Manžel má kamarádku. Nevím, jestli mu mám věřit

jennyyy
28. lis 2012

Ahoj, můj manžel si už rok píše sms s mladou holčinou. Zjistila jsem to týden po tom, co jsme se dozvěděli, že čekáme vytouženou holčičku, naše třetí dítě. Psali si po nocích, manžel je přes víkend na baráku. Samozřejmě byly tam výmluvy typu, je to jen kamarádka, píšu si s ní jen občas, žádost o držení ruky nebyla myšlená vážně, setkat jsem se s ní doopravdy nechtěl. Všechno lež, psali si celé dny, někdy od rána do večera, za ruku ho držela,protože se jí svěřoval s našimi problémy.Manželství nám před tím úplně neklapalo. On někdy dost pije a já s ním kvůli tomu nechtěla spát. Bohužel to nijak neřešil,ani když jsem byla těhotná. Teď se trošku snaží,co se týče pití, holčině přede mnou napsal, že si s ní už psát nechce. Bohužel nevím,jak věřit a jestli věřit. Máme se brzo stěhovat na vesnici, kde se s ní on seznámil a ona bydlí, já tam nikoho nemám a nechci pak pozdě zjistit, že se mi tam tahají před nosem.

jennyyy
autor
28. lis 2012

Bohužel vím, že z většiny takových kamarádek se vyklube něco víc. Za půl roku co to vím, mi asi dvakrát slíbil, že si s ní psát nebude.

bumbum
28. lis 2012

buď ti za to stojí a pak udělej všechno pro to, abys pro něj byla zajímavější než ty ostatní, nebo ti za to nestojí a pak s ním nebuď. zdravej chlap se vždycky kouká po ženských, čím víc mu to budeš zakazovat, tím víc to bude chtít a naopak. a promiň, ale donutit ho jak malýho školáčka napsat, že už jí nechce, to je pod úroveň chytrý baby. Naopak bych mu radila, co jí má napsat, byla bych krásná, milá, to bys koukala, jak by byl hotovej 😉 . a věř mi, jsem vdaná za jednoho chlapa 23 let, mám s ním 5 dětí a přesto to mezi náma doteď jiskří.
P.S.: a když se kolem tebe občas mihne tvůj kamarád (ve vší počestnosti), tím líp 🙂

jennyyy
autor
28. lis 2012

Milou a krásnou jsem ze sebe udělala záhy po té, co jsem se to dozvěděla,🙂
Teď jsem konečně začala chodit i jednou týdně ven, malý jsou tři měsíce,tak to doteď nebylo moc možný. V sexu nám to taky od tý doby taky jiskří,takže jsem vylepšila,co se dalo.
Teď už mu určitě nenadiktuju, co by jí měl psát a samozřejmě že je pod úroveň a ponižující prosit někoho, aby byl s ním a ne s někým jiným. Ale myslím, že takovou reakci, aby psaní ukončil,bude mít hodně ženských, co na něco takovýho přišly.

bumbum
28. lis 2012

@jennyyy a o tom to je, spousta ženských reaguje jak reaguje, proto je taky tak děsnej počet rozvodů. lidi (chlapi i ženský) jsou tvoři chybující, přesvědčený o svý pravdě a neochotný dělat kompromisy. A přitom život je především o kompromisech a komunikaci a kdo se to naučí, tomu se žije snáz.

veruska007
28. lis 2012

@jennyyy Manžel měl taky kamarádku... do doby, než jsme šli společně plavat. Poté, co jsem jim dělala třetího a v hospodě jsem byla taktéž vzduch, jsem udělala trochu dusno. Teď už se s kamarádkou pár let neschází a je mi mnohem klidněji 😵

jennyyy
autor
28. lis 2012

Já mu vlastně psaní nejdřív nezakazovala. Říkala sem si, že když je to jen kamarádka, tak mě s ní může klidně seznámit, stejně jako když potkáme jinou jeho kamarádku a můžeme se klidně bavit společně. Ale nepřijde mi normální aby mu psala v noci, že za dvě hodiny přijede domů(tj. ve tři ráno), jestli se může stavit, když on je sám na baráku. Pochopila bych, kdyby si normálně občas napsali, sedli si mezi lidi v hospodě na pivo. Ale psát si po nocích a v noci sedět na lavičce a držet se za ruku je na mě moc. To už podle mě zavání něčím víc.

