Manžel mě opouští. Jak se s tím vyrovnat?

benjamin
13. únor 2007

Ahoj holky,dnes mám nejhorší den ve svém životě. Nevím jak nastalou situaci řesit... Manžel mi dnes po 9letém vztahu,přičemž máme půl roku po svatbě a 4měsíční miminko řekl,že odchází k jiné... Nevím jak dál, jak toto řešit,jestli prosit,křičet nebo se v klidu rozejít. Prosím o radu,budu ráda za každý příspěvek

majina
16. kvě 2007

Holky já fakt nevím.... všechno bylo v naprostý pohodě, v pondělí jsme měli půčené mimčo tak jsme byli na procházce, potom nakupovat.... prostě pohoda! Včera měl hodně práce a mě bolela hlava takže jsme se neviděli ale mluvili spolu po telefonu a taky dobrý! No a dneska ráno tohle! Já to fakt nechápu! Sice už neslýchám ty hezká slovíčka ale vůbec jsme se nehádali!!! Je ale pravdou že jsme spolu už delší dobu nesouložili ale to jen kvůli němu.... hodně práce, potom ho bolely zuby a potom jsme měli červenou! Takže jesli se jen nevymlouval a nějaká za tím není co?! ☹ Já fakt nevím co dělat!

silente
16. kvě 2007

Majino - napadají mě 2 důvody - problémy v práci, které mu přerůstají přes hlavu, nebo jiná žena. 😖

majina
16. kvě 2007

Ne problémy v práci nemá! Sice podniká ale všechno mu jde dobře a svojí práci má rád! Já v tom vidím ženskou! 😢

sue
16. kvě 2007

Aaa, tak to nevzdávaj, pokiaľ nepadlo slovo rozvod, rozchod, nie je dôvod na paniku... hmm... ja by som zašla ku kaderníčke, na naákup, pripravila fajnovú večeru, seba obliekla do niečoho krásneho a počkala na manžela keď príde z práce... napapali by sme sa, jemne porozprávali a potom by som videla, čo ďalej...
Možnože len tým, že ste sa sústredili na každodenné starosti sa vytratilo to, čo by tvoj manžel potreboval...
Nevzdávaj to... to chce rozprávať sa, pomaly a s kľudom, hľadať riešenia...
Držím vám palčeky...
Majina, je mi to ľúto... ale ak je schopný do očí ti povedať, že ťa opúšťa kvôli nadváhe, je to kretén a tebe sa kvôli nemu neoplatí vyroniť ani slzu.

majina
16. kvě 2007

Já si ale zase tak tlustá nepřijdu.... mrkněte se mi i do alba a napište co si myslíte nebo já tomu začnu fakt věřit, on ze mě udělal verlibu 😠 ☹

silente
16. kvě 2007

Aaa - souhlasím se Sue. Je-li Tvůj manžel rozumný, určitě přistoupí na rozhovor o Vašem vztahu a jeho budoucnosti. Každého z nás přece někdy přepadne takový ten splín, že neví, jestli je na správném místě ve správný čas.... Pohodovou večeři, popovídat si a věřím, že se vrátí od maminky a do měsíce budete pracovat na miminku. Ne jako náplasti vztahu, ale jako třešince na dortu Vaší lásky 😉

sue
16. kvě 2007

Majina, na SK kedysi by ti bolo povedané, že si zdravá žena krv a mlieko 😵 netráp sa kvôli nemu, bude za tým niečo alebo niekto iné 😠

majina
16. kvě 2007

sue díky moc! já se z toho asi zblázním a k tomu mi docházejí i papírové kapesníčky, už nemám do čeho smrkat ☹

lila16
16. kvě 2007

Majina, práve som si prečítala tvoj problém a pozrela tvoj album a úprimne mňa by potom nechal pre podvíživu?? meriam 168 avážim 49kg. a poviem ti je mi jedno kto mi čo hovorí ten kto nechce nech sa nepozerá a vôbec niesi v kategórií nadváhy v tom bude asi niečo iné. Ak sa môžem spýtať ten tvoj má akú váhu?? určite nie je dokonalý a treba sa milovať aj s chybami 😠

sue
16. kvě 2007

Moja, neplač ☹ ja viem ako ti je ☹ ale sama uznáš za pár dní, že je blbec, keď dokáže niečo také povedať ☹ a radšej teraz... ako niekedy neskôr... si mladá, chlapi majú radi baby, ktoré majú začo chytiť, navyše ja sa riadim podľa hesla - radšej spokojná a s úsmevom na tvári ako 45kg vystresovaná "modelkovská" postava... asi jediné by som mu povedala... nech skúsi s takou vychrtlinou chodiť - variť nevarí, v reštike sa prple v jedle, lebo nič nemôže kvôli línii zjesť, svokra ju nenávidí, lebo nikdy nezje čo ona navarí 😝 😝 😝 humuus chlap ! Hlavu hore prosím ťa !!!

majina
16. kvě 2007

Váží 83 někdy i 85 kg a měří 176 cm takže není silný! Já si taky myslím že se jen vymlouvá a chce hodit problém na mě!

