Manžel má asi milenku 😞

luciemeli
27. bře 2013

Ahoj lidičky dlouhou dobu jsem to v sobě držela, ale potřebuji se svěřit. Od té doby co jsem porodila našeho syna. Je všechno úplně jinak než bylo. Manžel přijíždí domů z práce někdy později než předpokládám, mě napíše sms ( Vrátím se později)...Pracuje z dvoumi mladými klukami v práci v pneuservisu mají stálé partnerky, ale dávají si vždy v týdnu jeden či dva dny volno a pak výkend...Manžel mi vždy oznámí předem, že má volno. Ale co když má i ještě jeden den volno?
Pořád mě vulgárně uráží, naráží na mně sprostými nadávkami i jak vypadám! Sám má výplatu a ještě mi drze sebere s-kartu a jde si vybrat bez mého vědomí peníze (Rodičák) Takže já na malého nemám skoro ani korunu doma.....vše má u sebe....Vždy mi zavolá zda nepotřebuji koupit něco na malého ☹. Dneska mi nechal doma 40 kč abych malému něco uvařila....Ale kam dává všechny peníze? To by mě zajímalo...Pořád chodí na internet v mobilu když jde spát....smsky mu od nikoho nechodí aspon myslím....Ale už nevím co mám dělat bez koruny doma a živit malého ☹ Jsem hotová.
Co se týče sexu...spíme spolu 1x do týdne a to ještě, že ho musím přemlouvat, aby semnou spal ☹. Tak aby se neřeklo abych nenadávala tak se semnou vyspí...ale ten sex mě s ním prostě nebaví už jsem mu to tolikrát říkala, ale mě pořád oznamuje jak moc je utahaný z práce a kdykolivek jsem tam za ním přišla seděl u televize a čuměl na ni, když nepřijelo žádné auto...☹ Co si mám myslet ...Poradte 😀 😉

januzza80
27. bře 2013

@luciemeli Ahojky,nenech to jen tak,protoze penize jsou pro maleho a ty mas mit ty a ne on.Ja jsem vdana 11let a spolu jsme celkem 12let a takove chovani neznam.Pripadam si nekdy jako kdybych byla cerstve vdana.Ja dostava bokem od manzela 6000kc,ktere si davam bokem setrim na veci,ktere potrebuji do domacnosti nebo na obleceni pro deti a casto mi dava i nasi spolecnou kartu s kterou nakoupim jidlo nebo neco an sebe.A se sexem me spis premlouva on 😀 ne ze bych nechtela,ale u trech deti jsem casto unavena a on sex potrebuje caseteji.Jestli ma tvuj manzel milenku,to opravdu nevim,ale penize na neco urcite pouziva,ale na co to musis zjistit.Zeptat se ho.Jinak to je nejlepsi vyresit,protoze takhle nemuzes zit.

martineckak
27. bře 2013

@luciemeli Luci,přijde mi to od něj jako psychický vydírání....taky se divím,že s ní může platit...když mě kolikrát neprodají ani na manželovo kartu nákup...tak jim ho tam nas.aně nechám...a nebo ho musím zavolat aby si tam šel vymačkat kód... asi první bych od něj chtěla vědět co s těma penězma dělá...máš na to právo,když jste manželé. A to,že ti vyhrožuje,že pokud mu jí nedáš,že už nikdy žádné jídlo nepřinese domu....bych udělala hned ode dneška...jestli tedy jí i doma...prostě bych mu nic nedala...a až by začal mít řeči nebo nadávat...tak bych mu řekla...nemam peníze,neni jídlo...ale tohle nevypustí nikdo normální z pusy...omlouvám se,ale tohle je věc,která mě u chlapů strašně vytáčí a rozčiluje....a nejhorší je,že je takovejch debilů tolik a využívaj toho,že tř.ženy nemají kam jít,atd... přeju hodně sil a brzy to zvládni

