Manžel je členem erotického fóra

kristynasefer
17. bře 2014

Ahoj holky,prosim vas o radu,jsem absolutne zoufala,zklamana.Vcera jsem objevila,ze manzel je clenem erotickeho fora,ma tam svuj profil,hleda starsi damy co se chteji setkat.ma tam i fotky sebe a to velice intimni..je mi z toho na zvraceni.Jsme spolu pomalu 7 let,mame spolu 10.mesicniho syna a zije s nami i jeho dcera(8) z jeho drivejsihovztahu o kterou se staram.Vsude se chlubim jak nam vztah klape,manzel je temer dokonaly az na tohle..Zacalo to asi pred 4rokama kdy mel jeste ucet na facebooku a zapomnel si ho zavrit a ja mu precetla,jak si tam pise se slecnami,ze jsou sladke,hezke atd.udelala jsem mu scenu ,jeho vytocilo to ze mu lezu do soukrom,ale to byla opravdu nahoda.dobry nakonec jsme se domluvili facebook smazal a byl klid.pokazde si bere mobila na zachod ,kde sedi az pul hodiny,ikdyz mu nikdo vola nebo pise tak mu ho skoro ani nemuzu podat.nedavno fotil maleho telefonem a ja si chtela pak fotky prohlednout taka vyjel na me ze to nesnasi kdyz mu saham a slidim v jeho vecech.Ptala jsem se ho jestli prede mnou neco taji,kdyz tak vyvasi a on ze ne.jenze me to nedalo zvedavost zvitezila a take ta duvera tady uz takova neni po te akci tenkrat na facebooku no a co nenajdu...prvne teda tu stranku kde ma svuj profil,fotky sveho...pise ze hleda kontakty zeny od 40let atd.me se uplne klepou ruce,jemi fakt spatne,skoro kazdy den mi rika jak me miluje ze je se mnou stastnej,ze jsem jeho velka laska,nejkrasnejsi atd.planujeme nase druhe spolecne dite,tento tyden jsem chtela zacit jelikoz mam ovulaci,ale po tomhle teda nevim.no a jeste pak jsem objevila druhou stranku neco jako facebook kde je zaregistrovany uz od ljara minuleho roku a zase to stejne pise tam asi 10 zenam,jestli se muzou sejit,jit na kafe,zmrzlinu,jidlo.myslim si ze jeste nikde nebyl s zadnou(teda doufam v to)z prace chodi vzdy domu.nevim co mam delat,mam pockat co se z toho vyvine jestli se opravdu s nakou setka,nebo si "jen" pise.nemuzu se na nej ani podivat.je mi z nej spatne.nebo prehanim?jeste ted o vikendu jsme se bavili na tema nevera ja mu rekla,ze pres to nejde vlak,ze bych s malym odesla.a on se smal,ze jsem jeho zarlivka,ale ze se mu to libi jak zarlivym atd.mam to nechat tak jak to je nebo vylozit hned karty na stul.nejradsi bych odejal k me mame s malym ale to by to potom prasklo v cele rodine.a to nechci.hlavne v me rodine nechci aby vypadal spatne.meli jsem takove tezke zacatkymoje rodina ho moc nerespektovala a ted je konecne vsechno ok.prosim poradte.predem diky.omlouvam se za zmateny pripevek,ale jsem uplne mimo a musim psat rychle,dokud jsem sama

laurital
19. bře 2014

@simour1 Sympatizuje se vsim, co jsi doposud napsala, lepe bych to nevyjadrila.
A napada me presne to, co tebe.Normalnost ma kazdy z nas jinde a to, co je pro jednoho naprosto nepripustne a neprekonatelne muze byt pro druheho banalitou.Musi to tak ale citit oba, ne, ze jeden z partneru na to pristoupi a toleruje to ze strachu z opusteni a rozpadu rodiny.To je cesta do pekel, byt mozna prapuvodne vedena umyslem zachovat rodinu.Nevim, kde spousta zen poztracela sebeuctu a proc nechaji partnera, aby s nimi jednal bez respektu a ohledu na jejich city a nazor...
Partner, ktery opravdu hluboce miluje, druhemu neublizuje.

