Manžel má asi milenku 😞

luciemeli
27. bře 2013

Ahoj lidičky dlouhou dobu jsem to v sobě držela, ale potřebuji se svěřit. Od té doby co jsem porodila našeho syna. Je všechno úplně jinak než bylo. Manžel přijíždí domů z práce někdy později než předpokládám, mě napíše sms ( Vrátím se později)...Pracuje z dvoumi mladými klukami v práci v pneuservisu mají stálé partnerky, ale dávají si vždy v týdnu jeden či dva dny volno a pak výkend...Manžel mi vždy oznámí předem, že má volno. Ale co když má i ještě jeden den volno?
Pořád mě vulgárně uráží, naráží na mně sprostými nadávkami i jak vypadám! Sám má výplatu a ještě mi drze sebere s-kartu a jde si vybrat bez mého vědomí peníze (Rodičák) Takže já na malého nemám skoro ani korunu doma.....vše má u sebe....Vždy mi zavolá zda nepotřebuji koupit něco na malého ☹. Dneska mi nechal doma 40 kč abych malému něco uvařila....Ale kam dává všechny peníze? To by mě zajímalo...Pořád chodí na internet v mobilu když jde spát....smsky mu od nikoho nechodí aspon myslím....Ale už nevím co mám dělat bez koruny doma a živit malého ☹ Jsem hotová.
Co se týče sexu...spíme spolu 1x do týdne a to ještě, že ho musím přemlouvat, aby semnou spal ☹. Tak aby se neřeklo abych nenadávala tak se semnou vyspí...ale ten sex mě s ním prostě nebaví už jsem mu to tolikrát říkala, ale mě pořád oznamuje jak moc je utahaný z práce a kdykolivek jsem tam za ním přišla seděl u televize a čuměl na ni, když nepřijelo žádné auto...☹ Co si mám myslet ...Poradte 😀 😉

janii
27. bře 2013

Myslim, ze chlapec jeste nepochopil, ze svobodny samostatny zivot skoncil a ma se zacit starat... Mizna ma milenku mozna ne, to je tezko soudit, ale podle toho co pises je to v mych ocich a to bez urazky sobecky kre..n... Ja bych to asi nejak radikalne resila...a to jak vypadas... Ja v prvnim tehu pribrala cca 32 kg... Skoro 20 mam porad nahore, ale muj chlap to bere taj jak to proste je a zvlada to aniz by me urazel...

kamimik
27. bře 2013

Tak nevim,jestli ma milenku,ale takovy pristup bych fakt netrpela. Rovnou bych mu rekla,ze takove chovani teda ne...a nechat mne doma 40 Kc a vzit si rodicak...neuveritelne

antana123
27. bře 2013

@luciemeli tak tohle bych teda nezvládla takhle partnerství prostě nevypadá zkoušela si se s ním o tom pobavit co se s ním děje???jinak ty peníze to bych si nenechala ☹
sama nevím co poradit asi bych se snažila si promluvit a když ani to né tak bych se sebrala a odešla na pár dní někam ať si to sám probere v hlavě
a ty urážky to bych si taky nenechala to není normální ☹

hav81
27. bře 2013

Při čtení tvého příběhu se mi otevírá kudla v kapse 😠 Souhlasím s "kamimik",nevím jakou teda tvůj manžel má povahu,ale taky bych na něj vlítla,že tohle teda ne,ať ti řekne o co mu jde,co by chtěl a proč se tak chová,když dřív se tak nechoval.Jestli ho nezblbli ti mladí kluci u něj v práci a on se třeba necítí před nima starý-ma dítě,rodinu.
Ale přesto všechno to jeho chování neomlouvá a všechno se dá řešit,ale musí se o tom mluvit (jestli teda se s nim dá mluvit)

jancip
27. bře 2013

V prve rade bych mu urcite nedala kartu, to ostatni se tezko posuzuje.

ajriska
27. bře 2013

Ono se těžko radí, ale asi bych udělala následující: Zkus si s ním promluvit. Pokud nebude mít zájem, nebo tě odbude, tak si sbal věci a odejdi s malým na pád dní třebas k vašim, jestli mu to dojde..pokud ne, bude to bolestné, ale zase na druhou stranu co s mužem, který tě ponižuje? Určitě si zasloužíš aby se o tebe chlap staral, hýčkal tě a rozmazloval za to, že jsi mu porodila dítě.
Musí pochopit, že nejste samozřejmost a že kdykoliv přijde domů, že vás tam najde...
Je to na tobě.

