Manžel je členem erotického fóra

kristynasefer
17. bře 2014

Ahoj holky,prosim vas o radu,jsem absolutne zoufala,zklamana.Vcera jsem objevila,ze manzel je clenem erotickeho fora,ma tam svuj profil,hleda starsi damy co se chteji setkat.ma tam i fotky sebe a to velice intimni..je mi z toho na zvraceni.Jsme spolu pomalu 7 let,mame spolu 10.mesicniho syna a zije s nami i jeho dcera(8) z jeho drivejsihovztahu o kterou se staram.Vsude se chlubim jak nam vztah klape,manzel je temer dokonaly az na tohle..Zacalo to asi pred 4rokama kdy mel jeste ucet na facebooku a zapomnel si ho zavrit a ja mu precetla,jak si tam pise se slecnami,ze jsou sladke,hezke atd.udelala jsem mu scenu ,jeho vytocilo to ze mu lezu do soukrom,ale to byla opravdu nahoda.dobry nakonec jsme se domluvili facebook smazal a byl klid.pokazde si bere mobila na zachod ,kde sedi az pul hodiny,ikdyz mu nikdo vola nebo pise tak mu ho skoro ani nemuzu podat.nedavno fotil maleho telefonem a ja si chtela pak fotky prohlednout taka vyjel na me ze to nesnasi kdyz mu saham a slidim v jeho vecech.Ptala jsem se ho jestli prede mnou neco taji,kdyz tak vyvasi a on ze ne.jenze me to nedalo zvedavost zvitezila a take ta duvera tady uz takova neni po te akci tenkrat na facebooku no a co nenajdu...prvne teda tu stranku kde ma svuj profil,fotky sveho...pise ze hleda kontakty zeny od 40let atd.me se uplne klepou ruce,jemi fakt spatne,skoro kazdy den mi rika jak me miluje ze je se mnou stastnej,ze jsem jeho velka laska,nejkrasnejsi atd.planujeme nase druhe spolecne dite,tento tyden jsem chtela zacit jelikoz mam ovulaci,ale po tomhle teda nevim.no a jeste pak jsem objevila druhou stranku neco jako facebook kde je zaregistrovany uz od ljara minuleho roku a zase to stejne pise tam asi 10 zenam,jestli se muzou sejit,jit na kafe,zmrzlinu,jidlo.myslim si ze jeste nikde nebyl s zadnou(teda doufam v to)z prace chodi vzdy domu.nevim co mam delat,mam pockat co se z toho vyvine jestli se opravdu s nakou setka,nebo si "jen" pise.nemuzu se na nej ani podivat.je mi z nej spatne.nebo prehanim?jeste ted o vikendu jsme se bavili na tema nevera ja mu rekla,ze pres to nejde vlak,ze bych s malym odesla.a on se smal,ze jsem jeho zarlivka,ale ze se mu to libi jak zarlivym atd.mam to nechat tak jak to je nebo vylozit hned karty na stul.nejradsi bych odejal k me mame s malym ale to by to potom prasklo v cele rodine.a to nechci.hlavne v me rodine nechci aby vypadal spatne.meli jsem takove tezke zacatkymoje rodina ho moc nerespektovala a ted je konecne vsechno ok.prosim poradte.predem diky.omlouvam se za zmateny pripevek,ale jsem uplne mimo a musim psat rychle,dokud jsem sama

ingrid838
2. únor 2015

ještě jednou děkuju za podporu! Snad to fakt pochopil, dneska ráno další dlouhý omluvný email, vypadá to, že to fakt bral na lehnkou váhu jako "zábavu" a vůbec nic to neznamenalo, i proto prý nejdřív nepochopil, jak vážný to pro mě je...no to je všechno otázka, každopádně se hodně snaží a asi mu docvaklo, jakou hovadinu udělal. Vím, že nás s malou zbožňuje a udělal by pro nás první poslední, i proto byli moje rodiče taky v šoku, vidí na něm, že jsme pro něj středem vesmíru. Tak doufám, že to opravdu byla blbá klukovina - no ono mi nakonec opravdu nezbyde nic jinýho, než mu věřit a vzít to tak, jestli kvůli tomu nechci rozbíjet rodinu. A pravda je, že i přes tohle ho mám ráda a chci s ním být, tak si říkám, že jestli to fakt byla "klukovina" z dlouhý chvíle, tak by byla škoda ničit dětem rodinu a nám de facto jinak krásný vztah.. uvidím, jak to bude pokračovat.