codal
19. bře 2014

Kam az jsme schopne zajit?Co vsechno jsem ochotne tolerovat,odpustit nebo zkousnout jen proto,abychom nezustaly samy?Co jsme schopne obetovat pro zachranu iluze stastne rodiny?Kam se podela nase hrdost,sobestacnost a sebeucta?Opravdu chceme v necem takovem zit?Skutecne verime,ze chlap,co neco takoveho dela,nas miluje?Muze clovek,ktery miluje,takhle ublizovat? Dlouho mi trvalo nez jsem na tyhle otazky nasla odpovedi,ale ackoliv jsem zatim sama,tak se mi neskutecne ulevilo...

laurital
19. bře 2014

@codal Lepe bych to neformulovala.Jak muzeme chtit od muzu uctu, kdyz jsme to my, kdo jim dovolil posunout hranice daleko za unosnou mez?

krystalice
19. bře 2014

Já bych se s tím nesrala.Že si mu vlezla do mobilu,s tím už nic teď nenaděláš.Osobně by mě to úplně znechutilo a odrovnalo a řekla bych mu to prostě narovinu. a asi bych s ním být už nechtěla.Další slídění a zakládání falešných profilů je fakt pod tvoji úroveň.

dadushe
19. bře 2014

S odstupem, jak o tom přemýšlím, tak vzhledem k tomu, že jsi ho ještě nekonfrontovala, ještě mě tak napadlo, že bych začala přemýšlet o tom, jak přežít bez něj. Jsi na mateřské, cizí stát, malé dítě, nemocná mamka. Je to dost blbá situace na opuštění chlapa, má tě dost na lopatě a určitě si je toho vědom . Asi bych si být tebou založila bokem účet a ulila si tam nějaký dobrý peníze, pěkně postupně. Dál bych si pozjišťovala svoje možnosti, jak se co nejlépe postavit na vlastní nohy, zajistit si bydlení a tak. Potom bych ho teprve seznámila se vším tím hnusem, co dělá a regulérně odešla s tím, ať se rozhodne jak to vidí dál. Myslím, že by měl pak chápat, že přežiješ i bez něj a určitě by ho to dost šokovalo. Jen tak to na něj vybalit a udělat bububu podle mě nestačí, má tě jistou, bude si za čas dál dělat co chce a ještě z tebe udělá hysterku.

kristynasefer
autor
19. bře 2014

bohuzel jsem ted v te situaci,kdy tomu ponizeni dobrovolne podstoupim.potrebuju se ujistit,jestli na tu schuzku opravdu pujde,nebo jen dela ramena.on uz stejne tusi,dneska se me zase temer porad pta,co mi je a ze vi,ze neco je.ted uz tu hru dohraju,nejdele do patku to praskne

laurital
19. bře 2014

Ja jsem dnes udelala neco, co bezne nedelam-pretlumocila jsem mu tuto diskuzi a postoje holek, ktere tvrdi, ze jim to nevadi, protoze to je jen sex a chlap prece miluje je.
Damy prd, chlapovi je takova chuderka k smichu, nema sebemensi duvod si ji vazit, ptz normalni sebevedoma zenska by to netolerovala a nema to zapotrebi.

laurital
19. bře 2014

Mu bylo samozrejme mysleno manzelovi 😉 .Fakt si tu nekdo mysli, ze je ready, kdyz si manzel ratatooy tri mesice po porodu domlouva sex jinde?Snad chla,p se kterym mate deti, neni cokl, ktery skoci na prvni fenu, ktera mu da?Pokud ano a vy to mlcky tolerujete, k politovani nejsou oni, ale vy.

ratatooy
20. bře 2014

@laurital ja ale nemluvím o sexu to vím 100%že to o sexu není,spíš je to hlavně o mluvení protože já s ním moc nemluvím,každej jsme vychovanej jinak,on je citlivej,potřebuje cítit lásku já jsem spíš generál,chápu všechny tady jak to myslíte protože z mýho popisu to tak vyplývá ale neznáte situaci a můj názor tak jak já,a navíc já ybch nikdy nedala ruku do ohně ani za sebe,neznamená že když nechci sex doma nechci ho nikde,mi v tomhle máme s manželem jasno,náš společný život je spíš o rozumu než lásce jako takové,spíš u nás je v popředí pochopení,tolerance,ucta....což nám vydrží do stáří ale láska se za 10let vytratí

