Manžel mě opouští. Jak se s tím vyrovnat?

benjamin
13. únor 2007

Ahoj holky,dnes mám nejhorší den ve svém životě. Nevím jak nastalou situaci řesit... Manžel mi dnes po 9letém vztahu,přičemž máme půl roku po svatbě a 4měsíční miminko řekl,že odchází k jiné... Nevím jak dál, jak toto řešit,jestli prosit,křičet nebo se v klidu rozejít. Prosím o radu,budu ráda za každý příspěvek

benjamin
autor
18. únor 2007

nika, děkuju za tvůj příspěvek, aspoň vidim, že v té kaši nejsem na světě sama.
Po dnešku mi přišlo, že ona zatlačila na pilu, přesně tak jak říkáš. Chtěla po něm rozhodnutí.
A jak to dopadlo, je s bývalou láskou do teď??

lucisa
18. únor 2007

benji, udělalas dobře, že jsi mu ji na odpo půjčila a taky mu řekla, ať se k tobě chová slušně, protože jedině ty máš nárok být na něj zlá, on ublížil.

o půjčení dítěte na celý den bych neuvažovala. myslím, že doba mezi dvěma kojeními je tak akorát.
otec nikdy neodhadne, kdy dítě pláče kvůli hladu a kdy jen třeba proto, že se mu něco nelíbí. nehledě na fakt, že máte trošku problémy s mlékem, takže bys měla přikládat častěji než obvykle, ať o něj nepřijdeš.
já jako dlohodobě kojící mamina vím, že mi stačilo jen v myšlence si vzpomenout, jestli už není čas na kojení a prsa mě začala najednou tak nesnesitelně bolet, že jsem musela malou hned přiložit. jednou jsem byla sama něco vyřídit na otočku ve městě, v buse jsem si na kojení myslela a říkala si, jestli už doma mimčo neřve hlady a domů jsem dojížděla s tekoucíma a bolavýma prsama.

a taky - ty jsi právě v něj ztratila důvěru, tak by myslím měl chápat, že mu nevěříš natolik, abys mu malou svěřila na celý den. prostě mu řekni, že by ses doma utrápila starostmi a že na to nepřistoupíš, že ti stačí starosti s ním, které ti přidělal. a natvrdo.

teď všude řádí tolik viróz a navíc ani to počasí nemá být nic moc. nevíš, kde všude s ní bude plantat....
já bych byla nesmlouvavá, dvě hoďky a dost nebo se mnou. hotovo. tečka. víc s tebou o tom diskutovat nebudu. a jestli se ti to nelíbí, tak pro ni nechoď vůbec. 😝

drž se, moc ti přeju, ať se z toho brzy dostaneš.

a jen jedna otázečka: jak jste to vyřešili s výživným tebe a Lucinky? dohodli jste se na něčem nebo budeš hned muset zítra na úřady běhat a zjišťovat, jak v tvém případě postupovat.

miamia1
18. únor 2007

Benji, Lucisa má na to názor podobný, malou mu dávej fakt co nejméně,nejlépe, když půjdeš s ním, já důvěřuji lidem mnohem míň, jsem životem otřískaná, víc než si můžete myslet. Buď opatrná nenechávej nic náhodě, prověřuj, buď moc opatrná. 😎

liska
18. únor 2007

benjamin,pripajam sa k uzasnym babam,ktore ti drzia palce,aby to prestalo boliet co najskor...ja len jeden postreh,mozno prehnany,ale predsa-vsimla som si,ze o tych klucoch od bytu ste sa s manzelom bavili uz skor,tak mi napadlo,ze si medzitym uz davno mohol dat vyrobit duplikat 😒 mozno je to zbytocna opatrnost,nepoznam ho,ale ja by som si asi dala pre istotu vymenit zamok,ak teda naozaj nechces,aby sa ti prechadzal po byte v tvojej nepritomnosti...

lucisa
18. únor 2007

dobrý postřeh, liska, asi bych ty prachy do toho vrazila. a pokud se ti zmíní třeba vzteklý, že si něco potřeboval a nedostal se tam, budeš vědět, že na to myslel, což může znamenat do budoucna i jiné kompliace - se společným majetkem apod.