luciebx
2. únor 2015

@ingrid838 tady jde fakt o to aby vedel ze tohle nesmi a ukazalas mu ze klidne odejdes. I tak bych se hned nevracela domu aby videl ze par emailu ti nestaci. Bud chvilku u vasich. A uvidis co prinese budoucnost.

prapodivna
2. únor 2015

@ingrid838 tvuj muz mi v te manipulaci pripomina silne meho muze. Reknu ti muj nazor, nerikam ze je to kristalova pravda... Ale podle me delas chybu ze mu jeste davas sanci. Tvuj muz moc dobre vi co kdy ma rict a davkuje to podle potreby. Ne ze bych ti to prala, ale uvidis, ze za par dni bude vsechno pri starym. Myslis, ze ted z nej zazracne bude manzel roku? Ze ti bude pomahat, budete chodit na prochazky a stravite dlouhe vecery povidanim o vsem moznem? Ze najednou prestane chlastat a pri nejblizsim problemu misto jeho dosavadniho chovani sam prijde a bude ho chtit v klidu vyresit? Je vase fungovani to, co bys prala svym detem? Model vaseho fungovani totiz prijmou jako za standard.
Presne chapu tve pocity a proc bys mu rada uverila ze te ma rad a ze to vsechno bylo jen z nudy. Posledni mesice\roky jsem resila to same. Obe vime, ze milujici partner se chova jinak.
Ale je jasne ze k radikalnimu a tak tezkemu rozhodnuti jako je opustit ho si musis dojit sama. Dam ti vsak par rad, verim, ze se ti budou hodit. Jsou to rady ktere mi daly me pritelkyne s podobnymi zkusenostmi.
1. Nehled na to co rika, ale co opravdu dela. (ja sama dovedla dlouho zit jen ze slibu ktere pak bohuzel z nejakych deus ex machina neslo splnit... Jak smutne)
2. Okamzite si zacni sporit penize. I kdyby najednou zacal byt dokonaly kavalir, zacni si schovavat penize na horsi casy. Kdyz by nastala situace ze bys chtela odejit budes mit aspon nejake prostredky. Pokud bys je nikdy nemusela vyuzit, v duchodu je budete moct spolu rotfofrovat. Tak jako tak super investice.
3. Precti si neco na tema psychopati. Na internetu se dozvis hodne a ani bych se nedivila kdyby tvuj muz byl taky psychopat. To ale z daneho popisu nejlepe poznas sama.
4. I kdyz spolu cekate druhe dite, nezustavej s nil jen kvuli strachu co s vami bude. Jednoho dne toho budes horce litovat a ted jsi jeste mlada, mas pred sebou spoustu moznosti i kdyz urcita doba po odchodu by byla tezka. Cas ktery mu ted davas ti nikdo nevrati a misto toho abys jednou potkala nekoho kdo si te bude vazit, ztracis cas s tvym muzem.
5. Lidi se nikdy z podstaty nemeni. Mysli na to. 😉

ingrid838
2. únor 2015

@prapodivna děkuju za rady, vím že to myslíš dobře a je mi líto, že máš takovou zkušenost. Ale ono je to v běžném životě jinak než ty poslední dny... Manžel s námi tráví nejvíc času, společně děláme výlety, procházky, po večerech když si nepovídáme, tak si buď společně něco pustíme nebo hrajeme nějakou hru. S malou mi pomáhá, byla jsem i na víkendu u kamarádky sama a on se postaral. Do hospody chodí minimálně a že by se takhle "upravil" jako teď v sobotu se stane tak možná jednou za 2-3 měsíce. I proto jsem z toho zjištění byla tak moc v šoku, protože jinak je všechno v pořádku. Jediný, co - asi před půl rokem se stal takový průšvih, za který nemohl, ale snažil se to všemožně vyřešit, nepovedlo se, a to si bral hodně jako své selhání a dlouho trvalo, než se z toho dostal, vlastně se z toho asi úplně nedostal dosud. Ale to je přechodná záležitost, která způsobila mezi námi nějaké neshody a blbé nálady atd., ale to se všechno překoná. Jinak je náš vztah skvělý a já bych opravdu neměnila, až na tenhle šok...
Spousta vás tady říká, že udělal jednou, udělá znovu...to holt soudit nemůžu, snad se mi to všechno nevymstí a opravdu tohle nebudu muset za nějakou dobu řešit znovu a radikálně. Nicméně si myslím, že nevěrný mi opravdu nebyl a šanci mu dám. Poslední.
Dneska mi poslal 21 obrovských bílých růží, mám je tady před sebou, jsou nádherné...snaží se, pochopil že to bylo hodně přes čáru a myslím, že mu opravdu hodně záleží na tom, abychom to urovnali.