ratatooy
20. bře 2014

a sex je byl a bude vždycky a všude mezi všema,myslím si že by se drtivá většina divila že jejich chlap je členem jakych si seznamek a fora at už je to třeba jen blbý badoo,akorát se to asi málokdo dozví,když sem se přihlásila na erot.forum nestačila sem se divit kolik mi chodilo denně zpráv z fotkama a halda známých chlapů od kamarádek,známejch,a nikdo z nich svobodnej nebyl

ratatooy
20. bře 2014

@laurital ted me ještě napadá že možná rozdíl je v tom mezi mnou a hlavni přispivatekou že ona je jakoby podváděná kdežto mi o tom s chlapem spolu normálně mluvíme,zasmějeme se,u nás to není věc která by byla tajná možná byla než sem na to přišla ale ted už je to nejak naší součástí, a věřte neb ne máme opravdu skvělý život,nic nám nechybí

gepe
20. bře 2014

@ratatooy ucta? Takze jak chapu snad spravne. Tvuj manzel vi, ze Ty vis, kazdy si jedete po sve ose, manzelstvi mate tedy ciste o pratelstvi a ne vztahu dvou lidi. Normalne se tomu rika volny vztah.
A nikdo at mi netvrdi, ze to neni o sexu. Kdyz clovek chce, tak si i tech pet minut najde kdykoliv a kdekoliv.
Ze laska po 10ti letech uz neni? Omyl. Je to uz jen jina laska nez na zacatku, ale stale laska.
@kristynasefer zitra je patek. Jak hodlas nalozit s tim, pokud by prisel? Takze Ty mas dva profily - jeden svuj a jeden falesny a pod falesnym ho zves po kratke konverzaci - na co vlastne?

ratatooy
20. bře 2014

@laurital prosím te ještě se zeptej manžela,doufám že ti teda regulérně odpoví co by dělal v řípadě že by jsi s ním rok a půl nespala

gepe
20. bře 2014

@ratatooy delal si to sam pokud ma charakter 😀 proc spolu nespite?
Nejsem @laurital, ale mam ten nazor, ze zastrceni neni jen to jedine v oblasti sexu. Mit doma ledovou chapajici kralovnu, s plnym poskytovanym servisem krome sexu a bez jakekoliv naklonosti, tak nejdriv vztah ukoncim a pak hledam nekoho jinyho. I kdyz jsou chlapi' zivitele, prijimaji, sex vsak jinde.

codal
20. bře 2014

@ratatooy Já tomu nerozumím, proč jsi součástí erotické seznamenky a se svým mužem nespíš? To není kritika, jen zvědavost..Pokud Vám oběma tohle vyhovuje, tak je to v pořádku, když jsou obě dvě strany ve vztahu spokojené a ani jedna se netrápí, neubližuje jim to, tak to klidně může skvěle fungovat...

gepe
20. bře 2014

Dodatek k ledove kralovne, nemusi ukoncit - doma maji full service, tak proc to opoustet. Sex jim da kdektera kdekoliv kdykoliv, doma nazehleno atd. To by me zajimalo,kolik bere na hodinu takova manzelka 😀
@codal hmm jo proc ne, kamaradi spolu taky umi dobre vychazet 😉

ratatooy
20. bře 2014

@gepe jj asi tak ano láska to je jen jiná to jsem myslela ale mi takovou lásku máme už od začatku u nas nikdy nebyla slepá zamilovanost proto to muže dokonale fungovat

ratatooy
20. bře 2014

@gepe tak ja za hodinu beru...teda za měsíc beru manželovu výplatu

ratatooy
20. bře 2014

@gepe ja sem to popisovala ja prostě na sex moc nejsem,neob em to doma prostě neláká,a asi nejaka hormonální porucha prostě na sex nemám chut vůbec ani po roce ani po dvou

ratatooy
20. bře 2014

@codal jj tak to přesně je člen jsem proto že jsme prvně s chlapem hledaly pár k nám pro sex,že by me to třeba přitahovalo když sex jinak nikde nic,a navíc nikdy nevim kdy se to bude hodit😀

gepe
20. bře 2014

@ratatooy mi nemeli na zacatku vztah postaveny na vasni a sexu. Ale i po 8 mi letech nam oboum prijde, jako kdybychom byli spolu teprve chvilli. Asi chapu jak to myslis ohl vaseho vztahu, me osobne by to nestacilo. Hlavne bych nemela pocit ucty manzela ke me, kdyz by radil takhle jak Tvuj, natoz i Ty. Ale tak pokud vam vyhovuje pratelsky vztah proc ne 😉
Ostatne rada muzum uz historicky byva: nehledej zenu s kterou budes mit vyborny sex, ale zenu se kterou si budes mit co rict. Ve stari nebudete delat nic jinyho, nez si povidat 🙂
Ja asi mam stesti, ze s manzelem mame oboje, i kdyz jak s oblibou rikavame, ze nejsme veverky 😀