kader
27. bře 2013

S kartu schovat !!!! Okamžitě !!! A tomu Tvému ? Těžko říct, co v tom je. Možná se jen dostal do nějakého průšvihu a neví , jak z něj ven. A bohužel někteří chlapi a tom nedokážou mluvit. Každopádně bych tomu Tvému pořádně zatřásla palicí, aby se vzpamatoval !!! Možná bych si zkusila promluvit a pak bych jela S MALÝM I S TVOJI S-KARTOU třeba k rodičům, aby měl čas přemýšlet. Tohle se prostě nedělá :(

moucha
27. bře 2013

nemyslím si, že by měl milenku....nemají ve firmě nějaké finanční problémy? tu kartu bych mu opravdu nedala.Jsou to tvoje peníze....podle mě ho stáhli ti mladí kluci.....

moucha
27. bře 2013

můj má milenku a to vypadá jinak...každý večer u ní ☹ až děti usnou.

lucinka_jirackova
27. bře 2013

tak za prvé Luci, sKartu si schovej!!!! to je příjem pro tvého syna a pro tebe a né pro něho...od toho má chlap výplatu!! také bych takový přístup netolerovala, promluvila bych si s ním narovinu...nemyslím že má milenku, z tvého popisu to tak nevyznělo...zeptej se ho co mu vadí nebo co se s ním děje...a pokud to bude ve vaší moci tak se to pokuste spolu vyřešit...sakra jestli tě má rád, tak ať se vzpamatuje! a když ne, tak bych zkusila na pár dní odjet třeba k rodičům, ať ví že tě nemá brát jako samozřejmost a může Vás přijít!!

petrazelenka
27. bře 2013

Souhlasím s ajriskou !!! Po důrazném upozornění od takového týpka rychle pryč. Přece nechceš takhle žít celý život. A jak se chová k malému ? Je to děs, ještě že můj manžel je zlatíčko. A jak se choval před narozením mimča ?

luciemeli
autor
27. bře 2013

@janii
@kamimik
@antana123
@hav81
@jancip
@ajriska
Holčičky moje zlaté milované, já už nevím co mám dělat, já si pořád cpu dohlavy, že má nějakou nápadnici která je hezčí a hubenější, když se ho zeptám zda by mi tu nechal pro malého nějaké peníze sám řekne že nemá že to koupí...☹. Tak kam jdou všechny ty peníze jsme bez půjček jen platíme najém a hypotéku tod vše!
Tak kam tedy dává těch cca 12 tisíc měsíčně..domu nakupuje jen salám housky a jogurty pro malého to je každý den takto....☹.povahu má cholerickou..už tolikrát jsem sním o tom mluvila co se s ním děje proč semnou nechce spát, odpoví mi, že mu nic není a že je utahanej z práce příjde dá malému pusu přivítá ho mě teda nepřivítá jsem zvyklá....a jde hned na pc na bazoš ☹. Jsem ráda za každou radu a názor.
Už jsem přemýšlela, že bych se zbalila a odjela na pár dní pryč ale naši bydlí daleko a peníze na dopravu nemám ☹ Když je má všechny ON!!! A když to řeknu jeho matce mé tchýni tak mi řekne tak se nediv, že to utrácíš za cigára když hulíš jako fabrika,,,tak jsem jí řekla ANo kouřím, ale to si vydělávám bokem na svoje cigerety dom. prací na PC a z bazárku většinou ale na malého peníze nešáhám jsou jen pro něj a né pro nás tak jsem se tim řídila a budu se tim řídit...Jsem na nervy...nevím co mám dělat mám výčitky svěřit se někomu nemohu....nikoho tak bližného nemám...
Doma má manžel uvařeno uklizeno postaráno se o dítě, vyžehleno a co mu schází to nevím 😀 Jsem jak domácí selka nejraši bych ho pořádně namlátila

alamo
27. bře 2013

Uprimne, napadlo me uz, ze Tvuj manzel ma milenku, kdyz jsi v jednom statusu psala, ze ho musis premlouvat k sexu. Kazdopadne, to jak se k Tobe chova, je jenom tezko omluvitelne, at uz nejakou zenskou ma nebo ne. Jsem dost skepticka k tomu, ze se takovy vztah da dlouhodobe udrzet.

hav81
27. bře 2013

Přesně tak,to nemůžeš dlouho vydržet.A zkoušela si se s tím svěřit tvým rodičům?Ikdyž bydlí daleko,třeba po telefonu.A máš sourozence?

kamimik
27. bře 2013

@luciemeli Já bych mu v první řadě nedala svou s kartu, co toto je, že ti bude brat peníze, to tě pak drží hezky v šachu. S tou milenkou nevim,zažila jsem to,ale probíhalo to jinak. Schovávání telefonu, na prci to nesvadel,spis,ze jde po praci sednou se znamyma apod. Hned jsem to vytušila a myslím,že bych to zase poznala...ženská na to má snad nějaký senzor....To co popisuješ mně přijde hnusárna, kterou si tě chlap pěkně drží zkrátka a to já bych teda nedala...prostě bych se po rodičáku sbalila i penězma a odjela k rodičům.

