnačku debila, tak prostě se s ním dál nemám o čem bavit...

anipp
8. únor 2015

ted dorazil domů hrdina, ještě s kamarádem který ho v tom kryje, je jasný že kamarád už ví že je průser a ještě má tu drzost mi cpát pozvánku na jeho svatbu.
Nevím holky, jsou opravdu všichni stejní? dělal mi to ex,kvůli záletům jsem se s ním rozešla a odešla k současnýmu příteli,jsme spolu 12 let.Jednou už jsem mu bohužel dala šanci, ale celou dobu podvědomě vím, že s tím nikdy neskončil.Jen poslední dny to překračovalo meze a tak jsem o nevydržela a když byla příležitost koukla jsem do mobilu.Ovšem rozjel to ve velkým

jamia
8. únor 2015

@luciebx Myslim, ze bys predevsim mela presvedcit svoji kamosku, ze se zenatymi se nespi, natoz aby chodila k nim do baraku. Nezlob se, ale do te cizi pani vam NIC neni. Jestli svemu manzelovi veri, tak s tim nic nenadelate a mely byste se vykaslat na nejakou domnelou slechetnost. Co myslis, nechala tam kamoska nausnici, aby zachranila pani ze svazku s blbcem, nebo spis chtela mit blbce konecne pro sebe?

elu
8. únor 2015

@shemain no tak bud rada, ze mas tak úžasného manžela, presto jsou i méně uzasni manželé a presto se da s nimi žít .....ale nevím, jestli prolejzat kazdejden historii je zase doména úžasné manželky🙇

mandarinkka
8. únor 2015

@anipp A přítel ví, že to víš?

luciebx
8. únor 2015

@elu ja mu nemusim nic povolovat.. on ma mozek na spravnym miste a vi co si muze dovolit vuci me jako manzelce.. takze tajne vypisovani s kurvickama fakt neni pripustne ani z jeho strany.

luciebx
8. únor 2015

@jamia vsak kdyz se vzali ona s nim byla rozejita uz predtim jenze ona neni jedina a tak nam bylo jakoby te pritelkyne lito tak sme ji chteli otevrit oci. pac po svatbe kdyz on zase dolezl tak ho poslala do haje a on ji rekl ze TVOJE SKODA ze ma v zaloze tamtu a tamtu.. tak se kamoska ujistila ze je jen rada ze to s nim neslo na vazno. i kdyz do nej byla hodne zamilovana.

anipp
8. únor 2015

@mandarinkka ano vi,nejdriv jsem to chtela vydrzet,promyslet co a jak,ale nevydrzela jsem to emoce zapracovaly a v noci jsem mu volala,ze to vim.Smal se mi.Ted co dojel domu,mlci,ceka na moji dalsi reakci.Jsou to i zeny ze seznamek, zadane,ktere cilene hledaji zadane muze.Je to smutne.Pisu z mobilu

luciebx
8. únor 2015

@jamia jeste sem chtela rict ze kdybych ja mela pred svatbou a byla bych opravdu jen vdecna za to ze by mi nekdo rekl pravdu o mem drahem ktery si uziva jako to prase kazdy druhy vikend. tak bych byla jen rada nez toho litovat ze sem se provdala a za par let si mlatila hlavu do zdi. tak sem to myslela ze sme ji chteli rict ze fakt hlavne ona neni jedina s kym ji podvadel. ale kamoska naivni stejne jako pritelkyne ze je jedina coz se casem ukazalo ze nebyla pravda

ilaura100
8. únor 2015

@anipp Uprimne, vzhledem k tomu, ze se jedna o opakovanou, z tve strany uz jednou odpustenou, neveru, dalsi sanci by nedostal.Zvlast v situaci, kdy se ti vlastne smeje a ma to na haku, jemu je vas vztah evidentne u zadku a neverim, ze by se mohl nekdy zmenit.V takovem pseudovztahu bych zit nemohla a ani nechtela.