peha
18. únor 2007

to mi inak hned napadlo. a takisto sa dohodnut na finacnych prispevkoch, ktore si date normalne na papier a budeto fungovat pokial oficialne neurci sud vyzivne. ty aj mala potrebujete z niecoho zit. a to sa z materskej neda. 😉
mala by si ist nekompromisne za svojimi potrebami a poziadavkami. a nedaj sa zvyklat. tak ako sito zvladla s klucami od bytu, zvladnes to aj s dalsimi vecami.

benjamin
autor
18. únor 2007

holky, celkové náklady na byt jsou 10.000,- (nájem, úvěr, ostatní poplatky). Řekla jsem mu, že nemám možnost jít do práce a proto bych potřebovala, aby nám alepoň toto dával. Rozčílil se, že ho vydíram, že mu z výplaty nic nezbyde. Já na to, že chci jen ty náklady na byt. Nemluvím o tom, že Lucka poroste bude potřebovat oblečení, boty, pleny. Já ještě splácím bezúročnou půjčku z práce a něco taky musíme něco jíst, že jo? Takže mi z těch 7000 nic moc nezbyde.
Řekl, že pokud bude mít dá, jinak ne!!

kakula
19. únor 2007

benji, tak to maš za sebou, ale i před sebou.Jsem rada, že jsi u něj neškemrala at se vratí on na to určitě čekal.
Ted bych na tvem místě navštívila socialní odbor péče o dítě.mělo by to byt někde na městkym uřadě.oni zastupujou zajmy dítěte a budou s tebou i u soudu.sepíšou s tebou žalobu na vyživné a to, že dítě bude u matky a jak si bude otec půjčovat dítě.Oni už vědí co a jak.Měli by ti prostě poradit.Aspon mě teda púoradili a byli se mnou u soudu.Byla to taková podpora.To bych si asi zařídila okamžitě není na nic čekat.Bude to dany soudem a bude to muset dodržovat a když nebude platit tak můžeš na něj podat trrestní oznam.No on se bude divit hošánek.myslím, že i když jsi na mateřské tak bude muset platit i tebe.
Opravdu na nic nečekej.čím dřív tím líp.Já to nechala několik let ležet a ted si nadávam, že už jsem mohla mít klid a nemam.Hlavně se ted soudíme o majetek a mě to stresuje a štve.
Drž se holčino a začni baštit at nepřijdeš o mlíko a máš dobrej duvod mu ji nedat na cely den.On se snad zbláznil.To víš bude ted vymyšlet s tou svoji jak na tebe.Bude ti dělat naschváli.Jak se člověk změní a pak si řekneš , že ani nevíš koho jsis vzala co.

pepibubu
19. únor 2007

Na celej den malou???? ANI OMYLEM! Aby ta jeho nová nádhera měla Lucinku jako panenku na hraní, a mohla na ní demonstrovat, jaká ONA bude úžasná matka? To tak.

A vyměnit zámky? STOPROCENTNĚ A CO NEJDŘÍV!!!!!

a jinak gratuluju, že už to nejhorší je za tebou, už aspoň víš, na čem jsi. Ještě hodněkrát to bude krušný, ale už aspoň víš, co je zač a můžeš se na to trochu připravit a přizpůsobit taktiku.

papaya
19. únor 2007

Benji, těší mě,že si to odpoledne takhle dobře zvládla,i když to nebylo lehké. Teď víš na čem jsi a můžete pokračovat dál. Taky je bezva,že ti vrátil klíče,ale zámky klidně vyměň,jestli ti vrátil všechny klíče,ani to nepozná a ty budeš mít klid. Možná by taky nebylo od věci, dát mu všechny jeho věci na hromadu,ať si to odveze a vám to tam nepřekáží...
S čím ale nesouhlasím je názor, nedávat mu vůbec Lucku na hlídání. Nechápu,proč by se s ní nemohl vídat, co by jí tak asi mohl udělat... Na celý den asi ne, když je malá a je kojená,ale na pár hodin, nebo na prochajdu jako včera, proč ne? Je stejným dílem její otec jako ty její matka. Příjde mi jako velká chyba bránít druhému rodiči ve styku s vlastním dítětem a snažit se ho tak tím trestat, protože nejvíc na to doplatí to dítě. A je mi do breku,když vidím v televizi,jak se dva rodiče doslova přetahují o dítě,pro které to musí být strašné! Je potřeba v tomhle myslet na zájmy Lucky a tím je podle mě mít a znát oba rodiče...
A jinak se neboj,že Lucka nezažije pravou rodinu. Jednak má pořád svého otce a když se s ním bude pravidelně vídat,bude to pro ní dobře. A ty si klidně časem můžeš najít nějakého prima mužského,který si vás bude obou vážit,bude vás milovat a budete mít šťastnou rodinu.
Tak se drž 😉

pepibubu
19. únor 2007

Papayo, možná jsem nečetla pozorně, ale byla řeč o plně kojeném miminku na celý den...

