Manžel mě opouští. Jak se s tím vyrovnat?

benjamin
13. únor 2007

Ahoj holky,dnes mám nejhorší den ve svém životě. Nevím jak nastalou situaci řesit... Manžel mi dnes po 9letém vztahu,přičemž máme půl roku po svatbě a 4měsíční miminko řekl,že odchází k jiné... Nevím jak dál, jak toto řešit,jestli prosit,křičet nebo se v klidu rozejít. Prosím o radu,budu ráda za každý příspěvek

hankah
2. bře 2007

ahojky Benji,
celou diskusi jsem nečetla, přiznávám, občas sem ale nakukuju.mám kamarádku v podobné situaci. nakonec se s partnerem rozešli. to ti samozřejmně nepřeju, jen bych ti chtěla říct, aby jsi tu nejistotu nenechávala donekonečna-musí to být pro tebe i Lucinku psychicky hodně náročné. já bych mu dala nějaké rozumné ultimátum - klidně i 14 dní nebo měsíc, ať si vše rozmyslí, pak bych to ale utla, pokud on by reagoval stále stejně a začala přemýšlet o jiném životě bez něho.........

přeju štěstíčko a rešit to s klidem (i když to je hodně těžké!!!)

kiara2
3. bře 2007

ahoj holky no tak to tadyčtu je to síla co se s těmi chlapy děje ty jo nevím jak bych to zvládla já!!!před silvestrem jsem od manžela odešla já a celé dva dny jsem probrečela stačilo se podívat na kluka či ráno dělat snídani či něco jiného co se týkalo jeho tak jsem furt brečela brala jsem i prášky na nervy jelikož se furt kácím no prostě byla to síla a tak jsem pak s prosíkem se chtěla vrátit a on že mě nemiluje a že to nemá cenu a že mě nemiluje už dýl no další rána ale náš vztah nebo-li jeho obnovu jsem si vyloženě vynutila a zatím to klape asi si říkáte že jsem divná ale je to na dlouho proč jsem odešla a nebyl v tom žádný muž.....ale děvčata obdivuji vás a zároven fandím opravdu přeji vám aby se vše napravilo a byli jste štastní i s dětičkama

dludli
3. bře 2007

Ahoj, Ben, ja uz myslela ze se tu neukazes, byla jsem moc zvedava jak se to vyviji. Takze u vas doma zatim neni, teprve rozmysli? Musi to por tebe byt desne, naprosto ti rozumim, jednala bych stejne jako ty (doufam). Myslim ze je dobre zes mu jeste dala sanci, asi bych to udelal taktez. Ted jen aby se konecne rozhoupal, cekat tydny nez se vyzvejkne to je na houby. Treba se to pohne tim soustredenim. Bude od toho vseho pryc, treba ziska nejaky nadhled, treba to probere s kamaradama co ja vim. Mylsim ze je dobre ze ted na tyden odjel. Snad to jak rikam bude ku prospechu. Tak se drz a zase se ozvi, jak to pokracuje.
A co mlicko? Spravilo se to?

sue
3. bře 2007

Damia, kde si? Ako to ide ďalej? 😕

siduska
4. bře 2007

ahojky
me by taky zaujimalo co je s benjaminkoua a Damiou holky ozvete se 😵

katika1
4. bře 2007

Damia je ok. 🙂 smutná, ale ok.. Však ona napíše. Vraj dnes večer.. Tak sa nebojte.

siduska
4. bře 2007

o.k uz sa nemozeme dockat, chudacik je mi luto co sa jej prihodilo, je to fakt vsetko nespravodlive

liskou1
4. bře 2007

🙂 ahoj benjaminko.radu vám dát nemohu,ale protože jsem zažila skoro totéž,vím jak vám je.mě manžel opustil,když byly synovi2roky.bylo to hrozný a mě trvalo 4roky než jsem to u rozvodu skončila.pomohli rodiče,kamarád,kamarádky,práce.po čase jsem poznala nynějšího manžela a nyní máme krásnou,už2,5letou dcerku.synovi je 12 a já jsem na mateřské,dálkově studuji a docela si to užívám.jen na okraj bude mi45 a vůbec to neva.dnes oné slečně vlastně děkuji,že odešel za ní.stejně spolu nejsou.přeji vám hodně štěstí,pokud to nevyjde,neházejte flintu do žita!jistě najdete časem lepšího muže.držím palce.