ingrid838
2. únor 2015

@prapodivna jinak já stále hodnotím jen činy a on se fakt často v našem vztahu snaží i víc než já... peníze si spořím - stavebko a úrazové. A kdyby mi opravdu udělal něco hodně zlého, nebo se tohle opakovalo, tak nebudu váhat a odejdu. Na to mám zázemí u rodičů tak skvělé, že bych o tom už ani nepřemýšlela.

prapodivna
2. únor 2015

@ingrid838 moc ti drzim palce aby vam to vyslo! 😉

prapodivna
2. únor 2015

@ingrid838 moc ti drzim palce aby vam to vyslo! 😉
Jo a jeste jedna vec, jestli se ti nekdy bude muz omlouvat stylem "promin, ale..." Tak mu rovnou rekni ze jestli si mysli ze omluva znamena na neco se vymluvit tak at radsi mlci 😃

merunkova
2. únor 2015

@ingrid838 Moc ti přeji, ať se ve svém úsudku nemýlíš a ať tě ty růže moc neoblafnou.... 😉 Sice teď píšeš, jak máte báječný vztah, ale ještě včera jsi psala tyto věty viz cituji ".....o tom, že jsem těhotná, asi opravdu moc nepřemýšlí..doma s ničím nepomůže, většinu dělám sama, nákupy, domácí práce..a jen když je doma a já zrovna nesu tašku z auta, tak se skoro naštve, že to dělám naschvál...ale samozřejmě ví že nákupy i malou tahám sama pořád a nikdy neřekne, že to zařídí on nebo společně.. ....pořád mi opakoval, že já mluvím o sexu atd., ale že mezi námi není v pořádku hlavně ta vztahová rovina,.........ale tohle on dělá vždycky po pařbě, má šílený kocoviny, je mu děsně blbě a nemluví.......obořil se na mě, že je naštvaný, že se se mnou vůbec nehodlá bavit. Že ho terorizuju a jestli to takhle půjde dál, tak se zastřelí.......košilky si ani nevšimne a prádlo nevidí, protože on mi vždycky večer na gauči sundá kalhoty a jde hned na věc, ani neví co mám na sobě...takže stereotyp je v nás v posteli spíš z jeho strany.......on se poslední dobou dost změnil, pořád mě nějak usměrňuje, pořád se vyptává, jestli se něco neděje, i když jsem úplně v pohodě, prostě poslední měsíce je nějak všechno špatně. A teď vidím, že asi opravdu hledá něco někde jinde..........vrátí se večer zlitý jak dobytek, zítra mu bude celý den blbě, má strašné kocoviny, ani jeden den na mě nepromluví......."ženatý hledá milenku....společné tajemství...chci vyzkoušet všechno..." mi opravdu přijde, že hledal. A myslím, že mi to bude dlouho znít v hlavě...........
Rozhodni se dobře a nespěchej na to, ať neuděláš chybu, hodně štěstí.

