Manžel ma opustil kvôli inej žene

mmmaja
22. bře 2010

Kto by my mohol nejako pomoct .Manzel ma opustil po 18 rokov spoluzitia .Ja mam 39 a on 44 rokov,nasiel si mladsiu zenu.Velmi ma to ponizilo a s nervamy som nakonci.

filipal
22. bře 2010

teda Maja, ani sa ti necudujem! to je naozaj rana pod pas! 😠 😠 😠
a mali ste dobre manzelstvo?
ake velke mate deti? napis viac, aby sme ti vedeli nejako poradit....

hadimrska
22. bře 2010

Ahoj mmmaja, s nevěrou zkušenosti sice mám, ale ne s takovou, vím, že je důležitá podpora přátel a blízkých, hlavně nebýt sama. Přeji ti hodně sil.

tommik
22. bře 2010

Ahoj Mmmaja, teď to řešila moje kamarádka - 38. Její manžel ji podváděl tedy se starší kolegyní než je ona, ale to je asi jedno. Mají spolu dvě děti. Hrozně se urazila a udělala jednu věc, nastěhovala se ke své mamince, která žije v domku sama a jednoho dne, kdy byl manžel v práci, tak si odvezla nábytek, pračku a lednici. Nechala tam jen 1 postel, gauč, který byl už v hrozném stavu. Takže, pokud žiješ ve vašem společném bytě, tak doporučuji vyměnit zámky a pokud žiješ mimo, tak si odvez všechno, co by se ti do nového bytu hodilo. A protože ji dlouhodobě nedával peníze na děti, poradila se na sociálním odboru a už je to u soudu a vyměřují mu výživné. Asi ti neporadím jak na záletníka. Pokud to myslí vážně, tak to asi nezměníš. Nevím, zda máš děti a nebo ne. Jak jsou staré. Také nevím, jaké je tvoje zázemí. Ale teď bych se postarala o sebe a případně o děti. Také ti můžu napsat, že od té doby, co všichni vědí, že ho "odstěhovala", tak ji ženské zdraví. Hrozně si ji váží, že to vyřešila a zachovala si úctu. Všichni v okolí samozřejmě věděli, že ji podvádí. A chci ti říci, že je v částečném invalidním důchodu a peníze moc nemá. Ale má výhodu, že měla kam jít. Ale mám i kolegyni, která má také dvě děti a manželovi nevěry trpí, protože mají peníze a tak mu vlastně dělá takovou placenou služku. On ji peníze dává, s tím není problém, ale ona to musí snášet.

trulo22
31. bře 2013

@mmmaja
takže v prvom rade: neriešiť nič horúcou hlavou, Sú to vážne veci, ktoré vyžadujú kľud a rozvahu. Musíš si uvedomiť, čo k nemu cítiš a či chceš o neho bojovať. Ak máte deti, je to zložitejšie, určite sa s nim snaž skontaktovať a porozprávať sa niekde na neutrálnej pôde - v kaviarni, alebo vonku. Ak je normálny, určite si bude chcieť veci vydiskutovať alebo vysvetliť. V žiadnom prípade navyčítaj, skôr hľadaj príčinu, prečo si našiel inú a podľa toho sa zariaď. Ak ti povie, že ťa nemá rád a nechce byť s tebou, budeš sa musieť vyrovnať so situáciou. Ak si myslíš, že ho len tá druhá zviedla a on podľahol, nechaj mu čas, možno si uvedomí, čo v tebe mal a nechaj mu otvorené dvere. Ak ale vieš, že by si mu nikdy neodpustila, tak si zvykni na život bez neho a basta. Veď nie je jediný chlap na svete...