bobka112
5. bře 2007

liskou1.Obdivujem tvoju odvahu,si silna a odvazna zena.Tiez mame z manzelom problemy,snazim sa to udrzat,no neviem ci to zvladnem lebo v poslednej dobe je divny a chladny voci mne.Nechcem sa ho vzdat po 18r.manzelstva,som na neho prilis upnuta.

krejcirice
5. bře 2007

Tak koukám že ten rok 07 začíná bít pěkný. ☹
Myslela jsem si vždycky že se mi nic hrozného nestane s rodinou.Ale dnes už vím že se může stát vše každému.Asi 3 měsíce to mezi mnou a přítelem skřípe,ted o víkend to vypadalo že bude vše dobré ale dnes mi řekl že mě nikdy nemiloval a milovat nebude,ted sme se rozhodli že bude nejlepší rozchod večer až přijde z práce tak že si promluvíme.Sem z toho úplně mimo,nejlepší je že mam za 2 týdny rodit taky si to mohl nechat až odrodim. ☹

mmmk
5. bře 2007

Krejci, tak to je hnup, kdyz ti tohle udela pred porodem. Kopni ho nekam. Jestli muzes k rodicum, odejdi od nej hned ted! A rekl ti aspon, proc s tebou byl, kdyz te nikdy nemiloval? 😕

katika1
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
krejcirice
5. bře 2007

Holky MMMK a KATIKA1-napsala jsem vám do interní pošty

lulik
5. bře 2007

Krejci: a zrovna na konci tehotenstvi ☹ co mu proboha preletelo pres hlavu...mizera jeden 😠 .je mi to moc lito a citim s tebou ☹

leilanni
5. bře 2007

krecirice - uff, kez by uz tady neprispivaly nove a nove holky, vzdyt je to hruza! Moc me to mrzi, drzim ti palecky, abys vse zvladla. 2 tydny pred porodem??????? To nikdy nikdy nepochopim, to musi byt bezcharakterni sobecek. Ach jo, poradit nemuzu, jen ti posilam paprsek pozitivni energie!

maruskag
5. bře 2007

Ahoj holky, procetla jsem ted celou diskuzi, je to hruza, co se deje fakt, je mi to lito ☹ ....
Benji- Tvuj pribeh je fakt zajimavy, pro me hlavne tim, ze jsem si od zacatku myslela, ze je tvuj mily manzel na drogach, jak uz tady nekdo psal; znam to z blizkeho okoli a presne tak se lidi chovaji, promenlive nalady, nevi, co chteji a snazi se zvuj zal hodit na neco uplne jineho ( v tomto pripade milenka) a hlavne lez...(Nemluve o tom, ze se nekdy chova agresivne)... Nevim, jak daleko mas zjistene, co vsechno s milenkou je pravda... Mozna se mylim a doufam, ze se mylim, ono je to i hodne tezke takto po netu radit... Ale kazdopadne mi neprijde normalni, ze by si te vzal a zaroven kolem svatby mel milenku a delal, ze nic a jeste se stebou snazil o dite??? Na tom opravdu neco nehraje... Jsem zvedava, jak to dopadne a drzim pesti stesti. Bojuj, jsi silna!
Damia, k tomu nevim, co rict, on te nechal hledat policii 😲 ? A proc jako?Nechapu!! Vsak rekl, ze chce at se, co nejdriv odstehujes a ted mu to vadi??? To je u me taky velky sobec. Kazdopadne se drz, uz pro to miminko, prvni tri mesice jsou nejhorsi, musis byt silna!
Zanett, opet nechapu... Kde v Anglii zijes? To jste se spolu prestehovali do Anglie i s jeho detmi, prekonali prekazky, ktere s tim souvisi a pak ti rekl, ze te uz nemiluje ? Kdyztak napis IP, jsem aky v Anglii..
Krejci, ty se drz nejvic, neverim svym ocim 2 tydny pred porodem 😲 .
😢

zanett
5. bře 2007

Marusko, diky za podporu. Bydlim pobliz Coventry...neprestehovali jsme se, on je Anglican...potkali jsme se, kdyz jsem bydlela v Holandsku, pozval me do Anglie a protoze jsem tu uz driv rok bydlela, prijela jsem za nim (uz tomu byly dva roky...). Kde v Anglii jsi ty? Pritel/ manzel je Anglican?

