Manžel je členem erotického fóra

kristynasefer
17. bře 2014

Ahoj holky,prosim vas o radu,jsem absolutne zoufala,zklamana.Vcera jsem objevila,ze manzel je clenem erotickeho fora,ma tam svuj profil,hleda starsi damy co se chteji setkat.ma tam i fotky sebe a to velice intimni..je mi z toho na zvraceni.Jsme spolu pomalu 7 let,mame spolu 10.mesicniho syna a zije s nami i jeho dcera(8) z jeho drivejsihovztahu o kterou se staram.Vsude se chlubim jak nam vztah klape,manzel je temer dokonaly az na tohle..Zacalo to asi pred 4rokama kdy mel jeste ucet na facebooku a zapomnel si ho zavrit a ja mu precetla,jak si tam pise se slecnami,ze jsou sladke,hezke atd.udelala jsem mu scenu ,jeho vytocilo to ze mu lezu do soukrom,ale to byla opravdu nahoda.dobry nakonec jsme se domluvili facebook smazal a byl klid.pokazde si bere mobila na zachod ,kde sedi az pul hodiny,ikdyz mu nikdo vola nebo pise tak mu ho skoro ani nemuzu podat.nedavno fotil maleho telefonem a ja si chtela pak fotky prohlednout taka vyjel na me ze to nesnasi kdyz mu saham a slidim v jeho vecech.Ptala jsem se ho jestli prede mnou neco taji,kdyz tak vyvasi a on ze ne.jenze me to nedalo zvedavost zvitezila a take ta duvera tady uz takova neni po te akci tenkrat na facebooku no a co nenajdu...prvne teda tu stranku kde ma svuj profil,fotky sveho...pise ze hleda kontakty zeny od 40let atd.me se uplne klepou ruce,jemi fakt spatne,skoro kazdy den mi rika jak me miluje ze je se mnou stastnej,ze jsem jeho velka laska,nejkrasnejsi atd.planujeme nase druhe spolecne dite,tento tyden jsem chtela zacit jelikoz mam ovulaci,ale po tomhle teda nevim.no a jeste pak jsem objevila druhou stranku neco jako facebook kde je zaregistrovany uz od ljara minuleho roku a zase to stejne pise tam asi 10 zenam,jestli se muzou sejit,jit na kafe,zmrzlinu,jidlo.myslim si ze jeste nikde nebyl s zadnou(teda doufam v to)z prace chodi vzdy domu.nevim co mam delat,mam pockat co se z toho vyvine jestli se opravdu s nakou setka,nebo si "jen" pise.nemuzu se na nej ani podivat.je mi z nej spatne.nebo prehanim?jeste ted o vikendu jsme se bavili na tema nevera ja mu rekla,ze pres to nejde vlak,ze bych s malym odesla.a on se smal,ze jsem jeho zarlivka,ale ze se mu to libi jak zarlivym atd.mam to nechat tak jak to je nebo vylozit hned karty na stul.nejradsi bych odejal k me mame s malym ale to by to potom prasklo v cele rodine.a to nechci.hlavne v me rodine nechci aby vypadal spatne.meli jsem takove tezke zacatkymoje rodina ho moc nerespektovala a ted je konecne vsechno ok.prosim poradte.predem diky.omlouvam se za zmateny pripevek,ale jsem uplne mimo a musim psat rychle,dokud jsem sama

ingrid838
31. led 2015

@tarra27 možná jo.. asi jsem blbá, ale fakt věřím, že mě nepodvedl. Druhá věc je, že znění inzerátu "ženatý hledá milenku....společné tajemství...chci vyzkoušet všechno..." mi opravdu přijde, že hledal. A myslím, že mi to bude dlouho znít v hlavě.

somalicats
31. led 2015

@luciebx Jedna věc je, že když mu v sexu něco chybí, tak to má říct. Do hlav si navzájem nevidíme a pokud jde hned hledat jinam, tak je to vůl. Pardon.
Ke Tvé otázce: problém je, že to prostě po x letech už nikdy nebude úplně jak "zamlada". Přibudou děti, starosti... Jo, souhlasím s tím, že je dobré čas od času prostě "šokovat" něčím, co ten chlap nečeká 😀, ale bohužel už nejsme na kolejích, kde jsme pauzy mezi učením vyplňovali sexem... 🙂. Chce to prostě najít tak nějak tu zdravou rovnováhu, ale musí ji hledat oba, nesmí to dojít tak daleko, že ženská "podrží", jen aby se pán tvorstva uspokojil, a jí to přitom nic nedává, nebo naopak. Taky už nemám chuť na sex takovou, jako před 15 lety, bohužel, s tím nic neudělám. Ale zase na druhou stranu mi ty prožitky teď připadají o dost intenzivnější, než tehdá, asi je to tím, že už to není x-krát denně 😀

