Manžel je pořád pryč

liska1812
15. zář 2017

Asi jsem jedna z mnoha, co má tenhle problém..Máme 14 měsíčního chlapečka, který je hodně hodně aktivní dítě, nemůžu z něj chvíli spustit oči aniž by nezpůsobil nějakou katastrofu (to asi znáte). Manžel je workoholik a jelikož stavíme, vše dělá svépomocí. Víkendy (někdy včetně pátku) tráví celé na stavbě, doma nespí jelikož přespává u táty na vesnici, kde si může připravovat věci na stavbu. Když mu řeknu, že se nám stýská tak mi vynadá, že ušetříme a že to dělá pro nás.V týdnu když přijde z práce se synovi sice chvíli věnuje, ale mě nepomůže vůbec s ničím a ještě prohlásí, že když to tu uklidí, že to stejně zase hned (já??!!) rozbordelím.Takže v domácnosti neudělá nic.Jsem asi sobec, ale ty víkendy kdy je muž na stavbě, jsem někdy na zhroucení fyzicky i psychicky.Je to hrozný pocit být na všechno sama...Někdy bych si třeba připlatila jakoukoliv částku za práci na stavbě, jen aby byl s námi ☹ Jsem asi sobec co?

ilonne
18. zář 2017

@marion2017 A nemyslim si, ze by chirurg a dalsi meli mit mene, ale soucasne si nemyslim, ze je nutne se nad delniky povysovat...

marion2017
18. zář 2017

@ilonne tak Můj manžel je nemehlo 😊a vy si ani nevymalujete. Tak to mě podrz. ..

ilonne
18. zář 2017

@marion2017 Ano, nevymalujeme a taky to klidne napisu, ale nenazyvam malire "pachtilem"

marion2017
18. zář 2017

@ilonne tak jelikož háčkujes a pleteš, tak jsi lepším člověkem. ..

marion2017
18. zář 2017

@ilonne tohle bylo na konkrétního jednoho, který stiral ty, kteří nemakají rukama. A byl to patlal navic. Proto jsem ho i nadnesene nazvala kachlickarem.

ilonne
18. zář 2017

@marion2017 Alespon se nepovysuju a nerozhazuju kolem sebe hlasky o tom, jak si muzu vsechno zaplatit a nemusim prat monterky..

journals
18. zář 2017

@ilonne a @marion2017 holky klid 😀 obě máte pravdu, každá má na věc svůj pohled a já chápu oba. Pravda ale je, že kdyby ke mě přišel nějaký řemeslník a začal už ve dveřích nadávat, co je to dneska za chlapy, že nic neumí, tak by z bytu byl vyhozen tak rychle, že by si ani boty nandat nestačil. Vše má své, každý má jiné možnosti... nic není špatně. To, co tu rozebíráte je už v obou směrech bráno v extrému 🙂

ilonne
18. zář 2017

@marion2017 O.k., beru. Taky te neznam a rychle soudim. Proste me to zvedlo ze zidle. Omlouvam se.

netopejr
18. zář 2017

@marion2017 Mam mentální problem:řemeslnici s VŠ. Do který ty Tvoji skupiny patří?