lrg
28. lis 2012

To je hnus......... Nevěřím na přátelství mezi mužem a ženou, které vznikne mezi cizími lidmi. Když se znají z mládí, ze školy, byli partneři atd., ale říct mi manžel, že si našel nějakou kamarádku, tak za tím okamžitě uvidím levotu, i kdyby si s ní chtěl jen povídat. Naše problémy má řešit se mnou a ne s cizí buchtou. A jelikož jsem (bůh mi odpusť 🙂 ) bývávala i v roli těch "kamarádek", vím jaké je to svinstvo a že ti chlapi nikdy nemají nevinné úmysly.

lrg
28. lis 2012

a nemyslím tím jen sex, i když ten chlap chce jen flirtovat, předvádět se, cítít něčí obdiv, i to bych netolerovala. Vím, že je těžké po letech udržet v manželství jiskru, ale tahle cesta k tomu rozhodně nevede. A přesně jak píše bumbum, lidé okamžitě všechny problémy řeší tou nejsnažší cestou.

dankajuskova
28. lis 2012

hm,je tezke nekomu radit nebo rikat co ma nebo nema delat,nebo co se honi jej manzelovi hlavou.zazila sem neco podobne,uz exmanzel mel taky jenom kamaradku,psal si s ni taky po nocich na netu,pak zacal nosit mobil vsude sebou,nezeby sem mu do nej lezla,proste si daval pozor,furt se na neco vymlouval,taky sem mu rekla ze kdyz je to kamaradka ze by me mohl s ni seznamit,taky s ni probiral nase manzelstvi,nase problemy,a pod.,jenom ze se ukazalo casem ze je mezi nima vzah,snazila sem se delat vsechno proto abych dala manzelstvi dohromady,ale zbytecne,podal navrh na rozvod a uz maji i dite.

leniiis
28. lis 2012

Já jsem histerka, takže já bych mu asi udělala pořádnou scénu ..😀 ale to jsem já, ze mě si příklad neber 😀. Nikdy nevíš co chlapovi rupne v bedně ...zapalujou se jim lejtka, potřebují si dokázat, že ještě maj na nějakou mladou roštěnku..přátelství mezi dvěma lidma opačnýho pohlaví samozřejmě být může..ale pořád je tam nějaký to ale..tím tě nechci nějak znervoznit nebo vyděsit, ale radši buď obezřetná 🙂 držím palce, at vše dobře dopadne!!!

ppapajade
28. lis 2012

mám ted uplně čerstvě za sebou něco podobného...přítel má "kamarádku" tvrdí mi že je ji 50 od záři kdy byl na brigádě s partou lidí v cizině...měla jsem delší dobu podezření že se něco děje tak jsem přiznávám otevřela jeho tel a tam čtu od ní.. Miláčku byla jsem pařit na dýze ale až přijedeš budu fit ....atd....a jako tvrzeni že je to vytržené z kontextu a že je to kamarádka 50tiletá a že u ní nikdy nebyl....no i slzu upustil...ale prostě tomu se nedá uvěřit...podotýkám že se ke mě stěhoval po víc než roce a téměř hned po tom co se vrátil z té brigády..do toho jsem zjistila že jsem těhotná ale ty nervy a všechno...prostě to nedopadlo...no neni to lehký...zatim fungujeme...no zapomenout se to nedá..a jsem tak nějak pořád ve střehu..uvidíme jak tohle všechno dopadne...
@jennyyy:upně tě chápu ale těžko radit...sama nevím ...