papaya
19. únor 2007

Pepi to byla spíš reakce např. na miumiu,která radí nedávat otci Lucku dokud o tom nerozhodne soud. to mi nepřijde správný 😒
A pokud je kojená,je celý den blbost,to je jasný, o kojení toho asi moc neví 😅 jako otec

gedren
19. únor 2007

Holky maji pravdu, malickou mu pujc, ale rozhodne ne na cely den, zeptej se ho, jestli chce, abys o mliko uplne prisla?

S temi penezi je to potiz, samozrejme na vyzivnem apod. trvej, ale nevim, jestli vubec je moznost z nej tech 10 tisic nejak soudne dostat, je to fakt hodne. Moralni narok mas, to jiste, ale jestli on ty penize opravdu nema, tak si na nem moc nenaberes :( Spis zacni uvazovat, jak byste tu situaci mohli vyresit dlouhodobe (ze bys na cas sla k rodicum nebo ke kamaradce, prodali byste byt, vyrovnali se a pak byste si s malou sehnali neco mensiho).

A ten zamek vymen!

siduska
19. únor 2007

Ahojky.
Musim reagovat, nejsem odtud, ale uz jsem se ptala na uradoch jestli, je ten byt napsany na tebe, tak si dej zadost tam kde si si vybavovala matersku o prispevanie na byvanie, oni ti vyhoveju a obzvlast ked si sama zivitelka, nevim presne kolik davaji, ale je to zhrubas okolo 5000kc, alespon mi to bylo tak receno, nevim presne skus se na to opytat.
A ten zamek to rozhodne bych vymenila.
Malu Lucinku pujcuj, jenom na chvili, nedej se nim a tou jeho oklamat.
Drz sa, si fakt statecna.

jolisek
19. únor 2007

benjamin-ted jsem si to celé přečetla a musím reagovat je to fakt síla.....vdát se pořídit si miminko a pak tě opustí manžel když má Lucinka jen 4 měsíce.ŠÍLENÝ.Dokud by to soud neurčil řekla bych mu že Lucinku může vídat jen u Vás doma,protože pokud mu jí dáš na celý den bude se před tou nánou producírovat jak je užasný otec a ona to samé bude si z Lucinky dělat hračku jen aby mu ukázala jak úžasná je,pokud je tak úžasná neměla do toho jít měla se branit říct mu že má rodinu a at neodchází pokud to není nějak opravdu příšerné,at se snaží to napravit,ale on ani nedal nic znát a prostě pak odešel,to je ošklivé.Peníze ti dát musí toho se neboj a opravdu jsou nějake podpory pro matky kterým se toto stane tak se poptej,slyšela jsem o tom.Hlavně bud v pohodě,máš Lucinku a spolu to zvládnete,URČITĚ,neboj a za čas si určitě uvědomí co opustil,bude se mu stýskat po malé a po tobě...MOC TI DRŽÍM PALEČKY 🙂

baris
19. únor 2007

Celý "příběh" sleduji od začátku a je to síla, ale jsi hodně statečná Benji 😠

A taky jsem pro vyměnit zámky (duplikát si může udělat skoro všude za pár korun) a malou Lucinku rozhodně nepůjčovat na celý den. Když tak jenom na 1/2 dne a to buď u tebe v bytě a nebo před barákem.