luciebx
31. led 2015

@ingrid838 aha.. no tak mozna si chce ukazat jaky je chlap a bali zensky ale mozna by k nicemu ve skutecnosti nedoslo... ale kdo fakt vi.. 😒 ach jo

tarra27
31. led 2015

@ingrid838 je u vás krize a nejlepší pro tebe ted je udelat čoro moro, odjet a nechat ho vydusit aby vedel, že tohle proste posral...pokud se neseberes a neodjedes k vašim, ale jen na chvilku za kamoškou, bude to slepý výkřik do tmy....

seber se a na dlouho odjed a nechej ho, at popřemýšlí, že se chová jako debil...a že tím může přijí o všechno.....jinak to bude stále mezi vama

luciebx
31. led 2015

@ingrid838 no prave proto jak si to napsala ze chce vyzkouset vsechno spis znelo ze ty se k tomu nemas.. a on by chtel a chtel... no kdovi co se honi chlapum v hlave

luciebx
31. led 2015

@somalicats jj unas doma to same.. proste je to jiny... u nas ja chci vic.. pac mam plodici obdobi uz x let hahaha.. a driv po narozeni musel muz premlouvat on me 😀 pak sem zacala cist 50 odstinu sede a chudak jen koukal 😀 😀

luciebx
31. led 2015

@ingrid838 ja bych taky odjela na dlouho.. a pak podle jeho chovani bych asi uvazila co od zivota chci a zda s takovym chlapem chci vubec zustat.. pokud se bude snazit a fakt prijde s logickym vysvetlenim a poradnou omluvou.. to uz bude na tobe jak se zachovas a jak to u vas bude dal pokracovat.. ale pokud budes tyden u vasich a on napise jednu sms kdy jako dojedes a absolutne nic.. asi bych u vasich zustala dyl a klidne to s vvasima probrala.. ty se nemas za co stydet.. to si uvedom... to on to posral

carrie_b
31. led 2015

Holky ale taky na druhou stranu.. Ja sama si nedovedu predstavit, ze uz nikdy nebudu mit sex s nikym jinym, nez se svym nynejsim partnerem, se kterym mam dceru a dovolim si rict, ze mame spokojeny vztah (klep klep). Doma mi nic nechybi, ale s kazdym muzem to ma jiny nadech. Muzi to maji mozna taky tak. Svoji zenu milujou, ale pudy se spatne potlacujou. Sama rikam partnerovi, at si dela co chce, ale vzdy bezpecne a tak, abych se to nikdy nedozvedela ani ja, ani nikdo z naseho okoli. To by pak byl jeho konec a ja jako stir jsem dukazem, ze od lasky je jen krok k nenavisti🙂 .

marsrutka
31. led 2015

vždy mne překapuje, jak ženy věří chlapům, že k ničemu nedošlo, že je to jen hra a podobně, není a nikdy nebude, měla jsem ex takového a brácha je to to samé, je to pro ně droga, zvyk a v tom se nezmění a pokud bych na to přišla a můj se ještě urážel, no tak to ani jako, už bych tohle nikdy nepodstupovala, poučení s ex mi stačilo

tarra27
31. led 2015

@carrie_b rozumím ti, ale pokud doma budeš onuce, tak budeš akrát na nervy....

luciebx
31. led 2015

@marsrutka na druhou stranu mas pravdu.. muj ex byl to same.. a to ze se citil ublizenej a jeste to hazel na me ze sem krava co mu leze do soukromi to me ujistovalo ze na tom proste pravdy bude.. moji brasi jsou to samy... jak rikas.. proste musi... doma maj pritelkyne matky deti ale proste jejich lovecky pud je tahne do jinych kalhotek. Nekdo se z toho proste nedostane.. bohuzel

marsrutka
31. led 2015

a můj brácha má tak skvělou přítelkyni, ale pochopila jsme to, že v sexu asi i když ona se hodně snaží, jeho to nějak s ní nebere a v mysli je u té, která ho podrazila a stejně má pro ní dál slabost, on jí slíbil po odhalení profilu, že vše skončí, smazal si profil, no nakonec byl u nás dvě noci za našima, půjčil si tablet a vyhodilo nám to v historii zase tyhle blbé erotické stránky..