leniiis
28. lis 2012

@ppapajade Páne jo, to je nemilé :(

jennyyy
autor
29. lis 2012

@ppapajade taky to nemáš lehký,přeju Ti hodně síly vydržet.
My jsme taky přišli o miminko, bylo to zamlklé těhotenství, nejmíň půl roku trvalo, než sem na to přestala myslet každý den. Druhý den, co jsem přišla domů z revize, mě manžel musel vézt znovu do nemocnice s obrovskými bolestmi azjistili mi endometriozu, takže následovala hned další operace. Hned jak mě vezl domů,tak mi stačil vynadat, že sem před tím nevyřídila nějaký důležitý telefonát. Druhý den byl víkend, odjel dělat na barák, děti byli u babičky. A hned v neděli si s sebou k nám domů přivezl kamaráda,aby u nás přespal, aby prý nemusel vstávat v pět na autobus. Mně bylo zle, po potratu, další operaci, jes´ště na mě lezla nějaká střevní chřipka od dětí, potřebovala jsem ho mít u sebe.Takže od té doby tam bylo určitě i citové odcizení. Ale jeli jsme dál , to bylo někdy v únoru a v říjnu si pak začal dopisovat s tou svojí slečnou. V prosinci jsem otěhotněla s malou a na vánoce jsme jeli na pohotovost kvůli hematomu. Doktoři mimču nedávali moc šancí, měsíc ze mě hematom odcházel, já byla neštastná, navíc všude jsem slyšela, jak mám jít na potrat,v dnešní době a tři děti. Manžel si celou dobu vesele chlastal, jednou dvakrát týdně přišel napitej z práce, v sobotu na baráku a často i v neděli, když ho mohl někdo přivézt,tak taky. Do toho v dubnu jsem se dozvěděla o té jeho holčině. Byl tam i křik , hysterické scény, mluvení v klidu, veškerý snahy o kompromis, nějak to vyřešit. Jenže celou dobu od něj lži, vždycky když už o ní něco řek, tak jen půl pravdy nebo lež, pokaždý řek něco jinýho. Psal jí i že se narodila malá, psal si s ní, když sem byla v porodnici a to sem mu ještě psala, aby byl hodnej. On mi napsal že bude a hned na to psal jí.Teď jí teda napsal, že už komunikovat nechce,ale přijde mi myšlenkama mimo. Vždycky sem si myslela, že to je kvůli baráku, má plno práce , starostí a zařizování. Vždycky jsem se ho snažila omlouvat, že toho má opravdu moc, potřeboval si popovídat. Bohužel nikdy naše problémy neřešil se mnou a to jsem se snažila, na hlavu se stavěla, po dobrym,po zlym. I k psychologovi jsem šla, ten mě přesvědčil, že mámpřece právo po manželovi chtít, aby něco takovýho ukončil. Mám toho každej den plnou hlavu, kdyby se to dalo vyřešit tím, že si s druhym promluvíš,ale když víte, že lže,tak se s tím hnout nedá. Mám strach ze stěhování,že tam pak budu podváděná, sama a vesnický báby mě budou za zády drbat.
Uf, asi jsem to s tou dýlkou přehnala. 🙂

jennyyy
autor
29. lis 2012

@bumbum určitě máš pravdu,že je důležitý v životě dělat kompromisy. Jen nevím, jaký by měl být ten kompromis v tomhle případě. Jestli ho nechat běhat za mladou holkou a bejt opravdu ta milá a čekat, až ho to přejde nebo se sní seznámit a dělat kamarádku. Já jsem bohužel citlivka a možná ten nadlhled získám až časem. Nejdřív jsem si řekla, že by to seznámení s ní pomohlo a bavit se s ní jako s ostatníma jeho kamarádkama,ale při tý představě se mi dělalo tak zle od žaludku,že sem to radši zavrhla. A nechci se kamarádit s holkou, která očividně usiluje o mýho chlapa. Vím, že s chlapama se to musí trošku umět hrát, učím se to časem. Doteď sem vždycky bojovala, když šlo o alkohol a myslela sem, že nic víc nebudu muset řešit. Tohle mě překvapilo a nevím si s tím rady.

ppapajade
29. lis 2012

@jennyyy tak to holka máš taky těžký..ja si dneska nějak s tim mým povídala a nějak to přišlo zase k řeči...tak jsem mu řekala že bych ji rada poznala 😎 a on ji prede mnou napsal sms at přijede a ona že je prej z daleka "to před tim nevěděl od kud je " asi prj 150km do nás...tak si tu chvilku dopisovali za mý asistence...nakonec mi na ní dal docela ochotně tel číslo "opravdu její"..když jsem řikala že si to s ní domluvim sama..tak jsem na to zvědavá...nevim co si domlouvali co mi ona má asi říct nebo nemá...to je mi celkem fuk to neovlivním ale nenechám to jen tak být...at si chlapec nemyslí že považuju za normální aby mu kamarádka psala miláčku 😀 ji prostě někdy zavolám a zkusim promluvit...až na to budu mít žaludek...
Jinak teda tobě přeju hodně sil a pevný nervy...

