Manžel je členem erotického fóra

kristynasefer
17. bře 2014

Ahoj holky,prosim vas o radu,jsem absolutne zoufala,zklamana.Vcera jsem objevila,ze manzel je clenem erotickeho fora,ma tam svuj profil,hleda starsi damy co se chteji setkat.ma tam i fotky sebe a to velice intimni..je mi z toho na zvraceni.Jsme spolu pomalu 7 let,mame spolu 10.mesicniho syna a zije s nami i jeho dcera(8) z jeho drivejsihovztahu o kterou se staram.Vsude se chlubim jak nam vztah klape,manzel je temer dokonaly az na tohle..Zacalo to asi pred 4rokama kdy mel jeste ucet na facebooku a zapomnel si ho zavrit a ja mu precetla,jak si tam pise se slecnami,ze jsou sladke,hezke atd.udelala jsem mu scenu ,jeho vytocilo to ze mu lezu do soukrom,ale to byla opravdu nahoda.dobry nakonec jsme se domluvili facebook smazal a byl klid.pokazde si bere mobila na zachod ,kde sedi az pul hodiny,ikdyz mu nikdo vola nebo pise tak mu ho skoro ani nemuzu podat.nedavno fotil maleho telefonem a ja si chtela pak fotky prohlednout taka vyjel na me ze to nesnasi kdyz mu saham a slidim v jeho vecech.Ptala jsem se ho jestli prede mnou neco taji,kdyz tak vyvasi a on ze ne.jenze me to nedalo zvedavost zvitezila a take ta duvera tady uz takova neni po te akci tenkrat na facebooku no a co nenajdu...prvne teda tu stranku kde ma svuj profil,fotky sveho...pise ze hleda kontakty zeny od 40let atd.me se uplne klepou ruce,jemi fakt spatne,skoro kazdy den mi rika jak me miluje ze je se mnou stastnej,ze jsem jeho velka laska,nejkrasnejsi atd.planujeme nase druhe spolecne dite,tento tyden jsem chtela zacit jelikoz mam ovulaci,ale po tomhle teda nevim.no a jeste pak jsem objevila druhou stranku neco jako facebook kde je zaregistrovany uz od ljara minuleho roku a zase to stejne pise tam asi 10 zenam,jestli se muzou sejit,jit na kafe,zmrzlinu,jidlo.myslim si ze jeste nikde nebyl s zadnou(teda doufam v to)z prace chodi vzdy domu.nevim co mam delat,mam pockat co se z toho vyvine jestli se opravdu s nakou setka,nebo si "jen" pise.nemuzu se na nej ani podivat.je mi z nej spatne.nebo prehanim?jeste ted o vikendu jsme se bavili na tema nevera ja mu rekla,ze pres to nejde vlak,ze bych s malym odesla.a on se smal,ze jsem jeho zarlivka,ale ze se mu to libi jak zarlivym atd.mam to nechat tak jak to je nebo vylozit hned karty na stul.nejradsi bych odejal k me mame s malym ale to by to potom prasklo v cele rodine.a to nechci.hlavne v me rodine nechci aby vypadal spatne.meli jsem takove tezke zacatkymoje rodina ho moc nerespektovala a ted je konecne vsechno ok.prosim poradte.predem diky.omlouvam se za zmateny pripevek,ale jsem uplne mimo a musim psat rychle,dokud jsem sama

shine2015
8. únor 2015

@luciebx taky si myslim,ze vi...a kamoska udelala dobre...pokud lhal,lhal by pozdeji i ji....i kdyz vim,ze je to tezky,lepsi rict,az budes mit vyreseno,prijd,do te doby sbohem...samozrejme na zacatku. Ja takove recicky o tom,ze to nefunguje neklape apod ze se rozchazi atd...to jsou jen kecy...