cottie
31. led 2015

@tarra27 Ty se svýma názorama jako bys mi mluvila z duše, poradila bych jí úplně to samé!!! 🙂

tarra27
31. led 2015

@cottie díky! ;)

brendamonique
31. led 2015

... "podělaný" internet ... kolik mrzutostí, nám dnešní svět plný sociálních sítí chystá ... ještě, že můj manžel nemá a nestojí ani o Facebook ani nic podobného ... opravdu děkuji ... je mi líto za tebe, že musíš něco podobného řešit a jen doufám a myslím na tebe, ať se vše vyřeší v tvůj prospěch.
... já jako cholerik, bych asi celý notebook vzala a rozšlapala - nebo i mobil ... 😀
... držím pěstě a posílám hodně energie !

ingrid838
31. led 2015

tak jsem zpátky doma.. s kamarádkou jsem se aspoň vypovídala a ona taky nechápala. No nicméně.. manžel psal smsky. Shrnuto - nepodvedl mě a nikdy by to něudělal, omlouval se, že to byla blbá zábava z nudy, nic víc, nikdy by s žádnou nikam nešel...že se bude snažit mi všechno vynahradit apod., ale taky pěkně kecal - že to založil, ale už na to dávno zapomněl, přitom tam bylo jasně vidět, že na obou dvou serverech byl nedávno a měnil texty inzerátů... blábolil, že tam jen chodil koukat na fotky. Že prý když ženská doma s chlapem nechce nic mít, tak kouká po netu na fotky..kecy. V tomhle směru si fakt nemá na co stěžovat, to jsou všechno blbosti.
pak přitvrdil, že nic špatnýho neprovedl, svědomí má čistý, vysvětlil mi to a ať si s tím naložím podle svého, když mi to bude stažit k tomu, abych ho zatratila, tak s tím nic nenadělá a bude stát při mě.. a podobný blboviny...že už o tom nechce slyšet. Když jsem dorazila domů, byl oblečený a nachystaný že jde ven. To mě dodělalo, tak jsme se zase chvíli dohadovali, ale nikam to nevedlo. Řekl mi, že poslední půlrok je to mezi námi na nic - to je pravda, ale je to zase jiný příběh, jeho průser, ve kterém se ho snažím podpořit a pořád se to vrací, nemůžu ale už dělat víc...pak uznal, že je to asi všechno jeho vina. Odešel. Teď mi přišla sms, že se omlouvá za ten nebetyčný nesmysl, co napsal na internet a že se musel jít projít.
Jsem z toho všeho úplně zblblá, vůbec nevím, co si mám myslet...každopádně se na něj teď nemůžu ani podívat ☹

marsrutka
31. led 2015

mi to připadá, že někde NĚCO řeší a hlavně ti lže

ingrid838
31. led 2015

@marsrutka mně taky 😔

marsrutka
31. led 2015

co máš v plánu dál? asi nejlepší nic neřešit dnes, lehnout si a zaspat? 😉

ingrid838
31. led 2015

@marsrutka přesně tak..🙂 dám si sprchu a půjdu si do postele pustit něco pěknýho na dobrou noc.. koukala jsem, že se ani nepřistěhoval zpátky do ložnice, což upřímně řečeno dneska opravdu přivítám.

nnell
31. led 2015

@ingrid838 radila bych ti to, co už tu několikrát padlo... Na chvíli vypadnout pryč a získat odstup. Popřípadě se zajít poradit někam do manželské poradny nebo k psychologovi. Z toho, co píšeš, má tvůj manžel rysy manipulátora a snaží se veškerou vinu za vzniklou situaci svést na tebe... A zkušeným manipulátorům se lehce věří, za chvíli se mu budeš ještě omlouvat, žes mu lezla do soukromí :-/
Ze své zkušenosti bych takovému chlapovi nevěřila, pokud tě skutečně nepodvedl (čemuž nevěřím), tak patrně jenom proto, že ještě nenašel vhodnou osobu a příležitost, ne že by o to nestál... Je mi jasné, že tohle asi nechceš slyšet, ale bohužel mé zkušenosti jsou takové, jak píšu... Minimálně ten, kdo by se tu měl snažit a prosit o odpuštění je tvůj muž... On v tuhle chvíli rozhodně nemá právo někam odcházet a urážet se.