berusinecka
2. únor 2015

@ingrid838 Nezlob se, ale tohle mi opravdu přijde přes čáru. Uvědomuješ si že tě vlastně nepřímo podvedl. Je jedno že ne fyzicky. Ale on si domluvil rande, píše že hledá milenku a že zkusí všechno. Stačilo aby některá chtěla a skočí pravděpodobně po ní. Teď máš znovu nasazené růžové brýle a stačí ti když se tady pár dní snaží. Poslat kytky a omlouvat se... Co mu taky zbývá, když jsi odešla k rodičům. Vidí, že máš zázemí,....Myslíš si že se dobrovolně chlap zbaví ženy, která se postará, uvaří,....Snad máš pravdu ale myslím si že moooc dobře ví co má dělat aby se z toho vykecal. A pak. Za čas to udělá zase ale jen si to bude víc hlídat,mazat,...Vím, že to nechceš odpískat, ale aspoň ty drahoty dělej delší dobu. Neuškodí mu, aby se dlouhodobě snažil. Vše mu nevěř. Stanov mu pravidla aby ti víc pomáhal. Uvědom si jak to doma skutečně máte, co ti vadí. Protože něco jiného jsi psala naštvaná a něco jiného když ti maže med kolem pusy. Nic ti nebrání být u rodičů měsíc. Neskač mu hned kolem ramen.

ingrid838
2. únor 2015

@merunkova @berusinecka to máte samozřejmě pravdu, všechno co jsem psala, je pravda. Jasně že naštvaná jsem vypíchla ta negativa a teď pozitiva, ale je to jeden balík dohromady. On je pořád stejný, jasně že jako každý z nás občas něco vidí nebo nevidí, občas mě vytočí nevšímavostí nebo něčím jiným. To že poslední dobou je to mezi náma horší jsem psala v obou dvou příspěvcích a jsme si toho oba dva vědomi - on to vypícchnul blbě v okamžiku, kdy se měl omlouvat za hovadinu kterou provedl, ale jinak o tom sám od sebe mluvil i dřív, víc než já. Ptal se mě opakovaně, jestli mi něco neschází a pořád dokola mi dával najevo, že je pro něj nejdůležitější, abych byla šťastná. Fakt je, že v poslední době se to smrsklo hlavně na to povídání...ale kdykoli jsem sama projevila zájem o cokoli - řekla, aby něco udělal, chtěla vyrazit do kina nebo cokoli jinýho, tak to tak zařídil a zjevně rád. Jinak poslední dobou je to těžší, to se vleče od toho léta. Za to se mi teď omlouval taky, opravdu to vypadá, že mu to docvaklo.
No, varianta že opravdu byla otázka času, než se mu některá ozve a stane se něco horšího, je samozřejmě taky možná. Ale to asi jen těžko zjistím...hlodat to ve mě bude, ale co jinýho mám dělat? Zkuste si samy sáhnout do svědomí, jeslti byste kvůli tomuhle rozbily manželství s dětma? Nic není černobílý... Naštvaná na něj jsem stále, bude mi dlouho trvat, než to překonám, to vím. Kolem krku mu skákat nebudu, tohle je běh na hodně dlouhou trať. Ale pokusím se odpustit, samozřejmě v závislosti na jeho snaze aby bylo všechno v pořádku...

luciebx
2. únor 2015

@berusinecka mas pravdu.. kvuli jedne kytce a par emailu a sms s omluvou bych nepakovala kabelu a jela zpatky dom... proste bych byla u rodicu delsi dobu... musime jen doufat ze tu zakladatelka nebude za par mesicu znovu vypisovat jak sme ji varovali a ze zase na neco prisla...

berusinecka
2. únor 2015

@ingrid838 Budu ti držet pěstě a snad se to nestane. Jen pokud to bude chtít udělat znovu, tak si myslím, že to jen tak nezjistíš. Budeš mít miminko a bude si to víc hlídat. Také nevím jestli bych odešla. Ale jak jsem psala, je to hodně přes čáru, není to žádné vykládání jen tak se známou u kafíčka. Alespoň to neuspěchej 🙂

shine2015
2. únor 2015

@ingrid838 zůstala bych u rodičů a dělala Ješte drahoty. Když jsi začala bojovat, udělej to do konce at to neřešís za dva týdny znovu. Aby věděl,ze tohle byla poslední kapka a aby věděl,ze další šance nebude.

berusinecka
2. únor 2015

@luciebx No právě. Snad je to z těch šťastných příběhů. Z toho co tu občas čtu, se ti chlapy (převážně tu píší podvedené ženy) chovají k partnerkám tak hnusně, že bych jim dala přes držku (těm chlapům). Podvedou, opustí je těhotné a jdou k milence,... Kde se to v nich bere. Už to nejsou žádní puberťáci, ale většinou ženatí muži,...