anipp
8. únor 2015

@ilaura100 to ja vim,nechci davat sanci,jen nevim co ted delat.Je to certve...poplakala jsem si v noci a ted jen sedim a koukam do blba

mandarinkka
8. únor 2015

@anipp Smutný to opravdu je... Je vidět, že opravdu nemá čistý svědomí a že asi sám neví, co chce, když se ti to ani nesnaží vysvětlit a jen čeká, co ty...
A víš, jestli zůstalo jen u smsek nebo to zašlo někam dál? Samozřejmě nemusíš odpovídat, nechci vyzvídat. Je pravda, že to možná není až tak podstatné, na mě by byly moc i ty smsky...
A už jsi přemýšlela, jak co chceš dělat? Možná je to brzy, ale taky už tě to určitě napadlo, ne? Uměla bys mu odpustit, kdyby o to stál a snažil by se?

luciebx
8. únor 2015

@anipp je to fakt neprijemne... druha sance se fakt nedava a kor kdyz vidis jak se k tomu stavi on. Na tohle abys to vse vztrebala budes potrebovat kupu cas a hodne sil. Bud to rozseknes hned reknes mu je konec zbal se... nebo se v tom budes placat. Tezko se radi takhle na dalku a kor kdyz v te situaci nejsme. a kor kdyz jsou deti, ale v prvni rade musis myslet na sebe a deti. na jeho pohodli bych zapomela s prvnim nadechem

ilaura100
8. únor 2015

@anipp Ted je to cerstve, potrebujes se vyplakat, uklidnit a zacit premyslet nad naslednymi kroky, ktere povedou k osamostatneni, pokud se tedy rozhodnes, ze uz s nim zit nechces.To si musis rozhodnout sama v sobe, my muzeme mit na situaci svuj nazor, ale nezijeme s vami.Bude treba vyresit spoustu praktickych veci, coz je mozna dobre, nebudes mit cas se v tom prehnane pitvat a trapit se jeste vic.

anipp
8. únor 2015

@mandarinkka ne nezustalo jen u sms.
@luciebx hned to neroseknu,nemam na to ani silu a vzhledem k detem nemuzu tatinkovi zacit balit kufry a delat dusno.

shemain
8. únor 2015

@anipp jen pro upřesnění (nevím jak staré máš děti) já jsem z rozvedeného manželství, kde se naši snažili celkem dlouho být spolu kvůli mě. Vypuklo to v době kdy mi bylo cca devět let. A ujišťuju tě - děti nejsou pitomci, vidí, slyší a vnímají. Já se po třech dnech tohohle "snažení" začínala pomalu modlit ať už se rozvedou. Holt budu s jedním a o víkendech třeba s druhým... To soužití bylo peklo. Trápili se navzájem tím jak předstírali, tím jak se snažili dělat že se nic neděje se navzájem zbytečně zraňovali víc a víc. Když se jeden z rodičů konečně odstěhoval, tak se to obrečelo, ale konečně jsme mohli žít dál... Ale byl to nejdelší rok mého života, než jim došlo že takhle to prostě dělat nejde...

jamia
8. únor 2015

@luciebx Kdyby za mnou přišla milenka mého muže, asi bych nejdřív dala do tlamy jí a pak až manželovi, tomu ale víc 😀 On člověk i když má dobrý úmysl, tak se obvykle nesetká v takových situacích s vděkem. Hlavně že už je z toho kámoška venku a že si snad najde někoho normálního 😉

anipp
8. únor 2015

@shemain nemyslela jsem to tak ze bych chtela pred detmi neco predstirat,ale nechci delat sceny pred nimi a ty by proste byly pokud bych to zacala resit ted hned.S nejakym rozhovorem pockam do vecera az budou spat.Detem jsou 4 a 6let posledni rok se o ne staral prevazne on,tzn jsou na nej hodne upnuty.Kez bych se mohla sbalit a odejit,ale nejde to.Vse musim promyslet dopredu,pripravit je na to i sebe

shine2015
8. únor 2015

@luciebx jenze ono je klidne mozne,ze manzelka to vi, jen ho miluje a nema silu odejit. Moje kamoska mela pritele, vedela,ze ji podvadi a trvalo to 4roky nez odesla a to spis on opustil ji.
treba to vi, ale odejit nedokaze,nechce....
me spis napada, proc te tvoji kamosce jde stale o to, aby ona to vedela...za me rekla bych ji to jednou, vic se nezajimala ani o chlapa a ani o ni. ;) zbytecna ztrata casu.