maruskag
6. bře 2007

Zanett, ja jsem v Manchesteru, takze to zas az tak daleko neni 🙂, muj manza je taky anglan. Aha, je to strasne zajimave, co se tem chlapum honi hlavou. Ze z niceho nic ti rekne tohle ☹ a jeste ti pomaha hledat bydleni, to je od neho fakt mile 😠 ... Napis, co noveho, jak to pokracuje. A co delas za skolu, predpokladam, ze prace asi neni full time, kdyz delas jeste skolu? Nepremyslis, ze bys jela z5 do CR?

zanett
6. bře 2007

Jo, Marusko, pracuju full time, studuju part time (Open University) plus jeste delam PA & Business Course.

V zahranici bydlim v podstate pet let (ne jenom v UK), takze si umim jen tezko predstavit, ze bych jela zpet do CR, prakticky by to bylo horsi, nez pokracovat tady...

Kazdopadne diky moc za podporu...

nilita
6. bře 2007

Ahoj holky....sice vdaná nejsem,ale nemám si ským pokecat,tak můj příběh napíšu sem. Mě bude 20let a mám 4 měsíční holčičku,s přítelem bydlíme spolu,ale už delší dobu to mezi námi skřípe.... ☹ On prostě i když má krásnou holčičku ,je pořád v tahu a s námi doma není... kamarádi ,práce ,zájmy atd a potom až my....když večer např..přišel dom,někdo ho nasral,hned si to vylil na mě...já jsem té povahy,že si nic nenecham líbit a hned se ozvu...jenže nechci,aby naše hádky slyšela Vanesska..tak ho pošlu v duchu někam...a radši si jdu zapálit než aby dcerka vše slyšela.Asi před 14dni mi došla trpělivost a odstěhovala jsem se i s dcerkou k mami,žadonil,brečel ,že mu malá zchází nakupoval mi vše potřebné plíny,nutrilony atd....at se vrátim,že si uvědomil ,o co přišel atd..a navíc i mamina mi řekla ,at se vrátim a dávám mu pořádný kapky a byla tvrdá nebyla ovšem jediná,stejný názor na to měli i v mé rodině...a taky už jen to ,že mami byla zvyklá na svůj klid a svůj život,dala to najevo.Vrátila jsem se vše bylo ok,až do doby kdy jsem vyprala bílé prádlo...povjášim jej a do ruky se mi dostane dámské bílé triko s výstřihem,hned vím,že moje tríčo to pravdu není...a vše vyprané prádlo bylo hned navrchu košíku,takže po dobu ,co jsm strávila u mámy musel mít přítel velmi příjemnou návštěvu...když jsem se ho na to zeptala a triko mu ukázala,v klidu mi řekl,že neví čí to je a at si ho nechám(tohle byla rána pod pás...)A víte co ještě???Prý mám pánská trika i já jenže jsou po bratrovi XXL,mám doma ráda volný...ale mám hned milence.Nejlepší obrana útok.Nemohu se mu podívat do očí...jenže k mámě zpět nepůjdu...chápete???Má svůj život a taktně to naznačila....být pořád snim..a zapomenout...nic jiného mi nezbývá....nacházela jsem i sms od jeho tzv.kamarádky Kláry,prý jí nezná ale má ji v tel...prostě ze mě dělá fakt blbce...mám svou hrdost ,ale co mám dělat najítsi také milence???Jenže když máte 4 měsíční dítě ,tak jednoduché to není.... ☹ 😢 😖

nilita
6. bře 2007

Chlapská verze pro nevěru "ZAPÍRAT,ZAPÍRAT,ZAPÍRAT...." dokud ovšem je přímo nenačapete přímo v akci ...

consti
6. bře 2007

nilita a nemáš možnost jít jinam?Já bych od takového partnera odešla 😔 .Nejen kvůli té nevěře, ale spíš kvůli tomu, jak se k tobě chová, nemá o vás zájem, je to slaboch.Kolik je mu let, předpokládám, že když tobě je dvacet, tak asi mu je taky málo,ne?