A ty peníze - to je hodně blbé. Ale rozdhodně bych si zašla na sociálku a tam se poradila co a jak. Protože splátky a nájem se musí platit každý měsíc, jinak se může stát, že o ten byt přijdeš ☹ A jak to máš se svými rodiči??? Ptám se v případě, kdyby jses musela nakonec odstěhovat. 😖

cukrikk
19. únor 2007

benjaminko
pozri on bol ten co ti doteraz ublizoval trapil ta atd... ty teraz najdi v sebe vsetku silu ktora v tebe este je pozbieraj sa a necit sa ponizena chlap nesmie vidiet zenu ponizenu z toho sa len tesi. Ked pride a bude chciet malu tak mu povedz ze nech pocka na rozhodnutie sudu. Sud mu urci den a cas navstev jeho dcerky. Je to mozno horka kafe ale je to realita. Nech si uvedomi co stratil!!!! Bud na neho odmerana 😉

lakme
19. únor 2007

Benjaminko,
radila bych zajít na sociálku. Co nejdříve. Hlavně by ses měla porodadit o svěření malé do péče.
Ještě jsi nenapsala, zda jste byt nabyli před a nebo v průběhu manželství. Pokud před pak vyměnit zámky by bylo bez debat.
Malou bych nepůjčovala na celý den vůbec, i když ti ji chce vozit mezi kojením. Ono klidně se s ní bude producírovat a myslím, že bez milenky, ale s výrazem "podívejte, tak malé dítě a ona mi ho nechá, kdybych ji ho nepřivezl na kojení, tak se snad o něj ani zajímat nebude. Podívějte jaký jsem vzorný otec". Takže bych radila budˇjen na procházku kolem domu, nebo ještě líp v tvé přítomnosti všude, dokud nebudeš mít svěřenou malou do péče.
Co nejdřív bych se dohodla na výživném jak na malou, tak na tebe. Do dvou let malé, pokdu jsi s ní doma ti musí platit.

Ještě jedna věc a to není pro benjaminku. Vůbec se mi nelíbí, jak se tu navážíte do milenky, mám takový dojem pokud je z jiného města, tak možná ani nevěděla, že je ten "její" ženatý a má malé dítě.
A nebo věděla, ale určitě ji neříkal"podívej, manželka je fajn, ale s tobou je bezva sex, jsem opojený láskou a až mě to přejde vrátím se k ženě, přeci jen jsem spolu 9 let ". Buhví co všechno ji mohl napovídat. Od toho obvyklého "žena mi nerozumí a dítě si proti mé vůli prosadila" až po "žena je nemocná, o malou se vůbec nestará".
A ještě jedna věc, neznám jedinou milenku, co by si uspokojovala mateřské pudy na dětech ex.

lucisa
19. únor 2007

ben, už kvůli penězům (viz jeho vzteklá reakce) bych zašla na ty úřady. než totiž rozhodne soud, tak úřad (myslím sociálka) vydá předběžné opatření o výživném na tebe i Lucinku.

uvedu příklad mé kámošky....

stalo se jí přesně to samé, co tobě, jen s rozdíly:
- jejich dcerce byl tehdy rok a půl,
- bydleli v domku po jeho prarodičích, který ovšem opravili z jejího stavebního spoření a zařídili z jejího spoření,
- veškeré soc. dávky kromě mateřské chodili na jeho jméno.

odstěhovala se (resp. on ji řekl, že má o víkendu vypadnout, protože po neděli už má novou společnost 😠 ) zpět k rodičům a vše, co nebylo napevno v domě, si odvezla.
on se při stěhování nepokrytě pochechtával a když se ho zeptala na peníze pro malou, tak jí řekl, že všechny dávky si nechá, ji nedá nic a je, chacha, zvědavý, jak to z něj dostane, že on na ni s..e.

tak ona šla, cheche, hned druhý den pozjišťovat co a jak. dávky ji hned převedly na její jméno a předběžně určili dle výšky jeho platu, který zjistili u zaměstnavatele a v té době činil +- 15.000,- Kč, že ji na malou musí dávat 2 tis. a na ní 5 tis. a zároveň platit společné dluhy ze stavebka nebo ji rovnou vyplatit.

a toto platilo téměř 3 roky, než se vyřídil majetek a určilo opatrovnictví malé....

jeho otec s ním přestal mluvit, ale k snaše a vnučce se oba tchánovci chovali pěkně a ona k nim doteď jezdí.
jen tchýně občas ujede ve smyslu, že ona (nevím jméno) by se jí možná líbila, jsou prý podobné typy a tak by si rozuměly. kámoška ji rychle vyvedla z omylu, ony dvě by si určo nerozuměly.
jo a co se týče péče o malou, tak po jeho prvotním vykřikování, že ji chce, za ní byl od rozchodu poprvé za více než půl roku a divil se, že se ho 2leté dítě bojí a neví, kam ho zařadit. on kámošku nařknul, že to 2leté! dítě očkuje proti němu.
dnes má holčička necelé 4, ví, kdo je, pozná ho na fotce, ale o společně stráveném dni, či snad víkendu nemůže být řeč. jakmile by se máma vzdálila, začne ječet.