lila16
16. kvě 2007

SUE dakujem podla teba su 45 kg vystresovane modelky nieco zle... ja napriklad pribrat chcem ale nedari sa mi este aj v noci vleziem do ladnicky 😅

aaa
16. kvě 2007

Silente, Sue-děkuju za podporu, hned jsem se objednala ke kadeřníkovi, tou večeří si nejsem jistá, nemůžu se na jídlo ani podívat, když má nervy, tak nejím, ale třeba se přemůžu.
majina-když dojdou kapesníky, je tady ještě toaletní papír-moje vlastní zkušenost 😒 .
Silente, myslím, že můj manžel je rozumný,nedělá unáhlená rozhodnutí, dlouho jsme si už spolu pořádně nepopovídali, snad se to srovná, moc tomu chci věřit.
majina-koukala jsem na tvé fotky, jsi kus sexy ženský, cose mu nelíbí? já sama mám podobnou figuru. on je snad dokonalý?!

macinek
16. kvě 2007

Majino - tohle není důvod, to je výmluva 😠
A vadila mu někdy tvoje váha?

majina
16. kvě 2007

Holky moc vám děkuju!!!! Máte pravdu! Ale on si neváží toho co má.... tedy měl! Já netvrdím že jsem nějaký zázrak ale nějaká tlustá zrůda taky ne! 😀

Lila... Sue to nemyslela zle! 😉

sue
16. kvě 2007

Lila, pohybujem sa medzi baletkami... viem ako "jedia" a tiež viem, že väčšina z nich si metabolizmus pobabrala v veku 11-15 rokov keď kvôli plánovanej kariére nepapali nič a rozhasili si organizmus, teraz už by aj chceli - napríklad aj kvôli bábätku, lebo by chceli otehotnieť ☹ ale teraz to proste už nejde...
Ak patríš medzi tých, ktorým organizmus viac spáli ako "dá do tela" je mi to ľúto... ale takých čo si za svoju extrémnu štíhlosť vôbec nemôžu sami je veľmi málo... vravím, že ak patríš medzi nich, prajem veľa chuti do jedla a pár kilečiek navyše 😵

macinek
16. kvě 2007

A tlustá rozhodně nejsi, to v žádném případě 😉 , prostě hledá důvody jak se z tebou rozejít a nic inteligentnějšího ho nenapadlo, takže pryč od něj, nestojí za to, když nedokáže ani přiznat pravdu

majina
16. kvě 2007

Maci.... nikdy nic neříkal, mám sice trošku ta "madla lásky" ale vždycky se mu to líbilo a nikdy mi nic neřek!

macinek
16. kvě 2007

Maji jak už jsem psala, prostě ho nic lepšího nenapadlo, bylo by fakt divný kdyby mu to najednou začalo vadit a i kdyby tak to mohl taktně naznačit, ale takhle tomu nevěřím, prostě je to slaboch který ani nedokáže přiznat proč se s tebou chce rozejít 😠

majina
16. kvě 2007

Maci díky moc! Jenže já bych tu pravdu právě chtěla znát!

aaa
16. kvě 2007

Madla lásky??? 😀 tak tohle slyším poprvé...

sue
16. kvě 2007

Aaa, chlapi nemajú radi uplakané vystresované ženy... väčšinou chcú, aby žena bola racionálna a normálne reagovala + neznášajú hysterky - plakať a prosiť o návrat, to má rád málokto... skôr si myslím, že ocenia keď prídeš upravená, uvažujúca s chladnou hlavou a pripravená vypočuť ho. Veľmi ti držím pästičky... je načase, aby ste vy kočky prelomili opustené ženičky v tejto téme a ukázali, že 50 ročné manželstvá našich starých rodičov nie sú len rozprávkami... pokiaľ obe strany chcú, podarí sa to... musí. Držím veľmi veľmi palčeky...
Lila, a neodsúdila som modelky a "vychrtlinky" len som chcela poukázať na to, že toto je zas jeden z prípadov ke´d chlap nevie čo chce. Môj priateľ je úplne alergický keď držím diétu... funí, vzdychá, že či nemôžem jesť normálne...
Majina, držkaj sa... ono to prejde...

majina
16. kvě 2007

Fakt??? To je jako troška tuku nakyčelním kloubo a výš.... ale mě přijde že to má skoro každá ženská 😅

aaa
16. kvě 2007

😀 , jsem zase o něco chytřejší... takže tyhle "madla" mám taky...

lila16
16. kvě 2007

Sue ja viem že si to nemyslela zle 😉
Ja mám vraj veľmi dobrý metabolizmus a keď otehotniem tak potom budem priberať na váhe ... ževraj
Majina hlavne netreba prosiť, aspoň ja mám povahu, že keby mi chlap povedal že ma nechce tak by som ho už neobťažovala a zaťala keď nechceš tak nechceš. 😎

macinek
16. kvě 2007

Maji úplně tě chápu že chceš vědět pravdu, obzvlášť když si vymyslel tak ubohou výmluvu. Některé chlapi zabít málo 😠

aaa
16. kvě 2007

sue, vím, že chlai nemají rádi plačtivé scény, budu se snažit hodit "do pohody", jak to jen půjde...

majina
16. kvě 2007

Já ho už taky vidět nechci! Jen mi vrátí moje věci co mám u něj a to se uvidíme naposledy i kdyby se potom měl zbláznit! Je to ubožák!!!

lila16
16. kvě 2007

Majina presne tak je to blb, ubožík, kretén a všetko možne hovor si to hlavne buď v pohodičke

majina
16. kvě 2007

Ale já to zjistím co za tím je!!!! A potom mu to nandám! 😉 😀