anipp
8. únor 2015

upřímně od toho slepení, jsem jen počítala měsíce,pak roky, tušila jsem že to nedá, ale doufala jsem že to vydrží co nejdýl slepený.Snad kdyby to byl "jen" úlet na jednu noc, přešla bych to bez poznámky, ale když to všichni kolem ví, tahá ty kurvy mezi kamarády, to neunesu.Mě doma vykládá jak mě miluje a nemohl by bez nás žít. Pak někde vypisuje jak je neštastnej, nedoceněnej.Přitom si dokážeme vykládat, dělat společně věci, máme sex několikrát týdně...teda tohle všechno jsme měli.
Situace u nás není lehká, nemám finance na to se trhnout.Musím spočítat kolik by mě stálo kdybych zůstala na bytě, ale s věčně nemocnýma dětma nemůžu mít stálou práci, teda ještě před měsícem jsem měla, ale staral se o děti on.Poslední půlrok v práci jsem to ale nedávala, skončila jsem na AD a raději dala výpověd ☹ Mám navíc k řešení nějaké zdrav.problémy, které budu min. půlrok řešit.
Mám vlastně dvě možnosti, zůstat v bytě a najít si nějakou práci,ale to jsou strašný nejistoty, kvůli nemocným dětem.
Nebo se s dětma odstěhovat k matce, ale nemáme dobrý vztah.A navíc budu dlouhodobě docházet do brněnské nemocnice a matka bydlí 90km daleko ☹

anipp
8. únor 2015

Jeste je treti moznost,do vecera ho zabiju

shine2015
8. únor 2015

@anipp holka jakypak copak,delej si financni rezervu,ted nic nehrot...nejsi ani prvni ani posledni,to ze se chova jak blbec a vodi si baby pred kamarady, je hruza,ale prece nepotahnes deti do garsonky nebo k matce u ktere budes na nervy. Doma ho po dobrem,v klidu zapoj do chodu domacnosti,sestri aby nevedel a ted nic nehrot. Pred kamosema nic neres ale trosku ho stimuluj at pekne dela co chces ty. Ono je otazka casu nez mu reknou oni ze to prehani....ty pokud chces odejit,musis to naplanovat abys byla zajistena,mela kam jit a deti nebyly ve veku,kdy jsou hodne nemocne...ja bych s odchodem pockala.

anipp
8. únor 2015

@shine2015 no ale jak to mám vydržet? nemůžu se na něj ani podívat a mám na něho po dobrém? 😖 jsem po něm hodila sklenici, odpovídá mi tak arogantně, že se prostě neudržím.Jsem se ho zeptala jak si to představuje dál a on že normálně, já že co je podle něj normální není pro mě normální a že s ním nechci a nemůžu žít.On mi na to s ledovým klidem odpoví že přeháním.Absolutně bez odezvy, žádná domluva s ním nebude, strategicky vyčkává, žádná lítost na něm není znát.
A stimulovat ho aby dělal co chci já? 😅 no tak to asi taky těžko půjde, bude si dělat co bude chtít

shine2015
8. únor 2015

@anipp je si tebou jistý to je cele. Přestala bych mu vycitat, začala bych trávit čas i mimo domov a ulivala prachy stranou...

Co ches dělat, bez peněz a bez prace a bez zázemí u rodičů?????? Co navrhujes? Odejit, sbalit sex požádat o rozvod??? Co budeš dělat, kam pujdes???? Já bych se na rozvod i odchod dobře nachystala....to poslední co chces je byt u mamka, se kterou nevycházís....a pokud nechces s dětmi zivořit po azylaku bez prace a pa na pridavkach od vyplaty k výplatě s 1500kc na jídlo na měsíc, tak se prober a odchod si naplánuj.

Nebo ho vytrestej a bez k vaším....ale muže se stát ze domu si přivede babu..akorát jim dáš byt kmdisozici..,.

prapodivna
8. únor 2015

@anipp ty jo, tvoje situace je dsna a moc dobre ti rozumim proc to chces rozseknout hned. A bydlite v podnajmu nebo kde?