marsrutka
31. led 2015

@nnell absolutně souhlasím

luciebx
31. led 2015

jako nechapu jeho chovani.. ma sedet na prdeli s tebou doma a ne cekat az se vratis aby mel jasno ze si opet jeho.. a muze si vyrazit pan ven zaparit.. promin ale jednani tvyho chlapa je na facku... bych mu zbalila batuzek a nechala klice v zamku.. takhle se chovat?? ty woe.. jeste to pomalu svede na tebe ne...

luciebx
31. led 2015

@nnell souhlasim.. jak si muze dovolit vyrazit ven.. chlapecek si nekde uziva.. v skrytu duse si rika jasny. .. jen kecala.. vypadla na par hodin je doma zpet.. dneska se vyspim vedle.. a od zitra bude klid.. takovyhle blbouny miluju... by mel zbaleno a sel by..

ingrid838
31. led 2015

@nnell @marsrutka no jo, já moc dobře vím, úplně totéž bych poradila já na vašem místě... jenže ono je to tak strašně těžký. Zjevně lže, protože si těžko může nepamatovat něco, co se stalo před osmi dny... jenže to je všechno tvrzení proti tvrzení - on řekne že je to takhle a že to byla blbost, a když dám najevo, že mu nevěřím, tak se na mě je schopný obořit, že tvrdím, že je lhář. Moc dobře vím, jak to zní a že je to na hlavu postavený, ale hrozně těžko se s tím teď a v mojí situaci něco dělá.

luciebx
31. led 2015

@ingrid838 no praveze v tve situaci se ted da delat kupa veci... ono se musi chtit... uz to ze ma nekde udelany takovy inzerat.. a hlavne s fotkama.. to mi moc smesny neprijde.. spis mi z tveho psani ted prijde to.. ze ho snad branis... ze urcite neee tamto a tohle to. On to bere jako samozrejmost.. akor kdyz priznal ze posledni pul roku to mezi vama neni ruzovy.. tak asi hleda jinde.. a pokud uz nenasel tak brzy najde..

marsrutka
31. led 2015

ono ani nejde , že ujel, samozřejmě jde, ale taky hlavně jak se k tomu staví po tom všem, nejprve se jakože odstěhuje uraženě od tebe z postele-to jako abys měla víc pochopení??? 😠 , pak se sebere a jde do pryč, čistá manipulace, nemá výčitky ani snahu tě uklidnit a nějak se snažit, jako kdyby si v tom liboval ještě...

ingrid838
31. led 2015

@luciebx já ho nebráním, jenom to je to staré známé "tonoucí se stébla chytá"... samozřejmě bych mu ráda věřila. Ale mám spíš pocit, že panikaří, protože jsem zjistila něco co moc dobře ví, že je hodně přes čáru a teď se snaží vybruslit z toho kudy jde...takže kope kolem sebe a snaží se něco hodit i na mě.
Ale mám prostě a jednoduše normální strach, že když se seberu a odjedu, tak je to tím rozhodnutý. Že se snažit nebude.

nnell
31. led 2015

@ingrid838 s tím můžeš právě dělat jedině to, že s ním nebudeš hrát tuhle jeho zvrhlou hru.. A je to opravdu jen hra, když k ní nenajde spoluhráče, tak nebude mít s kým hrát.. Já vím, že to zní strašně jednodušše, ale prošla jsme si tím a vím, že je to strašně bolestivé... Tím, že ale přistoupíš na jeho hru, jen prodloužíš agónii, ale ničemu v zásadě nepomůžeš...
Můj exmanžel mě podváděl celé těhotenství a jeho představa byla ne, že on si bude jako nevěrník sypat popel na hlavu, ale to, že já se budu snažit, aby se mnou vůbec zůstal... Tohle prostě není normální a nevěř mu, pokud bude tvrdit opak... I kdyby to předtím ve vašem manželství neklapalo, tak to není omluva nevěry a pokud jsem ve vztahu nespokojený, tak řešením není profil na erotické seznamce ani hupsnout do postele s prvním kdo se namane.

tarra27
31. led 2015

@luciebx co jsem psala....s kámoškou to je jen slepý výkřik do tmy....pekne přišla zpet.....a on místo toho aby byl s ní, omlouval se, otevírá si pusu a pak v klidu kdo ví kam vypadne......jako že se musí projít....

holka pokud se nevzpamatuje a nevypadne, aby vedel, že to podelal, tak bude jako onuce neštastná.....ale musí sama...kdo chce kam....