antana123
27. bře 2013

@luciemeli můj návrh:
počkat až příjde RD sebrat kartu vyber všechny peníze a seber se a odjeď k vašim myslím že to je jediný řešení který by mu mohlo otevřít oči a taky by mu mohlo docvaknout že takhle teda žít nechceš a nebudeš očividně to je sobec a řečima s ním nehneš
a tchýni pošli někam 😀

martiska36
27. bře 2013

Miluju knihy spisovatelky Zdeny Frýbové - v jedné knížce píše - žádný muže není nenahraditelný a nepřekonatelný, jak si ženy často namlouvají, a je třeba to brát tak, že si s každým dalším můžeme leda polepšit ... ( není to samozřejmě doslovný citát - nechytejte mě za slovo).

Tenhle chlap je nahraditelný, překonatelný hooodně snadno. Chce to jen oprášit vlastní důstojnost, sbalit kartu JE TVOJE A SYNA, z hrušky dolů a pryč.
Uklízečku a kuchařku nechť hledá jinde, a Ty se koukej vzpamatovat a nenech si to líbit.

martineckak
27. bře 2013

a když máš za 40 kč uvařit něco malýmu,tak co budeš jíst ty??? a za 40kč mě fakt nic nenapadá pro 2 lidi... asi nechodí na nákupy,když neví co teď kolik stojí,tu skartu bych mu nedala,prostě bych si jí schovala a nazdar....určitě bych si s nim promluvila o co mu jde...proč se k tobě chová jak se chová,na co potřebuje ty peníze co ti bere,když jsou to peníze tvoje...a nemáš potom peníze na nákup, atd...neřeknu kdyby jste bydleli někde na konci světa a do města jezdil jen on a dělal nákupy...a ty by ses starala jen o prcka a domácnost...ale to by bylo psycho i pro tebe nemoct pokecat s někým jiným,zajít s malým do nějakýho centra,což dneska bez peněz taky moc nejde....ach jo,nechápu některý chlapy,děti si dělat umí,ale o rodinu se potom starat nechcou ☹

luciemeli
autor
27. bře 2013

@alamo jsem s ním v listopadu 5 let a rok vdaná.....to jsem psala to je pravda, že ho musím přemlouvat...tak jsem si sním o tom promluvila....mě řekl že mě má rád ale víš co on neví co chce at se rozhodne bud mi s Tomáškem nebo ta jeho nápadnice,, podvedl mě, ale nespal s nimi jednou holčinou ze Sokolova to jsme jeli tenkrát za mojí rodinou na kávu a na pokec a on si tam prý jede dát auto do opravy...mě vysadil u rodiny a jel do nějakého servisu děda se můj nabídl , že pojede sním ale on odmítl a spěchal...Tak mi zahnul od 1 hodiny odpolední do půl sedmé večer byl pryč!!!! Přijel a ptám se ho kde byl takovou dobu a mě řekne dlouho to trvala než jsem to našel atd...a pak když jsme přijeli domů tak jsme mu našla foto jak se obímá z nějakou černovláskou ze sokolova na netu! No to mě ranil a hodně...chtěla jsem umřít!!!! ale nějak jsem to skousla měl mě pořád rád je to cca 3 roky na spátek ...
Další rok jsme byli v lete v silných hádkách...a moje nejlepší tehdy nejlepší kamarádka mi s ním zahýbala psali si spolu smsky já to věděla...tak jsem se s ní přestala bavit! ale v silných hádkách mi řekl, že mě nemiluje že miluje tu mojí nej býv. kamarádku. tak sem se sebrala a jela na pár dní do prahy za robertem rosenbergem.....ten mi pomohl od toho blázna pryč tehdy...našel mi práci za barem tam jsem byla 8 měs. ale během pár dnů mi volal prosil at se vrátím domů, že mě miluje a že semnou chce mít dítě tak jsem se zaním vrátila a ted sním mám 9 ti měs. syna 🙂 A zase to skřípe 😖

luciemeli
autor
27. bře 2013

@hav81 Ano mám sourozence ale sestra je mnohem maldší než já a má jinné zájmy než já!