anipp
8. únor 2015

bydlíme v pronájmu.Nevím, opravdu nevím co s tím.Od příštího měsíce by měl dělat mimo domov, jezdit jen pár dní domů, je mi jasný že se tam bude kurvit a vlastně mi je to jedno, možná takhle to řešit? nechat to být, on bude stejně mimo domov? ale jsem strašně ponížená, veřejně, chápete? nejraději bych ho ukamenovala ☹

ilaura100
8. únor 2015

@anipp Jsi ponizena a evidentne financne zavisla, zacala bych pracovat prave na tom, aby se tato situace zmenila.To verejne ponizeni by bylo asi tak to posledni, co by me trapilo, verejnost mi najem platit nebude.Mozna proto si k tobe dovoluje chovani, ktere by mu u jine, pracujici a nezavisle zeny, nikdy neproslo.Vi, ze si to muze dovolit, protoze nemas kam jit.

shine2015
8. únor 2015

@ilaura100 souhlasím....

@anipp důležité je to, aby sis nehrála na hrdinku, nesbalila se a neodešla někam, kde ti bude ještě huř.....jen kvuli veřejnosti....jedna věc je, že žena prostě v 90% na muži finančně závisá je, pokud jsou deti malé....a není to podnikateka...a nemá bohate rodiče...
Takže já být tebou, uplně to s ním přestanu řešit, vůbec když bude od příštího měsíce pryč....a další věc, kam ty by ses pakovala??? Pokud konec, pujde on...pokud budeš mít v péči deti, ten kdo bude odcházet z byu/domu bude on. Začala bych si šetřit co nejvíc penez bokem (ne na učet) a schovala si je...a začala max pracovat na sve nezavislosti na něm - hledala si práci, přivýdělek.... atd...jednak zmení chování on, když uvidí,že už se z neho nepos...a tím, že neudeš pátart a řešit co kde delá, jemu to přijde divné....po čase....a třeba ho to i přestane bavit.

Každopádně ted bych kufry nebalila.....pokud nemáš místo, kde budeš v klidu, ne ještě na nervy, tak žádný pakování pryč....protože nebudeš mít peníze, hotová v azyláku nebo u mamky, ktera Ti bude radit a deti vyřízené, ty hotová, bez práce, bez penez....se z toho složíš.
Určitě není příjemná situace, když si vodí báby mezi kamarady, ale není všem dnum konec, ještě mu ukážeš...ale rozhodně ne ted, kdy nemáš nic...

drž se, pevné nervy a hodně štěstí

merunkova
8. únor 2015

@anipp Asi bych na tvém místě šla ihned pryč a to k mámě, byť nemáte super vztahy.Ale asi to tam nebude tak stresové jako tady s tím mentálem ne? Promiň, musela jsem si ulevit 😀 . A nevím, jak často bys jezdila k těm doktorům, ale pokud by to nebylo často, dala by se ta dálka vydržet.Já kdysi takto se synem dojížděla k Dr 150 km....Máma by ti poskytla azyl, finančně bys to zvládala, začala bys šetřit, hledat si něco svého, novou práci a taky by ti máma pomohla s hlídáním.....lepší řešení mě nenapadá.A o to víc se budeš snažit, aby toto řešení netrvalo věčně...Já bych od něj šla okamžitě, tohle bych nesnesla, nejsi žádná onuce, aby s tebou takhle jednal.Vzchop se, už kvůli dětem a jdi to toho, nebude to sranda, ale určitě to nebude horší než teď.A neplýtvej energii na to, že mu budeš něco dokazovat, ten už by mi nestál ani za to, abych si o něj utřela boty...