luciebx
2. únor 2015

@ingrid838 my jen doufame ze fakt to bylo jen z nudy a ze bude vse vporadku.. jen ti piseme nase obavy a hodne z nas ti napsalo dokonce svoje pribehy. Ztoho tu musis usoudit sama co si z toho poberes a co ne... mozna na konec bych ti rekla pribeh jedne me kamaradky ze stredni. To ze sme ze skoly asi 14 let a kamaradka ma az posledni 3 roky pritele. Do te doby mela spis jen KAMARADY na sex. ALE.. co to bylo za kamarady ze seznamek.. samej zenatej tatinek od rodiny, kamosce slo tehda jen o to si uzit nikoho nebalila na trvalo pac ji bylo jasny ze bourat rodinu to teda nechce.. ale kdyz uz ti chlapi dosli ze si chteji uzit aona nemela delsi dobu sex proste do toho sla.. parkrat se jich ptala.. jako proc maji seznamky atd atd.. xkrat ji bylo vysvetleno ze proste manzelky miluji deeti taky ale ze prost ten stereotyp spat neustale ve same posteli s tou samou zenskou je prost nebavi a tak obcas takhle na seznamce narazi nekoho na jednu noc nebo na jedno odpoledne. prakrat se stalo ze ten samy dosel za kamoskou vickrat.. ale nikdy z toho jako by nic nebylo dosel. vyspali se splu pokecali dali cigaro a sel... kamoska rikala ze si vzivote chlapa nenajde a ze ani nechce po tehle zkusenosti ze proste z toho co prozila a jake nesmyslne duvody chlapi uvadej proc vlastne si uzivaj bokem je humus.. td je sice s pritelm ale i tak moc se hlida co kdyby a tak.. pac takovych holek jako byvavala ona je na kazdym meste kupa. dalsi kamaradka ma manzela maji 2 deti ale maji hodne rozdilny nazor co se tyka sexu maji umluvu ze nez aby ji fakt blbe zahybal borec ma moznost jit jednou za pul roku do bordelu a fakt se tam vymrdat s kurvou kde zaplati a kamoska ma jistotu ze proste nic vic v tom neni, coz me prijde nechutny vedet ze zrovna dneska muj milujici manzel nekde vysukava pac ja proste delat anal nebudu nebudu mu lizat zadek nebo koule nenecham si to nasrrikat do pusy ale on to chce tak at si to uzije s jinou ... no takze tak.. dva rozdilne pripady. ale asi nejvic z toho se da poucit to ze chlap se proste jen tak nezmeni, ne po jednom vikendu ne pojednom tydnu ani mesici. preji ti vazne z celeho srdce aby se to u vas vyresilo jednou pro vzdy

ingrid838
2. únor 2015

nemám tušení, jak dlouho tu budu..můžu být jakkoli dlouho, to vím. Ale sama se znám a myslím, že to dlouho nevydržím. Nicméně to neznamená, že po mém návratu domů bude všechno zase ve starých kolejích, na to jsem si hodně dobře vědoma všeho, co se stalo, to mi věřte. Jasně že moc dobře vím, že pokud bude chtít tohle zopakovat, už se to nedozvím. O to je všechno pro mě horší, mám strašnej strach, že ho budu pořád z něčeho podezřívat a to není dobrej základ vztahu...ale co s tím? To už je horší radit...prostě to musím nějak překonat.
Jsme naprosto přesvědčená o tom, že on moc dobře ví, že můj odjezd tentokrát znamenal hodně. Zná mě dobře a ví, že jsem otevřený a tolerantní člověk, který raději věci zametá než řeší a dohaduje se. Je mu určitě jasný, že tohle je poslední kapka. Zcela otevřeně jsem mu před odjezdem řekla, že jedinej důvod, proč jsem mu vůbec dala šanci tohle vysvětlovat, jsou děti. Jinak že bych neváhala a jel by. To mu je asi jasný. Další šance nebude, to ví.

ingrid838
2. únor 2015

@luciebx takových příběhů taky znám spousty... ale jak může mít ženská naprostou jistotu, že zrovna ten její je svatý?

