Manžel mě opouští. Jak se s tím vyrovnat?

benjamin
13. únor 2007

Ahoj holky,dnes mám nejhorší den ve svém životě. Nevím jak nastalou situaci řesit... Manžel mi dnes po 9letém vztahu,přičemž máme půl roku po svatbě a 4měsíční miminko řekl,že odchází k jiné... Nevím jak dál, jak toto řešit,jestli prosit,křičet nebo se v klidu rozejít. Prosím o radu,budu ráda za každý příspěvek

krejcirice
25. kvě 2007

Alfula-koukám že máš 3letou holčičku a píšeš že už rok stebou spát nechce a co ty 2 roky po porodu to stebou spal?

Můj přítel semnou nechtěl spát asi 3měsíce před porodem ani nic jiného nechtěl,na to mi jen řekl že nemá náladu pak nakonec z něho vylezlo že mě už nemiluje.Nakonec měsíc po porodu se změnil a chce vše.

lodia
25. kvě 2007

alfula,
plne ta chapem, tiez sa mi stalo podobne, muz ma absolut odmietal aj pocas tehu..aj potom..no s tym rozdielom ze som zistila, ze ma podvadza..tiez sa na vsetko mozne vyhovaral..krcil ramenami, bol agresivny..vobec sa ma ani nedotkol, bolo to peklo, nespal so mnou rok..no a potom som si pozrela iste informacie a bolo jasno..neviem, je to divne, ked sa muz svojej zeny nedotyka..koho sa dotyka?nechcem byt zla, aj moj dlho zapieral..balamutil, tvrdil, ze ma blok a blablabla..pritom som bola stihla po porode..aj sa citila ok...no asi by som zapojila svoju detektivnu dusu, nechcem ta vsak nahovarat na nieco co ti je vzdialene, tiez mi to bolo neprijemne, ale necitila som sa tak ponizujucu a uplne sa mi vyjasnilo..blik..blik

aaa
25. kvě 2007

Nejsou ty chlapi náhodou padlý na hlavu?! Napřed chtěj, pak nechtěj, pak zase chtěj... 😠

kila
25. kvě 2007

Aaa to je strašné už, celý týždeň sa neozval? 😕
Alfula mám z toho taký pocit, že ťa už nemiluje... 😔

aaa
25. kvě 2007

kila-on se ozve, tak jednou za den, že je v pořádku, nebo, že má moc práce, nebo, že přeje dobrou noc..
ale viděla jsem ho naposledy v úterý

alfula
25. kvě 2007

holky ja pribrala za rok docela dost,nevim,ale driv to docela slo. 😒

jinak si nemyslim ze nekoho ma.Je stale s nama,vikendy taky,snazi se z prace prijet driv aby byl s nama,stara se o me a holky,nevim ☹

lodia
25. kvě 2007

..kila, tiez s tebou suhlasim, je to koniec milovania, o tom je sex..aj mna prestal milovat a preto so mnou nespaval..zalubil sa sice do inej..ale dolezite ze prestal milovat, tak o tom to cele je..

kila
25. kvě 2007

Aaa, možno potrebuje len čas, však nejde mi do hlavy ako môže 12 rokov len tak vyhodiť oknom... možno o pár mesiacov zase budete spolu - som večná optimistka čo? Radšej ma ani nepočúvaj... nechcem ti dávať zbytočnú nádej... 😔

aaa
25. kvě 2007

alfula-nemá on nějaký fyzický problém, třeba nebojí se, že selže?

aaa
25. kvě 2007

kila-právě v to já taky doufám...
jen je to pro mne teď strašný. a nevím jestli vydržím čekat pár měsíců, je to záběr na nervy,

alfula
25. kvě 2007

aaa:manzel ma mensi penis a vzdy mel z toho komplexy,nikdy to neslo tak jak by chtel,ale sex byl vzdy a pravidelne a dobrej 🙂

holky,ja se asi zhroutim ☹ ☹ ☹

kila
25. kvě 2007

Alfula, mám z toho pocit, že ťa nemiluje ale nechce vás stratiť lebo EŠTE nevie čo má robiť ďalej... ešte nevie, ale aj ty vieš, že takto to ďalej už dlho nepôjde... a možno má aj výčitky svedomia... 😒

aaa
25. kvě 2007

alfula-hroutit se nemá cenu, alespoň ho máš doma. zkus dietu, nové prádlo..
a nenaléhat na něj, a´t si sám všimne, že má doma sexy babu

kila
25. kvě 2007

Alfula, komplexy = to je len výhovorka... však to doteraz fungovalo - nechápem prečo tak zrazu necíti nič...