takže, ben, rada na závěr, vyběhej si výživné a prostředky na domácnost, příp. snaž se byt vyměnit, prodat, podle toho, jak jej máte psaný a nabytý, ale rozhodně nečekej na to, jestli ti někdy něco dá, když teda náhodou bude mít. poplatky se musí platit pořád a z něčeho žít taky, ne jen občas, kdy on si vzpomene!!!!

andreafa
19. únor 2007

lakme: neda mi nezareagovat a vyslovit uplny suhlas s tvojim dodatkom k teme "milenka".... vela prispevkov tu bolo namierenych proti tej dotycnej slecne, ale na vztah (akykolvek) su potrebni dvaja a je to v prvom rade "otecko a vzorny manzel" ktory podvadzal rodinu a zachoval sa ako spina. keby mal charakter a uroven, mohla by sa pred nim producirovat aj angelina jolie uplne naha a s nim by to ani nehlo. zjavne manzel nezvladol situaciu z narodenia babatka, darmo tvrdil, ze deti miluje a chce, mat svoje vlastne dieta a potom byt "odstrceny" na vedlajsiu kolaj pre potreby babatka - no to nemusi zvladnut kazdy chlap.
ben, si obdivuhodna zena a mamina 🙂 prajem ti nech mas toto zle obdobie stastne za sebou a zacnes si uzivat zivot, tak ako sa patri!! zasluzis si to ty aj tvoje srdiecko Lucinka.

balsiger
19. únor 2007

ben: obdivuju te, jak to zvladas, jsi silna, to je super!!takove stesti nema kazda ve tve situaci!!!hlavne v tom vsem nezapomen na sebe a udelej pro sebe neco dobreho!!masaze, plavani,atd...staci 1-2xza mesic, dulezite je, abys nadale zila svuj zivot a mela kde cerpat energii!pa,drzim ti palce!!!

kveta
19. únor 2007

Ahoj, benjamin,
nechce sa mi vyjadrovať ľútosť nad tým, že si vybral milenku, lebo úprimne si myslím, že toto nebol partner na život a do nepohody. Takže trocha predčasne, ale: gratuľujem, že si o neho prišla. 😕 Aj keď to teraz tak necítiš, ale je to podľa mňa Tvoja životná výhra.

Čo sa týka jeho stretávania s malou: ja by som mu v stretávaní /primeranom dojčeniu/ nebránila z nasledujúcich dôvodov:
- si na ňom finančne závislá a momentálne tak trocha odkázaná na jeho dobrú vôľu, takže by som si nekazila vzťahy s ním kvôli odmietnutiu stretávania
- aj Ty si budeš potrebovať občas odpočinúť a čas, keď bude mať dieťa jeho otec, je tým správnym časom na oddych, tak sa oň nepripravuj.

Čo sa týka Tvojich finančných nárokov, ja to vidím takto: potrebuješ peniaze na byt /10 000,-/, potrebuješ peniaze na potreby dieťaťa, potrebuješ peniaze na svoju vlastnú výživu. Myslím si /bez všetkej pomstychtivosti/, že by si si mala súdne žiadať plnú sumu, čo potrebuješ. Súdy zvyčajne odklepnú o trocha menej, takže máš šancu, že tak dostaneš aspoň tých 10 000. A jeho reči o vydieraní si nevšímaj, je to len reč nezodpovedného človeka. Keď nemá na to, aby uživil seba, milenku, manželku a dieťa, tak nech zmení prácu /alebo sa nefláka v nezamestnanosti/.

Obdivujem Ťa ako to zatiaľ zvládaš a veľmi Ti držím palce.

Ešte jedna rada: nezabudni priebežne smútiť, sem tam sa vyplakať, vynadávať do vankúša, aby Ťa to potom nepoložilo, ak to v sebe budeš dusiť.

