Manžel ma nazval menom po bývalej

bambule25
12. črc 2008

Ahoj holky,mam takovy zvlastni problem.Jsem ve 20tt a jsem zoufala...Zatim bydlime s manzelem kazdy sam,ale obcas u nas prespi.Brali jsme se na rychlo ted v cervnu po necelym roce chozeni.Vcera jsme se trochu chytli kvuli hypotece,nemluvili sme spolu a sli spat. Rano se zbudim s vycitkami a budim manzela,ze mu udelam snidani a tak.Jenz...Promluvila jsem na neho a on se ze zavrenyma ocima otocil a rekl mi Kato...jmenuji se Iva...Hrozne ve me hrklo,rozbrecela jsem se a vyhodila ho z bytu. Katka je jeho byvala pritelkyne 😢 .Uz jsou to tri hodiny a jeste se ani neozval... ☹ 😢 Mam hrozny strach...Asi sem ho nemela vyhazovat...

bianca
12. črc 2008

fuha

cukruska1920
12. črc 2008

bambul....uricite sa ti ozve....chlapi maju svoju hrdost a nechcu ukazat svoju slabu stranku....ale v kazdom pripade sa v klude o tom porozpravajte...mozno sa mu len nieco snivalo a ty si ho v tom zobudila...moj tiez tliacha somariny ked spi

luciar79
12. črc 2008

môj sa pomýliť nemôže aj jeho prvá žena bola Lucia 😀

bambule25- bol skrátka mimo, môj sa zo sna občas vzdych a ja potom žiarlim že čo za erotiku sa mu to sníva....
rýchlo si zožente spoločné bývanie a jeho potom prejdú spomienky na ex...

evaviki
12. črc 2008

Bambule, aj mne raz priatel povedal menom byvalej.. Zil s nou 4 roky, takze som to nejak prekusla.. Ale verim, ze ked bol ospaly, ani si to neuvedomil.. A urcite to neurobil naschval.. Myslim, ze by si sa mala prestat trapit a zacat mysliet na vaseho drobceka a na vlastne byvanie.. to su urcite prijemnejsie myslienky..😀

tehulka4
12. črc 2008

bambule, v prvom rade mysli na seba...ziadnej tehotnej a ani mimcu neprospieva ak sa zbytocne rozculuje a stresuje... dajte si chvilu cas a potom sa v klude o tom porozpravjte...a urcite si najdite cim skor nejaky sposob abvy ste byvali spolu anie kazdy zvlast..

martinka79
12. črc 2008

bambule neboj se každý partnerský vztah prochází svými neváry. určitě se mu něco zdálo a nejde z paměti vymazat co jsme kdysi prožili. neboj on se vrátí a bude vše OK. a peníze to je ten největší zdroj hádek. buď v klidu jak píšií holky a nestresuj se. držím pěsti aby vše bylo v poho. 🙂

mywiel
12. črc 2008

Bambu treba sa porozpravat v klude, jemu sa nieco snivalo a ty si ho vyhodila lebo si v obdobi ked si velmi citliva a potrebujes hyckanie to je normalne tak mu to tak vysvetli, ze hormony niekedy s nami kyvu. Ja placem aj pri sprostej reklame... 😀 To nebude nic vazne len treba zachovat klud lebo teraz sa tazko riesia veci ako hypoteka a tak, v tehu reagujeme na vela veci precitlivelejsie.

nensy
12. črc 2008

no tak to je teda docela zajímavé.hlavně se nestresuj. a to že bydlíte každej sám tak to je teda divný ne a jako proč to teda nechápu 😉

giuli
12. črc 2008

bambule,môj manžel spí tak ,že v kuse rozpráva samé somariny a keď je neviem v akej hladine,taká ani neexistuje nikoho okolo seba nepoznáva...počas chodenia som z toho bola hotová,myslele som si ,že ,niečo tají,nechce povedať ,až časom som zistila sama a z rozprávania jeho mami,že spí a zaspáva čudesným spôsobom...zvykla som si a teraz sa dokonca na tom zabávam...takže sa neunáhli...chlapi nenávidia hysterky ...pokús to predýchať,uvidíš,že bude lepšie... 😉
V tomto čase by mali byť dôležité úplne iné veci a mala by si takéto situácie zmeniť na žart...ja by som sa naklonila a pobozkala ho a povedala meno úplne niekoho iného...