luciemeli
autor
27. bře 2013

@januzza80 Děkuji za tvůj názor jsi hodná, že jsi mi napsala do diskuze...Určitě nejsem sama kdo řeši takovéto problémy neboj se já to dneska očíhnu a kdyžtak dám sem pak vědět jak to dopadlo....jinak jsem se dozvěděla pár názorů a hned je ozkouším 🙂 j11 let je dost!! Klobouk dolů...tak to má i má tchýně ty se mají pořád rádi 🙂

antana123
27. bře 2013

@luciemeli hele rozvod jde až po tom co prokážeš že žijete půl roku odděleně já dávala nájemní smlouvu
trvalo to asi dalšího půl roku než jsme měli stání a rozvedení jsme byli za 5 minut ale ty to budeš mít složitejší k vůli malému
a neboj se toho ono to člověka dost posílí není to jednoduché to mi věř ale musíš to vydržet pak s odstupem času budeš ráda že si to udělala 😉

luciemeli
autor
27. bře 2013

@martineckak Děkuji já se to pokusím zjistit kam jdou ty peníze ale zase nechci být stíhačka...Ale já si stějně budu držet názor že má babu protože všichni holky v našem okolí mladý jeví o něj zájem i když má dítě...protože je to frajer na prvním místě a není těžké tady ulovit frajerku!!!!Ale já mu dám já ho zabiju debila....já tu nebudu ohladu...s malým a ze 40 kč to už vůbec né! Jako já mám nakoupeno plnej mrazák masa zeleniny atd...a špajsku taky narvanou i ledničku jako zase tak ohladu nejsem ale prostě mě to sere!!!

luciemeli
autor
27. bře 2013

@antana123 Děkuji za rady určitě to zvážím ale já v tom stejně pořád vydím rozvod...potřebuji se znova postavit na nohy a nežít jako utahanej žebrák co nemá v peněžence ani korunu ☹

martiska36
27. bře 2013

@luciemeli Vyzkoušej cokoliv ( ale podle mě to nemá smysl, jen ztrácíš čas) ale nenech se vytočit, strhnout k hádce, pokus se zůstat v klidu a s chladnou hlavou. Budeš to možná vidět všechno jinak - jsi mladá, hezká, a ztrácíš čas s někým, kdo za to vůbec nestojí.

janii
27. bře 2013

Nevychazim z udivu... Muj chlap ma taky mouchy, myslim, ze kazdy chlap, ale tohle co mas doma... To je mazec. Pokud jsi dokazala odejit a na 8 mesicu ho odstrihnout, dokazes to znovu... Vezmi Skartu a strc ji nekde treba pod obleceni maleho a nedavej mu nic. Me neprijde normalni, ze te nechava s deckem bez penez... A ze to tchyne rekne, ze kouris... No a co, prokouris snad 12000 stejne jako utrati on?? Ja taky kourim, sice jen sem tam, kdyz jdu s holkama treba na kavu... Ale v zivote mi to nebylo nikym vycteno... Sbal veci a bezte zrovna...

edeltraut
27. bře 2013

Přikláním se k ostatním - co nejrychleji to řeš. Na milenku se mi to nezdá, ale tvůj muž je zřejmě sebestřednej blbec (promiň), kterej myslí jen na svoje potřeby a jaksi pozapomíná, že má taky ženu a dítě...
Nevím, ale u nás je to tak, že účet má můj muž a všechny peníze chodí na něj, ovšem kartu mám já a "živitel" si ke mně chodí pro "kapesné", když něco chce 😀.
Taky si občas rýpne, že jsem přibrala, ale to je v legraci a v dobrém, takže o nějakým ponižování nemůže být řeč - to by hošánek poznal... 😀