domiz
8. únor 2015

@anipp Já jsem byla na ex taky finančně závislá,byla jsem ještě na rodičáku a říkala si,co budu dělat.Já s ním teda nemohla vydržet dál v našem bytě.Vydržela jsem tam měsíc a odstěhovala se s malou k mojí babičce. První 2 týdny,co jsem mu na to přišla jsem byla úplně mimo,ponížená cítila jsem se hrozně a ještě si ten hajzl odešel k ní na moje narozeniny a pak mě přemlouval at neodcházím,že chce nás a že nás miluje. Já jsem ho absolutně ignorovala jako by tam nebyl.Už jsem mu nedělala služku a servis jakej měl.Když byl doma,tak jsem s malou odešla a vrátila se až šel do práce.Nemluvila jsem s ním,jen to nutný a nestarala se o něj,nevařila mu,neprala atd.Po čase jsem si říkala,že jsem to měla vydržet a zůstat tam bydlet a našetřit si nějaký peníze,protože pak přišly dny,kdy jsem byla úplně bez peněz,měla jsem rodičák 3800kč a to bylo vše.Než se to vyřešilo soudně trvalo to 10 měs.,takže až od podzimu 2014 pobírám dávky.Jenže jsem doma zůstávat nechtěla a trápit malou a taky jsem se začla scházet s mým přítelem,kterej mi celou dobu pomáhal.Takže jestli bude mimo domov a nemáš ted žádný jiný řešení,kam by jste mohli jít zůstala bych doma.Nestarala se o nej,řešila s ním jen ty nutný věci a hotovo.Aspon něco si našetřit,protože ty začátky byly šílený a já měla štěstí,že jsem mohla s malou být u babičky a pomáhali mi rodiče a přítel.Našla jsem si vlastní bydlení,ale peníze jsem potřebovala na kauci a 3 nájmy zaplatit než jsem mohla žádat o příspěvek na bydlení.Pak už samozřejmě jako samoživitelka máš nárok na různý dávky,příspěvek na bydlení,příspěvek na živobytí,doplatek na bydlení..Sice to není žádná sláva,ale já jsem za to vděčná,když nemůžu zatím pořád sehnat práci,tak to jinak nejde než si o ty dávky žádat.Ponížená jsem se cítila taky hrozně moc,navíc se to taky rychle rozkřiklo mezi kamarády atd.,takže mi nebylo příjemný někoho potkat a bavit se o tom.Ale časem bude líp bez takovýho hajzla určitě,mě se neskutečně ulevilo,ale u nás nešlo "jen" o nevěru.

anipp
8. únor 2015

Diky moc za nazory.Probiram to v hlave.Paradoxne jsem jeste pred mesicem byla zivitel rodiny ja,mela celkem slusny penize,ale kdyz bych zustala sama,tak bych stejne musela zaplatit hlidani,syn odchodil od zari 30 dni do skolky ☹ a byla bych na tom tak nejak jak na davkach.Prave nevidim ten horizont kdy bych mohla byt zabezpecena samozivitelka.Az budou mit 8-9 let? Kdo vi.Dokazovat mu nic nebudu,mam ho u zadnice a sebevedomi mi nechybi,nejsem zadna doma sedici putka .

merunkova
8. únor 2015

@anipp Tak když už jsi byla živitel rodiny, kde máš jistotu, že jím nebudeš muset být zase? S ním nemáš podle mě stejně jistotu vůbec žádnou, bydlíte v pronájmu...tady není jistota žádná, naopak soužití s ním ti bere jak peníze, tak i nervy.....Kdyby to byl aspoň nějakej zazobnec, ale takhle....jaký máš vlastně důvod s ním dál setrvávat?

anipp
8. únor 2015

A mmch vubec si nedovedu predstavit ze bych zustala zavisla na davkach a sedela doma,ja jsem ted sice skoncila v praci,ale po roce a pul kdy jsem 12 hod byla mimo domov,deti jsem videla 2hod denne,ani jeden den ocr,dovolene,chtela jsem se dat zdravotne do kupy a neco si najit.I na materske jsem chodila na brigady.Sedet jen doma by me zabilo i toto me desi kdyz bych zustala sama,teda jako nesla k matce

merunkova
8. únor 2015

@anipp A jak to chceš řešit, když děti nemohou chodit do mš a stejně sedíš doma? Máma by ti mohla v případě nemoci pohlídat a ty můžeš vydělávat a plánovat, jak se postavíš na vlastní nohy....