luciemeli
autor
27. bře 2013

@kamimik Ale víš co i když si í dám do peněžensky nebo si jí schovám v den rodičáku jsi du pro ní a ona tam není tak mu píšu jak si to představuje mi to brát? Odpoví mi že to nakoupí, že bychto utáhla 🙄

luciemeli
autor
27. bře 2013

@antana123 Ta mi zase nic neudělala tchýně, já ji chápu ale nezasahuje do našeho života řekla, jaký jsi to udělame takové to máme...Jojo je to bída...jak jsme si postavili náš vztah ☹

antana123
27. bře 2013

@martiska36 pod to bych se podepsala mám přesně tuhle zkušenost 😉
@luciemeli hele ničeho se neboj vyzkoušej se mu vzepřít ale pokud si říct nedá tohle není život podle mě taky sem se bála jsem rozvedená vdávala jsem se poprvé ve 21 letech měli jsme hypo a auto prostě závazky bála sem se že bez něj nebudu nic že to sama nezvládnu a zvládla člověk se dostane i z těch největších sraček to mi věř 🙂 nejhorší byl první půl rok pak to bylo ok je pravda že jsme neměli děti, ale v šachu mě teda taky držel citově mě vydíral nebylo to jednoduché,ale dneska vím že jsem udělala dobře sem znova vdaná a mám dítě a mám normálního chlapa takže rozhodně se neboj určo by sis nepohoršila

antana123
27. bře 2013

@luciemeli hele zařid si účet neříkej mu o tom a z skarty si nechej peníze posílat tam a máš klid dojdou ti on je nevybere a bude se odně divit tohle bych si líbit nenechala

kamimik
27. bře 2013

@luciemeli Tak si ji proste nekam schovej, to uz je jedno kam...a kdyz se zepta,tak rict,ze mu ji nedas. Prece nejsi jeho majetek. Nebo dat vedet vasim v jake jsi situaci a treba pomuzou. Ja bych proste v takovem vztahu nezustala ani minutu

hav81
27. bře 2013

Podle toho co píšeš,tak je co se týče ženských už leta stejný a tak nepočítej s tím,že se změní.
Nakupovat může,ale musí pochopit,že ty taky peníze potřebuješTady je prostě jediná rada,pryč od něj 😉

luciemeli
autor
27. bře 2013

@martineckak No ono se to řekne lehce...sebrat mu kartičku jak je vybrana tak mi jí dá spátky ale nechápu když s ní třeba platí v krámě že po něm nechtějí občanku když to není na jeho méno...zabila bych ho nejraši...ještě tomu nechám týden jestli se to nezmění půjdu od něj pryč...všichni se mi diví proč sním pořád ještě jsem!!!

luciemeli
autor
27. bře 2013

@kamimik když mu jí nedám nebo jí nenajde tak mi mi oznámí hnusně, že domů už nikdy žádné jídlo nekoupí at tu chcípnu hlady....prý koupí jen Tomášovi...ale toho už mám taky dost!!!

luciemeli
autor
27. bře 2013

@antana123 to je krásné jak si to napsala kloubouk dolů já ho mám ráda ale ten přístup jak se ke mě chaová to je vrchol...když od něj odejdu...budu zase podle něj ta největší svině já se v dávala v 19ti jsem mladá moc zkušeností nemám a hodně mě to štve proč nejsem alespon o trochu starší abych tomu nějak rozumněla. Přemýšlím, že až bude malému rok tak si najdu nějakou brigádku půjdu makat at se vyluftuju někde ve společnosti malýho třeba nechám hlídat jen výkendy u rodičů a týden budu s ním a začnu asi odsznova ....dávám tomu tak týden nebo měsíc když to bude stejný tak od něj odejdu a podám žádost o rozvod a začnu taky uplně odznova...chápu že papíry trvají dlouho vyřizovat na rozvot i klidně si to i zaplatím a bude po ptákách at mě zabije nebo ne je mi to jedno ☹

prdecek
27. bře 2013

@luciemeli pokud Tě podvedl jednou či dvakrát, tak se nezmění a šla bych od něj rychle pryč, však takovej chlap za to nestojí, určitě se brzy najde takový co Tě bude i se synem milovat. A co se týče těch peněz tak jak příjde rodičák a on bude v práci, tak vyber peníze sbal se a jeď k rodičům, pak si zkus najít své bydlení a jdi rychle od něj. Ono zatím s Tebou nechce spát a nedává Ti peníze, ale může to vyvrcholit i tím, že Tě začne mlátit.
Na bydlení dostaneš od státu určitě příspěvek a pak i na dítě a na další věci, tak si myslím, že bys to sama určo nějáký čas zvládla než si najdeš někoho lepšího. Držím pěsti, aby to dopadlo dle Tvých představ a vše bylo ok.

kamimik
27. bře 2013

@luciemeli stejne bych mu ji nedala, mne prijde,ze zijes v nejake bubline...podle toho,co pises, tak te vydira, ponizuje,...tak to uz je potom na tobe, jestli chces byt v takovem vztahu. Jeste me napadlo,jestli nepropadl hazardu...penize i cas tomu odpovidaji☹ Kazdopadne bych se sbalila a odesla...prece nechces,aby v tomto vyrustal maly...