A pre ostatné: milenka možno na začiatku nevedela do čoho ide, ale v okamihu, keď sa dozvedela, že v hre je miminko, mala sa na mieste otočiť a už nikdy neobzrieť.

andreafa
19. únor 2007

pre kvetu: ano, mala sa dotycna MILENKA otocit na mieste a poslat pana manzelika do pr...e, ale aj tak by po nej prisla ina a potom dalsia... ten chlap nie je hoden plytvania slovami a energiou. mne sa z niektorych prispevkov zda, ze este on je ten chudacik a TA je vsetkemu na vine. pravda je vzdy niekde uprostred. a tebe zelam, aby sa ti nikdy nestalo, ze sa naozaj, uplne vazne a na smrt zamilujes do zenateho chlapa...... ale myslim, ze toto nie je debata, ktora by sem patrila.

benjamin
autor
19. únor 2007

holky, byt je družstevní a nabyla jsem ho já před uzavřením manželství. V současné době je ve společném nájmu manžely, ale v případě rozvodu zůstává mě. Což je dobrý. Náklady na byt jsou sice veliký, ale budu bojovat zuby nehty. Nechci se přestěhovat k rodičům do jedné místnosti, to je až ta poslední varianta. Mám své návyky, oni také, takže chci být s Luckou sama. O byt prostě nechci přijít. Je to moderní byt v novém bytovém domě v blízkosti centra, obchodů, lékařů, mého zaměstnání, školy, školky, nádraží. Kdežto kdybych bydlela u rodičů ve starém paneláku tak mám všechno z ruky. Budu bojovat. Abych sklapla paty a řekla, že byt prodáme a já půjdu k rodičům, to tedy NE!!! Budu bojovat do poslední chvíle, co to půjde. Když nebude zbytí, budu muset k těm rodičům, ale bez boje to nevzdám. To by měl chlapec hodně jednoduchý.

dnes jsem se předběžně informovala na sociálce. Pomohou mi sepsat papír na změnu poměrů, kde on prohlásí, že trvale opustil spol. domácnost a tom okamžiku mi vzniká nárok na přídavek na dítě,sociální příplatek,asi i příspěvek na bydlení. A ani nemusíme být rozvedení, prostě dojde jen ke změně poměrů. No, pořádně nevim. S paní mám schůzku zítra ve 14hod, tak mi poradí co a jak. A hlavně jak s tou Luckou, dnes něco naznačovala, že půjčit jen 2 hod. denně, když kojim. Tak aspoň budu připravená na středu, až si pro ni přijde.

Holky, milenka prej věděla od samého začátku, že je ženatej a má dítě. Vim, že nikdy není vina jen na jedné straně, ale v tomto případě si myslim, že větší iniciativu vyvinula ona a pak už se to rozjelo na plné obrátky. On je sice společenskej, bavič, vtipnej, ale myslim, že aby začal balit ženskou na to je dost stydlivej. I když, kdo ví, že?… teď si nemůžu bejt jistá ničím a žádném případě se ho nezastávám. Mě by tak strašně hryzalo svědomí, kdybych něco podobného udělala, že bych stejně s ním bejt nemohla.
Každopádně jsem mu řekla, na radu macíka - díky, že slušná ženská nikdy nechce chlapa, kterej má doma takhle malý miminko a to i kdyby se doma sebevíc trápil. Neřekl na to ani popel!
Včera tak naznačil, že ona ho do ničeho nenutí, že chápe, že má doma rodinu, ale chtěla rozhodnutí jestli ona nebo já!! Říkal, že ho to tam strašně táhne…
jo, lakme, říkal taky, že jak jí zná (tu milenku) tak bude mít Lucku moc ráda (to když vyslovil, tak se to ve mě začlo vařit, že si to nedovedete přestavit). Ani nemůžu pomyslet, že ji tam k ní bude vozit (radši na to nemyslim, budu to řesit až to přijde, protože bych se z toho musela zláznit). Děs!!

Andreafa, taky mi včera připadalo z toho jak se choval, že je chudák a já ta největší semetrika se kterou už nemohl žít. Pak tedy obrátil a dělal starostlivýho, ať porádně spim, jim, dávám pozor na sebe i Lucku a že mi někdy zavolá.

MOC VÁM DĚKUJU ZA PODPORU!!! Dává mi to sílu jít dál. Díky moc!!!

rebeka
19. únor 2007

benjamin: necitala som celu diskusiu, len tvoje prispevky. Je mi velmi luto co sa ti stalo, ale myslim si, ze to zvladnes. Ak si sa rozhodla, ze ho uz vazne nechces, zacni zistovat formalne podmienky rozvodu a podla moznosti, ak je to pre teba vyhodne, on co najskor poziadaj. Aspon si tym poistis sudne priklepnute vyzivne atd. Ale pozor na take radosti, akoze by si mu mala platit vyzivne alebo co. Ono zakony su hodne postavene na hlavu. Takze si pozistuj co sa da skor, ako s tym zacne on.
Moc ti drzim palce.