martineckak
27. bře 2013

@luciemeli tak to se ti nedivím....a pokud tam o něj jeví zájem....tak bych asi na něj vlítla....začla mu dělat náhodný návštěvy v práci...a až by zase brečel,že je unavenej z práce,tak bych mu řekla,když si se tam válel a čučel na tv... muj brácha je automechanik dělá každý den od rána do odpoledne a od odpoledne na baráku...aby už mohl bydlet,je mu 29...a vždy když jsem přijela tak ležel buď pod autem nebo dělal na baráku a jeho bývalá mu jen nadávala,že se někde honí,atd....a nakonec se provalilo že se honila ona...a nejhorší je,že ten vůl jí ještě omlouval ☹ ale už je od ní klid. ale taky brečela co má práce,stará se o děti (z prvního jejiho manželství),atd.... a přitom bud seděla na netu,nebo kouřila a brečela jak jí všichni ubližujou,atd....a nebo se honila....a nejhorší je,že se to stejně provalilo...a spala i s bráchovo dobrým kamarádem... takže určitě si nenech nadávat,že si tlustá...taky nejsem modelka...ale manžel mi vždy říká,co bys chtěla po porodu,nikdo nemá už pevný prsa jak v 18ti.... břicho,s tim mi třese a směje se tomu...zato bych ho vždy zabila,ale vím že si dělá srandu....ale je vždy na chlapovi jak se k tomu postaví....a to víš jestli mu nadbíhaj mladý kikiny...tak to je v hájí..pak si myslí že je pánem tvorstva...to by chtělo aby dostal přes ruce...tak hodně sil...

zanet2009
27. bře 2013

@luciemeli Podívej, z toho co píšeš, mám pocit, že s tím stejně nic dělat nechceš.
Šla bych do jakékoli banky, zřídila bych si tam účet a na sociálce bych si nechala přeposílat peníze na nově zřízený účet. Tam by k Tvým penězům přístup neměl-to by byl první krok, kterým by jsi docílala, že máš přístup ke svý penězům.
V druhém kroku bych se sbalila a rychle pryč od něj.

luciemeli
autor
27. bře 2013

@zanet2009 já ho mám ráda ale chci s tím už hnout!!!! u mě to nebaví žít takový stereotip a pořád se sním hádat☹

luciemeli
autor
27. bře 2013

@martineckak nějak to zařídim dneska sním o tom budu mluvit a jestli se mu nebude líbit můj názor tak od něj potáhnu pryč....spát semnou nechce jaaak je u tahanej z práce a jeho mati mi vymlouvá, že nikoho nemá, že by se jí svěřil ale ta hovno může znát...Dělat stím už něco začnu nebo se zatratím a budu jako dilina doma zavřená z dítětem a pakatiti!!!Ja chci mít klidnej život!!!

luciemeli
autor
27. bře 2013

@edeltraut děkuji za odpověd začnu s tím už něco dělat nebo se poseru z něho promin že jsem tak sprostá!!! nebot jsem ted troska....on si myslí, že bez něho budu mít hovno ale to se hošánek teda mílí!!!!!

ajriska
27. bře 2013

Napadlo mě, pokud to dojde do extrému, že ti nedá prachy z rodičáku...zavolej vašim, jestli by pro tebe nemohli přijet - jsi jejich dcera určitě rádi pomohou - případně si půjč od kamarádky na cestu a pak jí to vrátíš...nemá právo zadržovat peníze z RP, protože on sám s malým doma není -. řekla bych mu, že se to dá řešit i soudně.

gepe
27. bře 2013

@luciemeli a on plati ucty, hypoteku apod?

martineckak
27. bře 2013

@luciemeli víš,ona to tchýně může vědět...a ještě ho krejt ☹

edeltraut
27. bře 2013

@luciemeli skoro než milenka mě napadá nějaká závislost -na čemkoli.... automaty, alkohol... ale třeba chce být jen za frajera před spolupracovníky.... Nic to ovšem nemění na tom co jsem napsala....
Musíš být v pohodě už kvůli malému, takhle se přeci nedá žít! Taky se stane, že máme rozpočet pěkně napjatý, ale vždy víme kam se peníze rozkutálely a řešíme to spolu...