pidmco
6. bře 2007

Krejcirice je to debil největšího kalibru. Jak Ti toto může říct pár dní před porodem?? Je to zvláštní, že celou dobu ok a najendou Ti řekne, že Tě nikdy nemiloval a milovat nebude...toto chování fakt nechápu. Hňup jeden.
Nilita je to těžký, a hlavně nechápu, že vtakové situaci Ti nepomůže mamina. Je mi jasný, že má ráda svůj klid, ale jsi přece její dcera a Vanča její vnučka...ale určitě to zvládneš...a nemysli si, i když máš 4 mesíční mimčo, tak to v ničem překážka není... 😉

consti
6. bře 2007

pidmco souhlas.Sice se to nedá všeobecně takto shrnout, ale podle mě je to taky dost často otázka věku výše zmiňovaných partnerů.Přecejen málokterý kluk, třeba v 24 letech má dítě nebo plánuje rodinu atd.Čest výjimkám, i já takové znám 😉 .Třeba můj brácha má 22 roků a jako otce si ho nedokážu představit ani náhodou.Prostě kluci, většinou v tomto věku nejsou připraveni na o být otcem 😠 😎 .

ramzesa
6. bře 2007

nilita, neviem v koho byte byvate, ale kamoska to vyriesila tak... mala mimi s priatelom, kt. sa o nic nestaral a vacsinou sedel v krcme...byvali v podnajme... tak jedneho dna jej pretiekol pohar trpezlivosti, zbalila mu veci, vzala kluce a vyhodila ho... neviem o co v skutocnosti slo, ale nehnevaju sa na seba... mala je uz vacsia, zo zaciatku jej pomahali malu strazit znami, kedze rodinu tu nema a ona chodila do prace. Teraz mala chodi do skolky a obaja sa o nu pekne staraju, ale nebyvaju spolu. On konci v praci skor, malu vyberie zo skolky a vecer jej ju odnesie do prace a idu domov.
Ale urcite by som s takym chlapom zit nevedela, kt. by mi klamal a podvadzal by ma... 😠

leilanni
6. bře 2007

Nilita- na tvém místě bych si s ním chtěla o všem upřímně promluvit. Trvala bych na tom, aby řekl, jak bude situace dál vypadat. Jestli je schopen změnit své návyky, chodit domů dřív apod. Zvaž, jaký býval před tím, jestli jsi ho ovšem dostatečně znala, jestli třeba teď neprožívá momentální pubertu, protože dítě přišlo příliš brzo (zdá se, že jste velmi mladí). A trvala bych na vysvětlení přítomnosti trička. Pokud jsi si jistá, že se tam v době tvé nepřítomnosti s nekým pelešil, tak ho vyhoď, protože je to hnusák. Tohle udělat přítelkyni s miminkem..je to jen a jen na tvém uvážení, zda se s ním dá ještě mluvit nebo jestli je ten vztah už prohraný...

nilita
6. bře 2007

Ahoj Consti,no právě,že jemu je 27let a ten rozum by měl už i mít????Myslela jsem si,že už je to chlap a od života už taky něco ,jako by rodinného čeká.Bohužel někam jinam jít nemohu ,protože nemam kam....a o malou se stará ,co mu řeknu to koupí,zařídí atd....k malý se chová taky hezky ...má ji rád ,ale o mě jaksi zájem též jeví,ale že ze mě dělá blbce,to je síla....

Ahoj Pidmco- Mamina by nás tam chtěla,ale může ti říct,že za ten týdden mě brala,jako malou a Vanču jako její druhou dceru...tak to nedělej,tkhle si to uprav,obleč jí do toho atd.....a to leze na mozek....Fakt to není překážka???hmmm,ale já žádného takového neznám... 😝

consti
6. bře 2007

nilita mému muži je 30 a o rodině začíná přemýšlet až teď, vím, že ve 27na to třeba taky nebyl tak připravený.Velkou roli také hrají často kamarádi, kteří třeba ještě děti nemají.
Jinak se nezlob, ale podle toho,co jsi napsala mi připadá jako podrazák.ale do vašeho vztahu nevidím.Radím si opravdu o všem promluvit 😉

nilita
6. bře 2007

Leailanni-no on,chodí domů dřív...o víkendech je s náma...večer se mi vjenuje atd...ale to triko,mi nervuje....jak jinak by se tam zrovna dostalo,když před odstěhováním vim, že tam nebylo !!!!Mluvit se s ním dá,vše popírá....snaží se,ale to triko 😠

leilanni
6. bře 2007

ten věk je individuální. i 27letý chlap může být nevyzrálý. Před tím, než jsi otěhotněla se choval dospělě? Dítě jste chtěli?