bocinka
29. lis 2012

Já bych asi zuřila, ale scénu bych nedělala a dělat nemohla, protože jsem taky kamarádka dvou kluků od nás z vesnice.... Manžel to těžce nesl, dneska už je asi zvyklej 😕 😕 😅
Když jim to doma neklape, jako klukům, přijdou ke mě na buchtu, pokec, na cigárko, když třeba sloužím v hospě a zavírám, tak se v noci stavím k nim já.. Píšou mi esemesky, které téměř vždy obsahují.... "Zlatíčko, zase mě nasrala, už nevím co s ní..." nebo "Nedá se to vydržet, rozvedu se" a pak přijedou a já jejich ženušky ještě obhajuju, řeknu jim, že chlapi jsou taky někdy pěkný hovádka a zase jdou domů, uklidnění, vykecaní, nezapomenu jim totiž říct, co bych jim na to, nebo ono řekla já a nebo co bych jim udělala, že maj být rádi za to co mají doma.... 😀 😀 😀 😀 NIKDY jsem nebyla manželovi nevěrná, ani s kamarádem, ani s nekamarádem.... Já jsem prostě jen vrba.... Tak to je jen na obhajobu přátelství mezi mužem a ženou....

@jennyyy trošku vím jak Ti asi je.... bývalej si taky psal s holkou, dělala jsem bordel, scény (jsem cholerik), myslela jsem, že ho zabiju.... a pak mě poslal do háje - na její radu, byla to totiž jeho sestřenice a nechápala jak může být s hysterkou.... takže bych to asi řešila tak jak říká @bumbum ukázat na sobě to nej a pokud to nezabere, tak to nemá smysl.... joooo ale hlídala bych to 😉 😉 😉

sweet81
29. lis 2012

Teda já bych taky zuřila. Na přatelství mezi mužem a ženou moc nevěřim a ve většině jde o něco víc. 😒 Víš mě by dost vadilo i to pití,tak si pořádně rozmysly jestli ti za to všechno on stojí ☹

jennyyy
autor
29. lis 2012

@bocinka jsi asi jedna z mála, co je jen kamarádka, ale předpokládám,že se asi znáte delší dobu a že manžel o tom od začátku ví a ty o svých kamarádech normálně mluvíš.
Nemám představu, co by mému manželovi o manželství mohla poradit holka, co pravděpodobně minulý rok teprve skončila střední a její jedinou starostí je, se kterým bude zrovna chodit a na jakou pařbu jít. Taky sem hodně kolem dvacítky kamarádila s chlapama, kterym táhlo na čtyřicet a připadala jsem si moc dobře, nechápala jsem, proč s nima ty manželky nespí atd atd.Dneska už to vidim jinak. A i takoví kamarádi, když měli příležitost, tak si něco zkusili.
Ta hysterická scéna byla jen jedna, jinak normální křik🙂 a hlavně spousta a spousta mluvení.On ví, že se ke mně v těhotenství nechoval zrovna hezky, taky sem mu řekla, že když se ke mně choval jak ču..., tak já se teď holt chovám jak kráva. ☹ Ale většinou se opravdu snažim mluvit v klidu a normálně se s nim o tom pobavit, říct , jak se cítim a jak mi to ublížilo.Pokud by se ovšem zamiloval, tak mi bude všechno mluvení k ničemu. Jo , když člověk miluje, tak nevidí, neslyší, nevnímá ☹

jennyyy
autor
29. lis 2012

@sweet81 o pití jsme se bavili hodněkrát, řešíme to celých osm let, co jsme spolu. Teď konečně s tím něco dělá, přes týden chodí střízlivej a dává si jen v sobotu na baráku. Jsme domluvený, že pokud by to nešlo,tak jde k psycholožce, co se závislostma zabývá. Zatím to skoro měsíc vydržel.