maca793
12. črc 2008

no neviem ale asi ťa nemá rád tak, ako by si chcela keď myslí na bývalú. alebo s ňou neukončil ešte pomer? neviem, čo by som robila ja možno by som sa zachovala presne tak, ako ty. neviem ale držím ti palce

zuzik03
12. črc 2008

bambul, to je přece pitomost, jenom přeřeknutí, nic to nemusí znamenat 😉 já MM dost často říkám jménem mého bráchy nebo i jiným, prostě jsem někdy zmatená, stane se, to neřeš 🙂

darina77
12. črc 2008

Ja som raz tiež oslovila manžela menom bývalého a to dokonca v posteli. A to som pritom naňho ani nemyslela, ale v ten deň som ho videla z auta a proste niekde zostal v podvedomí. Trochu ho vystrelo ale našťastie nebral to tragicky veď koľkokrát ho oslovím trebárs mami.

jabber
13. črc 2008

bambule - a jak dlouho s bývalou byl? Já bych řekla, že je to jen síla zvyku - když někomu říkal třeba x let Káťo...nemyslím, že by to něco znamenalo, ale chápu, že v tobě hrklo 😖 😉 . V klidu si o tom promluvte, určitě pochopí i že jsi přecitlivělá a tudíž jsi ho vyhodila, držím palce 😉

atima
13. črc 2008

prečo vlastne nebyvate spolu ked ste manželia, prečo ste otazku byvania neriešili pred svadbou?

campi
13. črc 2008

Taky jsem se nekolikrat prerekla. Manzel teda nikdy - je dobrej🙂. A tchan zase o mne mluvil jako o Gabine - manzelove byvalce - pak se, chudak, strasne moc omlouval, ale to se stava.

Jak nejde o zivot, jde o prd...

fiallinka
13. črc 2008

bambi, příště si napočítej do 10, než ho vyhodíš z bytu 🙂, naštvalo by mně to hodně, ale dělat kvůli tomu scény nemá smysl...

dukie
13. črc 2008

Tak mě by to teda naštvalo děsně. Nemám ve svém okolí nikoho, kdo by "mluvil" ze spaní, takže se mi jakékoli takovéto reakce, byť v ospalosti, zdají nemístné a neomluvitelné. Ovšem umím si představit, že jsou lidé, kteří to prostě ovládnout nedokážou a jejich ospalá hlava - a hlavně pusa - si dělá, co se jí zachce... a zadělává jim tak na maléry... 😒

Zvlášť bych byla, takhle střízlivýma očima, opatrná, kdybych s partnerem nežila... tj. nebydleli bychom spolu. Nechci bambuli nijak "provokovat" a nasazovat jí brouka do hlavy, ale osobně bych se asi zamýšlela nad tím, kde tráví noci, které tráví "sám"... Čímž skutečně nechci vyvolávat nějaké pocity žárlivosti, jen říkám... byla bych opatrná. A snažila bych se zachovat si hlavně chladnou hlavu a odstup. Abych mu nekřivdila, kdyby byl skutečně jen takovým tím "případem", který má v ospalosti potíže s hranicí bdělosti a snu... 🙂

Bambuli držím pěsti, ať si to s manželem brzy mezi sebou urovnají a ať to hlavně dobře dopadne. 😵

bershka
13. črc 2008

je to sila, ale ked bol ochrapany, tak by som to moooozno nebrala az tak tragicky. 😉

evaviki
13. črc 2008

Inak este ma napadlo.. Aj mna moja svokra oslovila menom jeho byvalej, s ktorou bol 6 rokov a pritom uz s nou 7 rokov nie je.. Ale proste stalo sa. 😀 Celkom som sa na tom pobavila..

campi
14. črc 2008

Dukie: ty ji presne nasazujes brouka do hlavy, ktereho tam asi mit nechce🙂. Ted uz je pozde, cekaji spolu dite a dulezity bude spis, jestli se chlapik o ne postara a zajisti jim nejake spolecne bydleni nebo to pujde stejne do kelu... Bývala pak bude ten nejmenší problém.

dukie
14. črc 2008

campi: Víš, jsem toho názoru, že je lepší nemít žádnýho chlapa než takovýho, který mi třeba spí s jinou. To, že čeká dítě, není přeci vůbec žádná hrůza, naopak, je to velké štěstí. A pokud by si to ten chlapík neuvědomoval, je spousta jiných, kteří ano a kteří se o takovéto maminky rádi postarají, i když děťátko není třeba jejich. 🙂 Vím, nepřijdou na lusknutí prstů, ale jsou. 🙂