anipp
8. únor 2015

@anipp a vis ze jsem mu dnes polozila tu stejnou otazku?at mi rekne jeden jedinej duvod proc bych s nim mela zustat 😀 no on by rekl ze zapominam,jak vsechny svoje prachy utopil v mym neuspesnym podnikani.mame toho za sebou spolecne vic 🙄

anipp
8. únor 2015

@merunkova me z toho taky vychazi nejrozumeji prestehovani k matce 😒

merunkova
8. únor 2015

@anipp Hm, tak to je žalostně malý základ na vztah, ani se nedivím, že se vám to zbouralo.....tady už není důvod nic budovat, šla bych od toho, nač se trápit na spáleništi, tam už nic nepokvete....

merunkova
8. únor 2015

@anipp Netruchli, prožila jsem si něco podobného - vztah s matkou katastrofa, ale musela jsem tehdy k ní...myslela jsem, že je to na chvíli, ale ztvrdla jsem tam dlouhých a těžkých 15 měsíců.....dnes se hrany obrousily a máme pěkný vztah.Neboj, nebude to navždy, pomůže ti s dětmi a ty budeš aspoň trochu volná, jinak se z toho nevyhrabeš....jak finančně, tak i psychicky.S ním ne....

shine2015
8. únor 2015

@anipp pokud z neho nemáš ani peníze a ani detem se nevenuje........tak to bych s ním byla raz dva hotová....

anipp
8. únor 2015

@shine2015 nectes moje prispevky poradne 😒 psala jsem ze se o deti rok staral predevsim on a jsou na neho hodne fixnuty.Syn obzvlast od malinka.Dokaze uvari,vyprat,zehlit,chodi s nimi k lekari.Klidne si je vezme. oba na cely den na vylet

anipp
8. únor 2015

@merunkova diky

berusinecka
8. únor 2015

@anipp Teda holka, já bych ho musela snad zabít. Je tak arogantní a ještě se ti vysmívá. Fakt hrůza. I když nemáš dobré vztahy s mamkou zkus si s mamkou promluvit. Nevím jestli bych dokázala vedle něho žít a přetvařovat se. Jen bez peněz to těžko zvládneš. Musíš si to pořádně rozmyslet, ale asi nemá smysl dělat hrdinku a sbalit děti a jít kamkoli. A pak se vrátit po neúspěchu domů. Drž se. Myslím si, že mamka tě podrží-snad.

shine2015
8. únor 2015

@anipp ja reagovala na to, proč tedy ses ho ptala, at ti řekne jediný důvod, proč s ním máš být....špatně jsem to pochopila.....promin.

v tom případe platí muj příšpevek výš....šetřit peníze a neřešit ho.....a časem až budeš mít rezervu atd...tak pak uvidíš...
každopádně pevne nervy a hodně štěstí

zuny
9. únor 2015

@anipp jak píšou holky výše, pokud nemáš nějakou finanční rezervu, setrvej chvilku doma (když bude stejně pryč). Naši takhle žili nějakou dobu v 2+1 (otec jeden pokoj, my obyvák). Naštěstí nemusíte řešit hypotéku, zeptala bych se na sociálce, na co máš nárok jako samoživitelka (příspěvek na bydlení....). Nebo se můžeš hned nastěhovat k matce a při hledání pronájmu bych hleděla na vzdálenost od matky, aby ti v případě nemoci dětí nebo když jdeš ty k doktorovi, něco vyřídit, mohla pohlídat. Však otec se může starat o děti taky zpravidla jednou za 14 dní na víkend nebo podle domluvy. Od takového člověka bych odešla taky, nic neodpouštěla, jako otec může být dobrý, ale jako manžel totálně selhal 😒

radka35
14. únor 2015

Jen se zeptám-má rodiče?Pokud s nimi dobře vycházíš,zeptala bych se na možnost bydlení u nich.Samozřejmě jako na pár dní,než se najde něco jiného.Nic bych neříkala,nevysvětlovala,jen ať si vysvětluje sám.Možná to bude znít divně,ale každý chlap má respekt ze svých rodičů a pokud má ještě zbytky slušnosti ,tak se bude snažit aby to nezjistili,zklidní hormony a bude se chovat jinak,jen aby to rodiče nezjistitli,co si vychovali.Nejlepší obranou je "útok" 🙂 vyzkoušeno sice v trochu jiné situaci,ale fungovalo. 😉