A rodinu budes tvorit ty, lucka babicka a zvysok rodiny. A toho, ze by si mala ostat sama sa neboj. Mozno budes este prekvapena, ake stastie na teba niekde caka 😉

benjamin
autor
19. únor 2007

určitě si to vyběhám na těch úřadech, abysme nezůstali o žebrácké holi. Rozvod prý pro to není důležitý, takže bych to viděla ať si požádá sám. I když taky pořádně nevim, zítra to musím probrat na té sociálce.

rebeka, jako že já bych mu měla platit výživné, to snad ne!!! Nestraš!!! Kde bych na to vzala?!!!

iza
19. únor 2007

benja : tak jsem všechno přelouskala a musím říct, že ta ženská musí bejt pěkná svině. Uhnat chlapa od rodiny, kde je malý miminko, na to je potřeba mít silný žaludek. A tože na něj netlačila,ale chtěla rozhodnutí jestli ona nebo ty ? hm a to jako není tlačení? 😠 Bože ty chlapi jsou fakt naivní blbci.
Moc ti držím palce a obdivuji jak to zvládáš....

misulka101
19. únor 2007

ahoj benji ako sa mas?citam to tu a je to fakt hrozne,pametas si este na tu moju ip?tak aj moj priatel sa zacal spravat niak divne,uz ziadne mile oslovenia,a auz ani dotyky z prace chodi neskoro a ja neviem co sa deje a bojim sa aj na to pomysliet co by sa asi mohlo diat,a ked sa s nim chcem rozpravat tak len odsekne ze nema chut sa o tom bavit a sadne si k pocitacu a hra sa,je mi hrozne ☹

andreafa
19. únor 2007

ben, moja zlata, ani nevies, ako si mi sympaticka a ako ti drzim palce! 😵
chlapi su strasni slabosi (cest vynimkam) a o milenke... nuz, k tomu niet co dodat, ked to od zaciatku vedela. je to hnus! na rozveselenie jedna moja prihodicka s pikantnym koncom. Mala som priatela, pracovali sme na babatku, mali sme krasny byt blablabla... jedneho dna, presne ako u teba mi splechol do ksichtu, ze sa vychrapal s mojou najlepsou kamaratkou !!!!! ta "kamaratka" bola v tom case tehotna s jeho najlepsim kamaratom!!!!! ja som neverila, ale bolo to naozaj tak a ta krava ani nic nepopierala. Ja som opustila scenu,bez hyskov a vyhrazok. Stalo ma to strasne vela sil prekusnut tu zradu kamaratky a mojej vtedajsej lasky. Nastastie sa nam vtedy babatko nepodarilo... odvtedy je to uz 5 rokov, on sa ozenil, ma asi mesacne babatko a minule mi volal, ci by sme si nesli zaspominat na nase "stare zlate casy"... to je uz aky chrapun? a takych beha po svete miliony a bohuzial dobre len baby na takych natrafia. taky je zivot...

benjamin
autor
19. únor 2007

iza, mluvíš mi z duše. Já bych na to fakt neměla, bejt s takovymhle chlapem. Říkám si, že když nemá rozum on, tak ho má mít aspoň ona i kdyby oň ho sebevíc stála. Ať se na mě nikdo nezlobí, ale tohle se prostě nedělá!!!! Říkám mu, to ji celou dobu říkáš, že se rozvedeš, že odejdeš od rodiny? a on na to: "ne, to spíš ona". Takže si myslim, že ona fakt přitlačila na pilu. A on prostě ztratil hlavu a nedokáže rozumně přemýšlet. On říká: "nemysli si, pro mě to taky není jednoduchý" ale ona ho podporuje a prý mu pomůže to zvládnou, dobrý co?!! Nevěřila jsem vlastním uším, když mi to včera říkal.
Věřím, že se to té holce jednoho krásnýho dne vrátí. Tohle se prostě nedělá!!! Jemu bych přála velký zklamání, aby poznal, jak strašně moc to bolí. Aby si uvědomil, jak moc ublížil.