Chtěla jsem k bambuli být upřímná. A tak jsem řekla, napsala, co si myslím. Stejně takhle bych to řekla své kamarádce. Nemá přeci smysl jí nasazovat růžové brýle, aby si zařídila růžový život a třeba za rok pochopila, že je všechno jinak... Vyplatilo se mi v životě stát nohama na zemi. Ne vždycky se mi to dařilo, to jsem pak obvykle dopadla tvrdě na zem... V mnoha situacích není snadné vytvořit si odstup... (a nemyslím tím jen partnerské vztahy muž/žena ale i všechny ostatní, včetně pracovních...) A jak jsem psala, přeju jí, aby vše bylo v pořádku a aby skutečně patřil jen k těm mumlajícím spáčům, kteří nemají tušení, co mumlají... 🙂 Ale než to zjistí, tak si myslím, že troška obezřetnosti místo naivní důvěry nikomu neuškodí. 🙂

ededik
14. črc 2008

Ja by som to tiež nebrala tragicky..Pár krát sa aj mne stalo, že som svojho manža oslovila menom môjho kolegu, s ktorým si veľmi dobre rozumiem. A vôbec sa na mňa nehneval.
Otázne je však, že či už skončil s tou jeho bývalou. Ale ja osobne si myslím, že mimčo mu za to bude stáť. Takže ak sa ti náhodou neozve, sprav to ty.

campi
14. črc 2008

Nechci psat, ze by clovek mel s chlapem zustat cely zivot jenom kvuli detem, ale nevim, proc by musel spat rovnou s jinou, kdyz nebydli spolecne... Znam spoustu chlapu a zenskych, kteri zahybyji a zahybali a spokojene chrní kazdej den doma. Ono se ledasco stihne o poledni prestavce nebo po pracovni dobe v kancelari.

Asi se na to dívám jinak, protože jsem oslovila manžela několikrát Zdeňku za bdělého stavu, i když je Filip (na začátku vztahu, teď už se mi to nestává). Ale taky jsem mu řekla Marku (což je můj brácha) a moje babička zase říkala bráchovi Markovi Božine (což je náš strejda). A je mi jasný, že těhulkovský hormony fungujou jako horská dráha.

Asi se nam to tu zda divny, ze se lidi vezmou a nemaji vyreseny bydleni, ale oni pro to asi maji duvod a do toho nevidime. A pise prece, ze reší hypotéku, takže společný bydleni bude.

A docela by mě zajímalo, jestli už se bambulin manžel ozval 😉

dukie
14. črc 2008

campi: Já myslím, že Ti rozumím. Jen se na to každá díváme trošku jinak, asi právě díky našim odlišným životním zkušenostem. 🙂 Ale to je asi normální, lidé mají různé názory na různé věci, tak proč ne na tohle. 🙂

Taky by mě zajímalo, jak to s nimi teďka je. Snad je již vše urovnáno. Třeba se nám bambule ozve. 😵

zuzu333
14. črc 2008

u nas si meno môjho manzela obcas pomyli moja mama 😀 a ja chytam potom nervy..

janino
14. črc 2008

bambula...vôbec to neber tragicky...aj mňa manžel už oslovil menom bývalej...(tiež kaťa) 😀

a jeho mama to spravila párkrát...to časom prejde...a podľa mň to nie je taký problém, keď s ňou žil 5 rokov...sú aj horšie veci na svete...al eprečo nebývate spolu???? to je teda veľmi čudné 😕

dadulka19
14. črc 2008

bambule,možno sa mu len o nej prisnilo,to sa stane.Keby môj muž vedel,o kom všetkom sa mi sníva.... 😝 ..asi by rád nebol... 😉 ...netráp sa tým,stáva sa to .... 😉

mywiel
14. črc 2008

Tiez si myslim, ze sa mu len snivalo, no cloveku sa niekedy sniva aj s byvalymi to este nic neznamena a vyhodit ho za to z bytu si myslim, ze bolo prehnane, lebo to nie je ziadny dokaz ze ta podvadza. Mali by ste sa porozpravat, ty sa mu ospravedln ze v tehotenstve reagujes precitlivelo a dajte vsetko do poriadku a prajem vam aby ste cim skor byvali spolu to vam tiez pomoze. 😉

campi
14. črc 2008

Mywiel: ty máš na všechno takový rozumný názor - fakt, líbí se mi, co píšeš k různým tématům.
Jak to s Tebou aktuálně vypadá?

orinka
14. črc 2008

Presne tak, snívať sa môže človeku hoci čo, to sa proste nedá ovplyvniť... no to ešte neznamená, že ťa podvádza a že ho za to treba vyhodzovať z bytu 😉 Je to totiž málo "presvedčivý dôkaz" o nevere... 😕