luciebx
8. únor 2015

@jamia ona ta pritelkyne nejdriv nasla sms. tak kamosce vyvolavala atd atd. pac chlap to doma hodil na ni ze uhani ona jeho.. rekla ji sve ze uz ji nezajima ze je to vul. no ale par tydnu uteklo a on ji zase umazal med kolem pusy a kamoska do toho spadla znovu s tim ze chlap sliboval ze to doma s pritelkyni konci ze to mezi nima mrtvy a ze jen ceka az se odstehuje atd atd.. no jasne ze slepe zamilovane verila.. ale cas ukazal ze to nebyla pravda.. tak kdyz na to znovu prislo s tou nausnici pritelkyne hned vedela komu volat.. kamoska se priznala... ale uz od borca nechtela slyset.. par mesicu na to zjistila ze se vzali no bolelo ji to ale jak sem psala je rada ze to tak dopadlo.. no a ejhle par tydnu po svatbe borecek u ni zvoni a ze zda se ji po nem styskalo kamoska s nim vyrazila dvere a on se jeste citil ublizenej ze ho nechce.. pry se chce pomazlit s jeima novyma prsama. kamoska v ty dobe si nechala udelat prsa a on proste neodolal..
tak jasny ja bych to taky od milenky nebrala.. ale asi kdyby b ylo vic dukazu a vic situaci asi bych zacala resit ze ten chlap asi neni normalni.

luciebx
8. únor 2015

@shine2015 no ono to vyplynulo cele ze situace.. kde ji lhal ze se fakt rozchazi a ze s ni chce byt atd atd.. no ale kamoska mela furt pochyby tak jasny ze chtela taky vedet na cem je.. ne se rok dva tahat za nos od borca co slibuje ze ma doma mrtvej vztah a ona cekala a cekala.. no ale dorazilo ji ze k ni dosel po jejich svatbe a jeste si uplacel nejaky naroky na to ze jako proc s nim nechce znovu spat... vcera sme se o otm akorad bavili prpto o tom tady pisu. on se ji pak snazil jeste kontaktovat parkrat kde mu uz fakt hnusne napsala at ji necha byt nebo vse opet oznami manzelce.. tak a byl od nej klid.

luciebx
8. únor 2015

@anipp asi ze dne na den to fakt nejde.. a kor kdyz jsou deti.. pockej az si promluvite.. on mozna nastoli nejaka reseni co a jak.. pokud si rozhodnuta ze dalsi sance u vas neni mozna. zkusila bych zacit resit co budoucnost. co bydleni, alimenty atd.

luciebx
8. únor 2015

@shine2015 ja si osobne myslim ze manzelka to vi... ze mozna zavre oci. hlavne aby byla JEHO pani co maji majetek mega barak auta atd atd. Nekdo pro penize a majetek prekousne hodne

zuny
8. únor 2015

@anipp taky pocházím z rozvedené rodiny, naši se rozváděli, když mi bylo 7. Hlavně se před dětmi nehádejte, já jsem to vždycky těžce nesla, protože jsem měla ráda oba rodiče a bylo těžké se přiklonit na jednu nebo druhou stranu.
Být tebou, další šanci bych rozhodně nedávala, bohužel, i z jeho reakce jak se ti doslova směje do ksichtu 😠 Počkej nějakou dobu až se dáš trochu do kupy psychicky, svěř se nějaké hodně dobré kamarádce, která nebude vykládat po okolí jak to u vás je 😒 jestli máš dobré vztahy s rodiči, potom bych zašla za rodiči, aby poradili, co dělat. Pak přemýšlej, jestli půjdeš pryč ty s dětmi nebo on.....