merunkova
2. únor 2015

@ingrid838 Škoda, že to nechceš vydržet delší dobu....jak jinak si má samotný chlap prožít, jaké je to bez ženského servisu se vším všudy? Jak mu chceš jinak ukázat, jak moc by to bez vás bylo horší než u té virtuální představy s jinou tajemnou ženou? Bude doma sám, se svým internetem, ten mu ale ponožky nevypere, neuvaří oběd, neuklidí.....nech ho v tom vymáchat stejně jako on nechal tebe těhotnou s tvými černými myšlenkami, že toto je konec vztahu.Neusnadňuj mu to, jediné co udělal, tak ti poslal pugét a milion omluv...to by dokázal i ten největší primitiv.Teprve čas ukáže, jak moc vážně svá slova myslel, tak mu ho dej, ať zpytuje svědomí a vzdal se z jeho života, nespěchej do něj zpět...

luciebx
2. únor 2015

@ingrid838 no to prave nemas jistotu nikdy... chlap se neprizna to bys fakt musela najit mega dukaz ze se nekde sesel s nekterou ze se ptal ve zpravach na adresu a tak.. to potom by musel zachranit jen detektor lzi.. pac bych neuverila. nikdy proste nevis... chlap ti muze odejit na hodinu a ztoho je pul hodiny s jinou v posteli. dojde naculenej ze kdesi zacpa atd atd.. proste nevis nikdy. a to ze fakt rozflakal tablet aby se neco neprovalilo to me docela udivuje. ale snad se pleteme.. nebo je normalni ze uvas doma chlap kdyz je nasranej tak neco rozbije? stalo se to predtim? miva na tableu heslo ze na nej nemuzes? do jeho forum atd? pokud ano.. ma a mel co zkryvat vis..

luciebx
2. únor 2015

@ingrid838 ja souhlasim s merunkova.. proste nech sse od nej hyckat.. at ukaze jak moc te chce... klidne at jdete na veceri na rande atd.. zustan u vasich.. pac jestli hned pojedes dom on vi ze priste kdyby zase jiny pruser tak ti posle kytku a jdes dom.. odpocin si.. u vasich ti nic nechybi. nech si vse ulezet v hlave... nespechej.. nebo budes tam kdes byla a mozna to priste skonci hur

ingrid838
2. únor 2015

@luciebx tablet mu asi týden zlobil, sekal se, což se stalo i mně - měl ho doma normálně zapnutý i přes den, bez hesel i na fb, mohla jsem na něj sama chodit bez problémů. Někdy minulý týden ho nějak dával do továrního nastavení, zlobit přestal, takže tam ale teď nebyla vůbec žádná historie ničeho, protože se tam žádná udělat nestihla. Rozbil ho údajně ve chvilce vzteku na internet...🙂 dětinská kravina, kterou uznal. Ale tohle on dělá, je to chvilkovej vztekloun, kterej se ve vypjatý situaci potřebuje na nějaký věci vybít, nebo si zařvat, do něčeho kopnout, prásknout dveřma atd... Teď to odnesl tablet.

berusinecka
2. únor 2015

@luciebx To máš pravdu, takhle nasraně se chová, ne ten co nic neudělal, ale člověk který je vlastně nasraný sám na sebe, že si to víc neohlídal. Kdyby to myslel jen tak z nudy, Tak podle mě nepíše že je ženatý a že chce milenku a zkusí vše. Pokud by to byla jen blbá sranda, tak se hned začne omlouvat, sypat popel na hlavu atd a ne rozflákat tablet...Každý se chová jinak, ale vztek většinou ukazuje slabost toho že někdo má pravdu.

shine2015
2. únor 2015

@ingrid838 brzy ho omlouvas.....

shine2015
2. únor 2015

@berusinecka nebo by řekl, pojď se podívat kolik jsem toho napsal....a klidně by ukázal schránku kde je inzerát ale nic víc....žádné zprávy....nebo jen odpovědi zen na které neodpověděl nebo odpověděl ale nic o ToM ze by se sešli.

