Manžel mal v nohaviciach prsteň, nie pre mňa. Iná žena?

paapi
13. led 2011

Ahoj, som tu nová, 🙂 ale potrebujem názor úplne nestranných ľudí. Asi pred troma mesiacmi som našla pred vyčistením v manželových nohaviciach prsteň - vyzeral novo, a samozrejme nebol môj. A ani pre mňa. Chodí na týždňovky a niekedy služobne aj do zahraničia. Na moju otázku čí teda je, som si vypočula asi šesť teórií, odkiaľ sa tam vzal, ale každú teóriu som logickými argumentami vyvrátila. Za každou teóriou prišla ďalšia...atď. Nakoniec sa to uzavrelo tak, že predsa sa nebudeme byviť iba o prsteni. Vraj môže ísť aj na detektor lží. Ale on vie, že ja by som o to nestála. Prišli Vianoce a môj manžel bol ako vymenený - pozorný a ako z kategórie "dokonalý muž" - urobím všetko, čo ti vidím na očiach. Sme spolu už 20 rokov, takže ho dosť dobre poznám a viem, že taký v skutočnosti nie je. Tak tu je moja otázka: myslíte si, že v tom bola iná žena?

iluss
13. led 2011

Kdybych byla ve tvé situaci, tak bych si bohužel myslela to samé. Je mi to moc líto, ale podle toho, co popisuješ, to opravdu vypadá na jinou ženu ☹
Už třeba jen proto, že má šest verzí toho, jak se tam ten prsten dostal. Kdyby ty verze byly pravdivé, tak by mu stačila pouze jedna a ne když jedné neuvěříš, tak se vytáhne s další.
No a samozřejmě ty vánoce, tvůj muž má zřejmě špatné svědomí a chce si to doma "vyžehlit".

amallie
13. led 2011

Myslim, ze jo ☹

Jinak by nemel 6 teorii na ten prsten, ze

jonuska
13. led 2011

ahojte
no...já bych byla asi hodně podezíravá:( taky bych si myslela že jde o jinou ženu..kdo nemuže něco vysvětlit je to jasné☹(

alenv
13. led 2011

no bohužel v tom určitě jiná byla ☹ a to, že byl velmi pozorný a jako vyměněný je jasná známka toho, že to co si myslíš, je bohužel pravda.. asi toho lituje.. ale... ☹

meandra
14. led 2011

Myslím, že je v tom jiná žena. A navíc, kdyby nechtěl, aby to prasklo, tak ti ten prstýnek pak mohl dát pod stromeček a ještě ti jako vynadat, žes ho našla předem a už to není překvapení.
Mohl to tak vyřešit a byl klid. 😒

helcah
14. led 2011

Doufám, že mě tu neukamenujete, asi v tom byla další žena, ale na druhou stranu: pokud to je první vážné podezření po 20ti letech soužití, nedívala bych se na to tak černě. Dokázali jste spolu žít 20 let, tak tohle překonáte, už teď toho asi lituje a chce ti to vynahradit, takže můžete být třeba šťastní dalších 20 let.

moucha
28. led 2013

Tak to je snad jasné, nebud prosím tě naivní....

makulenka
28. led 2013

Tak 6 teorií je je odpověď sama, že :-/ a co se s tím prstenem potom stalo?

milik75
17. únor 2013

Ahoj, je v tom jina zena na 100%...proto tech 6 teorii lzi, nahla změna chovani k tobe, asi vycitky atd. To by ti řekl kazdy psycholog. Ale moje rada zni (mam podobnou zkušenost), ze pokud je to poprvé po 20ti letech jedina skrvna tvého muze a on je porad s tebou a snazi se byt k tobe mily atd.........nech to byt a nenimrej se v tom. Ja vim, ono se to lehko říká a hur dela, ale bud nad věci, i když na druhé strane ne moc naivni, aby si nemyslel, ze te bude i nadále tahat za nos. Rekni mu 1x poradne razne, co si to tom myslis a dal uz to potom neres, pokud nebude mit i další duvody.

elulin
17. únor 2013

Ahoj,asi v tom baba bude.Mam taky zkušenost,mně se to takto podařilo v poho ustát,protože jsem k partnerovi ochladla.Začala jsem se připravovat,že půjdeme od sebe až to budu nejmín čekat,takže je potřeba se zařídit a být na něm nezávislá pokud to jen trošku jde.Jak mu rupne v bedně kvuli jiné je to paktak rychlé,že se taky můžeš zbláznit a pokud emáš zastání třeba u rodičů,tak je to špatný,moje kamarádky takto dopadly a praly se s tím dlouho,i za svoje děti.Tak to je moje rada,hlavně bud obezřetná a připravená na vše.Hodně štěstí a věř,že všechno zlé je k něčemu dobré 🙂