luciemeli
autor
27. bře 2013

@ajriska se mi vysměje do obličeje debil ale já jdu dneska ke kamarádce odpoledne tak to i s ní proberu až příjde ze školy 🙂 a popřípadě si pujčím o dní! 🙂

luciemeli
autor
27. bře 2013

@gepe jj platí všechno 🙂 já se o nic nemusím starat 😀 aspoň tak...jinak je to vůl! 😔

prcek91
27. bře 2013

tak, to je mazeec..ale určitě si to nenech líbit..nechci malovat čerta na zeď ale 40kč je málo nejen na jídlo ale i třeba co kdyby se nedej bože udělalo malýmu zle neboi tobě..vždyt blbá pohotovost stojí 90kč, a normální návštěva lékaře stojí 30kč.. :/ tvůj manžel by si měl uvědomit že se může stát cokoliv.nebo se malej ráno probudí s chřipkou a ty budeš čekat než přijde domů a laskavě ti dá peníze na lékaře a léky?? to je přeci divné..on si vydělává tak má snad dost peněz ne? my sice máme každý svůj účet ale tak nějak hospodaříme dohromady..ale aby mi bral manžel kartu a jen tak bez mého vědomí mi šel vybrat peníze to by si snad ani nedovolil a pokud ano udělal by to jen jednou..

luciemeli
autor
27. bře 2013

@martineckak no to je taky pravda, ale pokud to ví a tají mi to tak s ní zatočím jasně jsme si řekli, že si vše budeme říkat na rovinu!

luciemeli
autor
27. bře 2013

@edeltraut On hrál automaty ale vždy tam hodil jen kačku pro srandu a bud vyhrál nebo né a šel domů...jinak nehraje vůbec 1 do roka si de hodit pajdu a je spokojený 😀 alkohol už vůbec nechlastá...ta třetí varianta se mi zamlouvá...frajer před kamarádama že má peníze taky jako oni...a mi doma tu žijeme fakt jen co dům dá a lednička ☹ alespon že mám z čeho vařit 🙂

luciemeli
autor
27. bře 2013

@prcek91 to jsem sním taky diskutovala mám asi pár metrů tchýni u nás na vesnici tak mi řekl kdyby byl nějaký problém s malým tak zajdi k mámě a ona ti půjčí a já jí to pak dám! no katastrofa....já jsem mu taky navrhovala společný účet ale on nechtěl on nemá žádný a já mám 2 účty od Gemoney a s-kartu je to blbí ale on semnou nechce mít účet!

zanet2009
27. bře 2013

@luciemeli hele, dneska je středa-úřední den-místo vysedávání u pc bych mazala do banky a na úřad a vyřídila si ten rodičák-aby další už přišel na účet a ne na s-kartu.

gepe
27. bře 2013

@luciemeli kolik si cca mesicne vydelas tim jak prodavas veci na bazaru, ty svoje nejaky vyrobky apod?

januzza80
27. bře 2013

@luciemeli Jeste ti muzu jen napsat,ze nemusi mit milenku.Muze to byt i hazard.Doufam,ze to nic nebude a spis ma jen nejake problemy v praci.To by se dalo vyresit lepe nez milenka a hazard.Drzim ti palecky.

amallie
27. bře 2013

@luciemeli myslím, že to je síla docela a takhle partnerství skutečně nevypadá, nevím, co máš za důvod s ním být, ale já bych byla pryč už dávno 😲 zahýbá ti, krade ti peníze, seš mu ukradená, co tě u něj drží? utíkej pryč!!!!! a kartu si schovej, nebo si založ účet a nech si peníze posílat tam, nedovediu si představit, že ti vezme peníze a nechá tě doma o hladu a ještě vyhrožuje, že už ti nenakoupí, kde to jako žije???

kamimik
27. bře 2013

@januzza80 To jsem taky psala,ze si mylsim,ze to muze byt spis hazard...kazdopadne bych sbalila kufry a sla pryc...a pak by se videlo,jestli by byla nejaka zmena...ale toto opravdu neni partnersky vztah

ajriska
27. bře 2013

@luciemeli to mě mrzí - hele já bych to asi řešila hned a radikálně - neuvědomuje si, co v tobě a v synovi má - a takový chlap si vás nezaslouží