merunkova
2. únor 2015

@ingrid838 Rozbil ho ve chvilce vzteku na internet? Předtím jsi psala jinou verzi....pak jsem ho pod stejným nickem našla ještě na erotické seznamce, kde je už zaregistrovaný od května! Já nejsem schopná něco takového držet v tajnosti, tak jsem se ho rovnou zeptala, co to jako má znamenat a jestli takhle někoho jinýho hledá, proč je teda se mnou... samozřejmě chtěl nejdřív zatloukat, pak pochopil, že to nemá cenu a začal s tím, že internet je pro zábavu a že si s nikým nepíše a že stejně nemá čas na nějakou milenku apod... a ještě udeřil on na mě, že slídím, určitě nevěří tomu, že to na mě vyskočilo samo. Načež rozflákal tablet a někam odjel.. .....
Vkládám sem tvá minulá tvrzení, abys nezapomněla přes růžové brýle plné bílých růží, co se doopravdy stalo.

ingrid838
2. únor 2015

samozřejmě že možná máte pravdu. Tohle všechno se mi honí hlavou pořád., Teď je pro mě zásadní, že konečně pochopil, že udělal hodně velkej prů...r a že to není jen tak. A že to bude dlouho trvat, než se s tím srovnám a odpustím mu. To je pro mě teď zásadní.

shine2015
2. únor 2015

@ingrid838 on ale ted nevidí ze je pruser to co dělal ale to ze ty jsi odešla,ze to on vyhrotil a v neděli nepohlidal....

Holka holka.....par kytek a hned si z toho sedas na zadek a pomalu balis kufry zpět.....ten te jistou.....a pokud něco neudělás jinak a ty se nezacnes chovat jinak, tak skončí u jiné tak jak tak.

merunkova
2. únor 2015

@ingrid838 Jak víš, že to skutečně pochopil? Tím, že ti to říká a kaje se a poslal ty růže?

ingrid838
2. únor 2015

@merunkova ano, takhle to bylo. To je přesný sled událostí. A to ale neznamená, že na tom tabletu něco bylo schovanýho. Too že nebyl v pořádku a zamrzal se stávala poslední dobou nám oběma, ten jeho nick na seznamce jsem našla v pátek a sobotu normálně na netu na svém notebooku. Tablet dal do pořádku, ale historie tam žádná už nebyla.
Už jsem tady psala, že nápad aby mi ukázal, co na těch profilech má, jsem prostě nedostala. Nebyla jsem v té chvíli schopna rozumně uvažovat, dala jsem mu po jeho návratu malou a odjela pryč, nemohla jsem tam být. Teď už má oba profily smazané, udělal to hned v sobotu odpoledne.

domiz
2. únor 2015

Já už taky tak jednou odešla a hned mu na to skočila a rychle se vrátila domů.Sama musíš teda samozřejmě vědět nejlíp,jak to u Vás doma je.Nám se třeba ex přestal věnovat,byla jsem na všechno sama,pil a bylo mu všechno jedno.Já asi čekala,že se stane zázrak a bála se,že to sama s malou prostě nedám.A díky té poslední události a nevěře jsem sebrala odvahu a byla rozhodnutá odejít a jsem za to štastná.A on se snažil ano,chvíli jo.Chtěl nás zpět,vídali jsme se,byl úplně jinej a pak asi poznal,že já už ho nechci.Přišel mi do cesty někdo,kdo mi celou tu dobu pomáhal a byl mi oporou.Tak se vykašlal i na dceru,kterou viděl naposledy loni tuším v dubnu a zachoval se jako hajzl,klasika.Co jsem mohla čekat.Tím chci říct,že vím,že by se nikdy nezměnil i když ve 30 letech už mohl mít rozum,ale je to prostě sračka u mě a minulost,hlavně.Já dala milion šancí,věděl,že mu to prostě žeru a může cokoliv.Nevím jakej je Tvůj manžel,ale píšeš,že jinak máte hezký vztah.Ale mě stejně přijde,že nevěrný by třeba byl dřív nebo později.Jo je možný,že si to ted uvědomil a přesně,jak tu někdo psal je jasný,že se ted snaží,co jinýho mu zbývá.Hlavně ho opravdu nech pořádně vydusit a hned se nevracej.At si to vyžere pořádně!!A hlavně at ví,že je to poslední šance.Držím moc palce at to dobře dopadne,moc bych ti to přála!!