sweet81
29. lis 2012

@jennyyy Jestli je závislej což nejspíš je když to řešíte osm let,tak nesmí pít ani o víkendu. Zbavit se závislosti je strašně těžký a málo kdo to zvládne,tak aby ses ve vztahu jen netrápila. Každopádně ti přeji hodně sil!

lrg
30. lis 2012

Je vůbec ve Vašem vztahu něco, co stojí za záchranu?

jennyyy
autor
7. dub 2013

@ppapajade ahoj, jak to s vámi vypadá? U nás to jde, manžel se snaží, i s tím pitím, vlastně téměř přestal. Konečně ho napadlo nepřespávat o víkendech na baráku, někdy udáme všechny děti a jedeme spolu. Blíží se nám stěhování, tak nevím, jestli mě neklepne až onu dotyčnou uvidím v reálu poprvé. Taky nás čeká poradna, to ale asi až se přestěhujeme. Já se vždycky cítím o něco líp a pak to zas na mě padne a brečím a brečím. Nevěřím už a držím si i trošku citový odstup.
@irg určitě je co zachraňovat. Zase se spolu smějeme, povídáme si, plánujeme atd. Takže v mnoha směrech je vztah teď lepší,ale ta cena za to ☹

ppapajade
8. dub 2013

@jennyyy Ahoj..No u nás to vypadá celkem pěkně...Nakonec nikam neodjel s takovou pitomou výmluvou ..a pobyt jim tedy propadl..ale stále neví že to vim...i když jsem asi 10x schválně udělala totální narážku že to snad pochopil...ale chlapi jsou na tohle natvrdlý tak nevim.. Doma seká latinu..nemám s nim žádný problém...takže všechno v nejlepšim pořádku ..ale jako víš co...duvěra je fuč....čekám že zase někdy s něčim přijde...a vim že to nenechám jen tak bejt...jinak ted se chystám na 3týdenní dovču do USA tak se soustředuju na hezký věci 🙂)splním si sen 🙂 ...on se mnou nejede -nechce je to opravdu hodně peněz ...ale ja to za to dám..kuchyn prostě počká 😀 takže u nás dobrý...

jennyyy
autor
8. dub 2013

@ppapajade to jsem ani nečekala, že napíšeš, je to super, že to u vás klape. U nás vlastně taky, manžel skoro nepije(až na malý nehody), bavíme se, trávíme spolu víc času. Jen u mě je to jak na houpačce a vždycky když si myslim ,že už se z toho dostávám, tak se mi to do tý hlavy zas vloudí. Dvakrát jsem byla u psycholožky, jenže se u ní platí, tak k ní zrovna chodit nemůžu, jelikož nám penízky dochází, bohužel si asi budu muset dojít pro AD, abych mohla fungovat aspoň u dětí.
Nějak jsem nezaregistrovala, oni spolu měli jet na nějaký pobyt? Jak dopadl telefonát s ní? Mě třeba hrozně štve, že jak mi navykládal tenkrát spoustu lží, že dodnes nevím , kde je pravda a díky tomu nevím ani teď, jestli mi nelže. Normálně si ty myšlenky zakazuju,ale ono to v člověku pořád hlodá,akorát je to uloženo někde hlouběji.

ppapajade
9. dub 2013

@jennyyy to se ti vubec nedivim že mu nevěříš...ono to po takových věcech ani nejde tak se tim netrap..je asi nejlepší užívat si to co je ted a tady..Jo měl s ni jet na welnes pobyt na 3 dny a mě řekl že musí na školení..ja na ten jeho pobyt přišla uplnou náhodou a docvaklo mi to s tim jeho školením tak jsem si to ověřila...a pak jsem mu oznámila že jedu s nim že tam mám kamarádku /školení mělo být přez 200km od toho jeho welnesu/ a v den odjezdu to náhle zrušil pro to že školitel prej dostal sračku... no masakr... tudíž jim pobyt propadl..no nevím co bude dál...je to fakt hnusný....naivně jsem si myslela že mám chlapa kterýmu se dá duvěřovat...ale takovej už se podle mě nedá potkat...