alfula
25. kvě 2007

aaa:ja nejak stale citim,ze me miluje.Kdyz spolu lezime u tv,drzi me za ruku,hladi me po ni.Oral i dela kdy si reknu.Nevim co se deje.Myslim si,ze na milenku nema ani cas.Dyt je furt doma s detmi a semnou.

kila: preco si taka pesimisticka?Jak muzes tvrdit,ze me nemiluje?Neznas nas ☹

kila
25. kvě 2007

Alfula, ja mám z toho len taký pocit, však vás nepoznám... ale keď sa dvaja milujú a májú problém tak sa to sanžija spolu vyriešiť... nie?

aaa
25. kvě 2007

alfula-fakt myslím, že v tom bude nějaký fyzický problém. Já bych ho chvilku nechala, netlačila na něj, on se uklidní a přijde sám.

kila
25. kvě 2007

Alfula, keď je to fyzický problém tak to má jednoduché riešenie - navštívte sexshop a keď nič nezaberie tak potom lekára... 😅

alfula
25. kvě 2007

aaa:to jsem si taky myslela,ale jak vidi,ze sex nepozaduji,je rad ze nemusi delat nic a vlastne mu tim prihravam 😒 ted jsme se pohadali a nemluvime spolu ☹ Je urazeny,ze to zase resim ☹

kila
25. kvě 2007

Inak nepoznám chlapa, ktorý by mal problém ísť do sexshopu...

lajla
25. kvě 2007

alfula pises ze spolu nespite uz rok..to je myslim dlouha doba na to, aby jste si o tom promluvili..nemyslim si, ze se to jenom tak samo vyvrbi..meli byste si opravdu sednout a pobavit se co mu treba na tobe vadi, atd., co by si pral, vsak vis 😉
takhle to nechate a ani se nenadejete, a je tu dalsi rok 😒

balsiger
25. kvě 2007

alfula: a co takhle rada odbornika?

alfula
25. kvě 2007

jenze kdyz se o tom chci bavit,on se vzdy vzteka,ze vyvolavam stres a hadky,kdyz o sexu nemluvim,je doma super pohodicka 😒 Divne ze?

Odbornika?K tomu by nikdy nesel.Ma maly penis,ale v posteli byl vzdy dobrej.V tom to nebude 😒

alfula
25. kvě 2007

jak se mam chovat?Co byste delaly vy holky?

balsiger
25. kvě 2007

alfula: ale nejak to vyresit musite....

tak mu rekni treba, ze vidis,jak se kvuli tomu trapi a pokud se do toho oba neoprete a nezkusite ten problem resit, bude vas to nadale trapit a nezbavite se toho 😉

lodia
25. kvě 2007

alfula,
milovanie u ludi, ktori sa miluju je prirodzenost..u vas je to ZRAZU akesi neprirodzene a pritazou, akymsi tabu..nic nie je len tak..nie je to o velkosti penisu, ved sama hovoris ze si bola spokojna a on to musel vidiet 🙂

aaa
25. kvě 2007

Promluvit, ale v klidu, chlap je na toto téma citlivka. A jak už jsem psala, zapracovat na sobě, hezký účes, třeba něco málo shodit, být milá a v pohodě.

lajla
25. kvě 2007

no v tom pripade to vidim, ze o to nema zajem..protoze normalni chlap prece bez sexu nevydrzi, a jeste k tomu rok!!!!! kazdy prece vi, za pokud se o necem nemluvi, tak se nic nevyresi..
ja sama bych to tak daleko nenechala zajit, ale resila to jiz davno..
nebo me jeste napadlo..co kdyz ma problem on sam se sebou? v necem si prestal verit, nebo se mu neco stalo..
ty vyvolavas stres kdyz chces neco resit, a on zase naopak..ale jako rozumny clovek, by si mel uvedomit, ze to co chces je uplne normalni a lidske..a v takovem manzelstvi se vydrzet neda..

alfula
25. kvě 2007

holky diky.Ja jsem docela mila a ok,nez zacnu chtit sex,to je pak doma hadka.Takle to prece nejde ne?Zit spolu bez sexu,jen tak.

Uz jsme to resili drive,ale nikam to nevedlo.Sliboval mi sex,ze se polepsi,ze me chape,ale slib nesplnil.Vite co je nejhorsi?Ze dva lide kteri spolu ziji a maji deti tak resi zda spolu spat budou nebo ne,to by snad melo byt automaticke ne,dyt to k vztahu patri 😲

sue
25. kvě 2007

Alfula, písala si, že má malý penis, čo keď je tvoja vagína po pôrode tiež zmenená a teda väčšia a on sa fakt necíti? 😕 to sa dá operatívne riešiť... skús sa popýtať svojho gyndoša...