codal
20. bře 2014

@ratatooy příjde mi to zvláštní, ale po tom všem, co jsem zažila už mě nic nepřekvapí, důležité je, že tě to nezraňuje a váš vztah tím nijak netrpí. Možná jste pro vás našli způsob, jak to vyhovuje oběma a pak je to fajn. Osobně bych to nedokázala, ale je to i tím, že já mám sex ráda, i když nikdy nevím, jak to bude vypadat po dětech.

ratatooy
20. bře 2014

já vám budu muset napsat asi celej svuj přibeh aby jste lepe pochopily ale zkráceně to by bylo na 100let 😀byla holka která šíleně milovala svého kluka,málem se ale zbláznila žárlivostí,nakonec se s ním po 5letech rozešla,ulevilo se jí a zjistila že ji mládí uteklo tak začla chodit po diskotékách,zábavách,na jednu noc se vždycky někdo našel,ale ze zklamené lásky se zařekla že už nikdy!!!!bohužel zamilovala se ještě jednou a dostala takovou ránu že tentokrát už fakt nikdy!!!!!!!!!!jesty se nekdy vdá a bude mít deti tak jen s člověkem s kterým si bude rozumět a bude skvělý partner pro života hlavně dobrý táta pro děti.a po 3letech diskotékování našla.ale co všechno jsem stihla poznat během tech 3 let mě tak vyškolilo,že nikdy nedám za chlapa ruku do ohně ani za sebe,na koho sem si ukazala toho sem dostala a mohly to bejt manžele od kamaradek,známých,i neznámých prostě kdokoliv,at si řikaji co chtějí každej chlap se dá svést,i ten můj.
proto uznávám jiné priority.

gepe
20. bře 2014

@ratatooy tak a ted vime, ze problem @kristynasefer je diametralne jiny, nez jak a proc to mate vy. 🙂

ratatooy
20. bře 2014

ale co holky žijeme jen jednou,každymu vyhovuje něco jiného nemužem být všichni stejní,takže huráááá do toho umírání,ale dost už o mě,ted me zajimá jak dopadne @krystynasefer ja sem ji poradila aby si sehnala hlídání a na tu schuzku šla

kristynasefer
autor
20. bře 2014

@gepe ne mam jen jeden profil-falesny.Chci si byt 100%jista ,ze na schuzku opravdu pujde.Zitra se mame sejit ,napisu mu at ceka na nadrazi ze prijedu vlakem a az odjede na domluvenou schuzku tak za nim pojedu taxikem…pak se tam obejvim a zeptam se ho co tam dela…tohle je aspon muj plan

gepe
20. bře 2014

@ratatooy nj 🙂 at jde na schuzku, otazkou je, co od schuzky ocekava, jak pak s vecmi chce nalozit.
@kristynasefer a ceho tim chces dosahnout? Co mu reknes na to, co tam delas Ty? 🙂 taky se tam jen mozna nahodou vyskytnes stejne jako on? 😀 co kdyz nebude hned viditelny a uvidi on driv Tebe? Jsi prichystana na pripadnou konfrontaci a ze jsi z nej napr. udelala pod falesnym profilem blba? On neuvidi proc jsi to udelala, spatna muzes byt Ty, na to nezapomen 🙂

kristynasefer
autor
20. bře 2014

@ratatooy hlidani bohuzel nemam takze potahnu malyho v satku,mala bude na osalve narozenin

kristynasefer
autor
20. bře 2014

@gepe zalezi na jeho reakci,jestli se to bude cele snazit otocit proti me,ze je to konec koncu moje vina,je konec,pokud uvidim ze ho to opravdu mrzi a chce to napravit a bojovat o nas dam mu asi jeste jednu sanci.muj problem je ze ho strasne miluju jsem na nem psychicky zavisla,nedokazu si predstavit zivot bez nej a taky ze by malej vyrustal bez nej,to me tak nici...

gepe
20. bře 2014

@kristynasefer Ty jsi pred nim nemela nejaky hodne vazny vztah?